goedhart bouwhuis In Alphen a/d Rijn gaat zaterdag 3 mei om 10 uur een groot en gezellig informatiecentrum open. Met alles voor uw huis onder één dak, in één hand. Kompleet, met deskundige voorlichting en gratis advies. Kom óók kijken! HOORN 126a ALPHEN a/d RIJN TEL.01720-91348 Keukens Receptie U wilt een keuken zien, zoals die bij u thuis zal staan. Dus laten wij 20 kompleet ingerichte keukens van verschillende grootte en sa menstelling zien. Eén ervan is vol ledig in werking. Zie hoe groot de inbouwmogelijkheden zijn, hoe ruim de inhoud en praktisch de in deling is bij de topmerkkeukens SieMatic en Alno. Met royale keus in aanrechtbladen in staal, kunst stof, hout en betegeld. U stapt niet als een kat een vreemd pakhuis binnen. De receptioniste zorgt voor uw koffie, maakt u weg wijs, helpt u aan dokumentatie en haalt er een deskundige bij als u dat wenst. Creche Als uw kinderen uw aandacht op eisen, kunt u niet op uw gemak rondkijken. Er is zoveel dat de moeite van het bekijken waard is. Daarom: laat de kinderen in onze leuke creche spelen, dan kunt rustig kijken. Tegels Bij tegels moet je kunnen kiezen. Want smaken verschillen en vaak moeten ze passen bij iets wat er al is. Daarom laten wij niet minder dan 500 soorten en kleuren zien. Wandtegels, vloertegels, tegels voor de keuken, tegels voor de badkamer en het toilet, tegels voor de hal en de garderobe, tegels voor de huiskamer. U komt er namen als Mosa, Sphinx en Villeroy en Boch tegen. De sor tering natuursteen en plavuizen doet u verlangen naar zo'n huis kamervloer. Open haarden We laten u zeven fraaie voorbeel den met kompleet gemetselde schouw zien. Er staat één bran dende haard, met echt levend vuur, als middelpunt van sfeer en gezelligheid. Vanzelfsprekend zijn er aanmaak blokjes en Duraflame (branden 2 uur lang) blokken bij. Merkkeuze? 1 U kiest uit open haarden van Bell- fires, Ringlever, Jotul, Oldenstijn en Helex. Sanitair Voor de inrichting van uw bad kamer is het fijn als je goede voor beelden bij de hand hebt, die alle komfort die er te krijgen is uit buiten door de juiste keuze van materiaal, kleuren en accessoires. Daarom heeft onze architekt er een paar voor u ingericht. Kom er naar kijken, kies alvast uw kleu ren en ervaar wat er vandaag de dag allemaal te koop is aan lig- en zitbaden, wastafels, bidets, toi letten en accessoires. En let op de geraffineerd toegepaste tegelkeus uit eigen assortiment. Keramiek Baksteen en bouwtechniek Voor alle grote en kleine karwei en een materiaalkeus in vele vari aties. 250 Soorten stenen, steen strips om saaie muren een rustiek karakter te geven, gips- en hout- wolcementplaten voor plafonds, een grote sortering Eterniet-pro- dukten voor gevelbekleding. Iso latie-materialen, w.o. Isovers-glas- wol, brandveilig, komfortverho- gend en energiebesparend. P.V.C. buizen, goten en hulpstukken, kunststof lichtkoepels en dakra men. Voor dakbedekking tonen wij u divers© soorten dakpannen In elk huis zijn er van die kleine dingen die er een eigen karakter aan geven. Ook daaraan hebben we gedacht. Kies eens wat leuks, wat eigens uit onze afdeling kera miek. en golfplaten. Een scala van bouw materialen, die u kunnen informe ren bij de bouw of verbouw van uw huis. Tuingroep Iedereen kijkt toch naar uw tuin als sieraad van uw huis. Met be scheiden middelen maakt u er een sukses van. Dekoratieve pa- tioblokken, gezellige effekten met Portugese keitjes, ruimteschep pende gewassen grindtegels onze tuingroep helpt, u aan een goed idee. En voor de kinderen: 'n zandbak die beschermd wordt tegen weersinvloeden en meteen een overdekte speelplaats is. Die tuingroep moet u gewoon zien. Er is nogal wat te zien in het Goed hart Bouwhuis. We hebben ons best gedaan er iets bijzonders van te maken. Zodat het er uit ziet, als of het bij u thuis is. Daarom moet u er komen kijken. En dan is het een geruststelling te weten dat wat u ziet door één be drijf, uit één hand geleverd wordt, door onze eigen deskundigen be geleid tot een fijn resultaat. Met service, informatie en goed materiaal helpen wij van het eerste ontwerp tot en met een ge lukkige aanwinst voor uw huis. Dat is het grote nut van Goedhart Bouwhuis. Dagelijks geopend van 8.30-12.30 en 14.00 tot 17.30 uur. Zaterdags van 10.00 tot 16.00 uur. GOEDHART BOUWHUIS Hoorn 126a (schuin t.o. Avifauna) Alphen a/d Rijn telefoon 01720-91340*

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 8