Caballero bruin ent grijze bestaan. CABALLERO Cabdlero bruin geeft kleur aan alle daagse dingen. anders dan andere. EEN GOEIE JOB IS GOUD WAARD. BEL DAN MEDIANET B.V. universitair medisch centrum leiden i i CIGARETTES TE KOOP rechtstreeks van eigenaar te koop angeboden plm. 13 HA. prima WEILAND vrij van pacht. Direct te aanvaarden. Tel inl. 's avonds na 20.00 uur: 017142415. Wat vindt u daarvan? Goud voor u, goud voor ons. Kijk, wij zijn een fiks uitgevers concern.We geven heel wat goeie tijdschriften uit, en heel wat beste boeken. Honderdduizenden mensen in Nederland lezen die bladen en boeken met veel plezier, elke week weer. De schakel tussen ons en die lezers is de wederverkoper. We zoeken nog steeds naar goeie kerels, die van een verant woordelijke job in de buitenlucht houden. We zoeken nog mannen, die hun eigen tïjd kunnen indelen, die een inkomen van gemiddeld f 23.000,- per jaar op de juiste waarde weten te schatten. We zoeken mensen die weten dat een goeie job goud waard is. Een gouden inzet van uw kant, een gouden beloning door ons. Als u meer wilt weten overzo'n eerlijke kans op zelfstandigheid, Stationsweg 76, Den Haag, P.B.4365.Tel. 070-632944 voor een goeie job. In de plaats Alphen a. d. Rijn e.o. de Verenigde Nederlandse Uitgeversbedrijven -VNU - geven onder meer de volgende tijdschriften uit: Avenue, Panorama, Story, Viva, Nieuwe Revu, Libelle, Margriet, Knip, Pep, Sjors.Tina en Donald Duck. Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: Hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde Afdeling Beheer en Administratie administratief medewerkster vac. nr. 175.072 RU Taak: het verrichten van type- en administratieve werkzaamheden. De aan te trekken functionaresse zal bereid dienen te zijn waar- nodig. ook voor de andere bureau's van de afdeling, werkzaamheden te verrichten. Verlangd: diploma Mulo/Mavo en type-diploma. Leeftijd vanaf ca. 18 jaar. Salaris max. 1658 bruto per maand. administratief assistente vac. nr. 175.051 RU Taak: het in teamverband ver richten van werkzaamheden ondermeer op het gebied van; het plaatsen van bestellingen, ter betaling indienen van facturen, bewaking van kre dieten. Verlangd: diploma Mulo/Mavo, typevaardigheid, praktijkdiploma boekhouden of daarvoor stu derend, goede accuratesse, leeftijd vanaf ca. 20 jaar. Salaris max. 1814 bruto per maand. administratief assistente vac. nr. 75.173 AZ Taak: het verrichten van medisch archiefwerk: w.o. het bijhouden van de medische dossiers, enige administratie, bijyverken van een kaartsysteem, telefonische- en mondelinge contacten verband houdende met bovengenoemde taak, alsmede in voorkomende gevallen assistentie verlenen bij patiënteninschrijving. Verlangd: MAVO-opleiding. nauwkeurigheid en administratief inzicht Leeftijd 18-25 jaar. Salaris max. f 1556 bruto per maand. Polikliniek Longziekten administratief medewerkster vac. nr. 75.171 AZ Taak: het verzorgen van de correspondentie, het bedienen van de telefoon en het ont vangen van patiënten. Verlangd: Middelbare schoolop leiding, typevaardigheid, administratieve ervaring en goede contactuele eigen schappen. Salaris: max. 1556 bruto per maand. Dienst Medische Registratie medisch registratie assistente vac. nr. 75.172 AZ Taak: Het in teamverband beheren van de Centrale Patiëntenregisters en het in voeren van medische gegevens 'm de computer, alsmede het bijhouden van een schaduw- archief en het vervaardigen van overzichten van medische gegevens. Verlangd: Middelbare opleiding, accuratesse. Salaris: max. 1658 bruto per maand. Centrale Sterilisatie Afdeling medewerkster vac. nr. 75.170 AZ Taak: Verzorgen en inpakken van linnengoed, verband en instrumenten in een team van collega's. Verlangd: accuratesse, netheid. Voor bovengenoemde functie wordt een full-time en een part-time kracht gevraagd. Salaris: max. 1406 bij full-time job. Na V2 jaar bevordering mogelijk tot een salaris max.: 1556 bruto per maand. Geneeskundige Neurologie bibliothecaris- (resse) 175.078 RU Taak: aanvragen, bestellen, catalogiseren en opbergen van boeken en tijdschriften, bewa ken van het uitleensysteem, opzoeken van vakliteratuur, opbouwen trefwoordencatalogus. Verlangd: H.B.S. of Gymnasium diploma, zo mogelijk ervaring in een medisch/wetenschap pelijke bibliotheek, grote accura tesse, typevaardigheid, goede contactuele eigenschappen. Leeftijd 25 jaar of ouder. Salaris max. 1556 bruto per maand. administratief assistente nr. 75.174 AZ i de Taak: het verzorgen medische administratie t.b.v. patiënten, typewerkzaamheden en het te woord staan van patiënten. Verlangd: diploma Mulo/Mavo-4 typevaardigheid en administra tieve ervaring. Salaris max. 1556 bruto per maand. Aanstelling vindt plaats hetzij bij de Rijksuniversi teit (vacature RU) hetzij bij het Academisch Zieken huis (vacature AZ). Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, excl. de toelage van f 45,- ingevolge de machtigingswet. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage Vh'U per jaar. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (en voor afgegaan door onder staande kenletters) te richten aan: betr. vacature RU: afd. Werving en Selectie RUL. Stationsweg 46 te Leiden. betr. vacature AZ Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Kenletters: LD Katoen blijft 't doen! 't Is toch ook één van de fijnste stoffen die er is. Kijkt u zelf maar wat een fijne jongenspakken er van gemaakt zijn voor Kreymborg. Welke jongen zou daar niet meteen in weg willen lopen? Links: Blauw jongenspak in jeans stijl. 100% Katoenen twill denim, 'tjack heeft druk knopen. Mt 122-176. 75,-7105-.75,- Rechts: Ecru jongenspak, 100% katoen. Cowboy stijl metWestern-print. Opgestikte zakken. Mt 116-167. 110,-/130-110,- Onden Jongenspak, 100% katoenen denim. Het jack is in twee kleuren blauw en heeft opge stikte zakken. Mt 116- 164.50,-/70,-. 50,- De bijpassende T-shirts en shirts vindt u natuurlijk ook alle maal bij ons.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 26