Twente: pas in laatste minuut zekerlieid(2- Revanche van Eddy Merckx Gok Overweg slaagt tegen Yelez Mostar FIDE-congres geeft Bobby Fischer voor de helft gelijk PONDERDAG 20 MAART 1975 ENSCHEDE Het duurde lang, erg lang. Het elektronische scorebord versprong juist van 43 naar 44 minuten, toen Epi Drost zo'n weinig zeggende vrije trap halverwege de helft van Velez Mostar mocht nemen. Het zou een van de laatste pogin gen in de normale speeltijd worden, begreep iedereen. Ook Niels Overweg, FC Twente's cipier van de weinig imponerende Dusan Bajevic. Zelden gaf Overweg hem enige vrijheid uit angst voor de gevolgen, maar op dat moment gunde hij Bajevic voor even wat eenzaamheid. "Alles of niets", dacht Overweg na nog een blik op het alsmaar doortellende scorebord. „Ik moest gokken en ik besloot bij die allerlaatste mogelijkheid maar mee te gaan". De vrije trap van Drost dreigde op de oosterstorm af te zwaaien, maar Johan Zuidema corrigeerde tijdig. Hij knikte de bal moeizaam omlaag voor de gretige rech tervoet van Overweg, die verwoestend uithaalde: 20. Door Piet Ocks Niels Overweg plaveide de weg Daar de halve finale voor de UEFA Cup. Twente had Velez op de knieën, de manier waarop overtuigde uimmer. Niettemin de bekroning op liet vele en moeizame werk van Iwente, dat wel dicteerde, dat Ve- ëz ook meestentijds terugdrong, ook een Twente, dat de dege- ijke sfeer van Velez slechts zelden ontmaskerde. Veelal te gehaast, te onstuimig poedde Twente zich richting doel- nan Mrgan, waardoor alle nauw- eurigheid ontbrak. "Vooral Johan uidema bezondigde zich daaraan", rond trainer Spitz Kohn. "Daar was iet vooral in het begin wat chao- isch". Vooraf had hij gewaar schuwd: "Loop niet blindelings naar roren, we moeten voortdurend at- lent blijver". Vandaar zijn compli menten na afloop aan de robuuste Niels Overweg, die zijn directe op ponent Bajevic nooit de ruimte gaf. Spitz Köhn: "Als je hem uitscha kelt. ben Je al een stuk in de goede richting. Hij is de motor van de iloeg, op hem draait alles". Van- iaar de voorzichtigheid die van Overweg afstraalde. "Als we in bal- rezit waren, mocht ik hem loslaten n mee aanvallen", legde Overweg bter uit. "We leden echter nogal Fred Filippo pij laatste veertien van jeugdig Oranje LEIDEN Fred Filippo van UVS pehoort tot de veertien spelers waar- pit het Nederlands Jeugdelftal (16/ 07 jaar) dat zal deelnemen aan een internationaal toernooi in het Fran se St. Malo, zal worden samenge steld. De andere dertien spelers pjn: Broeken (RKTW), Beljon (Wil lem id, Vos haar (mw'29), Wouts- kna (PSV), Erkelens (Dordrecht) feroere (Feyenoord), Dam (Rijswijk) Metgod (Haarlem), Ursem (Purme- ïend), Lodeweges (WOP), Korpers- l'oek (Bedum), Van Dongen (NAC) kn Zegveld (Aalsmeer). iVan Beusekom: in Engeland bij vee', balverlies en dan moet Je ma ken dat Je terugbent. Daarom durf de ik aanvankelijk niet te ver van hem". Zeker niet meer na de zesde mi nuut toen hij zich even van zijn te genstander ontdeed, maar Willem de Vries onzorgvuldig met de bal cmsprong. Vladic profiteerde, speelde Bajevic aan diie keihard naast knalde. Het sein voor Overweg om hem geen minuut meer uit het oog te verlie zen. Intussen was Twente begonnen aan een hevig offensief, dat uit mondde in pogingen van Frans Thijssen en Johan Zuidema, Maar vooral van agressieve Theo Pahl- platz. Spitz Kohn: "Voor de wed strijd heb ik een gesprek met hem gehad. Pahlplatz moet ervoor vech ten, pas dan groeit hij. Voetballen kan hij, hij moet alleen de lef heb ben". En die had Pahlplatz gisteravond. Meter ondervond het. Want het was Twente's linkerspits die halverwege de eerste helft de 1-0 nabij was. De vaak uiterst dubieus leidende Span jaard Camacho Jimenez annuleer de de treffer wegens buitenspel. De teleurstelling deerde Twente nauwe lijks. Het duwde Velez in die pe riode nog verder terug, maar een uitgespeelde kans kon Twente nooit bedenken. Dat was ook niet de 1-0, vier minuten voor rust. Want hat af standsschot van Johan Zuidema, na een ogenschijnlijk ongevaarlijke aan val, leek opnieuw een vergeefse po ging om het 1-0 verlies in Moster te vereffenen. Voordat Mrgan zich op de grond strekte, sprong de bal even wel over de vertwijfelde Velez-doel- man naar 1-0. Velez bleek de klap ln de tweede helft snel te boven. Met Prskalo voor tegenvallende Hadziabdic weer legde het Twente's druk en kwam Velez zelf vaker tot offensieve daden, die Twente soms tot paniekerig uit- Velez-doelman Mrgan stompt de bal weg boven het hoofd i Twente-spits Jan Jeuring. verdedigen noopte. Het bemoeilijk te Twente in hét continueren van de constante druk. Desondanks kwam Twente tot redelijke mogelijkheden den om het verlies in Mostar meer dan glad te strijken. Jan Jeuring worstelde zich langs drie tegenstan ders. maa rstuitte op doelman Mrgan, Pahlplatz werd op de rand van het strafschopgebied gevloerd door Meter en even later knalde diezelf de Pahlplatz hard in het zijnet. De 2-0 kondigde zich herhaalde lijk aan, maar Twente moest wach- Zesde zege in Milaan-San Remo la atste twaalf LONDEN De Nederlandse kam pioene Joke van Beusekom heeft pch geplaatst bij de laatste twaalf ftn het dames-enkelspel van de All- England badmintonkampioenschap - ben. In de Lowdense buitenwijk Wem bley versloeg zij in het gisteren be tonnen toernooi, dat als het offi cieuze wereldkampioenschap wondit beschouwd, achtereenvolgens de Iers Heather Young met 11-3, 11-2 en be Westduitse Gudrun Ziebofld met fl-7, ll-l. De Deens-Nederlandse Im- [e Rietveld- Nielsen werd uitgescha keld door de Britse Margaret Beck 111-8, 11-4). Marjan Luesken ging kl in de eerste ronde tegen de Britse pane Webster ten onder: 10-12, 5-11. In het herenenkelspel verloor de Ne derlandse kampioen Rob Ridder in pe eerste ronde met 3-15, 10-15 van Be Japanner Kinji Zeniya. Weer nederlaag tjshockeyteam SAPPORO Het Nederlands ijs- hockeyteam heeft gisteren opnieuw perloren. De vierde wedstrijd in de B-poule van het wereldkampioen schap tegen Zwitserland eindigde in 1-3 verlies. I Er bestaat overigens nog een kans pat Nederland zich in de B-poule handhaaft, want alle gedelegeerden pn Sapporo zijn akkoord gegaan met ben voorstel om de A-poule uit te breiden, zodat dan in de A- en de B-poule geen degradatie zou plaats- binden. In Juni moet een congres hierover beslissen. I Oost-Duitsland versloeg Italië met 0-2. De tussenstanden waren: 1-1, a-j. 7-o. SAN REMO In de bergen iheeflt Merckx, heeft am Pairijs-iNtice bewe zen, Döbterlijk en figuurdijk terrein moeten prijsgeven. In ritten zonder werkelijke toppen is Merckx nog steeds een van de allergrootsten. Dat heeft hij gistermiddag vlak bij San Remo aangetoond op weg naar zijn zesde overwinlinng in Milaan—San Remo. Het succes van Merckx in 1975 werd voorafgegaan door overwinnin gen in '66, '67, '69. "71 en '72 en met zijn zesde overwinning plaatste Merckx zich op dezelfde hoogte als Constante Girandiengo, de eerste van de Italiaanse campionissiml en re cordhouder in MMaanSan Remo tot dllt Jaar. De revanche van Merckx voor zijn nederlaag in Parijs—Nice kmeeg pas gestalte in de laatste kilometers. Bij de beklimming van de Poggio, de laatste heuvel voor San Remo ont snapten de Italiaan Conti, de Frans man Sibille en Merckx' ploeggenoot Jos Bruyère. In de afdaling werd het trio echter besprongen door de Jonge Italiaan Francesco Moser en toen Moser 1700 meter voor de eindstreep aansluiting kreeg, was de winstkans voor Bruyère tot vrijwel nul geredu ceerd. Merckx, die het veld in de af daling had geleid, gooide er nog een schep bovenop. Hü sleurde het veld naar de vier koplopers en kreeg als eerste van het bijna honderd meter lengte uitgerekte lint aansluiting. De wereldkampioen ging onmiddellijk door. Hij sprong over Conti, Bruyère, Sibille en Moser heen en voltooide de Jacht doe alleen een Merckx-ta-vorm kan maken met zijn zesde overwin ning in Milaan—San Remo. Uitslag 1. Merckx (Bel.), 286 kilometer in 7 uur, 40 minuten en 26 seconden (gemiddeld 37,530 km/u), 2. Moser (Ita), 3. Sibille (Fra), 4. Conti (Ita), 5. Bruyère (Bel), 6. Dangudlaume (Pra), 7. Lamnoo (Bel), 8. Zflioli (Ita). 9. Maertens (Bel), 10. Walter Planckaert (Bel), 17. Karstens (Ned), 27. Bal (Ned), 36 Kuiper (Ned); 38. Knetemartn (Ned), aUlen in dezelfde tijd als Merckx. Op 1.45 86. Koken (Ned). Even de mutsen af voor Anton Toscani. Deze 76-jarige hoofdste deling, die in de jaren rond de Tweede Wereldoorlog als snel wandelaar vele Nederlandse titels veroverde, liep zaterdagnacht in het Amsterdamse Bos een 8 kilo meter lange nachtcross in iets meer dan vijftig minuten en dat mag voor "een spring-in-het- veld" van zijn (gezegende) leef tijd op zijn minst een straf tempo genoemd worden. De snelste van de 2200 "nachtlopers" was na pre cies dertig minuten terug bij het Olympisch Stadion en die zou, wat "getelde jaren" betreft, best hebben kunnen doorgaan voor een kleinzoon van Toscani. Old soldier Toscani (en oude soldaten gaan nooit dood, zoals het verhaal wil) heeft met zijn prestatie weer eens bewezen, dat hardlopen gezonder schijnt te zijn dan menigeen denkt. Hetgeen ook genoteerd mag worden door tv-columnist Nico Scheepmaker, die onlangs meldde zich lichtjes te hebben verbaasd, toen Jos Hermens aan Son ja Ba rend toevertrouwde, dat hij wéér lange afstandloper zou worden als hij zijn leven mocht overdoen. "Waar een mens zin in heeft", schrijft Scheepmaker. "Elke dag, ook op zondag, legt Hermens als training, 40 kilometer af, te voet, en in een tempo, dat ik in mijn beste ogenblikken alleen bereik als ik gehaast de roltrap in de Bijenkorf ook zelf nog eens snel afloop Het zal ons dus onthouden wor den Nico Scheepmaker op 76-ja- rige leeftijd de acht kilometer te zien afleggen in vijftig minuten. Zelfs niet op de roltrap van de Bijenkorf, want die is 's nachts gesloten Vrij spel Door Ruud Paauw René Vos niets voorstelt, bij het TNO weer eens op kwaliteit te laten toetsen. En met moet vooral niet over "ingebouwde zekerheden" spre ken als men, zoals zaterdag in de Ronde van Zuid-Holland het ge val was. aanzienlijk meer ama teurfietsers (146) laat vertrek ken dan het vastgestelde aantal van 120, dat toch al aan de royale kant is. Op verzoek van de sponsors, waarvoor de KNWU dan prompt dispensatie verleent. Ter wille van de in de wielersport zo dier bare centjes begint men dan op voorhand al aan de veiligheid te morrelen. Dat is op zijn minst een kwalijke zaak. Zelfs het erepodium bleek ln de Ronde van Zuid-Holland niet betrouwbaar. Jan van Erp, de tweede aankomende, zakte er bij de huldiging prompt doorheen.. ten tot de laatste minuut, voordat het zekerheid had. De teleurgestelde Velez-trainer Sule Rebac: "Twente kon winnen, omdat ons middenveld na rust onder de maat bleef". Waar op Kick van der Vall gretig inhaak te: "De internationale Vladic had niets te vertellen". Slechts even to verde Rebac een zuinige glimlach rond zyn mondhoeken, toen de pove re arbiter Jimenez ter discussie kwam. "In Joegoslavië mag je niets over de scheidsrechter zeggen", lach te Rebac, "maair ik heb mie van avond een paar keer afgevraagd of die man wel op de hoogte is van de spelregels...." Waarop Niels Over weg inhaakte: "Je zou kunnen zeg gen dat hij in ons voordeel blies". Opgeluchte Spits Kohn: 'Toch vind ik het een knappe prestatie. Vergeet niet dat dit een sterke tegenstander is". Kick van der Vall tenslotte: "Dit zijn de mooiste overwinningen. Als je eerder 2-0 maakt, krijg Je nog een tegenoffensief en dan had het voor ons nog erg moeilijk kunnen worden". KOERSEN OP DUINDIGT Bahrenfeld-prijs (2120 meter): 1. Leny Special (A. Harmsen) 3.04,7, 1.26,3, 2. Mazurka, 3. Korinotte. To to: winnend 3,50, pl 2,70. 2,70, 5,60 koppel 13,50 trio 542,80. Allegro-prijs (2000 meter)1. Mid- getina (GB) (H. van der Kraats) 2.12,2, 2. Woodfeets Speedy, 3. Jan. Toto: Winnend 2,90, plaats 1,20 1,30 3,30 koppel 4,10. Recklinghauzen-prijs (2040 meter) 1. Maarten d (J. van Dooyeweerd) 2.52,1, 1.24,4, 2. Kaarol Hagheweyde 3. Mila G. Toto: winnend 1,50 plaats 1,10 3,40 1,50 koppel 31,20 trio 124,70. Dinslaken-prijs (2040 meter): 1. Mariette Star (R. v. d. Lubbe), 2.53,0 1.24,8, 2. Mister Dillon, 3. Loo- per t. Toto: winnend 1,70 plaats 1,40 2,80 2,30 koppel 27,60. Padre Bramo-prijs (ren) (1900 meter): 1. Heretic (Ier) (mevr. I. McGarrity) 2.10,4, 2. Radbout, 3. La vendel. Toto: winnend 23,40 plaats 3,60 4,80, 5.- koppel 88,20 trio 3137,90 Munchen-prijs (2040 meter)1. Ko- ra Marijke (J. v. d. Pijl) 2.53,3 1.25,0 2. Juweline J. 3. Karma Kandia. To to: winnend 4,20 plaats 1,40 1,60 1,60 koppel 12,20. Farmsen-prijs (2120 meter): 1. Intrest Scott p (A. Knijnenburg) 2593 1-24,6, 2. Fuinmy Boy, 3. Jacco Buitenzorg. Toto: winnend 41,70, pl 5,- 6,80 2,80 koppel 2,80 trio 5060,08. Gallantry-prijs (Hordenren) (2800 meter)1. Frans (J. Vóórhaar) 3.30,6 2. Tempered Steel (GBr), 3. Sandy (Bel) Toto: winnend 10,70 pl 3.- 1,40 2,20 koppel 33,90. Mbnchengladbach-prijs (1600 m): 1. Janny p (B. v. Velt) 2.11,8 1.22,4 2. Lime du Bois, 3. Komtesse D. To to: winnend 8,- plaats 6,80 4,40 2,80 koppel 39,40 trio 465.50. Gelsenkirchen-prijs (2000 meter) 1. Niels Areta (A. Harmsen) 2.56,9 1.28,5 2. Naughty Grace, 3. Nanda S. Toto: winnend 3,50, plaats 1,10, 1,50,1,30 koppel 6,70. Totalisatoromzet: f238.541. Ondanks alle "zekerheden", die de organisatoren in een wedstrijd pogen in te bouwen, blijft het wielrennen een gevaarlijke sport. Snelverkeer, smalle wegen, tram rails, regen en kou, voor de wiel tjes springende honden en niet te vergeten het bij de finish opdringende publiek vormen evenzovele bedreigingen voor "de slaven van de weg". Ook dit seizoen, nog zo pril, dreigt weer een zwarte bladzijde te worden in de geschiedenis van de wielersport. Nog nimmer werd fietsend Nederland in één maand met zoveel ernstige ongevallen geconfronteerd. Valpartijen maakten een droef einde aan de (nog zo jonge) levens van Leon Stobbe en Cees St. Nicolaas en zelfs trainingsritten zijn al "linke soep" geworden, want Klaas Balk en Willy Kwantes liepen daarbij ernstige blessures op: zij "vertoe ven" momenteel in ziekenhuizen. Die ongelukken ln de wieler sport zijn natuurlijk niet van vandaag of gisteren: zij be horen tot het "bedrijfsrisico". Maar men kan en moet dat risico verkleinen. Door bijvoor beeld het beschermende "worstjes-vlechtwerk", dat ama teurs op het hoofd dienen te dra gen of de licht leren helm, die Sportroem is mooi, het schenkt een gaaf geluksgevoel aan de man of vrouw die het betreft, maar hij of zij moet wel weke lijks de tuin van de roem aan harken, want anders wordt het een troep. Dat bleek zaterdag maar weer eens op een veiling ten bate van "Geven voor Leven". Het Parool meldt dat het geschil derde portret van ene J. Cruijff (een paar maanden terug nog voetballer van het jaar en voor zien van een gouden bal of zo iets) het pijnlijk geringe bedrag opleverde van 35 gulden. Maar ja, wat voert die man de laatste paar weken nu eigenlijk uit bij Bar celona? Renteniert-ie? Kijk daarentegen eens wat het portret van Van Hanegem op die zelfde veiling opbracht het lieve sommetje van 525 gulden. De faam en de marktwaarde van Rotterdamse Willem nemen ken nelijk toe bij elke gele kaart die hij incasseert. zich als een olievlek in de ten nissport uitbreidde, is de belang stelling er voor weggeëbd. Het Davis-Cuptoernooi is uitgesmf erd over een heel jaar en dat is te tijdrovend en te kostbaar voor de profs, die elders veel meer geld kunnen verdienen. De echte top- spelers bemoeien zich dan ook maar zelden met de Davis Cup. De oplossing is duidelijk: het toernooi via een bepaald systeem in 14 dagen op één plek afhande len. Maar daartoe is men kenne lijk nog niet kunnen komen. In de tennissport heeft een groot aantal officials nu eenmaal de grootste moeite met woorden als progressief en verandering. Nog een tweede zaak bedreigt de Davis Cup en dat is de kwestie Zuid-Afrika. Tennis is een van de weinige sporten waarin dit land zich nog internationaal kan me ten. Een paar jaar geleden is het gedurende korte tijd uitgesloten geweest, maar aangezien tennis- bestuurders, zoals gezegd, nogal behoudende mensen zijn, is het land later weer toegelaten. En sindsdien is er steeds geduvel ge weest, omdat een aantal landen principieel weigert tegen Zuid- Afrika uit te komen. Het diepte punt werd vorig jaar bereikt. De Indiase Tennisbond stond toen niet toe dat zijn spelers in de fi nale tegen Zuid-Afrika uitkwam, zodat de saladekom van de heer Davis zonder spelen naar Johan nesburg ging. Een bedroevende situatie natuurlijk. Dit jaar dreig de het nog erger te worden. Na Mexico heeft nu ook Columbia la ten weten niet tegen Zuid-Afrika te zullen spelen. Als het Davis Cup comité niet heel snel ingrijpt wordt het toerniol een lachertje. Zuid-Afrika zal nu uitgesloten moeten worden óf men kan beter met de Davis Cup stoppen. De keuze kan niet moeilijk zijn. Te meer niet, omdat het steeds gro tere isolement waarin de Zuid- afrikaanse sport zich als gevolg van de apartheidspolitiek bevindt, enige beweging aan het thuis front teweeg heeft gebracht. Ten nis hoort daartoe zijn steentje bij te dragen. Het gaat niet goed met het toernooi om de Davis Cup. Eens was het samen met Wimble don de meest begeerde tennis- prijs die er te behalen viel, maar toen in 1968 het professionalisme Schaken Het buitengewoon congres van de Wereldschaakbond in Bergen mag dan nogal chaotisch zijn verlopen, het heeft een paar goe de besluiten opgeleverd voor de tweekamp om de wereldtitel. Fischers eis dat de strijd wat het aantal partijen betreft onge limiteerd moet zijn met dien ver stande dat de tweekamp beëin digd wordt zodra één der spelers tien overwinningen heeft geboekt, is goedgekeurd, zijn onredelijke eis dat de uitdager (Karpow) ten minste met 10—8 van hem moet winnen om zich wereldkampioen te noemen, is terecht afgewezen. Het antwoord is nu aan Fischer en die zal, zoals het er nu voor staat, niet spelen, want de Ame rikaan wenst nu eenmaal in alles gelijk te krijgen. Karpow dus zon der te spelen wereldkampioen? Het zou een tragedie zijn, al zul len de Russen daar stellig anders over denken. De Wereldschaak bond Euwe voorop heeft zich in elk geval niets te verwij ten. Arie Haan zwoegt eenzaam op het trainingsveld van Ajax om zijn conditie op peil te houden. De avondtrainingen van de c-selec- tie, waar Haan naar terugge plaatst is, zijn voor hem niet zwaar genoeg om op het condi tionele niveau van de a-selectie te blijven. De kans dat de Amerikaan Fi scher en de Rus Karpov elkaar op 1 juni in Manilla achter het schaak bord zullen ontmoeten is bijna te verwaarlozen klein gewonden. Het buitengewone congres van de FIDE de wereldschaakbond, heeft gisteren namelijk beide strijdende partijen, idus: de Russen en de Amerikanen) het halve gelijk gegeven en dreigt daardoor zelf met lege handen te blij "en zitten. De eerste eis van Fischer dat de match om tien winstpunten gaat met een ongelimiteerd aantal par tijen, werd door de vergadering met 37 voor en 33 tegen geaccepteerd. De tweede eis, dat bij 99 de match als geëindigd wordt beschouwd en Tischer in dat geval de titel be houdt, werd bij drie onthoudingen afgewezen met 35 tegen 32. Nog ongelooflijk, dat dit volstrekt onredelijke voorstel van Fischer zo veel steun heeft gekregen. Vooral van Zuidamerikaanse landen, die de hele conferentie door een opmerke lijke trouw aan de standpunten van- Ed Edmondson, de Amerikaanse vertegenwoordiger, hebben getoond. Maar ook een paar Europese landen vonden dat Fischer maar gelijk moest krijgen. Dan zou de match tenminste doorgaan, zo redeneerden zij. Gelukkig is het congres niet ge zwicht. Want was dit wel gebeurd, dan zouden de Russen zich zeker hebben teruggetrokken. Uit de match en wie weet misschien ook wel uit de FIDE, waardoor deze or ganisatie, die toch al niet uitblinkt door eensgezinsheid en geloofwaar digheid, helemaal tot een schaduw bestaan zaJ zijn veroordeeld. Voor de Russen lijkt het resultaat van dit congres bevredigend. De voor zitter van hun delegatie, de heer Rodnmov, zeo mij nog wel pro for ma, dat de beslissingen eerst in Mos kou moeten worden voorgelegd maar even later zei hij letterlijk dat Kar pov gereed is om te spelen en dat ook zal doen. Aan de Russen zal net dus niet liggen, temeer daar zij rich morrend in de plaats van han deling, Manilla, hebben geschikt. Bobby Fischer Of Fischer ook zo tevreden zal zijn met het stemgedrag in Bergen valt te betwijfelen. Edmondson, noch prof. Euwe dacht dat de Amerikaan akkoord zal gaan met de nieuwe re geling. Voot 1 april moet hij zijn standpunt duidelijk gemaakt hebben. Als Fischer volhardt in zijn afwij zing wordt Karpov de nieuwe FIDE- wereldkampioen. Prof. Euwe zei dat hij het zinloos acht naar Amerika af te reizen om te proberen Fischer in een persoon lijk gesprek tot toegeeflijkheid te bewegen. Wie dat wel zal proberen is de Philippijnse vertegenwoordi ger Campomanes, die nu eenmaal voor de belangen van Manilla moet waken. Campomanes is de laatste, aie Fisehei in diens buitenhuis in net Californische Pasadena heeft ge zien "Hij was levend en in goede gezondheid en allerminst een kluize naar", beschreef Campomanes de nukkige wereldkampioen. ALEXANDER MUNNINGHOF

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 17