F ilmr econstr uc tie Cuba- crisis van toegelicht l ...e/7 gisteren i Nijmegen wil triptiek terug roaramma] Bunuel-film over pilaarheilige op hoog niveau MORGENAVOND OP DE TROS-TV Meezingen met Gerard Cox en Frans Halsema TV morgen] dflg) vandaag DINSDAG 4 MAART 1975 De Spaanse regisseur Lui^ Bunuel heeft tien Jaar geleden, vlak voordat hij Mexico verliet waar hij sinds 1947 in culturele ballingschap had vertoefd, nog een korte film gemaakt, die vanavond door de VPRO wordt uitgezonden. „Simon de Pilaarheilige", indertijd in onze bioscopen vertoond in een voorstel ling met Orson Welles' „l'Histoire Immortelle, onlangs nog op de beeld- buns, baseerde hij op een historische figuur. Simon Stylites was in de vijf de eeuw na Chr. een woestijnkluize naar die zich de curieuze ascese van ImmoStylites was in de vijfde eeuw na Chr. een woestijnkluizenaar die eich de curieuze ascese van pilaarheilige oplegde. Welgeteld 37 (aren bracht hij door op een twintig meier hoge zuil als een soort boetedoening, die later veel navol ging vond. Bunuel distilleerde uit Simons verblijf op de pilaar een fascinerende film waarin hij in symbolische vorm grondig afrekent met het conformisme in het christendom. Hij doet dat met alle ironie en sarcasme, die men kent uit zijn andere werk. De baardige pilaarheilige heeft het op zijn verheven post zwaar te verduren, want de duivel laat hem geen ogenblik met rust. In steeds weer andere gedaanten stelt Satan de heilige man op de proef, die tenslotte zwicht voor een plagende Jonge vrouw, door wie hij wordt meegenomen naar New York in onze tijd. Satan heeft zijn prooi vast in handen. Drie kwartier puur Bunuel met het gave camerawerk van Gabriel Figueroa is een visuele provocatie op (letterlijk en figuurlijk) hoog niveau. Op de foto Simon de pilaarheilige (Cla/udlio Brook) krijgt bezoek van de duivel in de gedaante van een jonge vrouw (Silvia Pinal) Ruim twee uur lang brengt de TROS-tv morgenavond (Ne derland I, 20.21 tot 22.40 uur) de Amerikaanse tv-film „The missiles of October". Hef betreft hier een reconstructie van de Cuba-crisis in oktober 1962. De wereld hield toen dertien dagen lang de adem in bij de rechtstreekse confrontatie tussen de VS en de Sowj et-Unie. De oktober crisis ontstand doordat Sowj et- schepen atoomraketten naar Cuba transporteerden Naar aanleiding daarvan liet de toenmalige Amerikaanse president John F. Kennedy de Russische premier Nikita Chroesjtsjow weten dat hij de bedreiging van Russische kernwapens op Cuba nooit zou tolereren. Daarmee stonden de twee machtigste naties recht tegenover elkaar. De film "De Oktober Crisis' werd door de Britse regisseur Anthony Page gemaakt naar het script van de Amerikaan Stanley Greenberg. Deze Greenberg werkte ruim een Jaar aan het uitvoerige script dat 319 bladzijden telt en in zijn geheel gebaseerd is op historische feiten. Aan de produktie werkten ruim 57 acteurs mee in de belangrijke rollen, 75 in kleinere rollen. Anthony Page heeft in deze reconstructie zoveel mogelijk getracht de acteurs te laten lijken op de hoofdpersonen in 1962 Bij William Devane als John F. Kennedy wordt echter nog wel enige fantasie van het publiek verwacht. Howard da Silva speelt Nikita Chroesjtsjow. De eerste aanleiding tot de Cuba-cri sis in 1962 is in de zomer van dat Jaar Agenten van de Amerikaanse Inlichtingendienst ontdekken dat de Sowjet-ünie op Cuba verscheidene raketbasee heeft geïnstalleerd. Deze raketten zouden binnen enkele minuten belangrijke doelen in de VS kunnen treffen. Duizenden Russische militairen oefenen intussen rondom Havana. De geruchten rondom een op handen zijnde crisis worden in Washington bevestigd, doordat president Kennedy een verkiezingreis afbreekt en haastig naar Washington terugkeert. Kort daarop varen Amerikaanse oorlogsbo dems uit en voegen zich bij de veertig andere schepen die in de buurt van Puerto Rico manoeuvreren. Op 22 oktober laat Kennedy Cuba blokkeren door een „quarantaine De Russische schepen met atoomwapen DUITSE TV DINSDAG 4 MAART 17 66-18 00 (K) Journaal. (Regionaal p^iïnlSa: NDR: 9.30-10.00 (K) Se- samstr&sse. 18.00 <K) Japag en Uoyó (2) 18.30 (K) Aktuallteiten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 (K) NordflChau Magazine. 19.26 (K) Ein Fall für M&tmdll tv-aerie. 19.59 (Z/W) Pro- crammaoverzlcht. WDR: 8.20-11.45 (K) Schooltelevisie. (9.30-10.00 (K) Sesam- 8trasse) 18 05 (K) Carmen, opera van Blzet. 18.40 (K) Aktuallteiten. 1920 (K) Ein Fall für M&nddli. tv-serle). 20.00 (K) Journaal en weerbericht. 20.15 (K) Verelnt bei Flachs und Ver een. 21.00 (K) Twee film® naar vertel lingen van Henry James. 22.45-23.05 (K) Journaal, weerbericht en kommen - taar. Duitsland n 17.00 (K) Journaal. 17.10 (K) Kin derprogramma. 17.40 (K) Aktuallteiten en muziek. 18.20 (K) Münnerwlrt- schaft. tv-serie. 18.55 (K) Barbapapa. 19.00 (K) Journaal. 19.30 (K) Ehen for Gericht, serie. 21.00 (K) Journaal. 21.15 (K) Discussie over de nieuwe regeling van de echtscheiding. 22.00 K Vernissage: Duitse klelnkunstprlja. 23.00 (K) Journaal. Wielrennen Raymond Delisle, heeft Draguignan-Seillans gewonnen. De Fransman legde de 164 kilome ter af in 4 uur, 48 minuten en 50 se conden. De Spanlaard Miguel Lasa wend tn de eindsprint verslagen en werd 2de tn dezelfde tijd. De Span jaard Jesus Manzaneque won giste ren de eerste etappe van de Ronde van de Levant, een individuele tijd rit over vier kilometer. op weg naar Cuba zullen niet worden doorgelaten. Amerika en Rusland zijn in een regelrecht conflict met elkaar geraakt. VUfenbwmtig Russische schepen met aanvalswapens stomen op naar Cuba. Kennedy tekent een proclama tie, waarin staat dat de Amerikaanse blokkade van Cuba op 24 oktober ingaat. De Amerikaanse vloot rond het eiland ligt klaar. In Rusland worden alle militaire verloven inge trokken en de Veiligheidsraad van de UNO komt in spoedzitting bijeen. De spanning in de wereld bereikt een hoogtepunt. Chrosjtsjow blijkt door de resolute houding van Kennedy uit zijn balans gebracht. Een aantal Russische schepen is al van koers veranderd. Chroesjtsjow geeft zijn schepen tijdelijk bevel niet door te varen uit vrees voor de Amerikaanse troepen, die in Florida klaar staan voor een massale aanval op Cuba. Op 27 oktober krijgt Kennedy van Chroesjtsjow het aanbod de raketten van Cuba te verwijderen, op voorwaarde dat de VS hun raketbases in Turkije verwijderen. Een dag later echter biedt Chroesjtsjow aan de bases in Cuba te ontmantelen als Amerika geen invasie op Cuba zal ondernemen. De Cubaanse crisis Is op 29 oktober voorbij. Kennedy noemt de beslissing va<n Chroesjtsjow "een besluit een staatsman waardig". De Duitse toneelspeelster Therese Giehse is in een kliniek in Miinchen overleden. Haal bekendste rollen la gen op sociaal-kritisch gebied. Zij zou donderdag as. 77 Jaar zijn ge worden. Therese Giehse werd beschouwd als een van de beste vertolksters van karakterrollen. Zij speelde o.a. in 'Mutter Courage' van Brecht, 'La folie de chaillot" van Giraudoux en "Besuch der alten Dame' van Dürrenmatt. Voor haar moederrol in de film "Kinder, Mutter und ein GeneraF ont ving zij in 1955 de filmprijs van de Dutise Bondsrepubliek, waarna zij in 1963 en 1964 de Westduitse tele visieprijs kreeg voor haar optreden in resp. *Die Physiker' van Dürren matt en „Wassa Sjelesnowa" van Gorki. De Amerikaanse acteur William Devane in de rol van John F. Kennedy. OEGSTGEEST Na de pauze werd het gisteravond in de uitverkochte aula van het Rijnlands Lyceum best gezellig. Vooral voor de al wat ou deren of niet meer zo heel jongen onder het publiek. Gerard Cox en Frans Halsema brachten toen in hun show "Wat Je zegt, dat ben Je zelf" een paar nummers vol weemoed. Het begon al direct met "De laatste getrouwen", uiteraard op tekst van Michel van der Plas. In padvinders- uniform gestoken, compleet met fluit en stok, brachten Halsema en Cox het publiek weer terug in de tijd van de kampvuren, de platte knoop, en niet te vergeten de akela. Geen won der dan ook dat het publiek direct reageert op de kreet: "Hoe was-ie?" met een algemeen "Goed!" In hetzelfde deel van het program ma zat de hommage aan Lou Bent- ley. De door Gerard Cox gezongen potpourri van oude liedjes inspireer de ook toen een deel van het pu bliek tot krachtig meezingen. Het lied "Honderd prooenit", be sloot het programma zoals het Wil helmus de radio-uitzending besluit. Een waardige hymne, die noopt tot meezingen. Dat gebeurde dan ook. "Honderd procent zijn we geen van allen, maar samen zijn we honderd procent". Korfbal Fred Harting is be noemd tot eerste directeur van het Koninklijk Nederlands Korfbal Ver bond. Fred Harting is afkomstig uit Amsterdam en 48 Jaar oud. Vooral in wielerkringen heeft zijn naam een grote bekendheid door het voorzitter schap dat hij bekleedt in het comité dat Olympia's ronde door Nederland organiseert. Harting heeft zelf nooit korfbal gespeeld. Wel voetbal, o.a. InVSV. PSV-Benfica op televisie De NOS-tv brengt morgen een rechtstreekse reportage van de voet bal wedBtJryd PSV - Benfioa. Deze wedstrijd wordt in het kader van 't toernooi om de Europa Cup voor be kerwinnaars in Eindhoven gespeeld. Commentator in de lichtstad is Her man Kuiphof. De wedstrijd is van 19.55 tot 21.45 uur via Nederland II te volgen. Later op de avond worden in het programma "Studio Sport" (22.25 u.) samenvattingen uitgezonden van de Europa Cup in-wedstrijden Velez Mostar—FC Twente en FC Köln— FC Amsterdam. Het aangekondigde Engelse tv-spel "Ganzepeper" komt morgenavond te vervallen en wordt op een nog nader te bepalen tijdstip uitgezonden. Aan de morgenavond te spelen wedstrijden wordt ook aandacht besteed door Hilversum m van 16.30 «tot 18.15 uur (Velez Mos tar—FC Twente rechtstreeks) en van 20.00 uur af. Laszlo Nemeth (74) overleden BOEDAPEST - De Hongaarse schrijver Laszlo Nemeth. die naam heeft gemaakt door zijn realistische is maandag op 74-Jarige leafttjd in Boedapest overleden. Nemeth die na een medische stu die zich in de Hongaarse hoofdstad als tandarts vestigde, publiceerde in 1925 zijn eerste novelle. Later wijdde hij zich geheel aan de literatuur Hij schreef een reeks romans over het Hongaarse volksleven, zoals 'Gy- asz", (rouw) en "Egetoe Eszter". Zijn toneelstukken handelen vaak o- ver historische figuren zoals 'Husz Janos' en 'Galilei'. In de Jaren 1932- 1935 gaf hij een eigen tijdschrift uit. Tanu' ('Getuige'), waarin hij poli tieke letterkundige en wetenschap pelijke beschouwingen publiceerde Na de Tweede Wereldoorlog was zljin werk onder het strikte Stalinistische cultuurbeleid onaanvaardbaar in Hongarije. In (Se tijd werkte h« als onderwijzer. In de Jaren 1950 hervat te hü zijn literaire acitivteit. Nemeth beheerste elf talen. Hij vertaalde vooral TolBtoJ. Gontsjarow, Lorca. Shakespeare, Ibsen. Lessing en Kletst. Nederland I N°S/N°T: 9AO-1110 (ged. K) Schooltelevisie. KRO: 15.30 (K) Wat heet oud: programma voor en over de ouder wordende mens. 16.16 (K) De rode autobus, kinderserie. 17.00-17.20 W Wiekte de Viking. Jeugdserie (afl. 1). TELEAC: 18.15 (K) Eenheid in eenheden - les 2. NOS: 18.45 (K) Pa™ lus de Boskabouter. 18.55 (K) Jour naal. IKOR: 19.05 (K) Jouw beurt: Papa stuurt een kaartIKP»- D.'RKK19.30 (K) Kenmerk: Jkse informatierubriek over kerk samenleving. NOS: 20.00 Journaal NEDERLAND I 18.35 Menselijk lichaam, les O (TELEAC) 18 45 Paulus de boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 EO-Kinderkrant (EO) 20 00 Journaal (NOS) Z0.21 Vluchthavens in de natuur, natuurfilm, deel I (EO) 21.20 Orgelrecital, klassieke muziek (EO) 31.20 Nader bekeken (EO) 21.55 Tenslotte (EO) 22.00 De Drielandepunt, korte film (VPRO) 22.30 Simon de Pilaarheilige, korte speelfilm onder regie van Luis Bunuel (VPRO) 23.10 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 Paulus de boskabouter (NOS) 18 55 Journaal (NOS) 19.05 Black Beauty, jeugdserie (NCRV) 19.30 Tweekamp, kwis voor middelbare scholieren (NCRV) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Herkent u deze tijd?, spelprogramma (NCRV) 21.15 NCRV-Springtrofee 1974-1975 (NCRV) 22.05 Hier en Nu (NCRV) 22.45 Wereldgebedsdag (NCRV) 22.55 Den Haag vandaag (NOS) 23.10 Journaal (NOS) t In Waddinxveen woont de organist Arie J. Keyzer, die in het rijke bezit is van een prachtig huispijporgel, met wel 20 sprekende stemmen. Hij zal op dit orgel de volgende werken verklanken: a. Pastorale in F dur, J. S. Bach; b Ich ruf zu Dir. Herr Jesu Christ, J. S. Bach; c. Was Gott tut dass ist wohl getan, Joh. Pechelbel; d. In dir ist Freude, J. S. Bach. Voor dat het zover is zal Pieter Stolk nog een kort vraaggesprek met hem hebben. De uitzending is op Nederland I om 20.50 uur. Sandra en Andres zijn vanavond (20.20 uur, Nederland II) bij Kick Stokhuyzen te gast in Herkent u deze tijd', een po pulair spelprogramma rond drie families. Ze zullen het liedje 'Nous sommes trés amoureux' zingen. Behalve Sandra en Andres ziet men in deze spelshow opnieuw de Leidse dansgroep van Marjolein Briër. kelijkse informatierubriek over kerk samenleving. NOS: 20.00 Jou: TROS: 20.21 (K) Infonnatie op 3 dag: De - televisief: Journaal. Nederland n NOS: 18.45 (K) Paulus de Boaka bouter. 18.55 (K) Journaal. 19.05 (K) V'n geweet tot gewest. SOCUTERA: 5,° (IL,>Fllm Leger dec Heils. NOS: 20XX) (K) Journaal. PJ> 20.20 (K) Pacifistisch Socialistische Partij. NOS: 20.30 (K) Ganzepeper Goose with Pepper). TV-spel. 21.20 NIJMEGEN Voor de som van bijna een kwart miljoen gul den kan een 16e eeuws triptiek naar Nijmegen worden terugge bracht B. en W. van deze stad hebben de gemeenteraad voorge steld een krediet van f 140.000 te voteren voor de aankoop van het aan dc Utrechtse schilder Jan van Scorel (1495—1562) toege schreven drieluik, dat vermoede lijk als enige aan de beelden storm, die ook de Nijmeegse Ste- venskerk trof. ontkwam. Het resterende bedrag zal wel licht worden opgebracht door het Prins Bernhardfonds, de Vereni ging Rembrandt en het ministe rie van CRM. Het drieluik dat gedurende drie eeuwen eigendom van particulie ren 'n België is geweest, zou wor den aangekocht door de gemeen te Kortrijk, maar het bestuur van deze gemeente heeft hiervan af gezien ten gunste van Nijmegen. Op hst waardevolle stuk is de af beelding te zien van Jacob Ka nis, vader van de beroemde Jezu ïet Petrus Canisius, die vijftig Jaar geleden heilig werd ver klaard Jacob was in Nijmegen tussen 1523 en 1543 raadslid, en kele malen schepen, en tenminste tien Jaar burgemeèster. (K) Kijken naar kinderen. 21.45 (K) Journaal. DINSDAG 4 MAART Hilversum I P.P.: 18.19 Uitezndlng van de Boe ren Partij. KRO: 18.30 Nieuwe. 18.41 Echo. 18.50 Programma voorbeschou wing. 19.00 (S) Zin in muziek: Ama teurs geven de toon aan. 19.45 In stemmen met velen: het gezongen woord in de liturgie. KRO: 20.00 Van avond: muziek, vrolijkheid en ver strooiing. 22.30 Nieuws. 22.40 Radio journaal. 22.50 Vanavond laat nieuws. 23.20 (S) Er floot een vogel ln de wei. 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum II 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. densmeditatie. 20.20 (S) Komponlst 1 radio Cl: Misha Mengelberg. 21.20 (S) Een vertrek raakt leeg. hoorspel. 22.05 (S) Klassieke pianomuziek. 22.30 (S) Moderne pianomuziek. 22.45 (S) Kla- j rlnet en plano: moderne muziek. 23.00 Babel/kalender: kort kultureel nieuws. 23.15 (S) Sopraan met piano: klaesie- tle. 20.02 (S) Nashville. 21.02 (S) (P)op donder. 23.02 (S) Wachten op mld- dernacht. 0.02 (S) Nacht-drle-draal. 2.02 Help! voor werkers ln verple gende en verzorgende beroepen. 4.02 Truck: programma voor vrachtwagen chauffeurs. KRO: 6.00-7.00 (S) Scheer WOENSDAG 5 MAART Hilversum I TROS: 7.00 Nieuws. 7.02 (8) Ont- bijt-Soos. metom 7.30 Nws.; 7.41-8.00 Aktua; 8.30 Nieuws en 8.36-8.45 Gym nastiek voor de hulsvrouw. 9.00 (S) Wegwezen. 9.30 Van heinde en verre: licht muziekprogramma. 10.00 (8) Ka boutertij d. 10.30 Nieuws. 10.33 (S) Sphinxprogramma voor de vrouw. 11.45 (S) Café-chantant: liedjes en muziek uit de goede oude tijd. 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw 12.30 Nieuws. 12.41 Aktua-magazine. 13.15 (S) Sport na sport: sportpro- Jonge luisteraars. 13.45 De vertoning van „Het wonderlijke leven van Willem Parel", 20 jaar na dato, zal wel als een hommage aan Wim Sonneveld zijn bedoeld, maar viel eerder uit als een blamage. Blamage is natuurlijk een groot woord, net als hommage. Feit is dat deze vrijage met de film Wim Sonneveld zowel als zdji bewonde raars weinig goed heeft gedaan. Van de „grote drie" zijn Wim Sonneveld en Toon Hermans niet gelukkig geweest met hun filmaspiraties. Alleen Wim Kan heeft zich in die tak van kunst volledig weten te handhaven: hij deed er niet aan Je kan zo'n film natuurlijk op verschillende manieren bekijken. Bijvoorbeeld als cinematografisch kunstwerk. Als zodanig was het knudde met een rietje, er werd heel onhandig in geacteerd en te lachen viel er ook niets, althans die indruk kreeg ik heel sterk. Je kan natuurlijk vergoelijkend op de hoge ouderdom van de film wijzen: 20 Jaar, er zijn koeien die het niet halen, maar die leeftijd zegt natuurlijk ook niet alles. In 1955 werden bijvoorbeeld ook betere films geproduceerd zoals „Marty", „The rose tattoo", „East of Eden" en „Rebel without a cause", allebei met James Dean (om wiens dood ik nu dus al 20 Jaar loop te treuren, merk ik opeens tot mijn schrik), terwijl er toch ook op het gebied van de humoristische film ln 1955 wel het een en ander gepasseerd was. „Monsieur Hulot op vakantie", om maar iets te noemen. Je kan deze Willem Parel-film ook bekijken als een langdurig optreden van Wim Sonneveld ln twee gedaantes, waarbij hij voor de voeten werd gelopen door acteurs en actrices die ook erg hun best deden. Maar ja, als de film nu een teleurstelling opleverde, dan was het wel de Willem Parel-creatie van Sonneveld. Moest dat een Amster dams volkstype voorstellen? Ik zag een meneer die netjes plat praatte, en te weinig tekst had om er iets mee te kunnen doen. Ten slotte kunnen we de film natuurlijk ook als een curiosum beschouwen, waarin Je nogal wat acteurs en actrices zag bewegen die nu al lang dood zijn, om nog maar te zwijgen van enkele medewerken den (Femke Boersma met name) die pas later tot leven zijn gekomen. Laten we het daar dan maar op houden: een brok Jeugdsentiment, meer niet. Er werd gisteren overigens twee keer aandacht besteed aan nieuwe, nog niet in première gegane Nederlandse films die onze kinderen en kleinkinderen over twintig Jaar weer net zo vermaakt en geshockeerd zullen gadeslaan als wij naar Willem Parel hebben gekeken. Bob Bouma had Jules Hamel ln zijn programma om over „Rooie Sten" te vertellen (Bob vroeg hem of er nu eigenlijk verschil was tussen acteren op toneel en voor de film, dat bleek Inderdaad het geval te zijn, zo 6chijn je het bij film nog wel eens over te kunnen doen terwijl er bij toneel meer direct contact met het publiek is hoe krijgen volwassen mensen de vraag en het antwoord anno 1975 nog uit de bek en in Aktua kregen we kersverse beelden te zien van „Keetje Tippel". Een zekere continuïteit kunnen we de Nederlandse films in elk geval niet ontzeggen: van „Bleke Bet" via „Willem Parel" en „Keetje Tippel naar „Rooie Sien". In Aktua kwamen verder (ere wie ere toekomt) alle onderwerpen aan bod die momenteel spelen: Meeus. Lorenz, HIS WA. OPEC en Nieuw- markt. Marcel Bruijns citeerde, naar een goed, eeuwenlang gebruik onder Journalisten, een Berlijnse taxi chauffeur, en op de Hiswa zagen we boten van 100 tot 700.000 gulden. Het meest ontroerende moment kwam, toen Wibo van de Linde moest aankondigen dat 18 artiesten aangeboden hadden zich bij de. Nieuwmarktbewoners op de barrica des te scharen. Onder hen waren vader en dochter Albert!, dus Mooie Karei en Rooie Sien, zal ik maar zeggen. Ik zie het voor me: Kareltje Verbruggen bovenop de barricade, dan kunnen we hem beter zien. NICO SCHEEPMAKER dienst van net 3£« des Hells. 16.20 dio: een programma vol goede Jeugd- herinneringen. 16.00 Nieuws. 16.03 (S) Stiefmoeder Aarde, serie-h 120). Overheidsvoorlichting: 17.20 fereake. NCRV: 17.30 Nieuws. 1752 (S) Hier en nu. Hilversum II VARA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend- Hilversum III nastlek. 750 (S) In de' Roode Ieder heel uur nieuws. i nieuwsprogramma i ke liederen. 23.35 (S) mermuzlekensemble: moderne muziek. 23.55-24.00 Nieuws. (S) Mannenkoor: klassieke liederen. :a- 14.15 (S) Route - A. 15.30 Nieuws. Cirkelw tualltelten en muziek (8.00 Nieuws). 9.00 (S) Licht orkest met zangsolisten. 9 35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 (S) Radioweekblad NOS: 1100 Nieuws. 11.03 Jazz uit het Historisch Archief. 11.30 Spiegel van Duitsland. VARA: Meerlo Centraal: gesprek ken. 13.00 Nieuws 13.11 Dingen van de dag. 13.25 (S) Een middagje stoomra- show. KRO: 7.02 (S) Drie op Je boter- nam. 9.03 (S) Pep op drie 11.03 (S) Drie draalt op verzoek. Tussen 11 15 12.00 NOS: W.K. Hockey ln Koeaïa Loempoer)12.30 (S) Drie tussen de middag: KRO's pauzeprogramma, met o.a. Raden maar 14 03 (8) Popkontalct: de Theo Stokkink-show. 16.03 8) De Hltmeesters: de Vincent van Engelen

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 5