Raad had geen behoefte aan nieuwe Kalkarmotie agenda PARKEEROVERLAST Weer twee raadsleden weg uit Leiderdorp? Goed schooleoncert Nieuwe Leidse school voor imbeciele kinderen 'Molenaar' Noordman krijgt complimenten LEIDEN De Leidse raad bleek er gisteravond niets voor te voelen zich op verzoek van het PPR/PSP/D'66-raadslid Anne van de Zande nogmaals uit te spreken tegen het project voor de snelle kweekreactor Kalkar. Zij kreeg daarvoor slechts de steun van haar fractiegenoten Beijen en Du Gardijn en voor een deel van de motie van CD A-er Van Zijp. Pvd A-fractieleider Leo Meijer sprak van een zeer slechte gewoonte om reeds ge dane uitspraken te herhalen. „Dat is een onzinnige zaak". De kwestie Kalkar werd opnieuw in de raad ter sprake gebracht naar aanleiding van de instelling van het zogenaamde *Lubbersfonds' dat Kal kar weigietnaa'rs in staat stelt geld te storten voor "alternatieve projecten". Al op 29 oktober 1973 steunde de raad in ruime meerder heid een motie van de communist Hoeven, waarin werd aangedrongen op het stopzetten van het Kalkar project. Gisteravond vroeg Anne van de Zande de raad die uitspraak op nieuw te doen en had daar haar bezwaren, en die van haar fractie, tegen het Lubbersfonds een vastge knoopt. Zij vond de regeling onvol doende. omdat daarmee de Neder landse deelname aan het project niet wordt aangetast. Met andere woorden: Nederland blijft geld ste ken in de ontwikkeling van natrium gekoelde snelle kweekreactoren. Verder vond Anine van de Zande het een ernstig bezwaar, dat in de rege ling geen enkele informatie wordt gegeven over de "alternatieve pro jecten" die door de Kalkar-weige raars betaald zouden worden. "Bo vendien worden de extra adminis tratiekosten die moeten worden be taald door de Kalkar-weigeraars als een boete gevoeld". Tenslotte had zijn ernstige bedenkingen tegen het feit. dat rechtspersonen geen ge bruik kunnen maken van het Lub- bers-fonds. Dat zij die raad opnieuw op een uit spraak vroeg lag in 't feit dat B en W zich inmiddels hebben uitgesproken vóór het Lubbersfonds. Wethouder Van Aken erkende dat in zijn ant woord en deelde mee, dat nog geen beslissing is genomen welke maatre gelen tegen de weigeraars van het "Lubbersfonds" genomen zullen wor den. Een zeer recent advies op dit punt van de SLF-directeur vond Van Aken niet rijp voor behande lingen in het college. Hij vertelde verder, dat volgens 'n registratie in het SLF-gebied 298 Kalkar-weigeraars te boek stonden, toen de Kalkar-heffing in rekening werd gebracht. Inmiddels hebben 92 meegedeeld van het Lubberfonds ge bruik te zullen maken, terwijl er in die tussenliggende periode 20 nieu we Kalkar-weigeraars zijn bijgeko men. De inhoud van de PPR/PSP/ D'66-motie vond wethouder Van Aken thuis horen in de Tweede Ka mer. "Zo'n motie komt bovenop de stapel en levert geen wezenlijke bijdrage aan de discussie". PvdA- fractieleider Meijer sloot zich daar bij aan. in tegenstelling tot het raadslid Beijen dat vond dat herha ling nodig is nu de regering in de Kalkar-zaak nog steeds hetzelfde standpunt inneemt. De motie werd tenslotte in stemming gebracht en met 3 voor en 29 tegen verworpen. Wel kreeg CDA'er Stroink van wethou der Van Aken de toezegging, dat de kwestie op korte termijn in de ge meentelijke commissie voor Econo mische Aangelegenheden zal worden besproken. LEIDERDORP Er circuleren in Leiderdorp sterke geruchten dat na Marietje van der Molen en Riet Uhlenbeck, nu ook de raadsleden Jaap Bezemer (PvdA) en C. Brainich von Brainich Feith (WD) de gemeenteraad zullen gaan verlaten. Beide heren zijn beroepsofficier bij de marine. Bezemer maakt kans om te worden overgeplaatst, maar heeft een verzoekschrift in gediend om dat ongedaan te maken. Brainich, die op dit moment docent is jaar weer hij veel er geven. de Marineschool in Den Haag, gaat begin volgend aren. HU blijft wel in Leiderdorp wonen, maar doordat vaak van huis is, moet hU rijn raadslidmaatschap op- DINSDAG Breestraat 19, sociëteit voor gehandi capten, 26 uur nam. Rijnsburgerweg 163, spreekuur Alg. Bu reau voor Levens- en Gezinsvragen, 7.30—8.3U uurnam. Hooigracht 38. spreekuur Stichting Hulsvesting Werkende Jongeren. 7.30 8.30 uur nam. MeU van Streefkerkstraat 48. gespreks- avond Baha'i Gemeenschap. 8 uur nam. Breestraat 19. Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Haarlemmerstraat 38. Vrouwencafé van Pieterskerkstraat 1. Werkgroep Dienat- welgeren, 8 uur nam. BegUnhof 2 (Rapenburg). Sexueel Voorlichtingscentrum „Begijntje", 7.30 —10.30 uur nam. Stadhuis. Commissie Economische Aan- LAK-Theïter' 8Le vend aal! Het Werk theater met „Avondrood". 8.15 uur Bevrijdingskerk, Montgomi volklngsonderzoek Anne van de Zande VOORSCHOTEN Voor een ste vig partijtje blazen is de jeugd altijd nog wel geïnteresseerd. Dat bleek ook gistermorgen tijdens het school eoncert in het Cultureel Centrum, waar honderden leerlingen van het voortgezet onderwijs aandachtig luis terden naar het "Rotterdams Phil- harmonisch Koper-ensemble, be staande uit twee trompet-blazers, de bouw bromfietsenberging. De nu bestaan de moet verdwijnen amdait hy in de i nieuwe school weg staat. Door de aanwezigheid voor het buitengewoon lager onder wijs aan imbeciele kinderen aan de Schubertlaan. Bouwkundig zijn er al leen enkele problemen, omdat de school zeer dicht bij het tijdelijke ge- bruik maken bouw van de scholengemeenschap Overigens de steigers bij de bouw van de nieu we school zal het misschien noodza kelijk zijn dat de leerlingen van de scholengemeenschap Zuid-West ge- de lerareningang. volgens wethouder Zuid-West komt te staan. Zo dicht, Waal het hele probleem van tijdelij- dat het college van B. en W. de i tor van de school vorige week toe stemming heeft gegeven voor de bouw van een nieuwe fietsen- en ke aard. Alles is opgelost als te zij ner tijd een begin wordt gemaakt, met de bouw van een deinitieve scholencomplex van Zuid-West. LEIDEN Gemeenteraadslid Vink heeft de firmai Noordman gistera vond in de Leidse taad een compli ment gemaakt voor het behoud van öe oude houtzaagmolen "De Heester boom" aan de Haagweg. Wel vond hij dat de verzekeringspremie die ban ge meente wordt gevraagd aan de eige naar te gering is voor het risico dat wordt gelopen. Hij pleitte voor een reëlere kostenopsteUingwaarin geen versluierde subsidie zit. "Overi gens zou ik geen bezwaar tegen sub sidiering van de molen hebben." al dus CDAer Vink. Volgens het voor stel van B en W moet er rekening mee worden gehouden, dat over twee jaar ingrijpende 'restauratiewerk zaamheden aan de oude molen nodig zijn. In het verleden heeft de gemeente steeds een groot deel van deze kosten gedragen, terwijl de eigenaar in de restauratie bijdraagt. Slager De Leidse verkeerscommissie is een commissie die bestaat uit raads leden, deskundigen en zij die daar voor doorgaan en heeft als taak het college van B. en W. te adviseren «over precies, goed -geraden. Sinds gisteren maakt slager Van der Zon uit de Haarlemmerstraat (de lo catie is niet zonder opzet vermeld), deel uit van deze commissie. Na mens de Leidse Middenstandscentra le. Hij is opvolger van fietsenhande laar (en nog veel meer) Van Zijp, die ook nog in de commissie zit maar nu als CDA-raadslid. Goed. Daar over niet geklaagd. En al in de eer ste vergadering van de verkeerscom missie bleek, dat Van der Zon een kleurrijke aanwinst is. Hij kantte zich meteen tegen het wegnemen van parkeerplaatsen op de Vrouwen- kerkkoorstraat, constateerde bij de rondvraag, dat hij alle reden had om te twijfelen aan de deskundigheid van zijn mede-commissieleden en zei nog veel meer, zo veel, dat wethouder Waal, die zichtbaar begon te vrezen deze week niet meer met de verga dering klaar te zullen komen tenslot te snedig opmerkte: "We zitten hier niet voor onze persoonlijke proble men". Maar er is nog hoop voor dit college. Want, zei de slager: "Als linies het voor de middenstand goed doet, ben ik voor links". ten in de stad". Het sterkst was on getwijfeld zijn in vragende vorm ge stelde opmerking aan slager Van der Zon: "Maar U kunt uw auto toch niet langer lossen dan tot hij leeg is?" Maar toch had die mevrouw wel gelijk. Kwesties, als die de Dam- laan, Doezastraat en Marnlxstraat betreffen, trekken nu eenmaal veel publiek. Waarom dan niet naar be ter geoutilleerde ruimten als de raad zaal of de Burgerzaal getogen? We vragen het maar, een vriendelijk verzoek, we willen niets afdwingen, jongens van het stadhuis. En als jul lie niet luisteren beginnen we ge woon een hetze. Redactie Paul Wolfswinkel gelijkbaar is met de school van de deelnemer in Nederland. Alle kos ten van het programma zijn voor re kening van de deelnemer. Van alle kosten worden o.m. betaald de heen- en terugreis naar het gastland en ziekte- en ongevallenverzekering. Na dere inlichtingen kunnen worden ver kregen bij het kantoor van de stich ting voor de Benelux, dat gevestigd is in Apeldoorn, Zwarte Kijkerweg 31, telefoon 05760-55997. Men kan zich daar ook aanmelden als gastgezin voor buitenlandse scholieren die hier een bepaalde tijd in Nederland wil len doorbrengen. Geweld Openheid Kolonel Bijzonder druk trouwens was het op die vergadering in kamer twee- honderdzoveel. Een mevrouw kon het allemaal maar moeilijk volgen. "Wilt U wat luider spreken?" vroeg ze aan wethouder Waal, die on middellijk daarop gehoorzaam aan dat verzoek gevolg gaf. "Wilt U niet zo tegen me schreeuwen?" verzocht WD-raadslid Wessels (die in dit verband liever geen kolonel b.d. wil worden genoemd; dat zullen we dan ook niet doen) vervolgens. Dat was als grapje bedoeld en dat gold ook voor Wessels verklaring: "Ik ben voor 664J loopverbod op diverse pun- "Is er verband tussen godsdienst en geweld" daarover wordt u geïnfor meerd als 'u vrijdagavond gaat luis teren naar een lezing van meneer D. Jan de Bruyn, die spreekt in het gebouw van de Vergadering van Ge lovigen, aan de Langebrug 63. Van- Uitwisseling David Stark, regionaal medewerker van de Stichting voor Internationale Culturele Uitwisseling (ICU), heeft gisteren een bezoek gebracht aan een viertal scholen voor voortgezet onderwijs in Leiden om daar uiteen te zetten wat zijn stichting allemaal doet. Welnu, dat is een heleboel. Maar kort samengevat —en dat zegt de naam van de stichting eigenlijk ook al komt het hier op neer: ont wikkeling, bevordering en uitvoering van internationale programma's die jonge mensen in de gelegenheidstel len andere landen te leren kennen. Er zijn verschillende uitwisselings programma's mogelijk voor echolieren tussen 15 en 20 jaar, van een maand tot en met een Jaar en wel in de Verenigde Staten, enkele Latijns- Amerikaanse landen en een aantal Europese landen. De deelnemer wordt altijd in een gastgezin ge plaatst en kan in het gastland een plaatselijke school bezoeken die vea* In Voorschoten kunnen ze er ken nelijk ook al wat van. In de com missie financiën bracht het geachte raadslid Koetser (WD) het bezuini gingsaspect weer eens naar voren. Hij vroeg zich af af niet beknot kon war den op de gemeentelijke enveloppen. "Wanneer ieder raadslid de hem toegezonden gemeentelijke envelop pen zou bewaren en weer zou inle veren, zou dat veel geld besparen", zo meldde deze liberaal. Gelukkig zag wethouder O os ter- baan niet veel in de praktische uit werking van dit enveloppen-terug- zend-systeem en meneer Goossens (PPV) merkte op dat zijn fractie de enveloppen soms wèl terugstuurt, maar dan met inhoud. In de vorm van vragen aan B. en W. Dit had een Leidse commissiever gadering kunnen zijn. Hoofd Een medisch bericht. Het St. Eliza beth Ziekenhuis in Leiderdorp heeft binnenkort een plaatsingsmogelijk heid voor een hoofd, zo blijkt uit een advertentie van dit ziekenhuis. Niet vermeld is of ddt hoofd van de romp gescheiden moet zijn en op sterk water moet worden aangedragen. Nou weten de mensen die boven op zolder nog ergens een hoofd heb ben staan, nog niet waar ze aan toe Waardeloos Oostduits geld OEGSTGEEST De winkeliers vereniging 'Oegstgeest Aktief" heeft laten weten dat er tn Oegstgeest Duits sprekende lieden zijn, die met Oost- duitse marken hun aankopenb etalen. Die Oostdiuaitse markten zijn in Ne derland niet inwisselbaar, zodat de betrokken winkelier (zwaar) kan worden gedupeerd. De Leidse politie liet vanochtend we ten al een paar weken niets meer te hebben vernomen van dit soort han delingen. "Meestal nemen ze Jonge winkelmeisjes, die er weinig verstand van hebben", zo zei men. Autodieven na achtervolging aangehouden LEIDEN De Haarlemse politie heeft gistermiddag na een wilde ach tervolging in Zaandam een 18-jarige Leidse verhuizer en een 20-jarige koopman uit Vijfhuizen aangehouden die na een aanrijding in die Spaarne- stad te hebben veroorzaakt waren doö:gereden. De auto waarin het twee tal voortraasde, bleek zondag in Lei dien te zijn gestolen. De jongens, die naar het politiebureau in Leiden wer den overgebracht, hebben een beken tenis afgelegd. Ze zijn vanochtend op vrije voeten gesteld. Met bromfiets tegen portier LEIDEN Een twintig jarig meisje uit Leiden raakte aan het rechterbeen gewond, toen zij gister middag op de Morsweg met de trap per van haar brommer tegen *n open slaand autoportier boste. Het meis je, dat de geparkeerde auto voorbij reed, kwam te vallen en moest door de EHD naar een. ziekenhuis worden overgebracht. LEIDEN Bewoners van de wijk Groenoord, vooral die van de Bakker Korffstraat, de Jan Lievenstraat, de Frans van Mierisstraat en de Gabriël Metzustraat, hebben op de maandag en dinsdag (de da gen dat er veemarkt is) last van ge-parkeerde auto's van veehandelaren. Volgens de heer Diks, woordvoerder van de wijkvereniging, hebben de vee handelaren geen zin om een luttel bedrag uit te trekken voor een parkeerplaats op het terrein van de Groenoordhal zelf. "De bewoners van de ge noemde straten kunnen zelf nauwelijks meer hun deur uit", zo zei hij. Gele strepen en stopverbo den helpen niet, omdat dan niet alleen de veehandelaren verboden zou worden te parke ren, maar ook de bewoners zelf. De wijkvereniging zal hun probleem in een brief aan de verkeerscommissie van de ad viesraad voor de binnenstad kenbaar maken. De bovenste foto werd vrij dagochtend gemaakt; de on derste vanochtend. In de Frans van Mierisstraat. een hoorn-, een trombone- en een bastrombone blazer. De uitleg werd gegeven door F. van der Eijnden die o.m. vertelde dat trombone letterlijk "grote trom pet" betekent. Hij legde uit dat er ook in vroeger tijden componisten 'wegwerpmuziek' maakten. maar dat er gelukkig toch nog veel be waard is gebleven zoals de werken van J. Peze-1 uit de 17de eeuw. In de "Intrada" bleek het motief van het ons bekende "Vader Jacob Slaapt gij nog" duidelijk te herken nen. De hierbij horende "Saraban de" was vanzelfsprekend traag en plechtig "omdat de dames met hun brede rokken moeilijk snel konden dansen in die tijd". De leerlingen konden de oude mu ziek wel waarderen, maar bij het mini-concert voor posthoorn waar bij op een hoorn niet groter dan een hand werd geblazen, kwam het ap plaus goed los. Veel werd verteld, over de blaastechniek, de stand van de lippen en het optimaal lucht gebruiken. Na "Impressions on a Parade" van S. Baron, waarbij de muziek lang zaam aanzwol tot een krachtig ge luid om daarna weer weg te ster ven, volgde nog "Les Girls" van Ho rowitz, waarmee het concert beslo ten werd. NEL PEETERS Burgerlijke stand Leiderdorp LEIDERDORP GEBOREN: Pe tra d. v. J. Gerrese en E. M. Meijer, Jacco, z. v. R. Trousselot en M. A. van Hout, Vanessa M., d. v. G. Sweys en H. M. G. Oude Veldhuis. ONDERTROUWD: R. G. Noppen en S. B. van Winkel. H. J. Verkade en D. van Oostenbrugge. GETROUWD: R. H. N. Dam en J. G. Wind, M. P. Vefrdel en M. L. van der Pool. OVERLEDEN: T. J. Wolendorp. 57 Jaar, (man), J. A. van der Meer 54 jr (vrouw), P. Meijers 76 Jaar, (vrouw), F. van der Krogt 59 Jaar (man), A. M. van Velzen, 78 Jaar, (vrouw). Burgerlijke stand van Leiden Geboren: Daniël, an. van W. J. Dol en T. J. N. M. Otten; Dennia Th. J.. zn. C. J. vander Slot en H. H. Suilker- ontgomerystraat. Be- Tuberculose, 24.30 van 5.30—8 uur nam. Woensdag Geversstraat 85, Oegstgeest. sociëteit ïrbewoners en all eens taan - 19. Twenfwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Middelweg 4. Architecten-Informatie centrum. 7 30—9.30 afspraak 071-22993. Kennedylaan 11. Oegstgeest. gespreks- avond Baha'i Gemeenschap. 8 uur nam. ApothekersdUk 33. Leids Volkshuls. in formatie en inschrijving voor Kinder clubs. 2—3.30 v Bevrijdingskerk volklngsonderzoek theater met „Brillen en Beugels" voor -12 Jaar, 2.80 uur nam; DONDERDAG Breestraat 19. sociëteit voor gehandi capten. 25 uur nam. TJaikowskvlaan 39. Voorschoten, ge- spreksavond Baha'i Gemeenschap. 8 Van der Valk Boumanweg 236, Leider dorp, Bijbelstudie en Gesprekskrl\g Baptistengemeente. 8 uur nam. Nieuwe Rijn 20a, Theehuls van de Leidse Werkgroep Homofilie/COC. 8— 10.30 uur nam. Breestraat 66. 2—4 uur Rijnlands Lyceum. Oesgtgeest, Het Werktheater met „Toestanden". 8.15 Stadhuis. Commissie voor de Ruimte lijke Ordening. 8 uur nam. Bevrijdingskerk. Montgomerystraat. Be volkingsonderzoek Tuberculose. 912 uur vm. en van 2—4.30 Uitnam. SOS-dienst SOS - tel hulpdienst, tel. 071— 25202. Voor allen die In moeilijkhe den verkeren dag en nacht te berei ken. Burgerraadsman steeg), tel. 071-43171. Spreekurrn. Leidse Rechtswinkel Juridisch Adviesbureau. Volkshuls. ApothekersdUk 33. Dl. woe. en do. 10 uur vm - 1 uur nam. do 7-9 uur nam. Dienstencentrum. Van Hogendorpstr. 36. vr. 7-9 uur nam. Mierenneet. do. Dienstencentrum Noordelnpleln 2b. tel. 40483, algeme ne informatie, dag. van 010 uur Sociale raadsvrouw Spreekuren Sociale Raadsvrouwe: Bin nenstad. Gerecht 10. woe. 5-6 uur nam. Noord. v. Hogendorpstraat 86. ma 10.30 -11.80 uur vm Kool. Driftstraat 49a. dl. 10.30-11.80 uur vm. Morskwartler, Dükstraat 2a. woe. 10-11 uur vm Tuln- 6tadswljk, Herenstraat 45 vr. 10.80- ._.i Veen en B. M. H. Zweekhörst; Ann-Küthe K., dr. J. M. Kapaan; Joyce, dr. gunst en B. C. Termeulen; Venessa. dr. i J. C. M. Oliehoek. F. PlanJe. J. N. Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging. Lelden. Aanvragen hulp beiaarden en langdu rig zieken en gezinsverzorging. Mars 45. tel. 49441 (ma t/m vrij- 9—10 uur voorin). Kinderopvang Informatiebureau werkgemeenscnap Kindercentra Lelden, Hooglandse Kerk- gracht 4. tel. 30360. Geopend dl 9.80— 12 uur, wo en do 24 uur en vr 9.30— 12 uur. Gemeenschap Zuidwest Hulpverienlngs- en Informatiedienst gemeenschap Zuidwest tel 64116. 83921 en 61944. Maatschappelijk werk Molenaar (67) m.: T. Stoof (10) s D. UUthoven (60) J. Snijders (58) Oude Rijn K. Ouwehand A. Smit (52) m.; I. Prins (76) M. nam., telefoon (071—) 20931. (78) m.; M. Dekker (67) i C. A. de Gelder EERSTE PAAL VOOR KERK LEIDERDORP. Woensdagmiddag 19 maart om 4 uur slaat pastoor A. Hammerstein de eerste paal in de drassige grond van het terrein Voor hof. Dat luidt dan de bouw in van het multifunctioneel kerkcentrum dat ter hoogte van de Gallaslaan/ van Lennepdreef wordt gebouwd. Na afloop komt men bijeen in de RK school „De Schakel". De bungalow- kerk gaat f 580.000,— kosten en be vat 300 zitplaatsen. Voorwaarde tot verkrijgen van vergunning van de bouw was het feit dat de kerk mul tifunctioneel moest zijn, dus ook ge schikt voor andere doeleinden. Ter plekke is de grond ln het Voor hof zeer drassighet mist een harde draagkrachtige laag zand die verder in Leiderdorp wel aanwezig is. Dat impliceert dat voor dit kerkje de langste heipalen van Leiderdorp de grond ingaan; 22 meter lang. Bisschop Simonis van Rotterdam hoopt op zondag 28 september a.s., 's-morgens om 10 uur deze kerk van de "Menswording"-parochie in te ze genen. Visvereniging VIOS hield haar laatste wedstrijd van dit seizoen in Rijpwetering. De vangst was rede lijk. Uitslag: 1. Tegelaar 2120 gr., 2. Van Weerlee 2035 gr. 3. H. Tegelaar 1865 gr., 4. L. Tegelaar 1755 gr., 5. Bavelaar 1650 gr., 6. Springer 1525 gr., 7. Petiet 850 gr., 8. Den Edel 825 gr., 9. Fasel 800 gr., 10. Van der Blom 625 gr. Visvereniging DW viste in De Vliet. De uitslag: 1. Doesburg 1205 gr., 19 st.. 2. Waltman 1200-20, 3. Leuering 675-4, 4. A. Laterveer 450- 7, 5. Van der Kaay 375-7, 6. Smit 340 -5, 7. H. Laterveer 225-4, 8. Van der Vlugt 215-4, 9. Van Giezen 125-3, 10. Hakker 110-3. LEIDEN Hengeflspartvereaiigimg De Bliek hield een wedstrijd in de Vliet. De vangst was slecht: 8725 graan. Uitstag: 1. C. v. d. Maait. 2. C. Zandvliet jr.. 3. W. Smit, 4. A. Bave laar, 5. C. Schouten (kampioen 1974- 1975). 6. Chr. Schouten. 7. W. de Vlak. 8. J. Zandvliet. 9. S. Pijnakker. 10. W. Schouten. ALPHEN AAN DEN RIJN In het Alphense ziekehuis Rijnoord wordt momenteel onder de patiënten een enquete gehouden naar de meest wenselijke bezoektijd gedurende de middag. Het ziekenhuisbestuur geeft twee mogelijkheden aan: handhaving van de huidige be zoektijden. van 13.30-14.15 of een beaoefc"uui-' van 15.00 tot 15.45. Als de enquete mocht leiden tot een verandering ten opzichte van de huidige regeling, zal deze worden ingevoerd na 1 april. Op die datum gaan de nieuwe verpleegstersdien- 6tenin. Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Verenig) wen en weduwnaa bureau: 61112.--- Architecten baar onder 26385 Zitting op wo avond van 7.30—0.30 uur op bet adree Mid delweg 4 C Apotheken wordt waargenomen van 28 feruarl tot Apotheek Leiden Zuid-West, Brahms- laan 20. telefoon 63134; Apotheek Be ker. HJtweg 4, Oegstgeest, telefoon 55482. Tevens op zaterdag tot 1 uur namiddag: Apotheek Voorschoten, LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel 1 Leiden. Postbus 64 Giro 67055 Telefoon directie en adminl- itratie 071-25041. TelefooD redactie 071-21507. Hoofdredacteur Han Mulder Kwarta&ubonnement I 34.38 Per Post f 38.76 Jaarabonnement f 126.10 Jaarabonnement per post f 135.70 Losse nummers f 0.60 Abonnementsgeiden OU vooruit betaling te voldoen BIJ automa tische overschrijvingen geen ad ministratie- eD incassokosten Naoezorging van 18 00—20.00 u Zaterdag van 16 09-18 00 uur Telefoon 071-30500. Indien in gesprek 071-34839.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2