een leuke baan? j v directeur IWHkHI trftepartq shop Gexinsverzorqende een modern beroep waar in je ouderwets veel vol doening zult vinden kring -mampaey-maas b.v. Welkom bij HEINEKEN INTERMEDIAIRE LEERKRACHT Zorge Industrie- en Handelsonderneming B.V. MEDEWERKER Kring Dagbladuitgevers B.V. een samen werking van een twaalftal regionale dag bladen - zoekt een De doelstelling van Kring B.V., opgericht h» 1972, is het tot ontwikkeling brengen ven gezamenlijke pro jecten en activiteiten die voor de toekomst van de aandeelhouders/dagbladondernemingen van wezen lijke betekenis zijn. De te benoemen functionaris rel neast het leiding geven aan het Bureau en aan reeds ontwikkelde en nog te ontwikkelen activiteiten primair als taak hebben het onderhouden van contacten met aandeel houders. Deze communicatieve functie beoogt zowel het ver sterken van de relaties In de samenwerking als het genereren van nieuwe aemenwerklngsldeeên. Voor deze functie komen slechts zij in aanmerking die over grote relationele bekwaamheden beschikken, ervaring hebben In een hogere leidinggevende functie In het bedrijfsleven en die het verder uitbouwen van deze Jonge organisatie als een uitdaging ambiëren. Kennis ven de branche strekt tot aanbeveling. Ten aanzien van de leeftijd worden geen bijzondere eieen gesteld. 2% die belangstelling hebben voor deze functie worden uitgenodigd zich schriftelijk te wenden tot de Voorzitter van de Raad van Commissarissen, de heer M. A. CJiristem, p/a Utrechts Nieuwsblad, Drift 23. Utrecht, dan wel tot Van de Bunt Co., Buitenveldert- selaan t58, Amsterdam. Sotttdtetlee sullen strikt vertrouwelijk worden be handeld. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicftanten op voor onderstaande raka- tures. Schriftelijke sollicitaties uitsluitend te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personeelszaken der Rijksuniversiteit, Stations weg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 475013 Sylvius Laboratoria werkster Taak: het schoonhouden van laboratoria en zitkamers. vereist: huishoudschool. Leeftijd van ca. 30 jaar tot ca. 40 jaar. selans: maximaal 1.275,bruto per maand, vakature nr. 475040 analiste Geologisch Instituut Taak: het analyseren van grond- en (Sedimentologisch gesteentemonsters door sedimentologische Laboratorium) en chemische bepalingen. vereist: MBO, HBO-A of een gelijkwaardige opleiding. seiaris: maximaal 2.022,bruto per maand. vakature nr. 475053 Subfaculteit Farmacie (vakgroep Farmacologie) vereist: salaris: analist(e) Taak: bepaling van geneesmiddelen in lichaamsvloeistoffen met behulp van moderne instrumentele analyse-technieken (o.a. gaschromatografie). opleiding op HBO-A niveau. maximaal 2.022,bruto per maand. Voor alle vakatures geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde bedragen zijn exclusief een voorlopige loontoeslag van maximaal 45,— bruto per maand. Het vakantiegeld bedraagt 7/2% van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. I technisch buro f250,- VOORDEEL OP UW C.V.-INSTALLATIE s bedrijven ruim 20.000 in moderne montage- In de afgelopen 5 Jaar werden door on woningen geïnstalleerd. Door deze ervaring en het toepassen systemen zijn wij in staat: VANAF f3.950- inclusief B.T.W. een complete c.v.-installatie in uw woning te plaatsen. Indien de montage plaats vindt voor 1 Juli as. geven wij een extra korting van f 250,— op bovengenoemd bedrag. De installatie omvat: c.v. ketel met pomp en beveiligingsapparatuur; 8 gemoffelde radiatoren; kamerthermostaat; complete elektrische aansluiting. Financiering mogelijk. Heeft u belangstelling maak dan een afspraak met onze ver tegenwoordiger of stuur onderstaande strook ongefrankeerd naar Antwoordnummer 11, Bloemendaal. Ondergetekende wenst vrijblijvend offerte. Naam: Adres: Woonplaats: Telefoon: Donkerelaan 66 - Postbus 9 - Bloemendaal - Tel. 023—258191 Bij Heineken in Zoeterwoude zijn er op het moderne kantoor plaatsingsmogelijkheden voor meisjes met een MAVO- of HAVO- opleiding. Voor het Secretariaat van de Divisie Overseas zoeken wij een medewerkster voor het typen van brieven en orders in het Nederlands en de moderne talen. Daarnaast zal zij enkele algemene secretariaats werkzaamheden verrichten. Op de Centrale Kwaliteitsdienst Buitenland is plaats voor een administratief assistente. Zij zal o.a. de produktiegegevens van de met ons geassocieerde buitenlandse brouwerijen verwerken. Voor beide functies is een type diploma en een goede kennis van de moderne talen vereist. Naast een goed salaris bieden wij een aantrekkelijk tantième, 8% vakantietoeslag en 20 vakantie dagen. Ben je ongeveer 18 jaar oud en heb je belangstelling voor een van beide functies, neem dan telefonisch of schriftelijk kontakt op met mejuffrouw P. Christiaanse, Heineken Brouwerijen B.V, Burgemeester Smeetsweg 1, Zoeterwoude. Telefoon (071) 94565. Vb HET ALKEBAD Burgemeester en wethouders van de gemeente Alke made roepen ten behoeve van het gemeentelijk zwem bad sollicitanten op voor de functie van instructeur en/of hulpinstructeur/trice Zij die ervaring hebben genieten de voorkeur. Salarisgrenzen van f 754.tot f 1.556.per maand, zulks afhankelijk van leeftijd en er varing. Behalve de toeslag ingevolge de machtigings wet en de 7%% vakantietoelage bestaat bo vendien nog aanspraak op een onregelmatig- Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 1 week na het verschijnen van dit blad worden gericht aan burge meester en wethouders van de gemeente Alkemade, Westeinde 13 te Roelofarendsveen. ROTTERDAMSCH rzH zeehOsp|t|um Voor het secretariaat van de revalidatie-afdelin- gen zoeken wij een typiste Dat wil niet zeggen dat zij de hele dag zit te typen. Bibliotheek, telefoon, afspraken, kortom alles moet kunnen doorgaan wanneer de parttime-secretaresse niet aanwezig is. Kennis van de medische terminologie is meegenomen, maar is geen must. Wél M.A.V.O. of ongeveer gelijkwaar dig diploma. Salaris, vakantietoeslag, vakantiedagen? Dat zit allemaal wel goed! Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer S. C. v. d. Poel; tel. (01718) 1 89 41, toestel 215. Sollicitaties te richten aan de heer G. C. Taillie, economisch adjunct-directeur. vraagt voor n> spoedig mogelijk een Sollicitaties te richten aan: BUREAU VAN DE STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS LEIDEN, Boerhaavelaan 12, Leiden. Telefoon 071—55540. BLOEMKWEKERIJ EN -EXPORTBEDRIJF P. van der Deyl&Zn.B.V. DUINWEG 18 - NOORD WIJK zoekt een CHAUFFEUR in bezit van groot rijbewijs, voor bloemenexport i Duitsland. Soil, na 16.00 uur telefoon 01719-12831. party-shop te leiden kan plaatsen op korte termijn lak schrijver/win keiassistent b. verkoopster (caissière) c. part-time lakschrijver d. winkelassistent, die opgeleid wil worden in de wijnhandel, leeftijd ca. 17 jaar e. jongeman/jongedame, die opgeleid wil worden in de wijnhandel. wij bieden een gezellige werkkring, goede toekomstmogelijkheden, goed basissalaris plus provisie, 24 vrije dagen per jaar, maandag de gehele dag vrij. sollicitaties telefoon 071—46815 tussen 9.0018.00 uur (behalve maandags) of bij de heer laros, bedrijfsleider garenmarkt 16 te leiden (hoek korevaarstraat- levendaal). Fabrikant van pakkingen en vulplaten, vraagt voor spoedige indiensttreding: voor de produktie-afdeling. Sollicitaties aan het bedrijf na telefonische af spraak onder nummer 01 717-7540. INDUSTRIEWEG 3, VOORSCHOTEN. FRUTO/NEDERLAND zoekt voor zo spoedig mogelijke indiensttre ding een administratieve medewerkster die bij toerbeurt de kleine telefooncentrale bedient en daarnaast typewerkzaamheden moet verrichten. Geïnteresseerden kunnen mondeling solliciteren na telefonische afspraak. Wij zijn gevestigd in de Parkstraat 101a te 's-Graven- hage, telefoonnummer 646900. Konynenburg Mark B.V. OFFEMWEG 42, NOORDWIJK In ons modern kantoor is voor halve dagen een plaats vakant op de afdeling boekhouding voor een geschoolde boekhoud(st)er Type-vaardigheid is een vereiste. Ook 65+-ers komen in aanmerking. Werktijd van 8.3012.30 uur. Iets voor U? Schrijf of bel ons even voor een afspraak met da heer Pley. Telefoon 01719-10300. Ga je graag met mensen om? Hou je van afwisseling? Heb je doorzettingsvermogen? Hou je van kinderen? Kook je graag? Ben je vindingrijk? Durf je zelfstandigheid aan? Dan is de opleiding tot gezins- verzorgende zeker iets voor jou. Gezinsverzorgende is een fijn beroep waarin j'e initiatief mag en moet ontplooien op het ge bied van huishouding, opvoeding en verzorging. Ook jongens kunnen tegenwoordig aan de opleiding deel nemen. Vandaar die nieuwe naam gezi nsverzorgende. In augustus a.s. begint weer een 2-jarige opleiding tot gezinsverzor gende. De opleiding wordt gegeven aan een school voor middelbaar sociaal-pedagogisch onderwijs en bestaat uit een aantal theoriemaan den, afgewisseld door praktijk in de gezinsverzorging. In de praktijkperiode ontvang je een vergoeding. Er zijn scholen met internaat, met interne en externe leerlingen en met alleen externen. Een andere mogelijkheid, de Bejaardenverzorgende Enige scholen geven ook een 2-jarige opleiding tot bejaardenverzorgende. In het theoretische deel van deze opleiding èn bij de stages staat de moderne visie van bejaardenzorg centraal: door passende hulpverle ning de zelfstandigheidvan bejaarden mogelijk maken. Part-time opleiding voor gezi nsverzorgende Op enige scholen begint ook een part-time opleiding. Deze is bedoeld voor 22-jarigen en ouderen die op 1 augustus a.s. bij een instelling voor gezinsverzorging werkzaam zijn. Wie komt in aanmerking? Voor de opleiding tot gezins- of be jaardenverzorgende komen in aan merking jongens en meisjes met een diploma MAVO 3 of 4, LEAO, LHNOT Of P+T, diploma gezinshelpster, 3 klassen VWO of HAVO, of vergelijk bare opleiding. Ook als je van baan wilt veranderen ben je van harte wel kom. Wat nog meer? Belangrijker nog dan leeftijd en op leiding is het vermogen om te organi seren en jezelf te verplaatsen in het denken en doen van volwassenen en kinderen. Je hebt belangstelling voor dit beroep dat tegenwoordig ook echt gehonoreerd wordt? Vraag dan nu al inlichtingen. Doe het meteen, dan ben je straks niet te laat Graag wil ik meer inlichtingen over de opleiding tot gezi ns verzorgende/bejaar- I denverzorgende/part-time opleiding ge- J zi nsverzorgende straat, woonplaats Bon invullen, uitknippen en in open envelop I (zonder postzegel) sturen naar LS.O.G. I Antwoordnummer 43, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 15