Leiderdorp nog vijf jaar in de rode cijfers SPECULATIES OVER OPKNAPBEURT VAN WARMUNDASTRAAT agenda Algemene beschouwingen: Niet te grote goedkope ruimten erg in trek LEIDERDORP De procedure en behandeling van de algemene beschouwingen bij de begroting van 1975 in Leiderdorp zijn vrij steriel. Iedere fractieleider leest een verhaal voor en alle raadsleden, B. en W., en tribuneklanten lezen hetzelfde verhaal van stencils mee. Er is een begrotingstekort van 1!4 miljoen gulden en gezien de huidige budgettaire prognose aldus een sombere burgemeester Van der Have is men de eerstvolgende 5 jaar nog niet uit de rode cijfers. Leiderdorp heeft jarenlang met een sluitende begroting kunnen werken maar die gouden jaren zijn nu voorbij. WOENSDAG 26 FEBRUARI 1975 WOENSDAG Breestraat 19. Twentwel. Middelweg 4. Architecten-L na tel. afspraak 07132618. Begijnhof 2 (Rapenburg). Sexueel Voorlichtingscentrum „Begijntje", 7.30 Kennedylaan 11. Oegstgeest, gespreks- an 11. Oegstgeest, ia'l Gemeenschap, 8 sdfjk 33. Letds Volk: Apothekersdljk formatie en Inschrijving J. Nievaart DS'70) wilde in 'n gloedvol slotbetoog de helft van 't tekort bijschrijvein uit het saldi- overschot dat lVi miljoen bedraagt. Het tekort wordt dan teruggebracht •tot 5 ton en over twee jaren kun nen dan de tekorten minder zijn. Men voelde er niet veel voor. Burge meester Van der Have: "Dat ge bruiken we als uiterste noodmaat regel". WD'er C. Brainich von Brainich Feith mocht als eerste het spits af bijten. Over het blauwe boek, dat de beleidsplanning op lange termijn inhoudt benadrukte hij het WD- standpunt dat het gevaar vermeden moet worden dat men dit blauwe boek als een doel op zichzelf gaat zien. Naar de WD-memnjg is het boek een nuttig hulpmiddel, maar niets meer. Hij verzocht de voorzitter de waardering over te brengen tot het ambtelijk apparaat voor alles wat men in het afgelopen jaar in het belang van de gemeente heeft ge daan. De meeste fracties spraken hun waardering uit voor het werk van de gemeenteambtenaren. De WD-fractie vraagt een duidelijke toezegging van het college ook in 1975 een kritische opstelling ten op zichte van Leiden. De gang van za ken bij de vestiging van een de pendance van de Louise de Colig- inyscholengemeenschap in Leider dorp heeft hen zeer verbaasd en weinig vertrouwen voor de toekomst gegeven. Datzelfde - geldt ook voor de terugtrekking van Leiden uit de Streekenergiebedrijven Rijnland. De WD-fractie wü verder dat 't college de mogelijkheid anderaoétot van verbreding van de rijweg voor het verkeer op de Leiderdorpse brug. Men ziet ook de noodzakelijkheid van een nieuw stadskantoor (raad huis) en een ander kantoor, een nieuw politiebureau. Hekkelman sprak PCG en KVP gezamenlijk. "Het verheugt ons bijzonder dat vanuit de fracties zonder invloeden van buitenaf een samenwertcirig tot stand is gekomen die meer betekent dan een papieren eenheid". Ook de ze combinatiefractie hoopt van har te op een nieuw raadhuis. Met veel genoegen hebben zij ook de beleidsplanning vorm zien krij gen. Dit bestuursinstrument lijkt hen noodzakelijk voor een doelge richt meerjarenbeleid. Ook het streven de bevolking meer bij het bestuur te betrekken wordt door de PCO-KVP toegejuicht. De onderwijsvoorzieningen in Lei derdorp acht het CDA in het al gemeen bevredigend. Wat betreft het algemeen voortgezet onderwijs willen de fracties het streven krachtig steu nen dat naast de protestants-chris telijke scholen ook katholieke en o- penbare cholen een plaats krijgen in Leiderdorp. "Winkelhof" vindt het Eerste pcial Bemardus- school in de grond ZOETER WOUDE Een oud-leer ling. de 76-jarige D. Tjjssetn en de Jongste leerling Leon ie de Boer, van de Bernardusschool sloegen gisteren samen de eerste paal voor de nieuw bouw van deze school. Dat eerste paal slaan werd begeleid door een draaiorgel en na afloop lieten de met feestelijke mutsen getooide leerlingen kleurige ballonnen het luchtruim kiezen. Al 20 Jaar geleden begon men met plannen maken voor *n nieuwe school nu is het dain eindelijk zover dlat een nieuwe zesklassige school zal ver rijzen. Het huidige schoolhoofd J. J. de Vette zei dat de school een grote re functie d'an school alleen aan de Rijndijk moet krijgen. "Idereen moet bij ons welkom geheten worden (ook "Savonds). Namens 't gemeentebe stuur sprak wethouder Maan, na mens het schoolbestuur voorzitter Verdel. CDA onverbrekelijk verbonden met vertraging, onvrede en andere narig heid. Zij verzoeken het college het initiatief te nemen om tot een nieu we naam te komen voor dit toekom stige centrum. Het CDA spreekt ook grote vreugde uit over het feit dat de bouwactiviteiten dit Jaar weer wor den hervat. In Voorhof-Zuid zal de uitvoeringsfase komen. Tekort De financiële situatie vindt het CDA uiterst zorgelijk. De reden van het enorme tekort heeft een belang rijke oorzaak in de te lage norm vergoeding voor het onderwijs, het tekort daarvan bedraagt maar liefst f 780.000.—. Dat tekort moet helaas nog worden verhoogd met een be drag van f 62.000,— vanwege het opmerkelijke feit dat het inwonertal van Leiderdorp voor het eerst in Ja ren is arihft er uit gegaan, xA. van 10 WO naar 18.250 mu. Riet Uhlenbeck (PPR/D'6«) over het begrotingstekort: 'Ik meen te mogen verwachten dat GS onze be groting voor het inmiddels tapende jaar zullen goedkeuren. Ik put daar bij hoop uit de opmerkingen die daar over zijn gemaakt door de commis- stis van de Koningin tijdens zijn werkbezoek aan de gemeente. Dat de post saldi-reserve zoveel gunstiger blijkt dan oorspronkelijk in de ra ming was voorzien is zeker een re den om te Juichen, maar ik be twijfel het of het juist is. om daar zondermeer het gat van het tekort mee op te vullen. Dat is waarschijn lijk maar een eenmalige zaak". Jo Nievaart (DS'70) attendeerde op het feit altijd al gewaarschuwd te heb ben dat er grote tekorten zullen ont staan door het niet op tijd voor handen hebben van goedgekeurde bestemmingsplannen en bouwrijpe gronden, waarvan het eigendom reeds lang geleden is verkregen. Hij vond het cok 'in grote meevaller de saldi- reserve van f 1.500.000,--. "Ik geloof dat het verstandig is een deel van dit bedrag te gebruiken om het gro te tekort op onze begroting te bren gen tot het aanvaardbare". LEIDERDORP De Leiderdorpse gemeenteraad nam gisteren afscheid van twee raadsleden. Marietje van der Molen en Riet Vhlenbeek, samen een strijdvaardige progressieve duo vor- mend, gaan verhuizen naar respectievelijk Leiden en Hazerswoude en moeten daarom ae Raad verlaten. Burgemeester Van der Have zei tijdens zijn afscheidsspeech] e'Het spijt me bijzonder dat U ons gaat verlaten. Ik mag de tolk zijn van de gemeenteraad, heeft zich niet als cherubijntjes of Engeltjes gedragen; dat niet Typerend voor de gevoelens van de raad tegenover de scheidende dames was het afscheids boek met de titel: Menslief. ik hou van je. In een leuke afscheidstoespraak, een voordrachtkunstenares waardig, spraken zowel Marietje van der Molen als Riet Vhlenbeek, de collega-raadsleden toe. Als laatste stunt kwam er opeens een springlevend geitje de raadszaal binnen, plus een koe. Een cadeau van de dames voor de kinderboerderij in de Houtkamp. 'Wij willen een belofte gestand doen om de kinderboerdarij een knuffeldier te schenken'. We zullen hem of haar: Mariet noemen, stelde de burgemeester, zeer verrast door het geschenk. Marietje en Riet hebben glorieus afscheid genomen. Op de foto burgemeester Van der Have tussen Marietje v. d. Molen tl.) en Riet Uhlenbeck (r.l ir", spr. prof. Th.[J H. Lunsing Scheurleer. 8.15 uur nam.fe Gemeentecentrum, Oegstgeest, Jaarver-F gadering CHU. 8.30 uur nam. r Werf. Voorschoten, „Monumenten!, Donderdag Breestraat 19. sociëteit voor geha capten. 25 uur nam. TJaikowskylaan 39. Voorschoten, ge-f spreksavond Baha'l Gemeenschap. 8r Hap' entu'meeiit Infosentrum. Breestraat 66. 24 Stationsweg 28. overleg Wijkorganenh Lelden. 8 uur nam. Stadhuis. Gemeentelijke Commix: voor Sociale Zorg. Maatschappen) Aangelegenheden. Gezondheidszorg nuitmir 8 uur nam. Clubhuis. Actieavond ..Vrijf Warmond. Raadsverga- L Personeelszaken, f LAK-TheTter. „Ballingen" van James Joyce, gespeeld door Toneelgroep Thea- r VorfÉenkunde. Steen- it dia's ..Zeilend de Sahara". "8 -r y lezing i éog f —z -pla nn ET AR f1 Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden. wordt waargenomen van vrijdag 21 v feb tot vrijdag 28 feb. door: Apotheek 'Tot Hulp der Mensch-1 held", Hooigracht. 48. tel. 21060: Apo- t theek Beker. Lijtweg 4. tel. 55482, Oegstgeest. f Tevens op zaterdag tot 1 uur nam.: L Apotheek Noord-Hofland, Thorbec- I keweg 3, tel. 071-62877. SOS-dienst SOS - tel hulpdienst ""02 Voor allen die ln verkeren dae er. nacht 071 ln moellUkhe- 25202 Voor ken Bursterraadsman Buro Burgerraadsman, Koornbrug- oorntr reekt do. WARMOND De laatste tijd doen de vreemdste verhalen de ronde in Warmond over de toekomst van de Warmunda- straat, in Plan Oost. Deze straat, die uit 7 verschillende woon blokken bestaat is gebouwd in 1919 en de huidige toestand van de 31 woningen vraagt om een grondige opknapbeurt ofwel renovatie. Dit heeft bijzonder veel om het lijf en speculaties hierover zijn er dan ook te over. tal huurwoningen in de gemeente Warmond al bijzonder laag is ver geleken bij andere gemeenten". Van d. Zon zei ook dat hij tooh wel kan sen zag voor een eventuele renova tie van Plan Oost, maar hij bena drukte nogmaals dat dan de huur prijzen ook verantwoord moeten Arie Wethouders zijn belangwekkende mensen. Dat blijkt als ze zomaar ever op de televisie komen. Zoals hedenavond, na het nieuws van 8 uur op Nederland 2. In de zendtijd voor politieke par tijen verzorgt de Partij van de Ar beid straks een tiental minuten kie zersvoorlichting, of hoe heet dat ook ^Leidens wethouder Arie Verboom, komt dan voor de kameera samen met oud-staatssecretaris Rietkerk van Sociale Zaken. Wait de heren met elkaar te bespreken hebben of los van elkaar tegen ons te zeggen hebben, kunnen we dan zien. "Het Muiderslot" roept daarom alle ouders, die kinderen op een van de vijf scholen op (en natuurlijk ook de schoolhoofden, onderwijskrachten en ouderoommissies) om tegen de voorgenomen maatregelen te protes teren. In de vorm van een protest brief te sturen aan de verkeerscom- mlssie (voor 3 maart aanstaande). Mochten de protesten geen effect hebben, dan wordt het kruispunt ("kruidpunt" zo schrijft men, wel licht een abuis, maar dan wel een aardig) Vondellaan, Dam laan, Lage Morsweg op ongeregelde tijden door ce bewoners van het Morskwartier bezet. Dus Monumenten Vakantie Nog meer televisie. Er worden tv- spots uitgezonden over 't monumen tenjaar. Op 3, 4 en 8 maart na het nieuws van 8 uur op Nederland I en opv 4 en 5 maart ook om tien voor half negen, op Nederland II Ook de naam van Leiden wordt daarbij genoemd. Ter gelegenheid van het monumen tenjaar, overigens, is er bij de VVV- kantoren voor het luttele bedrag van vijftig cents een kaart van Neder land te verkrijgen, met daarop de belangrijKe monumenten van Ne derland. Protest De wijkvereniging "Het Muider slot" protesteert tegen het besluit va*i de verkeerscommlssie om van de Diamantlaan, de Vondellaan en de Damlaan voorrangswegen te maken. Het klemmend protest is gekomen, omdat kleine kinderen van 5 scholen ach* keer per dag een van deze we gen moeten oversteken. Uit gesprek ken met de politie en een lid van de verkeerscommissie is gebleken (half augustus 1974) dat de drie wegen niet eis voorrangswegen waren gepland. De vakantie nadert. We worden daas van alle mooi voorgestelde ap partementen, camping terreinen en exotische plekjes in Opper Volta en Oud Bagdad. Gelukkig gaan er ook nog een he le sloot mensen niet erg ver van huis. Oostenrijk bijvoorbeeld. En Oos tenrijk biedt aan Jongeren in dit zo merseizoen een reeks extra voorde lige reis- en cursusarrangementen. Ze zijn verzorgd door de organisatie Jeugdvakantiewerk Salzburg en de Club Young Austria. Er zijn onder meer Donau-tochten en de combi- natiereizen naar buurlanden van Oostenrijk .Inlichtingen over deze reizen kunt u verkrijgen bij Ju- gendferienwerk Salzburg, Pebers- brunstrasse 1 A-5020 Salzburg en Club Young Austria, Sohubertring 3 A-1010 Wien. Of bij het Oostenrijks Verkeersbureau, Singel 464 in Am- STERDAM. Redactie Paul Wolfswinkel ln de Burgsteeg, Surinamers, Antil- lianen en Nederlanders komen bij een om te pleiten voor een hechte eenheid van eenheden van de be volking. Ze zijn tegen elke herle ving van het fascisme zoals dat tot uitdrukking krant in de rassenwaan en de hetzecampagnes zoals die de laatste tijd weer worden gevoerd (meneer Glimmerveen uit Den Haag bijvoorbeeld). Men wil samen strijden tegen de werkloosheid, voor meer woningen en betere woon- en leefomstandigheden De sprekers, vrijdag, zijn Jurrie Reiding, H. Lourens en I. Elstak. De cabaretgroep Revo zal een op treden verzorgen. De manifestatie wordt gesteund door de Surinaam se Studenten Unie, het Algemeen Nederlands Jeugd Verbond, de Leid- se studentenbond, het NW Jonge ren contact, de PPR, de CPN, de PSP, het landelijk Komitee ter ver dediging van de rechten van de An til li an en, de Nederlandse Vrouwen Beweging en de Partij van de Ar beid. Energie De belangstelling voor de nieuwe wetenschappelijke onderzoeken op t gebied van de werking van psychi sche energie en de daaruit voort vloeiende ontdekkingen op het pa ranormale vlak is groot. In alle Ne derlandse universiteitssteden zullen over dat onderwerp uiteenzettingen worden gegeven. Dat doet meneer Verheyen en die is morgenavond om 8 uur in Het Parlement aan de Nieuwe Rijn. Vrije toegang. Feyenoord Solidair Op vrijdag aanstaande is er om 8 uur 's avonds een solidarlteitsma- nifeetatie te houden in Da Burcht. In het kader van de Saluutda- gen komt morgen de voetbalvereni ging Feyenoord naar de Holiday Inn Organisator Bob Heutz kon ons nog niet vertellen of er ook spe lers aanwezig zullen zijn. Hij wist het zelf nog niet. Dat zult u dus Tflnrgpn zelf moeten onderzoeken. Om wat duidelijkheid te krijgen in de gehele gang van zaken zijn wij naar de heer P. J. van der Zon ge gaan. voorzitter van de woningstich ting Warmunda. Wij vertelden hem over de verschillende ideeën, die er al genoemd waren zoals renovatie afbraak en opzet van de nieuwe wijk en ook over de verkoop van de be staande huizen aan de huidige bewo ners. Voordat Van der Zon het een en ander van de stand van zaken op dit moment wilde vertellen nam hij ons eerst mee naar het begin van de plaimenmalerij. In de twee de helft van 1973 werd er een enque- te uitgeschreven onder de bewoners van de 31 woningen. Daaruit bleek niet alleen dat de 7 verschillend ge bouwde woonblokken moeilijkheden kunnen gaan geven; maar ook de verschillen van de woningen onder ling. Deze waren bijzonder groot. "We wilden persé met een enquête beginnen om de bewoners vanaf het eerste moment bij een eventueel re novatieplan te betrekken. Dit sluit dan uit dat, zoals er wel meer ge beurt. de bewoners alleen de keuze krijgen uit twee of meer uitgewerk te plannen waar zij niets in te ver tellen hébben. Er werd daarna een eisenpakket samengesteld dat nogal zwaar was. Dit was nodig om tot een eventueel plan te komen. In dit pakket staat onder andere het volgende: Gehele restauratie van de, op dit moment in slechte toestand ver kerende daken. Er zijn betonnen en houten vloe ren. Van de laatstgenoemde verke ren er sommige in rottende toestand. Niet alle huizen bevatten een douche. Deze zal zeer zeker aange bracht moeten worden. C.V. zal voor zover dat nog niet gebeurd is in de huizen aangebracht moeten worden. Walt 't laatste punt betreft wijst Van der Zon erop dat een C.V. ze ker niet als een luxe beschouwd moet worden omdat de huizen na een "hernieuwbouw" zeker 25 Jaar mee moeten gaan zonder al te hoge onderhoudskosten. De woningstich ting dacht met dit eisenpakket van ongeveer f42.000,- per woning een goede kans te maken dit te realise ren. Helaas bleek het rapport van de Nationale Woningraad een ander bedrag te hebben gevonden en wel plm. f50.000,-. En voor dat bedrag aldus de Woningraad zal er wel een aannemer te vinden zijn die dit kan gaan doen. Van der Zon vertelde verder nog dat er veel meer moeilijkheden in 't plan zaten". Wanneer we spreken over de verkoop van d huizen aan de huidige bewoners dan wordt er toch een betrokken gezicht opgezet. De stichting Warmunda is van me ning dat dit beslist niet een geluk kige oplossing zal zijn. Sociaal ge zien zou het ook onverantwoord zijn. De kans dat er dan een woning te huur zal zijn in Warmond tegen een lage prijs is dan bijzonder klein. Daarbij komt toch ai dat het aan zijn. Verdere uitspraken omtrent ver wezenlijking of eventuele aanvang kon hij niet doen. "Wij zijn zo sterk afhankelijk van derden en dat is wel jammer want dit wordt ons wel eens kwalijk genomen door de bewoners. Maar wanneer ik uitspraken ga doen die ik later terug zou moeten nemen omdat zij niet zwart op wit stonden, dan pas ik daarvoor. Niemand zou daarmee gebaat zijn. Voorop staat nog steeds dat die mensen die er nu wonen er prettig wonen en wij zul len alles proberen om dit in de toe komst ook zo te laten", aldus de voorzitter van de woningstichting Warmunda. BRAM SCHAVEMAKER 130-14.00 19.00-21.00 uur. p Leidse Rechtswinkel Juridisch Adviesbureau Volksbuis, H Apothekersdilk 38 Dl^ woe.^en^do Dienstencentrum VaD Hoeendorpetr. 7-9 vr. 7-9 Mierenneet do. Dienstencentrum Sociale raadsvrouw Spreekuren 8oclale Raadsvrouwe: nenstad. Gerecht 10. woe 5-6 uur Noord. v. Hogendorpstraat 8 - rif Morskwartier, DUkstraat 2a. woe. 10-11 uur vm Tulrv- stadswljk, Herenstraat 45 vr 10.80- De Warmundastraat. Gezinsverzorging jjj Stichting Gezinsverzorging, Lelden. d Aanvragen bulo bejaarden en langd i- rig zieken en gezinsverzorging. Mars 45. tel. 49441 (ma t/m vrll 9—10 uur d voorm) v, Kinderopvang Informatiebureau werkgemeenschap Kindercentra Lelden. Hooglandse Kerk- r gracht 4. tel. 30360. Geopend dl 9.39— 12 uur, wo en do 2—4 uur en vr 9.30— h 12 uur. bi Maatschappelijk werk jsi Bureau Maatschappelijk Werk. l. Oude Rijn 44c, spreekuur dag. van 2— 3 uur nam., ma. en dl. van 7—8 uur !h nam., telefoon (071—) 20931 fe Gemeenschap Zuidwest 5 Hulpverlenings- en informatiedienst -d gemeenschap Zuidwest tel 64116. 33921 en 61944 Voor weduwen 7' en weduwnaars C Nederlandse Vereniging voor Wedu- tel. Lelds advies- 6 bureau: 61112. VOORSCHOTEN De Voorscho- tense commissie voor welzijn en on derwijs kreeg gisteren inzage in de resultaten van de enquete betreffen de de bestemming van het Am- bachts/Baljuwhuis. Wethouder me vrouw De Ruiter verzocht wel de no dige reserve in acht te nemen bij de beoordeling van dit onderzoek. In totaal 119 verenigingen kregen een enquêteformulier toegezonden 58 verenigingen reageerden, waarvan 7 organisaties die inmiddels zijn op geheven. Er waren 33 geïnteresseer de verenigingen, waarvan 5 alleen voor het houden van bestuursverga deringen. Ten aanzien van de reali sering van een zogenaamde "raads- kelder" ruimte met een drankje), hadden 29 verenigingen belangstel ling. Unt de terugontvangen formulieren bleek vooral dat er belangstelling bestaat voor niet te grote, gezelli ge en niet te dure ruimtes, hoewel er ook enige verenigingen waren die belangstelling hadden voor een gro te ruimte. Er blijkt o.a. behoefte te zijn aan een goede expositieruimte. De voorlopige algemene gedachte ten aanzien van het gebruik is meer dere kleine en middelgrote ruimten, die ter beschikking worden gesteld, tegen een lage prijs: één grote zaal ken voor Voorschotense verenigin gen als voor recepties, bruiloften enz. tegen een commercieel tarief en een "raadskelder", die verpacht kan worden, maar op zodanige den, dat daaruit de sociale exploita tie van beide panden voor een ge deelte gedekt kan worden. Potma (PPV) meende dat het hele gebeuren rondom de restauratie en de exploitatie zich te veel in het ver borgene van de gevormde commis sie ad hoe afspeelt en Iestra (PCC), wilde graag wat meer vaart zien ach ter alle plannen. Wethouder De Rui ter had goede moed dat de commis sie ad hoe spoedig met een plan naar buiten komt. Deze commissie heeft wel in hét verborgene moeten ver gaderen omdat anders te snel ver keerde indrukken naar buiten zou den overkomen. Visser (PPV) vroeg zich af of het hele gebouw wel ex ploitabel zou zijn en zag misschien een mogelijkheid ln een vorm van subsidie in het kader van de "Samen levingsopbouw". Mevrouw Bloem bergen (VVD) brak een lans voor Canard k l'Orange. Dit gezellige theatertje werkt zonder subsidie en is daarom hoog in huurprijs. Indien de gemeente subsidie zou verlenen, dan zou het zaaltje financieel bereik baar worden voor vele verenigingen. Wethouder De Ruiter veronderstel de dat alleen subsidie verleend kan worden na een aanvraag. Mevrouw Bloembergen wist met zekerheid, dat reeds eenmaal subsidie afgewe zen was en zou het verstandig vinden indien er thans nogmaals gedacht zou worden over een subsidie waar door wat zalennood opgeheven zou worden. Vormingscentrum Troef Troef Jongerencentrum: -So li ism aki ngsgroep Werkgroep Naald en Draad. Werkgroep Werk en Groep ton der Werk; Woensdagavond: gereser- aerd voor vergaderingen kommlssie- b.jSenkomsten enz.; Donderdagavond: Filmgroep. Handenarbeid en Samen- ■oelen. Troef. Hogewoerd 67 telefoon (1-30494. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel l - Leiden Poetbus 54 Giro 67055 Telefoon directie en adminl- itratle 071-25041. Telefoon redactie 071-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Kwartaalabonnement I 34.36 Per Post ,f Sb.76 Jaarabonnement f 126.10 Jaarabonnement per post f 135 70 Losse nummers f 0.50 Abonnementsgelden bij vooruit* betaling te voldoen Bi) automa tische overschrijvingen geen ad ministratie- en incassokosten Nabezorging van 16.00—20 00 u Zaterdag van 16 00—18 00 uur Telefoon 071-30500. Indien in gesprek 0?l-34o39.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2