Sl&ffls Oegstgeest wil heropening van overleg streekenergiebedrijf Afbraak -J om te bouwen Leids gezin zag opnieuw revolver op zich gericht Teleurstelling over beslissing van Leidse raad cheques weg Kredieten voor slopen overval! geld! VRIJDAG 21 FEBRUARI 191 u LEIDEN Uit een huis aan de P LEIDEN Uit een huis aan de Gerard Brandtstraat is dezer dagen voor ongeveer tienduizend gulden aan Amerikaanse en Zwitserse che ques verdwenen. De bewoner had de in een map geborgen waardepapieren dinsdag op zijn bureau gelegd. Toen hij de map gisteren nodig had, bleek deze te zijn verdwenen. Daar er geen sporen van braak zijn gevonden meent de politie dat er in dft geval sprake is van insluiping. VRIJDAG Breestraat 19. Twentwel. sociëteit v kamerbewoners, vanaf 9 uur nam Herenstraat 45 (gebouw StaaiwH Jeugdsociëteit Time, 7.4511.30 Hooglandse Kerkgracht 28. Open-Soos- J aarden-sociëteit Humanltas. de Leidse Werkgroep Homofilie/COC. Willem de Zwijgerlaan, Konlngskerk, OEGSTGEEST Het Oegstgeestse college van B. en W. heeft gister avond tijdens de raadsvergadering de ernstige teleurstelling uitgesproken, over het door de raad van Leiden genomen besluit om te treden uit de "regeling Energiebedrijf Rijn land". Namens alle fracties werd op niet mis te verstane wijze afkeuring uitgesproken. Het ging hier om een belangrijke samenwerkingsregeling waarbij 22 gemeenten zijn aangeslo ten. Deze gemeenten hebben via de pers kennis kunnen nemen van dit Leidse besluit, dat ook belangrijke financiële consequenties heeft. Op de Oegstgeester begroting was tot nu toe een inkomstenpost opgenomen, van f200.000.-. Dat zoals werd ver nomen juist de randgemeenten schuld zouden hebben aan deze gang van zaken werd van de hand gwe zen. De raad nam een motie aan, waarin de raad zijn teleurstelling uit spreekt over de door de gemeente Leiden vastgestelde gedragslijn. Ver der wordt verzocht met andere be langhebbende gemeenten het over leg met Leiden te heropenen. Van Belle wil graag spoedig een hota waaruit duidelijk blijkt welke de overwegingen van Leiden waren, om uit te treden. Verscheidene sprekers waren ook van mening van Gedeputeerde Staten niet vrij uit gaan. Uitvoerig Iedere fractie heeft uitvoerig ge discussieerd over het voorstel tot toe treding tot gemeenschappelijke re geling "Centrum voor automatise ring Midden West Nederland". De voornaamste punten waar aandacht aan werd besteed waren de kosten, en bovenal de privacy. Vooral over dit laatste punt werd uitvoerig gedis cussieerd. Boesjes (Prog.) maakte zich zorg over de mogelijkheid dat men de kans gaat lopen dat zo'n Centrum een eigen leven gaat lei- ren en men geen vat meer heeft op de dingen die worden verwerkt. De voorzitter merkt op, dat er niet meer verwerkt wordt dan gegevens en in formatie. die het gemeentehuis ver strekt. Dezen kunnen geen opdrach ten geven, wat toch een geruststel ling is. Er werd nadrukkelijk ver langd dat in het bestuur zitting ne men mensen, die speciaal en bij voortduring juist die privacy in de gaten houden. Na velerlei over wegingen wordt besloten tot het be treffende Centrum aan te sluiten. Niet eenstemmig Er bestond geen eenstemmigheid over het voorstel de marktverorde- ning te wijzigen. B. en W. menen dat het mogelijk moet zijn een stand plaats uit te geven voor niet-com- merciële doeleinden. Het zal na wij ziging van de verordening mogelijk zijn plaats in te ruimen voor de We reldwinkel. Met deze gang van za ken was mevrouw Zoutendijk (WD) het niet eens. Zij vroeg hoe en waarom B. en W. er toe gekomen wa ren deze weg te volgen, want hier was haars inziens duidelijk sprake van een subsidieversluiering. Haar fractievoorzitter Briët merkte op. dat door het toekennen van een standplaats een bedrag van f750,— werd cadeau gedaan. Wethouder Gmelioh Meijling stelde dat ontheffing van marktgeld heel iets anders is dan het verlenen van subsidie. Overigens bleek de WD- fractie verdeeld, want bij de stem ming over de wijziging van de marktverordening gingen drie frac tieleden met het voorstel van B. en W. mee Woon wagencentrum Bij de behandeling van de brief, over de inrichting van kleine woon wagencentra in het rayon Leiden, besloot de raad een commissie van deskundigen in te stellen om deze zaak zorgvuldig af te wegen. Men was van mening dat men bezig is de zaak terug te draaien. Vroeger kon een klein kamp niet voldoen. Toen werden grote woonwagencentra inge richt en nu wil men weer pvergaan naar kleine kampen. Het zal niet eenvoudig zijn om in Oegstgeest een geschikt terrein te vinden. Overwo gen zal worden deze zaak aan de or de te stellen op 7 april wanneer de Commissaris van de Koningin een werkbezoek brengt aan Oegstgeest. Bij de onderwijszaken, die alle wer den goedgekeurd, werd nog meege deeld dat inzake de aanvraag van de Stichting voor Montessori - on der - wijs de Maria-sohool in aanmerking zal komen bij de beschikbaarstelling van een bestaand gebouw. Een object van zorg is de Par- keerexcessenverordening. Vooral, wat betreft de vrachtwagens. Aan raadslid Penning (CDA) kon worden gezegd dat de controle redelijk goed verloopt. Het kan beter worden als het derde deel van het kentekenbe wijs zichtbaar is. Wethouder Gmelich Meijling liet weten dat vorderingen zijn gemaakt bij het organiseren van borstonder zoek bij vrouwen. Wellicht ls het mo gelijk aan te sluiten bij het Leidse onderzoex. Hij deelde mede namens de commissie Kunstopdrachten dat overeenstemming is bereikt met de reizende beeldententoonstelling van 28 maart tot 9 april in en om het Raadhuis. Aan het begin van de vergadering werd drs. W. J. Kake- beeke als raadslid geïnstalleerd. Hij volgt Groenendijk (CDA) op en zal tevens de plaatsen in drie com missies innemen. groep Imperium Jan Wolkers. 8.30 WARMOND Binnenkort Zal in Warmond kunnen worden begonnen met de bouw van 36 woningen voor bejaarden en alleenstaanden in het bestemmingsplan Endepoel II. Deze woningen zullen in twee blokken worden gebouwd, een blok van 20 en een blok van 16 woningen. Om met de bouw te kunnen beginnen moet echter een bollenschuur worden ge sloopt. B. en W. vragen de raad een krediet van f 2050,voor deze sloop. Voor het afbreken van een bunker, eveneens in het bestemmingsplan Endepoel II, heeft men een bedrag van f 2400 terwijl voor het slopen van de woning Zwanburgerpolder 1 een bedrag van f 3450 wordt ge vraagd. Voor het onderhoud van de groen voorzieningen in de eerste fase (En depoel II) is een bedrag van f 9400 nodig. Een aanvullend krediet van f 3628.82 is nodig voor het aanschaffen van een pershuisvuilwagen. Eveneens wordt een aanvullend krediet ge vraagd voor de rioleringswerkzaam heden (f 12.500) derde fase. Al deze voorstellen zullen de raadsleden in de vergadering van donderdag 27 fe bruari 20.00 uur behandelen. noodzakelijk", spr. dhr. D. Jan Bruyn het Leo van Oostrom Kwintet. 10 i Nieuwe Rijn, Parlement, jaarvergade ring PvdA district Lelden. 8 uur n ZATERDAG Hooglandse Kerkgracht 48. dansen De Vink, dansen i Burcht, grote It. schaaklessen i Leidse Jeugdschaakso- Geversstraat 65, Oegstgeest. sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaan- Mlcrotheater. Toneel- Uitlaat "Autoshopper" en remservice-spe cialist Ton Rijsbergen met het hoofdkwartier aan de Maresingel gaat per 24ste aan de St_Aaagten- straat beginnen met een uitlaatser- Voor autoliefhebbers dan wel ken ners betekent dat iets belangrijks. Want van alle denkbare autotypes heeft Rijsbergen originele uitlaten in voorraad. Hij kan er garagebe drijven en een enkele particulier mee van dienst zijn. De ruimte, die Rijsbergen aan de Maresingel heeft, werd te klein. Vaak moest er "neen" worden ver kocht. Hetgeen de mond-op-mond- reclame niet ten goede kwam. Van daar dus deze uitbreiding. Vandaar ook. dat er meer spullen aan de Maresingel kunnen komen. En service is ook snelheid. Dus gaat het monteren van een nieuwe uit laat in een handomdraai. Maar ook in Leiden, zoals wellicht bekend, zijn de Baha'i's levend en wel. Komende dinsdagavond komt meneer Kersten (die uit Leiderdorp) de discussie leiden over "het ver bond van Bahz'u'llAh. In de Van Me ij van Streefkerkstraat 48. Kwart over acht. Gezag In het gebouw van de Vergadering van gelovigen aan de Langebrug 63 spreekt hedenavond meneer D. Jan de Bruyn uit Wassenaar over "Is ge zag noodzakelijk?". Dit in het kader van de bijbellezingcyclus "Ts de bij bel nog wel actueel". U ziet maar. Om 8 uur. Avondje De Zoeterwoudse drumband VTOS houdt op zaterdag 1 maart een do nateursavond in het Centrum. Gra tis toegang. Ook 8 uur nam. Redactie Paul Wolfswinkel Tweelingen De Nederlandse vereniging van tweelingen ten dienste van weten schap en volksgezondheid houdt de jaarvergadering in Utrecht op 1 maart, in het Jaarbeursgebouw. Naast het gebruikelijke (opening, notulen enz.) spreekt dr. Kramer, ovc de bananenvlieg. Voorwaar een onderwerp dat interesse moet op wekken. Ook worden er mededelingen ver strekt over het congres in Woud- schoten in Zeist op 23 en 24 augus tus. Tweelingen die geen lid zijn, of ouders van tweelingen beneden de 18 Jaar zijn eveneens van harte wel kom. De uitnodiging van de bijeen komst in Utrecht kregen we dubbel. Toeval? Schippersknecht stal van zwager VOORSCHOTEN Terwijl een 23-jarige schipperskenecht bij zijn zwager in Voorschoten op bezoek was, maakt hij van de gelegenheid gebruik om 100 gulden te stelen. Iets dergelijks was al vaker voor ge komen, maar de familie had dat tel kens met de mantel der liefde be dekt. Uiteindelijk nam de zwager het niet meer en deed aangifte bij de politie. "Ik weet niet wat me daartoe heeft aangezet", verklaarde de schip persknecht nu bij de Haagse politie rechter. Hij had aanvankelijk hard nekkig de diefstal ontkend. "De familie heeft het al lang ver geven en ik heb het geld terugbe taald", zei verdachte. De officier moest echter vaststellen, dat het te rugbetalen op zich had laten wach ten tot de zaak aanhangig was ge maakt. Hy eiste 250 gulden boete. De rechter verweet verdachte dat hij de zaak probeerde te bagatalise- ren en veroordeelde conform de eis. LEIDEN In de ontwikkeling van het bestemmingsplan Heren gracht-Zijlsingel past de afbraak van het bedrij fsoomplex Herengracht 85- 87 (garage v. d. Velde) en van het hoekpand Zuddsingel-2e Looierstraat van de firma Marijt. De raadscom missie voor ruimtelijke ordening en openbare werken is gisteravond ak koord gegaan met de aankoop door resp. de gemeente en de ontwikke lingsmaatschappij Projekt 5 van bei de panden. De slopershamer zal ze vellen en ruimte vrijmaken voor wo ningbouw. Beide plekken liggen in het gebied, dat is toegewezen aan de Stichting Nieuw Groenhoven, die er bej aarden-woningen wil laten bou wen. Nadat de gemeenteraad vorig jaar een bouwplan van de stichting voor het gebied tussen Herengracht, Zuidsingel, meelfabriek DeSleutels en de Oosterkerkstraat heeft afgekeurd zijn de contacten tussen de gemeen te en de stichting minder vriendelijk maar ze bestaan nog. Er worden wel eens wat brieven uitgewisseld. Maar goed, met de aankoop van deze twee panden is een volgende stap gezet naar de herbouw van dit grotendeels kaalgeslagen deel van de binnenstad. Het raadslid Beijen PPR/PSP/D'66) wist gisteravond in de commissievergadering te melden, dat het complex v. d. Velde aan de zijde van de Langestraat antieke steentjes bevat. Hy drong er op aan om deze steentjes ergens op te slaan, zodat ze later nog eens gebruikt k innen worden. Wethouder Waal zegde toe de mogeiykheid hiervan na te zul len gaan. Foto boven het garagecomplex van v. d. Velde, foto onder het pand van Maryt. van Leiden J. M. Wassing: Pleter, Hollandse klucht van Constanttin Huv- eens. 8.30 en 10.30 uur nam. Rynlands Lyceum. ..Het Fenomeen" gespeeld door Henk van Ulsen. 8.15 uur Zondag Antonius Clubhuls. dansen. 811 uur Hooglandse Kerkgracht 48. dansen van- Geversstraat 65, Oegstgeest. sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaanden, 8—12 uur nam. Breestraat 19. Twentwel, sociëteit kamerbewoners, vanaf 9 uur nam Lelds Poppentheater. Middelweg 19c, kindervoorstelling. 2.30 uur nam.. 071—25802. De Smidsche. Van der Werffstraat. Dorpskerk. Leiderdorp, optreden Chris Hlnze Combination. 3 uur Dut) ven voorde O. Teixeira Mou- Maandag Rapenburg 10. gebouw Rehoboth. Leid' se Amateur Fotografen Vereniging, 8 Stadhuis.' informatieve Raadsvergade ring, 8 uur nam. Gemeentehuls. Leiderdorp, Raadsverga- Zanten; G. A. Dongelmans en M. N. M. dering. 8 uur nam. den Ouden; M. J. Dresden en M. C. Praethuys. Vrouwenkerkkoorstraat 9, Hensel; P. Eradus en H. van Zwieten; gespreksavond c F. K. H. Klijzing en P. C. A. Groot; giebronnen en J. A. van Ramshorst en E. C. Cornells; Jaap 't Hoofd, 8 uur nam. H. J. Rotmans en A. C. Zwaai; C. P. Stadsgehoorzaal, Kamermuziek met van Schalk en J. M. Wltteman; R. E. F. Frédérlc Melnders. plano. 8.15 uur nam. Spies en H. J. J. J. Lefeber: R. F. M. Strijk en J. H. H. M. Vrouwenvelder; C. J. Trouwee en A. A. van Egmond; H. W. G. van Wermeskerken en H. A. van den Akker. Getrouwd: F. W. Fllarskl en J. Bak ker; J. H. R. L. Schoonderwoerd en A. Leens- vaart: M. H. van der Zwart en M. M L Buiin Overleden: J. Rietdijk (71) m; B. C. Verhoogt (74) echt van L. P. Hemerlk; J. de Koning (74) m: C. de Bruin (64) m: F. J. Broekhof (62) m; E. H. Gee- renstein (86) echt. van F. T. Lelcher; ALPHEN AAN DEN RIJN Een 42-jarige monteur uit Alphen aan de Rijn dacht, toen hij in de mid dag van 24 okt. met de door hem bestuurde auto in de Langestraat een geparkeerde auto wilde passeren, dat het wel gaan zou. doch het ging niet. Het werd een aanrijding. Dat was tot daar aan toe, doch na die aan rijding reed de monteur door en dat maakte het gebeurde alleen maar er ger. want ook voor dat feit moest hij zich voor de Haagse politierechter verantwoorden. De Officier moest constateren, dat èr in feite wel ruim te genoeg was geweest, doch het feit dat. verdacht zes pijpjes en twee gla zen bier had gedronken, zal wel sterk invloed op zijn stuurvermogen heb ben gehad. "En dan zit je al gauw aan de verkeerde kant", constateerde de Of ficier, die daarom 250 gulden boete en voorwaardelijk d rie maanden intrekking van het rijbewijs vorder de. Verdachte verklaarde in paniek weggereden te zijn, doch de rechter zocht dat meer in de drank. Het vonnis werd 150 gulden boete en voorwaardelijk drie maanden intrek king rijbewijs met proeftijd van een Jaar Medische diensten Artsen LEIDEN Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zater dag 10 uur vm. tot zondag 24.00 uur, waargenomen door de volgende art sen: wyk I (Morswegkwartier, bin nenstad tot Cityring)H. C. Jasper- se jr., Witte Singel 72, tel. 24961; wyk II (Groenoord. Kooi en Meren- wyk): R. M. G. Taytelbaum. Hoge- woerd 138, tel. 20266; Wyk UI (Waard, Professorenwyk en Tuin- stadwyk)J. de Bruyne. Kernstraat 11. tel. 41225; wyk IV (Zuid-West en Haagwegkwartier)C. J. M. Schrama. Zocherstraat 1, tel. 66123. LEIDERDORP D. Hennink, Mauritaeingel 168, tel. 33686. Spreek uur za. en zo. 12.30—13.00 uur. OEGSTGEEST J. W. de Haan, Duivenvoordestraat 3, teL 44294. VOORSCHOTEN S. v. d. Kooy. v. d. Oyelaan 13, tel. 6951 (zaterdag) F. Koopmans, Wagnerlaan 69, tel. 6352 (zondag). WARMOND Lempers. Churchill- laan 13. Voorhout, tel. 02522-10140. Apotheken Ratel Abraham Erg goed Vader Abraham, de veelomstreden doch waanzinnig populaire zanger van het lied des levens komt naar Leiden. Op vrijdag 6 juni treedt hij met zijn gevolg op in de Groenoord- hal. Over de toegangsprijs en de manier waarop u aan kaarten kunt komen, is nog NIETS bekend. Neem dus nog geen contact op met de Groen- oordhal of wie dan ook. Zo gauw bekend is wat de mogelijkheden zijn om de veemarkthal binnen te komen laten we u het weten. Baha'i's De Baha'i's van Leiderdorp hou den morgen een informatieve avond in het Dorpshuis aan de Hoofd straat. om 8 uur. Er wordt een in leiding gehouden over dit geloof en er vallen dia's te zien. Muzikale me dewerking wordt verleend door de (Hollandse) groep "Great Day". Iedere vrijdagavond staat de deur bij de familie Van Veenendaal open; dan ls er een gespreksgroep. (Fred. Hendrikplantsoen 25) en elke woens dagavond teg huize van het gezin Kersten, Ho In het derde nummer van het in formatiebulletin wijkorganen, een nieuwe verschijning in Leiden, is ook ruimte gemaakt voor geluiden uit de diverse politieke partijen. De redactie zegt: "Van die mensen mag toch zeker worden verwacht dat ze duidelijke ideeën hebben over eén beleid voor buurten en wijken". Ala eerste komt Jan Jongejans aan het woord, VVD-er, student po litieke wetenschap en nummer 16 op de gemeenteraadslijst van Lei den. Hij zegt ondermeer: "In de politie ke strijd heeft iedere medeburger het recht op zijn vrijheid, waardig- neid en kwaliteit (persoonlijke ont plooiing, zodat Je Je zoveel mogelijk gelukkig kunt voelen). Dit alles, klinkt misschien erg idealistisch en is voor velen misschien niet of erg moeilijk bereikbaar, maar ik geloof dat er door gezamenlijke inspanning hee' veel mogelijk is. Voor mij mag deze regering best blijven, want ik vind dat ze het erg goed doet. En dit meen ik, oprecht. Maar toch blijf ik WD-er". Nou horen we het eens van een Werkgemeenschap De Ratel heeft 5 maart weer een zondagochtendbij eenkomst in Het Volkshuis. Dan spreekt meneer drs. De Korte over "Natuurbehoud in het Poolgebied", ofwel het ijsberenonderzoek in Spits bergen. Er wordt een indruk gege ven hoe de Nederlandse Spitsbergen expeditie een jaar in Oost-Spitsber gen heeft gewerkt. Ze bouwden zelf een huis en brachten daarin een lange poolnacht door. Ook dia's zijn te aanschouwen. Half elf. Eén gul den. De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vrydag 21 feb. tot vrydag 28 feb. door: Apotheek "Tot Hulp der Mensch- heid", Hooigracht 48, tel. 21060; Apo theek Beker, Lytweg 4, tel. 55482, Oegstgeest. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam.: Apotheek Noord-Hofland, Thorbec- keweg 3, tel. 071-62877. Wijkverpleging LEIDEN Stichting In ter kruis Leiden. Middelweg 38, tel- 21753. LEIDERDORP Gezondheids zorg Leiderdorp, teL 40131. OEGSTGEEST Interkruis, Lyt weg 7, tel. 54500. VOORSCHOTEN Gezondheids centrum. v. d. Waalslaan, tel 4641. WARMOND Zr. D. Kersten, Schoolsttraat 32a, Voorschoten. teL 01717-7509. Studiereis 70. Aam zes chemici en fysici in Rijs wijk is deze week een konink' Shell-studiereis aangeboden van: f6.500. Jaarlijks reikt Shell aan een talentvolle Jonge chemicus of fysi cus van elk van de universiteiten een studiereis uit. De reis stelt de weten schappers in de gelegenheid in West- Europa of Noord-Amerika kennis te maken met de laatste ontwikkelin gen op ziln werkgebied en oontacten te leggen met vakgenoten. Voor 1975 viel, op voordracht van de faculteiten der wiskunde en na tuurwetenschappen, de eer te beurt aan onder anderen dr J. de Bleljser van de Rijksuniversiteit van Leiden. LEIDEN Overval! Geld! Met deze twee woorden richtte een tot nog toe onbekend gebleven man zich gisterochtend omstreeks half elf tot de beheerder van het hulppo6tkan- fcpor aan de Johan de Wittstraat, waarop voor de tweede maal binnen enkele maanden een overval is ge pleegd. De met een rode ysmuts over het hoofd getrokken overvaller richt te op hetzelfde moment een vuurwa pen op de kantoorhouder, die met zqn vrouw en zoon in de achter het sigarenwinkeltje gelegen kamer kof fie zat te drinken. De man, gekleed in een kort blauw Jasje, haalde het wapen, een pistool of een revolver, tevoorschün, toen hy voor het post- loket stond. Het gezin Spoor, dat ge- zameniyk in de sigarenwinkel kan toor houdt, reageerde hierop door on- middeliyk weg te duiken achter het meubilair. Het drietal hoorde het wapen op dat moment duideiyk ket sen, waaruit de politie afleidt dat de overvaller de bedoeling had om te schieten. Zonder dat er een schot was gevallen rende de overvaller echter plotseling de winkel uit, waar na hij in een blauwe auto, vermoe- delyk een wat ouder model Ford Taunus, stapte. De familie Spoor is de in grote vaart wegrijdende auto, met aan het stuur een tweede man, nog achterna gerend, maar zag geen kans om het kentekennummer te no teren. De wagen is via de Van Ol- denbarneveltstraat naar de War- monderweg en vervolgens in de rich ting Rynsburgerweg gereden. De politie sluit de mogeiykheid ge heel aiet uit deze overval ver-> band houdt met de lukte overval op hetzelfde postagent schap op 30 december van het vorig Jaar. Vorige week nog heeft de politie een 27-jarige Leidenaar aangehou den, die er van wordt verdacht deze overval te hebben gepleegd. Deze verdachte is inmiddels voorgeleid aan de officier van Justitie in Den Haag. De man, die tydens de eerste overval op het hulppostkantoor ar- nex sigarenwinkel achter het stuur van een gereedstaande auto zat, is nog niet aangehouden. Het gezin Spoor zag toen kans om de overval ler te overbluffen door mee te delen dat er geen geld meer aanwezig was en door op laconieke manier de vraag te stellen of het nu wel om een "ech te" roofoverval gin*. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel l - Leiden Postbus 54 - Giro 57055 Telefoon directie en admim- itratle 071-25041 Telefoon redactie 071-21507 Hoofdredacteur H&n Mulder Kwartaalabonnement I 34,35 Per Post f 36.75 Jaarabonnement f 126.10 Jaarabonnement per post f 135.70 Losse nummers f 0.50 Abonnementsgelden by betaling te voldoen By ttsche overschry vingen geen ad ministratie- en incassokosten Naoezorging van 18 00—20 00 a Zaterdag van 16 00—18 00 uur Telefoon 071-30500. Indien in gesprek 071-34539,

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2