ÊRfflVUIL agenda Virtuoos spel Herman Krebbers BZEEXQZ Weigeraar van hogere huur door de rechter in ongelijk gesteld Enquete over roken in raad Staatsbeheer over aandelen Heineken ZATERDAG 8 FEBRUARI 1975 Ook slopen strafbaar LEIDEN Binnenkort zal aan het college van B. en W. een rapport van afdeling Volkshuis vesting en Openbare Werken worden uitgebracht over het strafbaar stellen van slopen in Leiden zonder vergunning of kennisgeving aan de gemeente. Het college heeft om een derge lijk rapport verzocht naar aan leiding van de sloop van de hou ten botenloods met kantine op het voormalige terrein van de dames^tiudente-nroeitvierenigiïig "De Vliet". Subsidie voor Chili-avond LEIDEN Het komitee "Vrij Chili" houdt op 27 februari een bijeenkomst in het Antonius Clubhuis in Leiden. De orga nisatoren van de bijeenkomst, verwachten dat de organisatie een tekort zal opleveren en heb ben de gemeente verzocht om een bijdrage. B. en W. hebben besloten een subsidie van 300 gulden te verstrekken die zal worden onttrokken aan de subsi- dlepost "beroepstoneel". Schoolbus in de Merenwijk LEIDEN B. en W. van Lei den zijn akkoord gegaan met een schoolbusverbinding tussen de Merenwijk en de schoolgebou wen in de omgeving van de He rensingel. De busdienst zal door de NZH worden uitgevoerd zo dra het scholencomplex aan het Valken- en het Eksterpad het aantal Merenwijk-klassen niet meer kan omvatten. De kosten van het vervoer worden geraamd op 16.500 gulden. Benoeming LEIDEN Het oud-PvdA- raadslid mevrouw C. A. Kerling -Simons is bij besluit van B. en W. benoemd tot lid van de vrouwenadviescommissie voor de woningbouw. Reclame weg LEIDEN Winkelier A. Lactan die een bedrijf heeft aan de La ge Rijndijk 28, zal de geschilder de recliameopschniften op de daklijst van zijn zaak moeten verwijidierEin. Op basis van een rapport van de Directeur Ge- gemeenitawerkein hebben B. en W. van Leiden besloten, dat de ver gunning voor een dargelijke re clame wordt geweigerd. Geen vergunning LEIDEN De plannen van Van Cromvoirt Bouwbedrijf om vijf zogenaamde "Carportwonin- gen" te bouwen op een terrein, achter de Witte Rozenstraat tus sen de nummers 55 en 57 gaat niet door. B. en W. van Leiden hebben besloten voor de bouw van deze woningen geen vergun ning te gewen. Alaafalaaf Op een grote versierde car navalswagen trokken gistermid dag de kleuters van de Leider- dorpse Engelenbak door hun dorp. Deze carnavalswagen, die het sprookjesbos voorstelde, was gemaakt door de kinderen in sa menwerking met de ouders. (Foto boven) In de recreatiezaal van de ver pleeg stersjlat van het St. Elisa- beth-ziekenhuis in Leiderdorp ging het gisteravond aller vro lijkst toe. Met de Franciscusband gingen de voetjes van de vloer. (Foto rechts) Expositie van Ronnie Meerts WASSENAAR Van 15 februari tot 6 maart exposeert Ronnie Meerts etsen en litho's in de galerie-biblio theek Luifelbaan 1 in Wassenaar. De kunstenares, die haar opleiding ontving aan de Koninklijke Acade mie in Den Haag en een leerlinge is van Paul Citroen, Theo Bitter en W. J. Roozendaal, is lid v. d. Haag se Kunstkring en van de vereniging Arti et Industriae. Zij heeft in ve le Nederlandse galeries geëxpo seerd, evenals in kasteel Duinrell. Een aantal van haar werken is aangekocht door de gemeentemusea in Den Haag en Amstelveen. Ronnie Meerts denkt in beelden zo als iemand anders in woorden, cijfers of muziek. Zij drukt zich graag figu ratief, dus in voorstellingen, uit. Bij het maken van etsen of litho's moet men veel tegenstand van het be werkelijke materiaal overwinnen wat betekent dat Ronnie Meerts tot ge heel andere resultaten komt dan bij de gewone tekentechniek. Zij vindt haar onderwerpen meestal in het verleden, waardoor het werk ook in vrolijke voorstellingen een ze kere melancholie uitstraalt. Men zou hierbij het beste kunnen denken aan mensen en landschappen in een droomsfeer. De tentoonstelling zal zaterdag, 15 februari om 15.00 uur geopend worden door de dichter Johan van Nieuwenhuizen. LEIDEN Kantonrechter mr. W. de Koning heeft dezer dagen de (huurder van een woning in de Alexianderstraat in het ongelijk ge steld. De bewoner maakte bezwaar tegen de toegepaste huurverhogin gen. Hij werd door de kantonrech ter veroordeeld tot betaling van de proceskosten en tot betaling van de huur volgens de voorschriften van het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. Het rechtsgeding was aanhangig gemaakt door de Gemeentelijke Woningstichting, terwijl de huurder zich liet verdedigen door een van de medewerkers van het Juridisch Adviesbureau. De kantonrechter overwoog in zijn uitspraak onder meer, dat wanneer door de minis ter een vaststelling van een hoogst toelaatbare huurprijs plaats vindt daarvan door de rechter, gelet op de rechtszekerheid, niet kan wor den afgeweken, omdat anders de mogelijkheid van twee verschillende huurprijzen zou bestaan. Deze uitspraak sluit aan bij een reeds eerder door de procureur-ge neraal bij de Hoge Raad ingesteld cassatie-beroep. In die zaak over woog het hoogste rechtscollege on der meer "dat de kantonrechter bij de beslissing wat de betalingsver plichting van de huurder is, aan de richtlijnen van de minister gebon den is en daar niet van af mag wij ken". Leiderdorper krijgt boete van f240,- DEN HAAG De officier van Jus titie bij de Haagse rechtbank had scherpe kritiek op de rijwijze van een 32-jarige ambtenaar uit Leider dorp, die in Bodegraven op zijn mo tor over de zogenaamde „redress eer- strook" reed bij inhalen van een au to, zodat op een gegeven moment drie breed werd gereden. Dat werd geconstateerd door'een politieman op een motor, die de ambtenaar aanhield, niet alleen van wege genoemde verkeersfout, maar ook omdat hij met 140 km. snelheid reed, terwijl maximaal 100 was toe gestaan. De rederesseerstrook is het smelle gedeelte buiten de officiële rijbaan, vlak langs de vangrails. De strook dient, zoals de politieman uiteenzette, om in noodgevallen bij het passeren nog enige speling te geven. Verdach te gebruikte de strook voor tien tallen auto's te passeren, hetgeen be tekent, dat indien een autobestuurder iets teveel naar links zou gaan. dat ernstige gevolgen kon hebben zowel voor de motor als verder verkeer. Bovendien heeft de weg een breedte voor slechts twee voertuigen en daar onder valt ook een motor, al heeft die minder ruimte nodig. Het zgn. „tripleren" is strafbaar. „Ik weet wel, dat als mij zoiets overkomt en plotseling een motor naast Je zit bij passeren, me een beroerte schrik", verklaarde de Officier van jusitie mr. C. van Steenderen, men rekent niet op iets dergelijks". Voor de snelheidsovertreding eiste de offi cier 100 gulden boete en voor triple ren 120 gulden. Vonnis over 14 dagen. Leidenaars bij "Sterren kijken" LEIDEN Het tv-programma "Sterren kijken" van de Troe, van- Donderdag avond met Anton Geesink in de "hoofdrol", heeft ook een Leids tintje. Acht jeugd-judoka's van Sportschool De Vries demonstreren werp technieken uit An tons leerplan, ton's leerplan. Maandag Herensingel (van Medusastraat tot Lage Rijndijk), Hambroeklaan, K ooilaan, Celebesstraat, Decima- straat, Sieboldstraat, Floresstraat, Bloemstraat, Formosastraat, Bor- neostraat, Driftstraat, Lombokstraat, Javastraat, Medusastraat, Park straat, Kooipark, AtJehstraat (van Kooilaan tot Sumatrastraat), Am- bonstraat, Madoerastraat. Lage Rijndijk, Voorstraat, Sumatra straat, AtJehstraat (van Sumatra straat tot Soembastraat), Soemba- straat, Balistraat, Timorstraat, Ringkade, Bonairestraat, Aruba- straat, Surinamestraat, Antillen- straat, Curacaostraat, St. Maarten- straat, St. Eustatiusstraat, Saba- straat, Bankastraat, Bilitonstraat. Koolhof. Vrijdag Woensdag Jacq. UrlusplPntsoen, A. Noorde- wierlaan, C. Schuytlaan, Diepen- brocklaan, Joh. Verhulststraat, Ri chard Holstraat, Obrechtstraat Churchilllaan, Willem Pijperstraat, Peter van Anrooystraat, Joh. Wage- naarlaan, Valeriusstraat, Van Blan kenburgstraat, Julius Röntgen- straat.Mozartstraat, Bernard Sweerstraat, Sweelincklaan, Eduard van Beinumstraat, Brücknerstraat, Debussystraat, Ravelstraat, Chopin- straat, Moesorgskistraat, Caesar Franckstraat, Verdistraat. Schubertlaan, Mahlerstraat, H&ndel- straat, Beethovenlaan, Vivaldistraat, Bachstraat, Corellistraat, Toscanini- laan, Berliozpad, Rossinistraat. Lisztpad, Mendelssohnkade, Wag- nerplein, Brahmslaan. TsJaikowski- kade, Sibeliusstraat. Bartokstraat. Kennedylaan, Max Regerlaan, J Haydnlaan, Apollolaan, Smétana- straat, Paganinilaan, Scarlattistraat Grlegstraat, Donizettilaan, Bizetpad. Zaterdag De Leldse STAG-drukkertJ. coöperatieve vereniging voor stuaeuten- en actie groepen. is van 10 tot en met 14 le- bruarl gesloten. Inlichtingen: Paul Welzij nsraad. Sta- i.. VW Stationsplein. Vestestraat 40, Microtheater Imperium. Jan Wolkers, Antiekmarkt 9.30 5 uur nam. Morsweg 114, Leldse Jeugdschaak- Breestraat 19, Twentwel sociëteit >or kamerbewoners vanaf 9.00 uur Geversstraat 65m Oegstgeest soo; kamerbewoners en alleenstaanden Cultureel Centrum. Voorschoten, St. Laurentlus, Rljnslands Lyceum, Oegstgeest Miel Cools en Trio Louis van Dijk Latk-theater, Trijntje Cornells. 8.15 Artsen LEIDEN Voor spoedgevallen wordt de weekend-dienst van zaterdag 10 uur Bourbonhof, Jul. van Stolberghof, Anna van Burenhof, Marnixstraat (van W. de Zwijger laan tot Volks tuinen), Zwarte Pad en Merenwijk. Herensingel (van Medusastraat tot Julianastraat), Julianstraat, Julia- nakade, Sophiastraat. Anna Paulow- nastraat, Alexanderstraat. Prinsen - 6enstraat, Oranjestraat, Lusthof laan, Dillenburgerstraat, Nassau- straat, Mecklenburgerstraat, Os- en Paardelaan, Bernhardkade, Marijke- straat, Margrietstraat. Irenestraat, Bernhardsbraat, Beatrixstraat. Haagweg, Rijndijk, Dijkhoflaan, Valkenburgseweg, Da Costastraat, Klikspaanweg, De Genestetstraat. Nic. Beetsstraat, Potgieterlaan, Tol lensstraat, Schimmelstraat, Olt- mansstraat, Hasebroekstraat, Bor- gerstraat, de Lennepstraat, ten Ka- testraat, Toussaintkade, Staringka de. Kneppelhoutstraat, Multatulistraat, Fred, van Eedenlaan, Lod. van Deysselstraat, A. Verweystraat, Jacq. Perkstraat, H. Gorterstraat, L. Cou perusstraat, Hoflaan, Willem Kloos- laan Boshof, Duinhof, Meerhof Akkerhof, Weidehof. Telderskade. Mulderstraat, uerrit Kastednstraat, Segaarstraat, van Diemeistraat. Rooseveltstraat. Burgerlijke Stand van Leiden LEIDEN" Geboren: Marnix Bernard zn v. G. A. Wlllemsen - A. A. D. B. v. d. Leeuw, Alexandra Franclsca Na thalie. dr v. J. H. v.d. Graaf - J. P. v.d. Graaf, Pieter Aankoop complex aan Herengracht LEIDEN B. en W. zullen de ge meenteraad voorstellen om het be- drijfscomplex Herengracht 85—87 aan te kopen. Het gaat hier om de bebouwing tussen garage Heemskerk en de hoek van de Herengracht met de Zuidsingel. Het bestemmingsplan Herengnacht-Zijlsingel geeft voor dit gedeelte woonbebouwing aan. Het huidige complex zal worden af gebroken. De stichting Nieuw-Groen- hoven heeft o a. voor deze hoek plan nen om er een aantal bejaarden- woningen neer te zetten. Het totale plan van Groenhoven voor het ge bied tussen Herengracht Zuidsingel meelfabriek De Sleutels en Oos terkerkstraat is een paar maanden geleden door de gemeenteraad afge keurd. Inmiddels zijn met de stich ting nieuwe onderhandelingen aange knoopt. Voor de aankoop van het complex Herengracht 8587 moet de gemeente 355.000 gulden neertei len. LEIDEN B. en W. van Leiden hebben besloten onder de raads leden een enquete te houden of men het langer nodig vindt dat tijdens de vergaderingen sigaret ten of sigaren worden verstrekt. Bovendien zal worden geïnfor meerd of het niet mogelijk is een afspraak te maken dat tijdens een vergadering pas na enige tijd de eerste sigaret of sigaar mag Apotheken worden opgestoken. Op dat laat ste punt is er overigens weinig nieuws onder de zon. Jaren gele den gold in de Leidse raad al de afspraak dat er tijdens een mid dagvergadering niet voor drie lenburg. "Loevesteln 7. Leiderdorp, tel. uur en tijdens een avondvergade- ®£LL- tftt ,llir nftm. ring niet voor negen uur werd wSKimKU gerookt. De toenmalige burge- park 8. tei. 53274 en Apotheek Noord- meester Van Kinschot gaf met Hofland. TOorbeckeweg 3. Voorschoten. het stoppen van zijn pijp de raadsleden het teken dat de "rookloze periode" ten einde liep. Commissie financien vergadert VOORSCHOTEN De commis sie voor de financiën en de bedrijven, vergadert maandagavond (20.00 uur) in het gemeentehuis. De agenda ziet er als volgt uit: Vaststelling van het bedrag per leerling voor het gewoon lager derwijs voor het Jaar 1975, vaststelling van de administratiekos tenvergoeding voor het Jaar 1975. O Subsidie Hoordenberaad basison derwijs Voorschoten Voteren van een krediet ten behoe ve van voorlichtingslessen voor de leertingen van het zesde leerjaar, van de scholen voor gewoon lager on derwijs; Voteren van een krediet voor het bouwrijpmaken van gronden voor de bouw van een semie-permanente kleuterschool in de wijk Noord-Hof land. annex gymnastieklokaal; Voteren van een aanvullend kre diet ten behoeve van de uitbreiding van de J. M. van Kempenschool met twee lokalen; Beschikbaarstelling krediet voor de afdoening van de financiële ver plichtingen van de Stichting Recre atie Voorschoten; Bebouwing van grond, gelegen nabij de Woelwijklaan; Mededeling inzake gewijzigde be talingsregeling bij grondverkopen Vaststelling van de Verordening tot eerste wijziging van de Week marktverordening Voorschoten 1971. Burgerlijke Stand Leiderdorp Geboren: Esther S. E. d v. W. Westhoek en M. A.C van Veen, W. Fleur d. v. E. J. J. op 't 1 M, Koeman, Evert-Jan I door de volgende art Wijk I (Morskwartler, binnenstad tot Cityrlng)H. J. Klaassen, Witte Singel 69. tel. 23089. Wijk II (Groenoord, Kool. en Merenwijk)P. L. Tan. de Sltter- laan 57. tel. 32227: Wijk III (Waard. Professoren wijk en Tulnstadwljk). J. H. F Lahr. Zoeterwoudsesingel 8. tel. 21463. LEIDERDORP Van 't Woud en Reuling. Hoofdstraat 40. tel. 30070. OEGSTGEEST E. J. Roelants. Frans Halslaan 10. tel. 53747. dag); A. Tromp. Lohmanplantsoen 33. tel. 071-62159 (zondag). WARMOND A. W. Bots. Prof. Aal- berselaan 2. Voorhout, tel. 02522-11393. De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken- ln de regio Lelden, wordt waargenomen van: vrijdag 7 fe- fruarl tot vrijdag 14 februari, door: Doeza Apotheek. Doezastraat 31. tel. 21313. Apotheek R. van Breest Smal- tel. 071-62877. W ijkvorpleging LEIDEN Stichting Interkruls Lel den. Middelweg 38. tel. 21753. LEIDERDORP Gezondheidszorg Leiderdorp, tel. 40131. OEGSTGEEST Interkruls. LiJtweg 7. tel. 54500. VOORSCHOTEN Gezondheidscen trum. V. d. Waalslaan. tel. 4641. WARMOND Zr. H. TlelGroene- stege, Frlezenhorst 27. tel. 11643. Zondag Antonius Clubhuls. dansen. 8—11 uur Hooglandse Kerkgracht 48. dansen van af 8 uur nam. Geversstraat 65. Oegstgeest. sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaanden. 8—12 uur nam. Breestraat 19. Twentwel. sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Lelds Poppentheater. Middelweg 19c. - kindervoorstelling, aanvang 2.80 uur n nam., tel. 071-25802. De Smidsche. Va nder Werfstraat. op treden van Jan van Rh enen. 3 uur Maandag Rapenburg 10. gebouw Rehoboth. Leld se amateur fotografen vereniging. 8 Steenschuur 6. ruil- en veilingavond Leldse Postzegelvrienden. 8 uur nam. Praethuys. Vrouwenkerkkoorsteeg 9. lezing ..Plantaardige voeding, een nood zaak". spr. Arnold de Vries. 8 uur nam. De Leidse STAG-drukkerij. coöperatieve vereniging voor studenten- en actie groepen. is van 10 tot en met 14 fe bruari gesloten. Inlichtingen: Paul Koppen. Bureau Welzij nsraad. Sta tionsweg 28. tel. 21341. Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging. Lelden. Aanvragen hulp beiaarden en langdu rig zieken en gezinsverzorging. Mare 45 tel. 49441 (ma t/m vrll uur voorml Architecten Architecten-1 Rlinland Op werkdagen tel bereik baar onder 26386 Zitting op wo avond 7.80—9.80 uur op het adres Mld- Bteeg 7 (hoek Breestraat/Koornbrug- steeg). tel. 071-43171. Spreekuren: Sociale raadsvrouw Spreekuren Sociale Raadsvrouwe: Paramaribostraat, CorantiJnstraat, W. de Zwijgerlaan, Abr. Crijnssen- straat, Van Riebeeckhof. J. P. Coenhof, Pieter Bothstraat, Stuyve- santhof, Alb. Agnesstraat, Ch. de Bij orkest kwamen zigeunermelodieën er niet uit v. G. Mieremet - M. L Groeneweg, Ste fan. zn v. H A. v.d. Poel - M. C. de Groot, Vanessa, dr v. R. J. Steyn - A. M. Smits. OndertrouwdC. J. A. Aarts en G. v. d. Burg, N. F. W. Ackermans en M. v. tl. Meer. P. J. N. Bekkema en M Dls- telvelt. C. E. P. M. van de Bult en P. P. Verhoeckx. M. Cuveller en J. A. de Zwijger. A. Heruer en W. F. Flelemon F. M. v.d. Men en E. Zlrkzee, J. P. Meijer en M. J. G. van Marwijk. G J. Numan en I. van Luijn. W. F. van Voorthuizen en H. M. C. Bemelman, J. W. de Wekker en M. J. C. Hayes. Bos. Landt 11 v. E. J. A. Hellemtnk en M. E. J Gus- senhoven. David R. z. v. R. Lindemans en M. Boer. Ivo T. G.. z. v J J. T. Beckers en M. L. H. Schoonls, Esther d. v. H. J. Mieremert en E. Koe nen. Yvetrte M.. d. v. B. G. M. van Adrlchem en J. L. Aalders, Rosema- rljn A. I., d. v. J. de Korver en M. N. G. van de Ruit. Robin W. z. v. W. de Rujrter en E. C. Pa6el, Marcel S. z. v. J. G. M. Volwater en H. S. J. M. Mom Patrick S.. z. v. H. Hendriks en C. J. M. Perik, Mlchlel W„ z. v M. W. Sloos en C. C. M. van der Zon. Sha- reen M.. d. v. G. Stericen en R. T. Gomez, Relnier, z. v. J. Klenjet en E M. A. van Leijden. Susanne d. v. H. G. F. Verhoog en M. C. Voortman. Ondertrouwd: P. H. C. d. Goede dl. 10.80-11.80 Kool. Driftstraat 49a, Morskwartler, Burgerraadsman Buro Burgerraadsman, Koornbrugsteeg hoek Breestraat. r 071-43171 Spree ll.80-14.d0. do. Infosentrum Infocentrum Breestraat 66. Lelden. Donderdag 8.3010.30 uur nam en zaterdag 24 uur nam Moeders voor moeders E. ZirttzeeT T P'. 1 B Helmus. P. P. M. d. Wekker H J Rasser. S G. Kahn j. dllck 32 Oegstgeest tel 071—53662 S. G. Kahn en J. A. Jabllm, P. H. C d. Goede en C. H. Mom. D. v. Dalen en M. v. Teij- lingen. v. Griel! de Vries, P. J. van der Krogt 82 1 D M. Penfold. 49 J. echtg. v. H. J. Grieken. Overleden: Deegenaars, M. C. 74. echtg v. Hoogeboom, S. Olezen, J. geh gew met: Overdijk. E. Nag- tegaal. G.S, 66. echtg van: van Vier- zen J. Höischer. M J. oud 73 Jaar. echtg vanvan der Hoorn A J. LEIDEN Het tweede promena deconcert van het Residentie-Orkest heeft gisteravond veel publiek naar -de Stadsgehoorzaal gelokt. Als ope- ningswerk dirigeerde Willem van Otterloo de ouverture Het groot Russisch Paasfeest van Rimsky- KorsakofHet moet Van Otyerloo leed hebben gedaan, „zijn" orkest in een ietwat deplorabele staat aan te tref fen. Dat van dit dikke hout nog planken konden worden gezaagd, was bewonderenswaardig. Tegen de ze achtergrond vormde de prachtige vlalistiek van solist Herman Kreb bers een schril contrast en een ver ademing. Hij speelde de Meditation van TsJaikowski, oorspronkelijk be doeld als middendeel van het be roemde vioolconcert: we kunnen de componist niet dankbaar genoeg zijn, dat hij dit onzalige plan tijdig heeft laten varen, want het bestaat slechts uit zeer armoedig melodisch mate riaal, op een fantasieloze manier aan elkaar gebreid. Al even banaal zijn de Zigeunermelodieën van Sarasate. opgelegde romantiek, integendeel de muziek zoveel mogelijk in zijn waar de liet, slaagde hij er toch niet in, ze overtuigend te doen klinken. De klankschoonheid van zijn spel. hier natuurlijk niet in het geding. Volgden drie dansen uit Smeta- na's Verkochte bruid, in dit geval een bekochte bruid. Ook de twee de Hongaarse rapsodie van Lisat ont kwam niet aan een ongenuan ceerde uitvoering. Op dit concert dus veel composities met een zigeuner achtig, althans Slavisch karakter, op zijn Hollandse boerenfluitjes gespeeld. De ouverture Pique dame van Sup- pé klonk daarentegen tenminste pre cies. hoewel een gebrek aan stuw kracht het geheel wat brokke lig maakte. Herman Krebbers so- lieerde tenslotte nog in Saint Saëns Introduction et rondo capriccdoso. Hij speelde ingetogen, virtuoos en met gevoel voor verhoudingen. De begeleiding van de Hagenaars was hier voorbeeldig, zodat deze recen sie toch nog positief kan eindigen. RON HARMS AMSTERDAM In Zaire is de brouwerij engroep Bralima, waarin Heineken een belang van 48 pet heeft onder staatsbeheer gesteld, Zo heeft de raad van bestuur van Heineken meegedeeld. Dit teza men met ruim 100 andere, grote ondernemingen. Het uiteindelijke effect van deze maatregelen, die door de regering van Zaire nader worden uitgewerkt, is volgens de raad van bestuur nog niet duidelijk. LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leidsch Dagblad B V Witte StngeJ 1 Leiden. Poetbus 54 - Giro 57055 ..I 34Jb Pes Poet I 36 7t Jaarabonnement f 126 li Jaarabonnement per post f 135 70 Losse nummers t OM) Abonnementsgelden bij betaling te voldoen BIJ tlsche overschrijvingen geen ad ministratie- en incassokosten Nabezorging van 18 09—20 00 u Zaterdag van 1600—18 00 uur Telefoon 071-30500. Indien ln gesprek 071-34539.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2