Brandweerkazerne Voorschoten aan de Molenlaan HET GROEN IN OEGSTGEEST agenda Mogelijkheden tot maken van afgesloten oefenterrein VOORSCHOTEN De Voorschotense brandweerkazerne zal gebouwd worden op het stuk grond gelegen nabij de Molenlaan. Op een gedeelte van deze grond staan nu twee noodscholen. De brandweerkazerne zal, indien de gemeen teraad akkoord gaat met het voorstel van B. en W. dan "precies tegenover de twee garages komen, die thans toege wezen zijn aan de brandweer. Burgerlijke Stand van Leiden Geboren: Aaltje Adriana, d. van C. v. d. Plas en A. de Jong; Patrick, z. v. A. BodrU en C. Hlllebrand; Eugenne, d. van A. Uphoff en Y. de Boer; Roll, z. van G. J. M. Turk en A. M. Q. Ver haar; Maaike, d. van G. J. M. Turk en A M. .Q Verhaar; Paulus, z. van P. Kik kert en M. M. Ravensbergen. Overleden: P. Noppe, 57 jaar, echtg. van J. Hoogstraten; C. J. M. Pet, 73 J„ echtg. van H. W. Hoogkamer: W. van der Klaauw, 68 J.. echtg. van J. M. Fischer. Getrouwd: L. Onderwater en M. A. VRIJDAG 24 JANUARI 1975 VRIJDAG Helnrich Henkels Stadsgehoorzaal. Rotterdams Phllh. Orkest o.l.v Roelof Orlesten speelt i Rossln. Mendelssohn-Bar- Berlloz. 20.15 u. De plaatsbepaling zal zeker voor de Jeugd van „De Linidenhoeve" met plezier ontvangen worden. Tot voor kort was er sprake dat de kazerne gebouwd zou worden naast „De Lin dehoeve" tegen het huis „Bijdorp" aan. De gemeente Voorschoten heeft vorig jaar onder protest enige op stallen lalt enslopen om plaats te maken voor de kazerne. Kriteria Op 30 augustus vorig Jaar besloot de gemeenteraad definitief tot het 6tdohten van een nieuwe brandweer kazerne naar een ontwerp van archi tect Joh. Visser in Alphen aan den Rijn. Ten behoeve van de stichting van de brandweerkazerne werd voor lopig een totaal krediet tan f 1.650.000 beschikbaar gesteld en een bijdrage it fonds perdu in de totale kosten te verstrekken door te beschikken over Raadsagenda VOORSCHOTEN De gemeente raad van Voorschoten komt volgen de week vrijdagavond om 8 uur bij een ter behandeling van voorstellen van B. en W. betreffende: Verlenen van ontslag aan Drs. J. Mennema als ambtenaar van de burgerlijke stand; Benoemen van wethouder N. Oos- terbaan tot ambtenaar van de bur gerlijke stand; Vaststelling van de „Verorde ning vaste commissies van advies en bijstand; benoeming van vaste le den van de commissie voor bestuurs zaken en leden van de commissie, voor algemene zaken; Aanvaarden van een schenking van f 1000,-; Voeren van verweer in tweede aanleg tegen ingestelde eisen in rechte (Straver); Verkoop van bouwterrein gelegen in het complex "Noord-Hofland"; Vaststelling van de eerste wijzi ging van de "Drank- en Horecaver- ordening 1969"; Bepalen van de plaats voor de bouw van een brandweerkazerne en enige onderwijsvergoedingen. Conrector E. J. Hoppe met pensioen LEIDEN De conrector van de Rembrandt-scholengemeanschap E. J; Hoppe gaat volgende maand met pensioen. Het college van B en W van Leiden heeft besloten hem met ingang van 1 februari a.s. eervol ontslag te verlenen. De plaats van conrector Hoppe zal vanaf die da tum worden ingenomen door J. van Mameren, die per 1 februari is be noemd tot eerstaanwezend conrec tor/plaatsvervangend rector. De heer van Mameren was al conrec tor bij de Rembrandt-Scholengemeen schap. Twee leraren van diezelfde scholengemeenschap zullen vanaf volgende maand het conrectorschap bekleden. Dat zijn de heren P. Har- tjesveld en D-P. den Baars. Gedenkteken NOORDWIJK Ter gelegenheid van het 150-Jarig bestaan van de Ko ninklijke Noord-Zuid-Hollandse Red dingsmaatschappij en de Koninklijke Zuid-Hollandse Maatschappij tot Redding van Schipbreukelingen wil het gemeentebestuur van Noord wijk een figuratief kunstwerk laten ma ken als eerbetoon aan de redders ter De kunstenares Charlotte van Pal- land uit Noordwijk heeft een ont werp gemaakt, voorstellend een red der, die een drenkeling uit zee draagt. Het kunstwerk wordt ln brons uit gevoerd en krijgt een hoogte van cir ca één meter. Het komt te staan op een sokkel van 80 cm. De totale kosten zullen f 32.000 bedragen. Men denkt het kunstwerk te plaat sen in het duin bij de strandafgang ter hoogte van het Palace Hotel. een bedrag van f620.000 uit de re serve geliquideerde complexen van het grondbedrijf. De uit deze beslis singen voortgevloeide begrotingswij zigingen zijn ter goedkeuring voor gelegd aan GS. van Zuid-Holland. Een beslissing van dat college kan volgens B. en W. op korte termijn worden verwacht. Kriteria voor de vestigingsplaats van een brandweerkazerne waren o.a. de centrale ligging in de gemeente, de aanwezigheid van open water en de mogelijkheid een afgesloten terrein te creëren. Het terrein naast „De Linde hoeve" voldeed aan alle eisen, maar B. en W. zijn niet geheel zeker dat op die plaats spoedig tot de bouw zou kunnen worden overgegaan, omdat bezwaren vanuit de bungerij tegen die bouw naast „De Lindehoeve" aller minst denkbeeldig zijn. Het terrein aan de Molenlaan vol doet ook aan alle eisen, de kosten voor het bouwrijp maiken komen ech ter f 12.000 hoger uit dan voor de plaats bij ,.De Lindehoeve" was ge raamd (f56.600). Maar tegenover deze verhoging staat een aanzienlijke besparing in de grondkosten, onge veer f 126.000. Sociëteit voor gehandicapten ZOETERWOUDE Mede dank zij de subsidies van de gemeenten Leidschendam en Zoeterwoude, kun nen ook dit Jaar weer éénmaal per maand (tweemaal in Januari, februa ri en maart ongeveer vijftig lichame lijk gehandicapten bijeenkomen in het Leidschendamse dienstencentrum Duivenvoorde. Daarin wordt dan een sociëteit gehouden, waar de gratis vervoerde gehandicapten aangenaam worden beziggehouden. Er zijn terplaatse enige Welfare werksters en helpsters van het Rode Kruis aanwezig om zonodig deskun dige hulp te verlenen. Vrijwilligsters die er bovendien voor zorgen dat het de gasten aan niets ontbreekt. Hoe wel gevestigd in Leidschendam be staat er voor die (op 1 februari 2 Jaar bestaande) sociëteit ook veel belangstelling vanuit Zoeterwoude. Die interesse ging zover dat uit dat dorp mevr. Van Diemen-v. d. Velde (Weipoort 93a, tel. 1382) is opgeno men in het stichtingsbestuur van de sociëteit ie ook uitstapjes organi seert voor de gehandicapten. Zoe- terwoudenaren die wilen weten wat de kosten zijn van het lidmaatschap; hoe het vervoer is geregeld of die donateur willen worden, kunnen zich tot haar om inlichtingen wenden. Eerste snijbonen LEIDEN Op de coöperatieve groente- en fruitveiling in Leiden zijn vanochtend de eerste snijbonen aangevoerd door de firma Bolleboom uit Leidschendam. De snijbonen zijn voor 14.90 per kilo gekocht door J. Dobbe en Zonen in Roelof arendsveen Jeugdsocietelt Time. 7.45—11.2 Hooglandse Kerksgracht 5oos-avond Praethuys, V Politiek Café, 8 Ten Katestraat (speeltulngeb.) Be jaarden-sociëteit Humanita8 24.30 u Lljtweg 7. Oegstgeest. Soc. Ned Adv. Hidskes; J. Harper i A. K. den Os; Het terrein bij de sporthal "Cleyn Duinwaarop binnenafzienbare tijd bungalows zullen verrijzen. Ongewenste huurder De Voorschotense gemeenteraad krijgt van het college van B. en W. het verzoek om de brief, geschreven door de heren J. Meijer en E. J. Ca- rabain namens een deel van de be woners van de Prins Mauritslaan met betrekking tot de toewijzing van de woning Prins Maurltslaan 8 aan de heer J. van Ljerop, ter afdoening in handen van B. en W. te stellen. De burgemeester heef t inmiddels de woning toegewezen aan het gezin Van Lierop. Israel gebeuren Fijnvandraat uit ievendaal (1 Consumarkt) "Kwasten" door Noorder Compagnie, 8.15 uur nam. Aula Valkenpad. Gespreksavond over Hot-House. Rapenburg. The New Stable Mates 9 30 uur nam. Stadsgehoorzaal, concert door het Rot. Phil. Orkest o.l.v. Roelof van Dries ten. 8.15 uur nam. Zaterdag H&rtebrugkerkNationaal Jeugdork. Hooglandse kerkgracht 48. dansen Breestraat 19, Twentwel. staanden. 812 uur nam. Groene Kerkje. Oegstgeest, Albert kinderfilm "Erik als robot", 8 uur Zondag Dorpskerk Leiderdorp: Belgisch Kla- ït. 15 uur nam. s Clubhuls. dansen 811 uu OEGSTGEEST De werkzaam heden rond de aanleg van de hockey velden en tennisbanen hebben zo de aandacht van de burgerij getrokken dat velen zich ongerust zijn gaan voelen over deze werkzaamheden met betrekking tot de aantasting van het groen. Met de werkzaamheden is midden 1974 begonnen. De boom- en ruige heesterbeplanting kon voor het grootste deel niet worden ge handhaafd. Hoewel er veel groen moest worden opgeofferd, heeft men aan de noordoostzijde van het be staande tennispark veel van het loofhout kunnen spairen. Ook langs de rand van de waterpartij aan de Hofbrouckerlaan kon de beplanting ten dele worden behouden. Om de speelvelden en de tennisbanen, als mede het hockeyclub-kleedgebouw te kunnen verwezenlijken was het nodig de bomen- en overige ruige beplan tingen nagenoeg van het oude pad- vindersterrein geheel te laten ver dwijnen. In de planning voor de totale uit voering van het werk was voorzien in het zoveel mogelijk kunnen behou den van de op het terrein aanwezige gezonde bomen, door deze over te planten naar de groenstroken naast de eerder voltooide tennisbanen. Het onderzoek van boomdeskundigen heeft uitgewezen dat de oudere fors uitgegroeide bomen bij verplanten geen overlevingskansen zouden heb ben. Wel zullen jonge bomen worden verplant. Bij gunstige weersomstan digheden zal dit nog in de loop van deze maand gebeuren. Door W. C. J. Boer (Capelle aan de Dsseli is een beplantingsplan ont worpen. Na verloop van enkele Jaren zullen de velden en de tennisbanen door de snelgroeiende beplanting grotendeels aan het oog worden ont trokken. Enerzijds ter verfraaiing van het geheel, maar anderzijds met het doel een windbreking voor de beoefenaars van de tennissport te krijgen voorziet het plan eveneens in de aanplant van een groot aantal bomen. Verder is in het plan het aan planten van bomen langs het talud van de waterpartij aan de zijde van de Laan van Alkemade opgenomen. De beplantingen langs de nieuwe ten nisbanen zijn eind vorig Jaar aange bracht. Bij het bekijken van de teke ningen krijgt men de indruk dat dit amvangrijke plan met veel zorg wordt uitgewerkt. Na een periode van 4—5 Jaar kan het groen al tot aanzienlijke ontwik keling zijn gekomen en met de om geving een verantwoord geheel vor men. In het sportcomplex komen 4 tennisbanen bij de bestaande 12, het aantal hockeyvelden komt op zes. De bouw van de kleedgelegenheden wordt met spoed uitgevoerd. De sportverenigingen kunnen nu de ledenstop laten vervallen. Ook bal lotage komt binnenkort niet meer voor. Er wordt gestreefd naar 1000- 1200 leden. In de stille maanden (juli en augustus) wordt overwogen de banen beschikbaar te stellen voor badgasten uit Noordwijk en Katwijk. Behalve de werkzaamheden aan het sportcomplex waarmee ongeveer anderhalf miljoen gulden is gemoeid buiten de 4*4 ton voor de opstallen, is men druk bezig met de natuur lijke beplanting in het plan Lange- voort. Het gaat om de strook van de vijver aan de Admiraal de Ruyter- laan langs de nieuwe vleugel van het grote flatgebouw. Er wordt gewerkt aan een natuurlijke aanleg om daar mee een belangrijke bijdrage te leve ren tot herstel van de relatie mens en natuur. Er wordt daarbij te werk gegaan volgens ecologische princi pes. Bij de opzet van het plan is ge bruik gemaakt van de ervaringen die de Dienst voor Beplantingen in In Voorschoten: Van Galen Last nieuw raadslid VOORSCHOTEN In verband met het bedanken van het VVD- raadslid Henk Woerdman per 31 Ja nuari, heeft de voorzitter van het centraal stembureau benoemd ver klaard drs. A. J. van Galen Last tot lid van de Voorschotense gemeente raad. Drs. van Galen Last is os. voor zitter van het Voorschotense „Tot Nut van t Algemeen". Amstelveen en het Consulentschap in Algemene Dienst voor Tuinaanleg en -onderhoud op dit gebied heb ben. Verwacht wordt dat onder de be volking van Oegstgeest een groeien de belangstelling zal ontstaan voor de natuurlijke processen om ons heen, deze een kans willen geven tot behoud van het natuur lijke milieu door het geleidelijk terug te winnen daar waar het kan, in stedelijke groenvoorzieningen. Er worden spoedig bomen en heesters geplant bij de pas gereed gekomen carport-woningen aan de M. H. Tromplaan. Er komt daar o.m. een bescheiden plukweide. Hooglands* Kerkgracht 48. dansen vanaf 8 uur nam. Geverstraat 65. Oegstgeest. sociëteit, voor kamerbewoners en alleenstaanden 8—12 uur nam. Breestraat 19. Twentwel. sociëteit, voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam Lelds Poppentheater, Middelweg nr 19c kindervoorstelling aanvang 2.30 uur nam, telefoon 071-25802. Maandag Rapenburg 10. gebouw Rehoboth, Leid se Amateur Fotografen Verenig. Steenschuiir 6. rullavond Leldse post zegelvrienden 8 uur nam. Stadhuis. Gem. Commissie Polltlo- den 7.30 uur nam. stuurlijke Aangele genheden Artsen Lelden Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur v.m. tot zondag 24.00 uur, waargeno men door de volgende artsen: Wijk I (Morskwart., binnenstad tot Cityrlng) H. A. M. M. Meyer. Gerard Brandtstraat Kool Meyer. Ger 17; Wijk II (Gi en Merenwijk): F. P. W. Kehrer. Burg- gravenlaan 1. 'tel. 25820; Wijk III (Waard, Professoren wijk en Tulnstad- wljk)J. van Gent. Zoeterwoudse Sin gel 28. tel. 22538; Wijk IV (Zuid-West en Haagwegkwartler)J. D. van Win gerden. Boshulzerkade 28. tel. 30791. Leiderdorp F. O. A. M. Kemme, Merelstraat 184a, tel. 91000. Oegstgeest J. W. de Haan, prak tijkadres Wllhelmlnapark 2. tel. 51390. Voorschoten A. M. Kostense. Voor straat 23. tel. 2493 (zaterdag); F. Swen, Veureeweg 20. tel. 2356 (zondag). Apotheken zondagsdienst o Leiden wordt vrijdag 24 januari tot vrijdag 31 Januari door: Apotheek D. C. Rapenburg 9. tel. 24807; Apotheek Smallenburg, Loevesteln 7. Lel- Oegstgeestse Apotheek. Wllhelmlnapark LEIDEN De lente is nog lang niet begonnen, maar ook de afdeling gemeentewerken is al bezig met voorjaarsactiviteiten. Zo worden er op verschillende plaatsen in de stad banken ge plaatst. Nu maar hopen dat er ook een aardig zonnetje komt orh op de banken te kunnen zitten. W iikverplegrng Leiderdorp Gezondheidszorg Lei derdorp. tel. 40131. Oegstgeest Interkruls, Lljtweg 7. tel. 54500. Voorschoten Gezondheidscentrum, v. d. Waalslaan. tel. Portugal Mensen die nog willen collecteren voor Portugal kunnen bellen naar nummer 44416 in Leiden of morgen tegen tien uur naar de Clarensteeg 6 gaan. waar bij Marie-Anne Koning collectebussen wachten. NVSH chie „De Overbrugging". Pater Van Sasse van LJsselt heeft de leiding en het thema is; „verzoening". Burgerraadsman Kreatief Sentrum De groep de Bintangs komt vrij dagavond in het Kreatief Sentrum 'aan de Breestraat, de muziek die de Bintangs spelen houdt het midden tussen Stones en J. Geils Band. De sound is rauw en lekker ouderwets. De Bintangs halen het goede van vroeger terug omdat ze het goed vinden. Swingend en zeer degelij ke muziek zonder poespas. Het con cert begint om 21 uur en de toe gangsprijs is 13.50. Hoewei de afdeling Leiden van de NVSH zit te springen om een pandje in de binnenstad wil men wiet de indruk wekken dat men daarvoor eventueel Release uit haar onderko men aan die Nieuwe Rijn wil stoten. In ten nadere toelichting op de brief die de NVSH aan de raad heeft ge stuurd zegt men dat op het moment dat de brief werd geschreven (21 de cember 1974) het geen uitgemaakte zaak was dat Release daar weg zou gaan. „Wy willen dat ook niet uit maken", aldus de NVSH. ,wy willen niet dat Release weggaat. Wat wy willen is praten over de mogelijkhe den voor ons, wanneer dat pand of een dergelijke pand inderdaad vrij kamt. We delen zo'n ruimte graag met andere op emancipatie gerichte grepen. Dit is temeer van belang om dat de Leidse Werkgroep Homofilie bu Release reeds op gelukkige wijze onderdak heeft gekregen". Bowling Bond Gisteravond in in Holiday Inn de Bowling Bond Leiden, zoals de of ficiële naam luidt, opgericht. De le den van de bond hebben op dinsdag en donderdagavond hun league- a/vond en ais er belangstelling voor bestaat komt er de zaterdagavond by. In het voorlopige bestuur zitten Paul Lind (voorzitter), Joham Geert- seing (vice-voorzitter), Fedde Jon kers (secretaris)Boy de Senerport Domis (wedstrijdleider) en Peter Kortenihorst (penningmeester) Nieuwe leden kunnen zich sohrifte- lyk opgeven by Paul Lind, Haile- kensstraat 23 ln Wassenaar en by Johan Geertsema, Jan van Nassau- straat 47 M in Den Haag. Die nieu we leden moeten wel dertig gulden per jaar kunnen betalen. Kinderen De jongerengroep The Lord's Polks verzorgen morgenavond een eucha ristieviering in de Jozefkerk aan de Herensingel. Kapelaan Verlaan is de celebrant en het thema van de mis is: „Kinderen (willen) hebben". Aanvang 7 uur namiddag. Cliëntenbond „Het bezoeken van zieken is één van de goede werken van het christen dom", zo schrijft ons meneer Rem mers uit Leiderdorp. „Er zyn ook mensen die niet religieus, maar wel sociaal voelend zijn, die dezeplicnt op zich nemen. Men denkt er wel aan familie en vrienden op te zoeken, maar is zich er niet zozeer van be wust dat or ook mensen zyn, d'ie geen familie hebben of (erger nog) geen goede relatie hebben met hun familie. Zulke mensen, die met hun ziekte alleen zyn, hebben de hulp van vreemden nodig. Maar wie voelt zich betrokken by de eenzaamheid van een vreemde? Dat zyn vaak diegenen, die zelf er varen hebben hoe het is om tot de „vergeten groepen" te behoren. Zo is de „Cliëntenbond" ontstaanoud- psychiatrische patiënten die zich het belang van psychiatrische patiënten aantrekken. De Cliëntenbond stelt ondermeer inloophuizen in en geeft een bulletin uk met informatie voor cliënten en oud-cliënten van de gees telijke gezondheidszorg. Eén van die activiteiten van de Cliëntenbond is de bezoekersdiengt. Voor deze dienst zetten niet alleen oud-psychiatrische patiënten zich in. maar ook mensen due met de ideeën sympathiseren. Door publicaties van van ex-psy chiatrische patiënten is de laatste ty d licht gevallen op de wantoestan den die in sommige klimdeken heer sen. Mensen die in geeoteiyke nood verkeren en verplicht of vrijwillig by een psychiatrische inrichting aan kloppen. komen daar vaak geheel ontnuchterd vandaan, als ze er ai vandaan komen. Want een deel van hen wordt zo gehospitaliseerd dat ze het leven buiten de inrichting niet meer aankunnen of aandurven In richtingen in Oegstgeest en Noord* Redactie Paul Wolfswinkel wijkerhout hebben toegestaan dat de Cliëntenbond bezoeken komt afleg gen by die patiënten die zich daar voor hebben opgegeven. Er zyn ln Leiden en omgeving leden van de Cliëntenbond die deze aaad van naastenliefde (of: menslievendheid» willen uitvoeren, maar er zyn er nog niet genoeg. Ze willen komen tot de oprichting van een Leidse afdeling van de bezoekersdiienst. In de eerste plaats met oud-psychiatrische pa tiënten, maar in de tweede plaats met adlen die zich door de doelstel lingen van de Cliëntenbond voelen aangesproken en met het lot van hen die een groot of kleun deel van hun leven in een psychiatrische inrich ting hebben doorgebracht of nog doorbrengen en behoefte hebben aan communicatie met de buitenwereld. Ook mensen die niet over eigen ver veer beschikken zyn welkom" Tot oever meneer Remmers. U kunt van hem meer informatie krygen. of u aanmelden by hem. MauritssingeJ 11. telefoon 071—20339. Reisje Buro Burgerraadsman. Koornbrugsteeg 7 (hoek Breestraat Koornbrugsteeg), tel 071-43171 Spreekuren maandag van 11.30-14.00. do. van 19.00-21.00 Verzoenen Nog even een kerkbericht. In de Pe- truskerk aan de Lammenschansweg Tot zover meneer Remmers. U kunt die zal worden verzorgd döor det Jon gerengroep van de Hartebrugparo- Het comité dat jaarlijks het bejaar- danreisje voor de bejaarden tol Zoe terwoude organiseert, is nu ad bezig met het treffen van de voorberei dingen voor de dagtrip van 1975. Het moet een extra grote feestdag wor den voor de ouden van dagen, omdat het dit jaar voor de vyfentwintigste keer is dat het reisje zal worden ge houden. De plannen om het zilveren jubileum luister by te zetten zyn er al wel (alleen: hoe komen we aan de poen)Jaa riyks gebeurt dat met een collecte in mei, maar in verband met de hogere kasten en de langere voor- bereldingstyd worden de vry willige by dragen nu al in januari opgehaald. De inwoners van Zoeterwoude heb ben een envelop in de bus gekregen die voor 1 februari zal worden opge haald. Werkloosheid „Om de avond niet verloren te la ten gaan we hebben geen spreker, we zullen maar over wat problemen de gemeente betreffende, gaan pra ten". aldus gespreksleider Kok gis teravond in het Politiek Café. De geachte gedeputeerde uit Utrecht was inderdaad niet op komen draven om met zyn aanwezigheid het café op te luisteren. Het was een dieptepunt ln de toch succesvolle serie P.C.'s die Leiderdorp gehad heeft. Een twintig tal bezoekers waaronder wethouder Orenth en WD-leider Bradndch, dat was het wel. De organisatie van dit PC had als motto gekozen: De werk loosheid. Er was geen interesse. Mis- sohien ook geen werkloosheid dn Lei derdorp Infosentrum Dierenhulpdienst. Anna Paulownastraat 15. Leiden Voor gewonde honden, katten, vogels e.<L Dag en nacbt bereikbaar te) 84887 Dlerneambulance Tel 07134616 Gemeenschap Zuidwest Hulpverleninga- en tnlormatied lenst chap Zuidwest te) 64116. 61944 LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leidsch Dagblad B V Witte Singel 1 - Leiden Postbus 54 - Giro 57055 Kwartaalabonnement 1 34.35 Per Post I 3o.75 Jaarabonnement f 12b 10 Jaarabonnement per post f 135 70 Losse Abonnementsgelden by betaling te voldoen By i tische overschrijvingen geen ad ministratie- en incassokosten Nabezorging van 1800- -20.00 u Zaterdag van 16 00-18 00 uur Telefoon 071-30500. Indien ln gesprek 071-34539.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2