Warmond vindt aanstellen van milieurechercheur geen luxe "Portugalcollecte heeft een politiek karakter" agenda jttSSptK. B. en W. van Óegstgeest menen: Tijdelijke wijziging busroute in Warmond ;Vanavond slot begrotingsbehandeling WARMOND De Warmondse raad heeft gisteren in een middag- en avondvergadering de besprekingen rond de begro ting niet rond kunnen krijgen. Na de uitvoerige en door burge meester De Vreeze op hoog niveau staand genoemde algemene beschouwingen en de antwoorden daarop van het college be sloot de raad op voorstel van PW-er Timmermann vanavand met de duplieken en de rest van de agenda door te gaan. Gewest Bij de beantwoording van de vragen zei burgemeester de Vreeze met betrekking tot het gewest: "Oude Rijnstreek", dat Warmond daarmee alleen akkoord zou gaan. als er een maatschappelijk ontwik kelingsplan zou worden opgesteld. En dat dit gewest ook werkelijk iets zou moeten kunnen doen. Het Warmondse college heeft al vrij concrete plannen in die richting. In de maand maart zullen dan ook de vertegenwoordigers van de 24 ge meenten die liggen in het als Oude Rijnstreek aangeduide gewest voor een bespreking met het Warmond se college wordien uitgenodigd. Dat Warmond met-de Rijnstreek ge meenten om de tafel wil zitten komt voort uit de wens zich een groot ge west Den Haag van het lijf te hou den. Motorboot De aanschaffing van een motor boot voor representatieve doelein den een post die alle partijen van de begroting wilden zien af gevoerd verdween. Daarbij wel de waarschuwing van De Vreeze. dat er toch een boot, zij het een wat minder dure, zou moeten worden aangeschaft voor o.a. van de brandweer naar delen van de gemeente. De aanstelling van een milieure chercheur vonden noch De Vreeze, noch wethouder Van der Zalm een overbodige of luxueuze zaak. Deze functionaris zou een controlerende, en voorlichtende taak krijgen. De wethouder beloofde op korte termijn daarover weer contact op te nemen met de gemeente Alkemade, die 2/3 van de kosten zou moeten gaan dragen. Woonbotenhaven Over de woonbotenhaven hebben B. en W. deze week nog een gesprek gehad met gedeputeerde Borgman. Geprobeerd zal worden nog voor een algemene regeling van kracht wordt voor de Warmondse proble matiek een oplossing te komen. Is de provincie niet genegen de veror dening te wijzigen zal het ocllege met nieuwe vooratellen bij de raad komen. Hondentoiletten Over niet al te lange tijd zal War mond kunnen beschikken over ten minste 2 hondentoiletten, t.w. bij de Marijkesuraat en ln Endepoel II. neerzetten maar dat het toch op 'h mentaliteitsverandering bij de ei genaars aankomt. Trapveldjes De noodzaak van trapveldjes werd door het college onderschre ven. Al blijft het volgens De Vree ze een moeilijke zaak omdat in de oude dorpskern maar weinig ruim te is iets dergelijks te maken. Daar om wordt ook voetballen op het plantsoen aan de Marijkestraat oogluikend toegestaan. Hij gaf toe dat het vrij gevaarlijk was maar in het plaatsen van een heg zag hij helemaal niets, omdat dan Je Jeug dige voetballertjes geen uitzicht meer zouden hebben op het verkeer. Voorlichting Overeenkomstig de wens van Timmermann en Tulp hebben B. en w., onderhandelingen geopend met de eigenaar van "De Warmon ger'. Men zal pogen een halve of hele pagina van dit blad te claimen voor gemeentelijk nieuws, terwijl ook de kopy van verenigingen hier een plaats moet kunnen krijgen. Verkeer Met verkeersmaatregelen zal Warmond moeten wachten tot de Nota verkeersbeleid is uitgekomen. Voor 1976 wat de Haarlemmertrek vaart betreft deelden B. en W. mee dat een verbreding van de Haar lemmertrekvaart is afgewezen om dat er te veel sluipwegen naar de kust zouden ontstaan. Vaartuigen belasting Het voorstel van Heemskerk om te komen tot een vaartuigenbelas ting, om zo de waterrecreanten mee te laten betalen aan o.a. het onder houd van de plassen, werd door de Vreeze niet gezien als een reele mo gelijkheid. Op een vraag van De Winter of die f17000 voor een nieuwe inrich ting van de B. en W. kamer geen drukfout was en er een O. af moest antwoordde De Vreeze dat dit niet het geval was. Het college was van die raming echter ook geschrokken en heeft deze zaak nog maar een tijd op de lange baan geschoven. De raad die gisteravond debegroting behandelde Schiphol- spoorlijn WARMOND In de algeme- ae beschouwingen was PW-er Heemskerk uitvoerig ingegaan yp de aanleg van de Schiphol- lijn. Burgemeester de Vreeze sei net als Heemkerk te twij felen aan een goede inspraak procedure. Hij toonde zich met name teleurgesteld over de hou ding van Sassenheim die al min meer een beslissing over het trjacet heeft genomen. Graag had hij dat in samenwerking met die gemeente gedaan. Van daar dat het college Artlcon BV die de aanleg gaat uitvoeren heeft gevraagd de voor en na delen van de twee tracé's - langs de rijksweg of om Sassen heim nog eens op een rij te zet ten zodat de raad nogeens de gelegenheid krijgt deze zaak uit voerig te bestuderen. Van de agressieve aankooppolitiek, die de BV volgens Heemskerk zou voeren zei De Vreeze niets be merkt te hebben. Hij vroeg Heemskerk dan ook een lijstje van mensen die met die agressie te maken hadden gehad te ge ven. Het pleidooi van Heemskerk voor het behoud van de Dorps straat werd door het college ge heel onderschreven. Niemand voelde er iets voor van deze ka rakteristieke straat een moder ne promenade te maken. Wat betreft het ontwerp bestemmings plan Dorpskern, daarmee zal Warmond moeten wachten tot o.a. de luchtkartedng is voltooid VRIJDAG 17 JANUARI 1975 VRIJDAG Breestraat 19, Twentwel. sociëteit 'oor komerbewoners. vanaf 9 uur nm. Herenstraat 45 (gebouw Staalwyk), Praethuys. Vrouwenkerkkoorsteeg 9, Politiek Café. 8 uur nam. Ten Katestraat (speeltuingebouw), bejaarden-sociëteit Humanitas, 2 tot Oude Singel 140, open-hulsavond van de^Leidse^werkgroep Homofille/COC. Wil'em de^ZwlJgerlaan. Koningskerk, Aula Valkenpad Merenwük. Onder- Rijksherbarium. Schelpenkade. Ko ninklijke Nederlandse Natuurhistori sche Vereniging afdeling Leiden, 8 uur Zaterdag Hooglandse Kerkgracht 48, dansen De Burcht. Morsweg 114. Leldse Jeugdschaakso- or beginners en Ixo tot 18 jaar. 0 30 M. Oiëteit. schaakleven beginners ISÏÏS Breestraat 19. Twentwel. sociëteit Geversstraat 65, Óegstgeest, sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaanden. 8—12 uur nam. Zondag Antonius Clubhuis, dansen, 811 U. Hooglandse ^Kerkgracht 48. dansen Geversstraat 65, Óegstgeest, sociëteit r kamerbewoners en alleenstaanden. 8—12 uur nam. Breestraat 19. Twentwel. sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Lelds Poppentheater, Middelweg 19c. kindervoorsteUing. aanvang 2.30 uur nam. telefoon 071—25802. Groenoordhal. Kynologen Vereniging Rijnland. Clubmatch. 10 uur vm. 5 éhoorzaal. Koffieooncert door ÓEGSTGEEST In de gisteren gehouden raadsvergadering werden de door de PvdA/PPR gestelde vragen besproken over het besluit van B. en W. om geen collectever gunning te geven Inzake de ver kiezingsactiviteiten van de sociaal democratische partij in Portugal. Van Belle (PvdA) wilde graag de argumenten op tafel krijgen. Hij gaf toe dat het hier een grensgeval betreft, maar daarom moet men niet noodzakelijk negatief reageren. Immers er is nog maar een hand jevol landen dat democratisch wor den bestuurd. Portugal behoort tot ons cultuurgebied en in feite gaat het hier om een particulier initia tief. Voor de gemeente zijn er geen kosten aan verbonden. Alleen de straat moet worden gebruikt. De vrijheidsgedachten dringen blijk baar niet tot dit college door. Hij acht de burgers mondig genoeg om uit te maken hoe ze tegenover deze collecte staan. Maar zelfs de ze mondigheid wordt hen hier niet gegeven. Onzekerheden WARMOND Wethouder Van dev Kroft ging uitvoerig in op het zijn van artikel 12 gemeente. Hij zag dit als enige mogelijkheid, om projecten die voor het goed functio neren van de Warmondse gemeen schap noodzakelijk waren, te reali seren. Hij vond de uitspraak van CDA-fractieleider Tulp die het had over een "begroting der onzekerhe den" niet helemaal in overeenstem ming met de waarheid. Dit gold. zo meende hij, alleen voor de ka pi ta alsdienst, niet voor de gewone dienst. Een van de onzekerheden die Van der Kroft erkende was de be steding van de zandwinningswin sten. Deze besteding zal afhangen van de ontwikkeling van het plan Koudehoora. Dat pas kan worden aangepast als de structuurnota's ge reed zijn. Huize Liduina mag blijven WARMOND De woningbouw is een zaak die raadslid De Winter dui delijk zeer na aan het hart ligt. In zijn korte algemene beschouwing zei hij hij blij te zijn dat de woning nood in Warmond was omgezet in een woningbehoefte. Hij wilde, even als enkele andere raadsleden weten hoe het nu precies zat met de ver bouwing van Huize liduina. Huize Liduina heeft tot voor 3 weken op de nominatie gestaan te verdwij nen. Na hevige protesten van het stichtingsbestuur kan het nu blijven bestaan, mits het huis exploitabel blijft. Het huis zal nu, als de bejaarden woningen achter het huis gereed zijn geheel worden verbouwd. Na de verbouwingen zullen de woningen ten goede komen aan Warmondse bejaarden. Uitvoerig ging De Winter ook in op de problematiek van de woningbouw vereniging Warmunda met betrek king tot de woningen in de Warmun- dastraat. Hij zei dat het bestuur be slist een tegenstander was van ver koop ondanks de hoge onderhouds kosten. Receptiehuis Bingo "We moeten de beleefdheid heb ben, onze gasten niet op straat te laten staan", aldus burgemeester Van der Have van Leiderdorp naar aanleiding van de zeer drukbezoch te nieuwjaarsreceptie waarbij vele Leiderdorpers even in de ijzige kou moesten staan alvorens stap je voor stapje de trap naar Leider dorps eerste burger te kunnen be klimmen. We moeten of géén of een beperkte receptie houden, of *n afdeling ontruimen of het Dorpshuis of de Scheppingskerk afhuren. Men voelt ook voor het idee van Gronin gen om verenigingen wat demon straties te laten doen, een combo te laten optreden, enz. "Zoals het was, kan het niet", verzuchtte de bur gervader, "maar we hebben nog een heel Jaar om ons daarop te bezin nen. Agendapunt 22 van de raads vergadering luidt: Voorstel inza ke het instellen van een commissie ad hoc in verband met de bouw van een nieuw gemeentehuisTja. Stage "Willen is Kunnen" en "Zuid- West" organiseren in samenwer king met de wandelkring Leiden en omstreken een grootse en daveren de bingoavond op vrijdag de 24ste, in de zaal van Het Parlement aan de Nieuwe Rijn 52. Aanvang: half acht. Zoals het bericht ons meldt lie gen de prijzen er niet om. Staande schemerlampen, keukenklokken rol lades enzovoort, enzoverder. Dus. Volkenkunde Leerlingen van het basisonder wijs kunnen aanstaande woensdag middag weer naar het museum, voor Volkenkunde aan de Steen- straat, vanaf half drie. Er wordt vertoond de film "Het halssnoer van de vogel van de ijsduiker". Dat is een met maskers gespeeld ver haal. Daarna bestaat er gelegen heid zelf maskers te maken. De toegangsprijs bedraagt twee kwartjes. De middagen tot nu toe worden druk bezocht, hebben we ons laten vertellen. Redactie Paul Wolfswinkel ke subgroep uiteenzetten waar ze mee bezig zijn en wat daarbij de moeilijkheden zijn; wordt dringend gevraagd zoveel mogelijk kritiek te spuien op de gang van zaken in de LWH; is het mogelijk vragen te stellen en kunnen misschien nog een aantal uitgangspunten ter discussie worden gesteld". Einde citaat. De vergadering is op donderdag 23 ja nuari om 8 uur op de Nieuwe Rijn 20a. Jeugdkapel Water Raadsleden ln Leiderdorp mogen "om t vak te leren" bij toerbeurt stage lopen bij B. en W. Deze week waren WD-er Dop en KVP-er Ver- dier aan de beurt. Zij mogen de ver gaderingen van B. en W. bijwonen, en verder alle bijeenkomsten als waarnemer aanzitten. De bedoeling is dat zij door deze blik achter de schermen een beter inzicht krijgen, in het werk van burgemeester en wethouders, aan wie zij zo vaak hun soms lastige vragen moeten stellen. Op de eerstvolgende Nutsavond in Wassenaar (aanstaande dinsdag om kwart over 8) zal meneer Har- develd Kleuver, die personeelschef is van de Haagsche Duinwaterlei ding, een praatje houden, over "waterbelangen". Hij zal daarbij enkele kleurenfilms vertonen, te weten: "Meyendel, water voor het leven", "Water voor waterland" en "Een duinejaar". Deze laatste film geeft een beeld van wat er leeft, bloeit en groeit in Meyendel. Kijfhoek en Bierlap. Kerk Eenheid De bouw van de nieuwe kerk in Leiderdorp schijnt zo best te vor deren dat de datum van de inzege ning door bisschop Slmoriis nu reeds bekend is: zondag 28 septem ber, in de morgen, om tien uur. Dat is opmerkelijk. Opmerkelijk, omdat de eerste paal van dit multi functionele kerkcentrum nog moet worden geslagen. Omstreeks maart. De lengte van de heipalen is ook al bekend: 22 meter. Dat is dubbea zo lang als de andere heipalen in het Voorhof, omdat het kerkje op een zeer drassige plek komt te staan. De Wassenaar se raad van kerken, staat in de week van 19—26 Januari stil bij het thema "De eenheid van de christenen". Op donderdag de 23- ste komt dr. Albert van den Heuvel praten over de zin van de oecume ne. hier en nu. In het Jeroenhuis aan die Kerkstraat, 8 uur. Werkgroep U bent uitgenodigd voor de alge mene vergadering van de Leldse werkgroep homofilie. Wij citeren de brief: "Tijdens de vergadering is alles mogelijk. In elk geval zal el- De Jeugdkapel Vredeskerk in Lei- -den bestaat tien Jaar. En dat is re den om iedereen uit te nodigen voor een bijzondere kapeldienst. aanstaan de zondag om vijf uur 's middags en voor een feestavond de woens dag erna om acht uur. Tijdens de dienst zal aan mejuf frouw Truus van de Weipoort een rolstoel worden aangeboden. Een ge heel door kinderen opgezette en ge leide bazar heeft een bedrag van ruim 1100 gulden opgebracht. En Juffrouw Van de Weipoort heeft dringend behoefte aan een nieuwe rolstoel. Hulde dius. Sterrenbeeld In de maanden november en de cember heeft de politie in Leiden weer heel wat dingen gevonden. Ei genaars kunnen hun spullen terug halen, uitsluitend op woensdagmid dag tussen 2 en 5 uur in de Nieuw- steeg 8. U kunt er niet over opbel len. Slieuteüs, handschoenen, damesporte monnee, blindenstok, bankbiljetten, sterrenbeeld, tas met kleding en el pees. bedeliketttag, autocantaCtsleutels kinderportemonne^, vulpen, schoole- etui, damesbrü. herenoverhemd, di- plomatentas, schakelarmband, Jurk, herenportemonaiieie, oolitnui, herenzoai- nebril, kettinkje met hanger, oorhan ger, badkleding, beursje, Jongenspols horloge, sportkleding, damespolshor loge, voetbalkousen, snijmachine, fri- tuuroven, rok, regenjas, herenbril, ac- tetas met inhoud, studieboek, bloes, overall, doos met tl-buizen, dames tas met inhoud, klompsohoen, 1 paar damesschoenen, trommel, badkamer- kleedje, gympakje, herenparaplu, sla- venarmband, autoreservewiel, dokters Jas, ring, ondergebit, kindercape, trouwring, schoudertas, sjaal, muts, militaire tas met boeken, schoolrap port, herenhoed, bus verf, auto-uit laat. kussenslopen, trainingsjack, kin derschoentje, zegelring, snoer met koppeling, kindertasje. B. en W. hebben aag de "Aktie Portugal Vrij" geschreven dat de ze actie niet kan worden beschouwd als een instelling van weldadigheid. Het doel van deze aktie heeft nau welijks een politiek karakter. Van invloed is tevens geweest dat er voor 1975 al 22 aanvragen voor een collectevergunning zijn gedaan. Collectemoeheid is dus niet denk beeldig. De collectevergunning zal dan ook niet in Óegstgeest worden ver leend. In de plaats van KVP'er Groe nendijk is dra. W. J. Kakebeeke be noemd, die de en die lid wordt van de CDA-fractie. In de vacature in de commissie CRM is benoemd S.C. Bijl (CDA). Er is een voorbereidingsbesluit genomen dat een bestemmingsplan wordt voorbereid. Het gaat om het de Voorhofpolder, twee gebieden in het noordwestelijk deel van de Broek- en Simontjespolder, gelegen buiten het ontwerp-bestemmings- plan "de Kwaak". Voorts het deel van de polder Kamphuizen tussen Buitenlust en de grens van Rijns burg en de boezemlanden, gelegen tussen de Rijn en de Rijnsburger- weg en de Rijksweg. De gebeurtenissen rond 6 mei worden door het gemeentebestuur gevierd in samenwerking met de Oranjevereniging. Het ligt in het voornemen een bijzondere openba re bijeenkomst van de gemeente raad te beleggen. CDA'er Penning wil de leerlingen van de bA68ischo- len erbij betrekken bij voorkeur door het uitschrijven van een op stelwedstrijd. In een binnenkort te houden bijeenkomst van school hoofden zal wethouder Temminck overleg plegen. De raad ging ermee akkoord een subsidie te verlenen aan de Stich ting Telefonische Hulpdienst te Lei den van drie cent per inwoner. De fractie van de P.v.d.A./PPR vond dit maar een matige bijdrage en zou graag een hoger bedrag vastge steld zien. De Stichting heeft evenwel niet om meer gevraagd. Van de be stuurstafel werd opgemerkt dat er door deze subsidie een contact met de Stichting ontstaat. Het is nu een aanloop-bedrag. Wellicht is er later wel aanleiding het bedrag te verho gen. By de rondvraag kwam fractie voorzitter (CDA) van Veen nog eens terug op de motie van de progressie ve fractie inzake de Wereldwinkel, waarachter het CDA niet kon staan. Wellicht kan een uitwijkmogelijkheid gevonden worden in de marktveror- dening (het ging om een gratis plaats op de markt) Briët (WD) verklaarde geen medewerking te kun nen verlenen voor een gratis plaats. Het gaat erom dat daarvoor organi saties dn aanmerking komen die niet een commercieel en/of politiek doel hebben. Er werden nog vragen gesteld o- ver het probleem ASC waarbij B. en W. ten onrechte in discrediet wer den gebracht. Kohlbeck merkte op dait de verenigingen UDO en Óegst geest geen speelbal mogen worden. Van VVD-ziJde werd de aandacht gevestigd op een ingezonden stuk ln deze krant dat in Óegstgeest niets of onvoldoende wordt gedaan aan Jeugd- en Jongerenwerk, wethou der Gmelich Meyling deelde mede dat hij de schrijver van het stuk voor een gesprek had uitgenodigd, maar die was niet verschenen. Beckers (PPR) wilde van B. en W. een toezegging hebben om de raads leden meer informatie te geven o- ver beslissingen van B. en W. over publieke zaken. Daar bleken B. en W. niet onwelwillend tegenover te staan. Briët merkte op dat het geen verschil uitmaakt of een fractie wel of niet is vertegenwoordigd in het college. Er komen althans geen in formaties in de richting van zijn frac tie. Maandag Stadhuis. Raadsvergadering, 7.30 uur namiddag. Stadsgehoorzaal, kamermuziek met het Danzo-kwintet. 8.15 uur nam. Maatschappelijk werk Bureau MaatachappeUlk Werk. Oude Rijn 44o, spreekuur dag. van 2— 3 uur nam., ma. en dl. van 7—8 uur nam* telefoon (071—) 20081. Gemeenschap Zuidwest Bulprenentt». en Inlormatledlenrt gemeenschap Zuidwest tel 64115, S3921 en 61044 Leids Volkshuis Informatie en inschrijving voor kin derclubs Lelds Volkshuis, elke woens dagmiddag van 2 tot 3.30 uur op Apo- thekersdUk 33. Twentwel Sociëteit Twentwel. Breestraat 19, openingstijden: elke dag behalve op ma. do. va. 21.00 uur Toegang voor WARMOND Met Ingang van maandag wordt de Warmondse He renweg, tussen de Beatrixlaan en de Meerrustlaan, in verband met riole ringswerkzaamheden afgesloten voor alle verkeer. Door deze afsluiting is de busroute voor lijn 50 van de NZH via Warmond aUéén in de richting Leiden mogelijk. In verband daar mee is de route in de richting Lei den als volgt: Herenweg - Beatrix- laan - Burg. Ketelaarstraat Dorpsstraat - Meerrustlaan - He renweg. De halten Warmundastraat en de Baan komen tijdelijk te vervallen. Er zullen tijdelijke halten geplaatst worden op de Beatrixlaan - Burg. Ke telaarstraat en Dorpsstraat. Vandaag zal in verband met bo venstaande routewijziging een één richtingsverkeer voor de gehe le Dorpsstraat worden ingesteld, waarbij inrijden is toegestaan voor het verkeer uit de richting Sassen heim in de richting Leiden. In de richting Sassenheim ls de rou te van lijn 50 als volgt: Leiden: Rijnsburgerweg - Óegstgeest: Leid- sestraatweg - Geversstraat - Rijn- zichtweg - Rijksweg - afrit Sassen heim naar de Warmonderdam en verder normaal. De halten Warmonderweg Mare- laan - Abtspoelweg - Pres. Kenne- dylaan - Warmond Station - Swei- landstraat Baan - Warmunda straat - Overbos - Wasbeeklaan - Viaduct komen te vervallen. Er zal een tijdelijke halte ge plaatst worden aan de Leidse- buurt/RiJnzichtweg bij de bestaan de halte voor de lijnen 31-40-41-43. Passagiers vanuit Leiden met be stemming Warmond moeten over stappen aan de halte Warmonder dam, op de bus in de richting Lei den. Passagiers vanuit Óegstgeest, en Warmond met bestemming Sas senheim of verder moeten eerst de bus nemen in de richting Leiden en dienen over te stappen aan de halte Warmonderdam, op de bus in de richting Leiden. Passagiers vanuit Óegstgeest en Warmond met be stemming Sassenheim of verder moe ten eerst de bus nemen in de rich ting Leiden en dienen over te stap pen aan de halte Lijsterstraat op de bus naar Haarlem. In de avondspits, t.w. van 15.30 —18.30 u., van maandag t/m zater dag. zal er vanaf Leiden Station tot de Sweilandstraat te Warmond een halfuurs-pendeldlenst rijden. Burgerraadsman Buro Burgerraadsman. Koorn 7 (hoek Breestraat, Koornf" tel 071-43171. Spreekuren van 11.30-14.00, do. Begijntje Bezueei voorlicntlngsoenmim. Begijn hof 2 (Rapenburg) Dl^7.8Q—ÏOJIO uur Moeders voor moeders Mevr. Zr. B. Jar dilek 82. Oegsteee Koordstudio I I, Voor advies, inior- agen van 16-88 uur. enWerkdagen s r Zaterdag gesloten, jot 28 uur Tevens 0_rlichamen) W gehandi capten. Elke donderdag van 16—16 uur spreekuur Alg. Ned. Invaliden Bond. Schoolinbraak LEIDEN In de Dr. van Voort- huyzenschool aan de Marnixsfcraat is in de nacht van woensdag op don derdag ingebroken. Ontvreemd wer den een versterker en een caswtte- recorder. Men is binnengekomen, door verbreking va neen raam. Progressief Warmond wel voor gewest 'Oude Rijnstreek' WARMOND In de UgKnene be schouwingen van de (mctleleWer van Progressief warmond «ehreven wij dat zijn partij tegen een gewest Ou de Rijnstreek zou zijn. Dtt la onjuist. Progressief Warmond is tegen een gewest groter dan het door de minis ter aangegeven gewest Oude Rijn streek. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte 8 Inge) 1 - Leiden. Poetbus 54 - Giro 57055 Telefoon ddreotie en admlnl- «tratle 071-25041. Telefoon redactie 071-21507. Hoofdredacteur Han Mulder Kwartaalabonnement f 34,35 Per Post f 36.75 Jaarabonnement f126 10 Jaarabonnement per post f 135.70 Losse nummers f 0.50 Abonnementsgelden bij vooruit betaling te voldoen Bi) automa tische overschrijvingen geez> ad ministratie- en incassokosten Nabezorglng van 18 00—30.00 u Zaterdag van 16 00-18 00 uur Telefoon 071-30500. Indien ln gesprek 071-34639.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2