Cebuto doet meer vakantie In uw reis! receptioniste een ervaren secretaresse cebuto snellezen een goed advies RHEIORICA En deprijan van Cebutoreizen vallen nog steeds méé! SPORTSCHOOL DE VRIES Meer zien en beleven. Meer keuze mogelijkheden. Meertijd- mogelijkheden. Meer persoonlijke service. Vraag de nieuwe Cebuto-reïsgids 1975. Bij uw reisbureau óf bij Cebuto, Damrak 34, Amsterdam. sneldrukkerij TEBODIN een directie secretaresse Een groot ingenieursbureau in Den Haag vraagt voor een van de leden van de hoofddirectie Aan haar die deze functie wil vervullen worden enerzijds hoge eisen gesteld doch anderzijds wordt een prettige werkkring ge boden met een uitstekende honorering. De vereisten zijn: i Een middelbare schoolopleiding 1 Goede spreek- en schrijfvaardigheid in de moderne talen Vlot kunnende stenograferen Ervaring in een soortgelijke functie Als vanzelfsprekend wordt aangenomen dat candidaten bereid zijn in voorkomende gevallen na kantoortijd dringende werkzaam heden te voltooien. Geboden wordt: i Een zelfstandige werkkring in een modern en dynamisch bedrijf waar veel academici en middelbare technici werkzaam zijn. i Een zeer goede honorering met bijbehorende emolumenten. Zij, die meent voor deze functie de geschikte candidate te zijn nodigen wij gaarne uit te schrijven aan Bureau van dit Blad onder no 77332. Coöp. Condensfabrlek "Friesland" zoekt voor de buitendienst van haar sektor Merkartikelen Binnenland De sektor Merkartikelen Binnen land legt zich binnen onze onderneming toe op de marke ting van "Friesche Vlag"- produkten, en "Wolvega" tris dranken. De omzet en het assortiment zijn de afgelopen jaren belangrijk toegenomen. Voor onze sektor trisdranken "Wolvega" vragen wij enkele jonge vertegenwoordigers die reeds ervaring hebben met de verkoop van merkartikelen. Hun taak is het bezoeken van onze relaties in de levens middelenbranche om de omzet van onze produkten te stimuleren en de verkrijgbaarheid op een hoog peil te houden. Voor de aan te stellen medewerkers zijn enkele rayons beschikbaar, in het westen van het land. Wij denken voor deze funktie aan kandidaten, die niet ouder zijn dan 27 jaar en tenminste een Mavo of gelijkwaardige opleiding hebben gehad. Coöp. Condensfabriek "Friesland" Afdeling Personeelszaken Brieven onder nr.-tDSJSA Pieter Stuyvesantweg 1, Leeuwarden. Elke Cebutoreis is heel wat. méér dan het veivoer van en. naar een vakantieplaats en uw verblijf aldaar. Altijd mag u rekenen op de interessantste excursies onder deskundige leiding. Steeds het vollejpond' aan vakantiebeleving. Van heerlijke long weekend-trips tot ware ontdekkingsreizen naar de mooiste plekjes van bijna alle europese landen. Van Londen tot Boekarest. Van Helsinki tot Sorrento. U kiest bij Cebuto uit 3-, 4-, 5-, 6-, 7-, 8-, 9-, 10-, 11-, 12-, 13-, 14-. 15-,17-en18-daagse vakantiereizen. Ook in het voorjaar. Ook in de herfstvakantie. Alle dagen en zelfs 's avonds staan onze mensen gereed om u van advies te dienen of extra dingen te organi- seren.Touringcar met chauffeur blijven de gehele vakantie tot uw beschikking. U mag deze service gerust genieten als de luxe van „eigen wagen met chauffeur". waarbij uw belangen door zeer deskundige medewerkers op de juiste wijze worden begeleid en behartigd, krijgt u bij Rapenburg 1 postbus 262 Leiden telefoon (0TIJ,42641 (6 lijnen) Vroom Dreesmann zoekt een Het betreft hier een gevarieerde funktie, waarbij wij denken dat een jonge, representatieve vrouw van 18-28 jaar deze service afdeling kan versterken. Ervaring in drukwerk verkoop, typevaardigheid en akkuratesse zijn belangrijk voor het goed funktioneren in deze funktie. Kennis van lay-out-werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Wij bieden u een goed salaris, aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en korting op aankopen in het warenhuis. Mondelinge sollicitaties: dagelijks van 10.00-13.00 uur en van 15.00-17.00 uur aan het Personeels- buro (4e etage, kamer 60). Spui 3 te Den Haag. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Vroom 8t Dreesmann- Regio Den Haag. Postbus 206 te Den Haag, ta.v. de heer Th. Ponsioen VROOMS DREESMANN Er zijn momenten dat u opeens niet meer mee kunt praten. Omdat de kennis u ontbreekt. U zwijgt Ten on rechte! Want u had 't kunnen weten. Ais u er maar over had gelezen. Geen tijd, zegt u? Weet u dat u 3 tot 7 maal sneller kunt leren lezen? Door slechts uw natuurlijke lees- gave optimaal te ontwikkelen. Volg daarom de mondelinge kursus: geheugentraining Deze kursus is ontwikkeld voor iedereen die bij wil blijven, voor ieder die veel vak- en wetenschappelijke lite ratuur, technische rapporten, kranten, maandbladen en zoveel andere dingen moet lezen. Welke opleiding u ook hebt, wij garanderen uw leessnelheid binnen twee maan den minstens te verdrievoudigen. Er zijn zelfs kursisten die na acht lessen 7 maal zo snel lezen met hetzelfde begrip als voorheen. Dit geeft een enorme tijdwinst. U bent dan in staat massa's leesstof op te nemen en mee te pra ten en te denken over de zaken die voor u (uw carrière en uw studie) van groot belang zijn. Eén dezer dagen start de kursus (8 wekelijkss lessen 1 iesavond per week) in onderstaande plaatsen. Vrijblijvende kennismaking Indien u voor deze kursus belangstelling hebt, dan nodigen wij u uit om één van onze informatie-avonden bij te wonen: LEIDEN, maandag 13 januari In rest. "Eigenzorg", Stationsweg 39a DEN HAAG, maandag 13 en donderdag 16 januari in "Rem. Gerei. Gem.", Laan van Meerdervoort 955 bij Pioenweg) Aanvang 20.00 uur, tenzij anders vermeld. Toegang vrij. Zaal open 15 minuten voor aanvang van de les. Voor bedrijven aparte kursussen! INSTITUUT JAAR DORDRECHT BURG. DE RAADTSINGEL21. TEL. (078) 37283 - 30388 JUDO GYMNASTIEK KONDITIETRAINING Ceen inschrijfgeld Geen kontrakten UITERSTEGRACHT 136 (hoek Ir. Driessenstr.) TEL. 42598 Ook gevestigd in Oegstgeest, Zoeterwoude en Merenwijk. Gespecialiseerd in jeugdjudo vanaf 4 jaar Geselecteerde wedstrijd- groepen Konditionele dames- gymnastiek Gericht op figuurkorrektie Konditietraining voor heren Gericht op algemene conditieverbetering. Advies- en Constmctiebureau B.V. vraagt op korte termijn die in staat is geheel zelfstandig alle werkzaam heden te verrichten die zich op een directie-secre tariaat voordoen. Daartoe behoren o.m. het ontvan gen van relaties, het zelfstandig concipiëren van brieven, het stenografisch opnemen in het Neder lands en de moderne talen, het bijhouden van het archief van de betreffende directeur. Kwalificaties: H.A.V.O. - M.M.S. of Gymnasium opleiding Cursus Schoevers Enkele jaren ervaring Wi| bieden: Een drukke maar ook interessante werkkring waar aan een goede honorering is verbonden. Brieven te richten aan TEBODIN, Postbus 1029 te Den Haag. Inlichtingen worden desgewenst telefo nisch verstrekt via 070 - 814881 toestel 449.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 10