adjunct commies bewaarder lo a. een aankomend vertegenwoordiger b. Een halt-time medewerkster le klas onderhoudsmonteur verpleeghuis 'BORNHOLM' LEIDSCH DAGBLAD ziekenverzorgende leerling ziekenverzorgenden medewerkers (mnl.) GEMEENTE OEGSTCEEST SECRETARESSE ADJUNCT COMMIES (A) FULLTIME TYPISTE TYPIST(E) GEMEENTE KATWIJK Q 0 Grimbergen - Noordermeer B.V. ROTTERDAMSCH IX ZEEHOSPITIUM 17 jaar geweest? Kom eens praten over een fijne baan in de gezondheidszorg. „De Wilberf Verpleeghuis voor bejaarden ZIEKENVERZORGENDEN of BEJAARDENVERZORGENDEN Op de afdeling Algemene Zaken ter secretarie zijn de vol gende vacatures: Zij zal in hoofdzaak belast worden met Kabinetswerkzaam heden en de leiding van de type-kamer. Gevraagd wordt: Een schoolopleiding, tenminste op havo-niveau en ervaring als secretaresse, bij voorkeur in overheidsdienst; Zij dient in staat te zijn leiding te geven en volkomen zelfstandig te kunnen werken; Voorts is een goede redactionele vaardigheid gewenst. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 1935,— per maand (excl. toel. Machtigingswet). De gedachten gaan uit naar een Jong energiek ambtenaar met enige ervaring op een afdeling Algemene Zaken. De te benoemen ambtenaar zal belast worden met de uit voering van enige administratieve wetten, zoals Woning wet, Hinderwet en Drank- en Horecawet. Gevraagd wordt: Een schoolopleiding tenminste op mavo-niveau, terwijl stu die voor het diploma G.A. I tot aanbeveling strekt. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring: Adjunct commies: min. f 1.385,tot max. f 1735,— (excl. toel. Machtigingswet). Adjunct commies A: min. f 1.595,tot max. f 1.935,— (ex cl. toel. Machtigingswet) Voor beide te benoemen functionarissen geldt dat by het verkrijgen van woonruimte, zo nodig, alle medewerking zal worden verleend. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepas sing. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatiebrie ven te zenden aan burgemeester en wethouders van Oegst- geest. De sollicitatietermijn sluit 23 Januari 1975. De Stichting Middelbaar Sociaal- Pedagogisch Onderwijs Leiden vraagt voor de onder haar beheer staande Middel bare Beroepsopleiding Kultureel Werk De Lok, voor spoedige indiensttreding een Vereist: Mavo- en type-diploma Enige ervaring met onderwijsadministraties strekt tot aanbeveling. Salarisgrenzen afhankelijk van leeftijd en erva ring tussen f 780,— en f 1485,— bruto per maand. De gebruikelijke rechtspositie is van toepassing. U kunt Uw sollicitatie uitsluitend schriftelijk rich ten aan de direkteur van de opleiding, Sumatra- straat 120 te Leiden. Vereniging voor Chr. Beroepsonderwijs voor Leiden e.o. Gevraagd per 1 februari 1975, voor de Chr. Middel bare Technische School, Willem Barentszstraat 17 te Leiden een Salarisschaal 3 B.B.B.R.A. volgens leeftijd. Salarisgrenzen van f 998,tot f 1342,bruto per maand. Vakantieuitkering 7%%. Positieve Chr. levensovertuiging. Brieven met uitvoeringe inlichtingen betreffende leeftijd, burgerlijke staat, diploma's, godsdienst, vorige- en huidige betrekkingen, ref. adressen etc. te zenden aan het secre tariaat van de Vereniging voor Chr. Beroepsonderwijs voor Leiden e.o., Willinklaan 8, Oegstgeest. Noordzee-badplaats 37.500 inwoners. Ter gemeentesecretarie, afdeling BEVOLKING o.a., wordt gevraagd een die in hoofdzaak zal worden belast met werkzaam heden, verbonden aan de bevolkingsadministratie. Vereist wordt ervaring en bekendheid met de voor schriften betreffende vermelde werkzaamheden en bezit van of vergevorderde studie voor het diploma Bevolkingsboekhouding. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring van minimaal f 1213,tot maximaal f 1735,bruto per maand, inclusief toeslag ingevolge de Machti- ginswet. Sollicitaties verwachten burgemeester en wethouders bin- acn 10 dagen na het verschijnen van dit blad. Ter versterking van onze verkoopafdeling adver tenties zoeken wij: Van hem wordt verwacht dat hij onder di recte leiding van onze verkoopleider-spe- ciale-projecten zich in de verkoop van ad vertentieruimte gaat bekwamen. Wij denken aan iemand die zijn militaire dienstplicht reeds vervuld heeft en een dui delijk commerciële aanleg toont. voor de telefonische verkoop. Hiervoor zoeken wij iemand met ervaring op verkoopgebied van omstreeks 35 jaar, met een ruime mate van initiatief. Voor beide functies stellen wij een alleszins rede lijke beloning en prima secundaire arbeidsvoor waarden in het vooruitzicht. Uw sollicitatie zien wij gaarne gericht aan de direc tie van Leidsch Dagblad B.V., Witte Singel 1, Leiden. rVTTTTTTTTTVVTVT? Wegens gestadige groei van onze service- en onderhoudsdienst is er plaats voor een Bekendheid met elektrische apparatuur vereist. Rijnsburg, Vliet N.Z. 19, telefoon 0171829200 Katwijk, Noordwijkerweg 24, telefoon 0171814168. Drieplassenweg 17, Katwijk aan Zee. Het Rotterdamsch Zeehospitium bestaat uit een revalidatiecentrum antiek- internaten voor lichamelijk gehandicapten en een afdeling poliklinische hartrevalidatie. Per 1 maart 1975 begint hier weer een nieuwe opleiding voor het diploma Voor deze 2 jaar durende opleiding, waarin theorie en praktijk worden gecombineerd, komen in aanmerking: aktieve jonge mensen, die bij de aanvang van de opleiding 17 jaar of ouder zijn en die met goed gevolg tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs hebben genoten, bijvoorbeeld: MAVO-3, INAS of in het bezit zijn van het diploma O.V.B. of K.V. Telefonische inlichtingen onder no. (01718) 1 69 41, toestel 119. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk, te richten aan zr. M. H. Rijken, directrice. Op 1 maart 1975 gaat onze 2e groep voor de twee jaar durende opietding voor van start Mefcjes die op deze datum 17 jaar zijn geweest en met goed gevolg tenminste 3 jaar voortgezet algemeen onderwijs heb ben gevolgd, komen in aanmerking voor deee opleiding. Theorie en pre-klinische periode volg je op de Centrale Opleiding in Haarlem, terwijl je m Bornholm in de praktijk werkt. De salariëring en overige voorwaarden zijn overeenkomstig de landelijke regelingen. Interne huisvesting is mogelijk. Verpleeghuis Bornholm in Hoofddorp is een nieuw, modem geoutilleerd huis voor 122 somatisch zieken en 61 psychisch gebarxfccc^rte bejaarden. Begin 1975 zal het in gebruik worden worden genomen. Belangstelling voor dit boeiende beroep? Wij willen met je praten. W1 je inlichtingen hebben of een afspraak maken, bel dan: (02503) 48 48 of: (02503) 59 81 en na 19.30 uur: (02526) 43 97. AJs je writ solliciteren, schrijf dan een brief aan het hoofd van de opleiding, postbus 140 te Hoofddorp. OverrUu 7, Katwijk aan den Rjjn vraagt enkele gediplomeerde Aanstelling kan geschieden of als fulltimer in vaste dienst of als parttimer (werktijden 7.30 12.00 uur) in tijdelijke dienst t/m 31 augustus 1975. Rekening moet worden gehouden met 1 x per maand weekenddienst waarvoor onregelmatigheidstoeslag wordt betaald volgens de lande lijke regeling. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice, Overrun 7, Katwijk aan den Rijn (telefoon 0171816041). Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. de Penitentiaire Inrichtingen te 's-Gravenhage die opgeleid willen worden voor de funktie van Taak: Vereist: Leeftijd: Opleiding: Carrière mogelijkheden: Salaris: het in eerste instantie mentaal opvangen en begeleiden van gedetineerden; het observeren en rapporteren van de gedragingen van de gedetineerden; het regelend optreden in het belang van orde en rust; het zorg dragen voor de interne beveiliging; de materiële verzorging van de gedetineerden; begeleiding naar in de inrichting werkzame specialisten, zoals b.v. advocaten en maatschappelijk werkers. voltooide lagere school; het bezit van diploma LTS of MULO/MAVO-4 strekt tot aanbeveling. bij voorkeur niet jonger dan 30, maximaal 40 jaar. gedurende de eerste twee jaren volgt men een opleiding ter verkrijging van het penitentiair vakdiploma. Verdere studie behoort tot de mogelijkheden. doorstroming naar kaderfunkties van de bewaking [hoofd bewaarder, huismeester] bij gebleken geschiktheid en een voltooide kaderopleiding. Overgang naar andere dienstonderdelen, zoals arbeid en groepsleiding is, indien men in het bezit is van het diploma LTS resp. MULO/MAVO-4, in beperkte mate mogelijk. afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring: van f 1299,- tot f 1485,- per maand met een doorloop tot f 1585,- per maand [excl. een toeslag van f45,- per maand en een onregelmatigheidstoelage van f 100,- per maand]. Promotiemogelijkheid d.m.v. studie tot max. f1735,- per maand aanwezig, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Vakantie-uitkering 7\ Op zaterdag 11 januari 1975 zal een voorlichtingsbijeenkomst worden gehouden te 's-Gravenhage. Belangstellenden kunnen zich opgeven door onderstaande strook in te vullen en te zenden aan het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Bureau Voorlichting en Werving, Pompstationsweg 34 te 's-Gravenhage. Reis- [N.S. 2e klas en/of busjkosten worden vergoed. Ondergetekende: Leeftijd: Straat: Woonplaats: Opleiding: vac. nr. 4-3839/1158 zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst op 11 januari 1975 voor de funktie van bewaarder te 's-Gravenhage. Handtekening,

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 19