nu Ik ben dan anders, ernstiger zegt de scheidende TROS-ma n Geld lenen r(^y)vandaaa... Robert Long: klasse apart I ...en q/sfere/7) j programma] Mr. Landré had graag 2 januari jarig willen zijn Tips veer vjeestdageifl TV morgén] VRIJDAG 20 DECEMBER 1974 1 3) Lonely this Christmas (Mud); 2 2) Long tall glasses (Leo Sayer) 3 4) You ain't seen nothing yet (Bach man-Turner Overdrive) 4(5) I can help (Billy Swan); 5 (10) My special prayer (Percy Sledge) 6 (17) Juke box Jive (The Rubet- tes) 7 (11) Dance the Kung Fu (Carl Douglas) 8(1) Sing a song of love (George Baker Sel.i; 9 9) Tennesee Town (Teach In) 10 (29) Killer Queen (Queen); 11 (20) Lady of the night (Donna Summer) 12 8) Teeny bopper band (Cata pult) 13 The three bells (NanaMos- kouri) 14 6) Swinging on a star (Spooky and Sue); 15 (15) Traffic Jam (Sailor); 16 7) Kung Fu fighting (Carl Douglas) 17 (23) I wrote you a letter (Tony Sherman) 18 (24) Geven voor Leven (Vader Abraham) 19 (13) Come Sunday (The Cats); 20 (12) Sad sweet dreamer (Sweet Sensation) 21 You're the first (Barry White) 22 Winter (Ben Cramer); 23 (18) Yellow sun of Equador (The Classics) 24 (14) rm so in love with you (Octopus) 25 Honey honey (Abba); 26 Hey Monique (Frans en Monique) 27 Geef ze een kans (Therese Steinmetz) 28 Gonna make you a star (David Essex) 29 (16) Far far away (Slade); 30 (21) Rockin' soul (Hues Corpo ration) De dirigent Willem Frederik Bon zal zijn assistentschap bij het Con certgebouworkest in Amsterdam aan het eind van dit seizoen afsluiten. Hij doet dit in overleg met de di rectie van het Concertgebouworkest en het Contactorgaan der Nederland se Orkesten. Zijn activiteiten als dirigent van het Kamerorkest Am sterdam Sinfonietta en vele gastdi- recties noopten Bon tot dit besluit. 1) Garnalencocktail i 1 dl. room, 2 dln. tomatenketchup, I 3 dln. mayonaise. f 1 dl. sherry of cognac, zout en kruiden naar smaak. Per coupe 15 d 20 garnalen. j r 2) Mosselen-saté F± 10 gekookte mosselen a f saté-stokje rijgen en in dampend frituurvet dompelen. Opdienen met saté-saui 3) Paling snack Crackers beleggen met I plakjes gefileerde paling. Eventueel 1 garneren met schijfje augurk. 4) Hartige hapjes Dun gesneden plakjes gerookte makreel of bokking op sneetje vitbrood. Ansjovisrolletje op schijfje hard gekookt ei op toast. HILVERSUM Voor het eerst zal kerstkind mr. Joop Landré, z'n verjaardag niet thuis vieren. De scheidende TROS-directeur viert dit keer kerst en zijn 65ste verjaardag buitenshuis. Hij is er altijd trots op geweest jarig te zijn op eerste kerstdag, maar nu voor het eerst zou hij goud geven wanneer zijn geboortedag bijvoorbeeld op 2 januari zou vallen. In dat geval had hij nu nog een vol jaar bij de TROS voor de boeg. En nu, nu is het met de jaarwisseling afgelopen. Je krijgt de indruk dat ze drie, ondanks hun intelligentie, door hun goeroe en leermeester zijn te ruggedrongen tot lieve, kleine meis jes. met alle lievelijkheden daaraan verbonden, maar ook met de daar aan gebonden onvolwassenheid die hen voor de maatschappij inmiddels ongeschikt heeft gemaakt. Ik zeg dat zonder onsteltenis, het is im mers heel goed denkbaar dat iemand zich gelukkiger voelt buiten die maatschappij dan er in. Ik zeg het alleen maar ter waarschuwing, opdat niet iedereen zijn vrouw van af heden met emmers urine overgiet en twee lekkere meiden van kantoor in huis haalt, want zo eenvoudig ligt het niet. Bedenk wat de meisjes zei den: "Ton brengt er veel offers voor, en hij krijgt er niet veel voor te rug". Een man met tomeloze energie en belangstelling voor al zijn mensen. Hij verafschuwt het woord „werkge ver", plaagt een meisje in de TROS- kantine ,met haar moet Je niet meer praten". Vertelt later: ,.Ze gaat morgen weg. Erg Jammer! Ze heeft een pracht van een baan aangebo den gekregen. Een ander personeels lid: „We zullen Landré ontzettend missen". De man zoekt naar een il lustratie. „We hadden het laatst ra zend druk en zaten te goochelen met telefoons. toen kwam Landré langs met een blad borrelhapjes, 6tapte binnen en zed: „Zo kinderen druk?" De hapjes die voor een verga dering bestemd waren, kwamen bij ons terecht". Over zijn 64 kerstverjaar dagen praat hij met plezier. „Toen ik een Jaar of drie, vier was, bij het begin van de Eerste Wereldoorlog was het familieleven van een veel groter zelfsprekendheid dan het tot mijn spijt nu is. Mijn ouders hechtten erg aan warmte en gezelligheid. Zo was thuis bij ons Sinterklaas een geweldig hoogtepunt. Ik heb dat weer overgedragen op mijn kinderen en nu op mijn kleinkinderen. Rond mijn achtste verjaardag maakte ik een verlanglijstje voor de Sint en daarna een voor mijn verjaardag. Je hoopte dan natuurlijk toch weer ca deautjes te krijgen, maar ik vond wel dat ik te kort kwam. Er kwamen weinig mensen, want ie dereen bleef op Eerste Kerstdag thuis. De tantes en kennissen belden wel op en feliciteerden Je hartelijk, maar ze kwamen niet. Dus brachten ze niets mee. Daarnaast was de sfeer op die dag van een zekere in getogenheid. Om half vijf gingen de kaarsen in de boom aan. Echte kaarsen. Die heb ik nu thuis ook nog steeds. Ik vind het gebruik van een stopkontakt om de kerstboom te verlichten afschuwelijk. En vanaf diezelfde tijd werd er gezongen bij 'de boom, maar ik wou op mijn ver jaardag wel wat imeer lol dan „de Herdertjes lagen bij nachteWel kreeg ik aan het kerstmaal alles het eerst, Dat vond ik erg belangrijk Mr. Landré heeft er geen enkele moeite mee om een levendig beeld van zijn vroegere kerstverjaardagen op te roepen. „Naarmate Je ouder wordt, gaat de betekenis van Kesrt een grotere rol spelen. De balans verandert. Ik vind dat niet erg. Het is wel een dag waarop ik zoek naar familie". Iets materieels,Als Je ouder wordt is het leuk dat je cadeautjes prachtig zijn ingepakt. De kleinkin deren komen met prachtig ingepakte dingen. En dan is er nog een merkwaardige traditie. Elk Jaar stuurt mijn zus mij een chocolade-kerstkrans met de mededeling: Dit was de grootste die ik kon vinden". Dat slaat terug op vroeger. Elk Jaar kreeg Ik op mijn verjaardag een grote chocolade kerstkrans gevuld met fondant. Mijn zus en broer mochten een kleine uit de kerstboom halen. Die prachtig grote kerstkransen zijn er niet meer". Filosoferend over nu en vroeger. „Wat Je tegenwoordig op verjaarda gen krijgthet kan haast niet op. Vroeger kreeg ik iets van pakweg twee gulden en daar was ik ver schrikkelijk blij mee. Ik had een grote houten tram en ik vond het prachtig als ik iets voor die tram kreeg. Ik herinner ime nog hoe dol blij ik was met de tramverlichting; lichtjes die op een batterij werkten. Het is nu toch wel allemaal veran derd." Stilte..Rond de Trosgebouwen loeit de herfstwind. Landré; "Je realiseert Je nu op Je verjaardag: I'm in the autumn of my life (ik ben in de herfst van mijin leven). Dat besef je uitgerekend op de dag van de we dergeboorte. Ik ben nu ernstiger dan andersFronsend"Ik zou dit Jaar liever op 2 Januari Jarig zijn, dan kon ik nog een Jaar blijven." Stilte. "Dit jaar ga ik kerst voor het eerst buitenshuis vieren met de kinderen en kleinkinderen. Ik wil voorkomen dat ik het allemaal moeilijk vind, dit jaar." Joop Landré zit peinzend achter zijn bureau. Zegt nadenkend: "Ik heb precies bereikt wat ik wilde. Ik hoopte het bestuur de a-status aan te bieden met 500.000 leden. Is dat dan niet het moment om de zaak neer te leggen?" En: zichzelf overtuigend .'Tk kom in het be stuur. Je blijft natuurlijk betrokken, maar wat zal ik de mensen missen". Dan resoluut: "Als ik mijn energie niet kwijt kan, ga ik wat anders doen". Is hij bang voor het afscheid? "Ik wapen me wel. Ik ben een ge voelsmens. Het kan best zijn dat er een traantje valt, maar geen van mijn medewerkers zal me dat kwa lijk nemen." Nogmaals: "Dat dage lijks contact zal ik bijzonder missen." TROTS Hij is wel trots pp "zijn" TROS. Ver gelijkt het met een krul'denierswin- keltje dat uitgroeide tot supermarkt. "We zijn er voor de mensen. Zij niet voor ons," is zijn stelregel."We maken wel fouten. Nou, dan geef ik dat toe, In Den Haag zijn gisteravond de letterkundige -prijzen van de Jaji-Campertstichting uitgereikt. De dichteres M. Vasalis ontving de Constantijn-Huygensprijs 6.000 voor haar hele oeuvre, de 43- jarige Hugues Pernath uit Antwerpen kreeg de Jan-Campertprijs f3.000voor zijn dichtbundel "Mijn tegenstem", de Vijverbergprijs (f 3.000) ging naar de 45-jarige William D. Kuïk uit Utrecht voor de door hem geschreven en geïllustreerde roman "De held van het potspel". Een bijzondere prijs van eveneens f3.000 werd uitgereikt aan de 41-jarige Nijmeegse literatuur-historicus dr. P. J. Buynsters voor zijn biografie van Hieronymus van Alphen. Op de foto wordt M. Vasalis (Margre- tha Drooglever Fortuyn-Leenmans) gefeliciteerd door de dichter Huub Oosterhuis en acteur Henk van Ulsen. ADVERTENTIE Gemakkelijk en betrouwbaar bij de NMB. Voor alle doeleinden. Ook voor het verbeteren van uw woning. Geen informatie bij werkgever. Kwijtschelding bij overlijden. Inlichtingen bij alle NMB-kantoren. voor uw auto voor uw boot voor uw meubilair voor uw keuken voor uw caravan LEIDEN Je kunt als trouw theaterbezoeker in korte tijd van de ene verbazing in de andere val len. Je maakt de komst van de kordate Marjol Flore mee, Je bent getuige van de wedergeboor te van Liselore Gerritsen en Je zit dan opeens weer tegenover 't middelpunt van een nieuwe rage: Robert Long. De eerste solo-elpee van deze 31- jarige zanger, die zich nog niet zo heel lang geleden heeft losge scheurd van de popgroep "Unit Gloria", om als vertolker van wat tegenwoordig „luisterlied" heet, een zelfstandige carrière te beginnen, vliegt van de toonban ken en de tweede zal niet lang meer op zich laten wachten. Naar de plaat "Vroeger of Later" zal vandaag en morgen in Leiden on getwijfeld extra veel vraag zijn, nu het idool van de jeugd met zijn cabareteske programma in het voornamelijk met Jonge meisjes volgestouwd LAK-theater is ver schenen. Toegegeven moet worden dat de ze door veel commercie omgeven liedjeszanger de weg naar het kleinkunstenaarschap met veel artistiek succes is ingeslagen. Een klasse apart eigenlijk, deze her boren Robert Long. Achter zijn theatershow staat weliswaar nog steeds het kapitaal van een mach tige grammofoonplaten-maat schappij, maar dat kan de be kendheid van het nieuwe talent alleen maar ten goede komen. Het lijkt in elk geval de moeite waard om Robert Long op zijn artistie ke pad te blijven volgen. De Ne derlandse chansonnier .wiens hui dige succes een beetje te verge lijken is met dat van Jaap Fis her vele Jaren geleden, zong gis teravond een groot aantal lidjes, enkele met eigen gitaarbegelei ding, de overige met die van een band. Ondanks dit laatste was 't plezierig luisteren zowel naar de lyrische ais naar de ironische en satirische liedjes van Robert Long die bovendien nog een erg sympa thieke uitstraling heeft. Een liedje als "Liefste mijn liefste" bevat weliswaar een aan tal van modieuze modernismen doortrokken filosofietjes, maar daar staan prachtig poëtische lied Jes als "Afscheid" en "Kalver liefde" tegenover. Dat laatste lied je bijvoorbeeld met regels als "nu opeens heb Jij gezegd ik wil niet meer, de eerste keer doet zoiets zeer; dan lig je huilend in Je bed, Je voelt een redeloos ver zet" biedt zoveel herkenningspun ten en heeft zoveel zeggings kracht, dat Je als in een flits Je eigen schoolavontuurtjes aan Je voorbij ziet trekken. Veel applaus kreeg Robert Long ook voor zijn "Het leven was lfjden" 'n sterk ritmisch lied- Je, waarin hij genadeloos afre kent met de frustraties van het kerkvolk. Robert Long reeg de liedjes met conferences aanéén, en daar leek zijn professionalisme nog niet zo heel erg sterk. Maar dat heeft dan toch weer te maken met het groeiproces, waarin de bijna twee meter lange Long zich op het ogenblik bevindt. Het was al met al een voorstelling, die ze ker om een herhaling vraagt. In het voorprogramma een op treden van de Leidse troubadour Jan van Rhenen met oude en nieuwe liedjes. Het optreden van Van Rhenen bleek aan zelfver- zekerheid te hebben gewonnen, ook waar hij zijn liedjes aan el kaar moet praten. Hij boekte voor al groot succes met zijn humo ristische liedjes als die over "Henk, de inspringkracht" en met zijn eigen persiflage op "De wilde boerendochter." PIETER C. ROSIER NEDERLAND I 18.45 Paul us de Boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 AVRO's Toppop presenteert do Nationale Hitparade (AVRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Muziek Mozaiek (AVRO) 21.35 Kung Fu, tv-serie (AVRO) 22.25 Tele vizier Magazine (AVRO) 23.05 AVRO's Sportpanorama (AVRO). 23.25 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.15 Sportleiding, les C (TELEAC) 18.45 Paulus de Boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Speedy Gonzales (KRO) 19.10 Piste, variétéprogramma (KRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.20 De van Speyk Show - of - dan liever de lucht ln (KRO) Programma van Aad van den Heuvel met als speciale gaste het Amerikaanse zangeresje Kiki Dee. 22.55 Interview met de minister-president (KRO) 23.05 Journaal (NOS) maar de basis is dat er anno 1974 nog normen bestaan en we zijn er niet om de mensen te betuttelen, te Shockeren of te beledigen. Uit de omroepverkiezingen is tot twee keer toe gebleken dat we erg goed heb ben aangevoeld wat men wil Dat heeft tot grote onrust geleid bij de collega's". "Ik ben als de dood voor macht. We werken hier vrijer dan vrij en uiterst democratisch. Ik ben gewoon een medewerker als leder ander, maar dian de aanvoerder van het elftal. Als ik een slechte wed strijd speel, hoor ik dat wel". Kans om ij del te worden, krijgt hij door zijn kinderen nsiet. Ooit stond er bo ven een interview: "De koning van de Tros." Schaterend vertelt Landré: "Nou, dat (heb ak geweten. Met Sin terklaas kreeg ik vatn mijn volwas sen kinderen allemaal pakjes met erop: "De koning van de TROS" dan word ik zo zalig belachelijk ge maakt..." Ik ben een televisiecriticus, geen levenscriticus, dus ik zou kunnen volstaan met te zeggen dat Henk van der. Meijden in „TV-privé" gisteren in navolging van Sonja Barend en Ischa Meijer niet meer met een gast sprak maar met drie. Te weten Maria, Lotti en Marike Heyboer, geen zusjes zoals de achternaam doet vermoeden, maar de echtgenotes van de etser Anton Heyboer. Een echte echtgenote (Maria, al 13 Jaar), en twee onechte: Lotti bijna 9 Jaar en Marike zeven maanden. Van der Meijden ontving hen in een hooibergje, hij stelde zijn vragen in staccato, dus snel achter elkaar, met een lichte voorkeur voor Lotti: „Vertel jij 't, Lotti". Regisseur Ralph Inbar, die tegenwoordig „gaat" met Willeke van Ammelrooy nadat hij haar in de eerste „TV-privé" geregisseerd had (ik meld dit op gezag van Henk van der Meijden), zat er zoals gewoonlijk close bovenop, en de meisjes kregen na afloop een passend geschenk, namelijk een spinnewiel en aanver wante instrumenten. Dat zijn de feiten. Maar Ja, de tv-kritiek kan zich nu eenmaal niet tot de uiterlijkheden beperken, ze moet zich ook met de inhoud bezighouden, en dat is in dit geval niet eenvoudig. Wat zagen we? Drie lieve, mooie meisjes, niet verlegen, niet schuw, vrijuit pratend over Ton ..Ton stinkt niet"), hun liefde voor Ton en alles wat er mee te maken heeft. Ter geruststelling van de ouders: alle meisjes slapen apart. En Ton ook, want zo is het geschreven, en zo is het goed. Sex bestaat immers niet in deze driehoeksverhouding met vier hoe ken. „Sex lijkt me een arm gevoel, een behoeftig gevoel", zei Lotti. "Ons liefdesleven is gewoon verlegd, wij hebben de hele dag een liefdesleven". Wel krijgen ze af en toe een kusje van Ton, maar niet op de mond. Marike verklaarde dat zij de enige van de drie is die daarbij nog wel een fijn gevoel krijgt, maar dat diende natuurlijk over te gaan. Op de vraag van Henk of ze geen kind wilden hebben, antwoordde Lotti: "Wat heeft het voor zin een kind te maken. Je kimt toch veel beter een kind van jezelf maken". Dit is dunkt me de sleutel van deze vrjj unieke, kleine, besloten samen leving in Den lip, voorzover Je althans een samenleving besloten kunt noemen die zich met huid en haar heeft overgeleverd aan Henk van der Meijden in de krant, op de televisie en sindskort ook in boekvorm. Zij zijn alle drie, ondanks him 33, 33 en 23 Jaar, kinderen ge- onder het "regime" van Anton Hey boer, dat in de verte aan interim training doet denken: hard, zacht, hard, zacht. Ze moeten veel huilen, maar ze zijn erg gelukkig. De eerste drie ja ren waren een hel, maar dat moest juist, daarmee maakte Ton je vrij. "Ton is een oermens, hij is al- les honderd procent" "Ton werkt de hele dag aan ons, hij kan er nooit bij gaan zitten". "Ton geeft nooit uit eigen boosheid een klap, alleen maar als je die verdient". "Hij gaat wel dood, maar we laten hem niet doodgaan. Een soort sekte dus, vergelijkbaar met Lou de Palingboer, minder ver ward maar toch ook met van die on omstotelijke wijsheden als: "Maria moet eerst door Ton worden af gebroken voordat zij zichzelf kon worden", en "Hij is helemaal erg schoon bij het strelen". Ik vermoed dat je ervoor geboren moet zijn om Je in zo'n sekte thuis te kunnen voe- Ine, en de enige vraag die ik dan ook mistte was, hoe het met vroe gere vrouwen van Anton was afgelo pen? Want er zijn er meer geweest dan deze drie. Waarom zijn zij weg- gegaan? Wat is er van hen gewor- den? Waarom hebben zij deze uni versele liefdesband wel verbroken? NICO SCHEEPMAKER VRIJDAG 20 DECEMBER Hilversum I li1® ?p*: Uitzending van de Rooms Katholieke Partij Nederland. KRO: Nieuws. 18.41 Echo 18.60 Ver- nieuws, feiten en achter gronden op sociaal-maatschappel. ter rein. 18.58 Marktberichten i.s.m, KNBTB. 19.00 (S) Springplank, pro- t jonge artiesten. 19.30 (S) In antwoord op uw schrijven: ver- zoekplatenprogramma. 21.00 (S) De blanke top: radiotelevisie. 22.25 Over weging. 22.30 Nieuws 22.4 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum II 17.56 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Vandaag dit. morgen dat. 18.20 Essay. 18.30 Programmaoverzicht. 18-31 Embargo: themaprogramma. 19 30 Radio Vrij België. VARA: 20.00 Nieuws. 20.05 (S) Lucio Silla, muziekdrama van Joh. Chr. Bach. 22.50 (S) De Staafl- Radio journaal, de Duitse en De N. 22.0 Soultime U.SA. 2.02 weerbericht. 20.15 (K) it door. 4.02 Voor dag rtver. Amerikaanse speelfilm. 22.0 22.05 Radiojournaal Magazine. 1.0!. Continu de nacht en dauw. (2.08, 4.0d naai). NCRV: 6.02-7.00 (S) Klaar' ker. ZATERDAG 21 DECEMBER Hilversum I Hilversum III leder heel uur nieuws. NCRV: 7.02 (S) Drie op Je boter ham. 8.02 (S) Drie op je boterham: 9 03 (S) Tot uw dienst: klassieke muziek. 10.03 Muziek bij de koffie 12.08 (S) Drie tussen de mid dag: Los Vast. 14.03 Schrijf es 'n kaar tje: verzoekprogramma met informa tie. 16.03 (S) Sportshow. TV DUITSLAND Duitsland I l'0-00 (K) Journaal. 10.05 (K) Ak- tualliitelitien en muziek 10.25 (K) Der MiHtonendieb. Duitse speelfilm. 12 05 (K) Kultureel magazine. 12.50 <K) Persoverzicht. 13.00-13.20 (K) Journaa 15.50 (K) Journaal. 15.55 (K) Amuse mentsprogramma. 16.40. (K) Kinder programma. 17.10 (K) Jongeren-ro- gramma. 17.55 (K) Journaal. (Regio naal programma: NDR: Sportjour naal 18.30 (K) Afctualitediten. 18 45 (K) Zandmannetje. 18.56 (K) Nordschau- Magazin. 19.26 (K) Informatief pro gramma. 19.59 (Zw.w.) Programmaover zicht TOR: 8.55-11.45 (K) Schoolte levisie. 18.05 (K) Informatief program ma. 18.40 (K) AktualHiteiten. 19.20 (K) Megalopolis, klein tv-spel) 20.00 (K) tenlands jo I.O (S) Wegwezen. beeld 9.30 (S) Tien-om: kinderpro gramma. 10.00 (S) Aktua-sportsport en muziek met van 10.80-10.32 Nieuws. II.0 Hartje Amsterdam: mensen-me ningen-muziek. Overheidsvoorlichting 12.16 Vast en zeker: Een uitzending van het ministerie van Sociale Zaken en het Voorlichtingscentrum Sociale Verzekeringen TROS: 12.26 Medede lingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.41 Aktua II. 13.00 (S) Troes-Counitry. 14.00 (8) Steiger B: Nederland I gevarieerd programma. 15 30 Nieuws. Hp" 15.33 (S) Als dat zou kunnen: ver- zoekplatenprogramma. 17.30 Nieuws. ,t,, 2. speenum. 22.0 (K) Der 7 Sinn. 22.10 (K) Reportage 22 35 (K) Journaal en weerp bericht. 22.50 (K) Der Menschenfreund. tv-spel. 0.25 (K) Journaal. Duitsland II (K) Kinderprogramma. 16.30 (K) TV-oursus. 17.00 (K) Jour- ,l7A° <K> Journaal voor scholie ren. 17.40 (K) AktualLteiten en mu- ziek 18.20 (K) Vater der Klamotte, «rte. 18.55 (K) Barbapapa. 00 (K) Journaal. 19.30 (K) 20.15 (K) Die Stras- San Francisco, tv-fllm. 21.16 (K) Jtournaal. 21.30 (K) Zusammen- 22M <K> spon. IU ivmuuö vn net geneim van schier, «reuwo. 16.30-17.30 (K) Stuif es in. NOS: 18 45 III. 17.55 De Tijdma- (K) Paulus de Boskabouter. 18.55 (K> 17.32 chime, hoorspelserie. Hilversum II VARA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 (S) Z.O. voor alle kinderen die op zijn. 8.00 Nieuws. 8.11 **-1 ouiuo uc ouaMiuuuier. iö. Journaal. KRO: 19.05 (K) De nieuwe avonturen van Peppi en Kokkl, kinder- <51 Jl^sene. Dingen de dag. 8.23 (S) Z.O. iedereen. 10.30 (S) ZI.: muziek en informatieshow (11.00 Nws.). 13.00 Nieuws. 13.11 (S) In de Rooie Haan: lichte muziek en aktualitelten. NOS: 15.00 S) NOS-Ja®5. 1530 Gamma van Alpha en beta: nieuws uit de wereld van wetenschap en technologie 16.00 Nieuws. 16.03 (S) Het Zwarte Schaap: programma voor Surinamers en An- tillianen tol Nederland. 17.00 (S) Har monie en Fanfare in Nederlanden Europa. 17 45 Voor blinden en slecht- NOS: 23.10-23.15 (K) Journaal. NOS: 18.46 (K) Paulus de Boska bouter. 18.65 (K) Journaal. NCRV: 19.05 (K) Zo vader, zo zoon. 19.30 (K) Dorts Day. NOS: 20.00 (K) Journaal. NCRV: 20 21 (K) Toi, tol. tol. bij Ted: showprogramma. 21.50 Mensenleven: Wonen. 22.20 (K) Far- Majeure. 22.50 (K) Sancta Ctvitas. vaughan Williams. NOS

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5