C&ói U tbcfi ytortxfoliyex! De witte prinses. Er was eens 'n prinses die in 'n mooi wit kasteel woonde. Trouwens alles was daar wit. De vloer, de stoelen, het ontbijt-ei, de baard van de koning. En omdat het tegen kerst hep was ahes buiten ook wit. Van de sneeuw. De prinses was zelf ook helemaal wit. Misschien dat ze daarom al vanaf haar 3e jaar huilde. Iedereen had van ahes geprobeerd om haar aan het lachen te krijgen. Maar niets hielp. Op 'n dag was er 'n klein mannetje aan de deur die het weer eens wilde proberen. Toen hij bij de prinses was toegelaten haalde hij 'n verfkwast uit z'n zak, doopte die in 'n pot rode verf en spatte 'n pracht van 'n spatter op de witte jurk van de prinses. Van schrik hield de prinses even op met huilen. Pats weer'n spatter. „Hola" zei de prinses, „dat is leuk, doe het nog eens 'n keer". Als 'n kleine tovenaar zwaaide het mannetje met zijn kwast. De ene kleur na de andere spatte hij op de witte kleren van de prinses. En bij iedere kleur werd^c/1 de prinses vrolijker. 1 „Geef mij ook eens 'n kwast" zei de jrinses, „dan zal ik mijn kleren eens 'n deurtje geven". De koning die net boven kwam omdat hij opeens geen huilen meer hoorde kreeg 3 groene strepen over zijn witte baard. „Goed werk" zei de koning. „Vanaf nu ben je hofschilder en moet je iedereen 'n kleurtje geven, want dat witte gedoe heb ik nooit wat gevonden". 'n Modern sprookje om voor te lezen. Speels bloesend en zacht glanzend valt deze feestelijke Tricel bloesonbloes, met nostalgische zilveropdrak op de rug. 152-167 27.- Helemaal in de roos met deze schitterende fluwelen bloemetjesrok, modieus klokkend, op de nieuwe lengte. 152-167 55.- Vlot en feestelijk is het op donker fond bedrukte Palomino overhemd van katoen. 152-176 20.- Modem gedragen met een glanzende Helanca pullonder. 152-176 14.- 'n Vest waar je je lekker in kunt voelen, zware acryl kwaliteit, in leuke kontrastkleuren en mooie grote knopen. 128-140 18.- Tlaaronder b.v. zo'n moderne glanzende Helanca pullonder. 128-140 12.- Kompleet gemaakt met een Mooi en toch lekker sportief daarbij Palomino velours pantalon, met een acryl/katoenen velours broek, riem. 152-176 50.- 122-146 40.- Wat is fijner dan je op je mooist te wetenin zo'n prachtige met lurex geborduurde Tricel bloes, daaronder een zilverglanzende lurex pullonder. 152-167 samen 50.- Precies passend daarbij een zwart fluwelen Tricel rok, op de juiste moderne lengte. 152-167 37.- In de romantische „Style Paysanne" een katoenen overbloes rijkelijk met brede kant gegarneerd. Eronder een warme pullonder. 122-146 40.- Een lange rok van dezelfde bedrukte katoen erbij is natuurlijk helemaal het einde. 122-146 35.- n Heel feestelijke jongenskombinatie is dit blits glanzende lurex vest, zwart met 'n zilver draadje, daaronder een dunne witte colpull en een perfekte zwarte fluwelen broek. 98-116 55.- Ongerept mooi zijn in een puur witte bloes met fijn smockwerk, 'n moderne kraag en grote knopen. Praktisch polyester. 98-116 22.- En wat is romantischer daarbij dan een met rozeknopjes bedrukte fluwelen maxirok, waar ook nog kant aan zit. 98-116 30.-

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 20