de rüksoverheid vraagt IO adviseu(r)se farmaceutische produkten Mercedes-Benz 3M Nederland is een verkoopmaatschappij van een groot. Internationaal bedrijf. De sfeer wordt er bepaald door prettige samenwerking van nogal jonge mensen. Daaraan dankt 3M haar oorspronkelijkheid. 3M research levert daarvan steeds opnieuw de bewijzen: vele vernuftige produkten op allerlei terrein. Bedacht om iedereen 't werken een beetje makkelijker te maken, en 't leven een beetje aangenamer. Dit zijn er op dit moment al meer dan 10.000 en er komen er nog dagelijks nieuwe bij. de uitvinders 3M NEDERLAND BV Postbus 193, Leiden. Voor onze groep RIKER Products zoeken wij een actieve en representatieve De man of vrouw die wij voor deze zeer zelfstandige functie zoeken zal in het rayon Zuidholland verantwoordelijk zijn voor de voorlichting aan artsen, apothekers en ziekenhuizen betreffende onze farmaceutische preparaten. Verscheidene van onze produkten genieten reeds geruime tijd grote bekendheid, doch met name voor de introduktie van nieuwe produkten kunnen wij een ruime dosis pioniersgeest gebruiken. Medische kennis is erg belangrijk, terwijl 1 2 jaar ervaring met deze werkzaamheden bijna onontbeerlijk is. Voor intensieve trainingen zullen wij zorgdragen. Van u verwachten wij de bereidheid om, o.a. middels doelgerichte cursussen, tot een professionele adviseur uit te groeien. Kandidaten tussen 25 en 30 jaar met een voltooide H.B.S., H.A.V.O. of Atheneum-opleiding worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties voorzien van een recente pasfoto te richten aan de afdeling Personeelszaken. BANKSTELLEN uit eigen fabriek Grote sortering fcwaliteits- stoffen 5 Jaar garantie op binnenwerk. Normale prijs f 400,- voor t 795,—. DEM Meubelfabriek. Toonzalen: Culemborg, fabriek, Houtweg 8, geopend ma fe/m za. tot 18 uur Vr tot 21 uur. Den Haag, Weimarstraat 263, ge opend di. t/m za. tot 18 uur Do. tot 21 u Voorhout. Loos- terweg 5 (by de Tapijt schuur), geopend di. t/m za tot 18 u. Voor alle inlichtin gen: Culemborg. 03450—2602 Goed idee voor de Kerstdagen 1 Duizenden korte en lange BONTMANTELS BONTHOEDEN kunt D nu kopen vèr beneden de nor male waardel B.V.: Lam lang f 398,—; Ca- brito lang f 398,—; Yemen t 389.— Nerts kilius f 798,— Bisamrug lang achterpoten Nerts lang t 2198,—enz., enz., verder alle soorten tegen de aller laagste prijzen! Desg. soepele credietservice Waarborgga- rantie. Dit kan alléén de grootste en goedkoopste bontzaak v. Nederland: DE BONTKONING. Hoogstraat 97, Rotterdam-C., telefoon 010—117 117 Vrijdags koop avond tot 9 uur (extra koop avond 23 december tot 9 uur) BJj koop reisgeld v. 2 pers terug (ook benzine auto) d. geh. Nederland, dus gratis reizen. HJI1NSE VOOR ALLE rtaarLstr. 129, teJ 21806 Cl De heer G. van B te V. (Comestibles) (40) 'Ik heb hex geleerd van een kollega ook met een comestibleszaak. Zorg dat je een goede aanbieding hebt en adverteer ermee in de krant. Die kleine rubriekadvertenties worden gespeld, geloof me. Ik heb er heel wat klanten aan te danken/ Het dagblad Is een bindend f kontaktadres. LJ technisch adviseur (mni./vri.) vac. nr. 4-541011158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne tb.v. de Afdeling Beroepen Milieuwetgeving Taak: opstellen van gemotiveerde technische adviezen t.b.v. de Raad van State inzake bij de Kroon ingestelde beroepen ingevolge milieu wetgeving; te dien einde o.a. instellen van onderzoeken ter plaatse en technisch beoor delen van documenten, waarvan bij een beroep sprake kan zijn; deelnemen aan commissie vergaderingen; overleg plegen en contact onderhouden met adviserende instanties en deskundigen van oju. Inspectie Milieuhygiëne, TNO en Afdelingen Bouw- en Woningtoezicht Vereist: diploma HBS/HAVO met wiskunde. Diploma HTS (Chemische of Fysische Techniek of werktuigbouw) en tenminste enige jaren bedrijfservaring in een procestechnische functie. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk v f 3775,- per maand. leeftijd en ervaring, r technisch adviseurs (mni./vri.) vac. nr. 4-540811158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Afdeling Beroepen Milieuwetgeving Taak: opstellen van technische adviezen t.b.v. de Raad van State inzake bij de Kroon ingestelde beroepen Ingevolge milieuwetgeving; te dien einde o.a. instellen van onderzoeken ter plaatse en technisch beoordelen van documenten, waarvan bij een beroep sprake kan zijn; deel nemen aan commissievergaderingen; overleg plegen en contact onderhouden met adviserende instanties en deskundigen van o.m. Inspectie Milieuhygiëne, TNO en Afdelingen Bouw- en Woningtoezicht Vereist: diploma HTS (alle richtingen m.u.v. elektrotechniek); tenminste enige jaren bedrijfs ervaring. Enige juridische kennis en/of ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 3195,- per maand. controleur (mnl./vrl.) vac. nr. 4-540711158 voor het Ministerie van Justitie tb.v. de Directie Gevangeniswezen, Afdeling Arbeid, Bureau Hout Taak: rapporteren en adviseren m.b.t. doel matigheid van de onder genoemd bureau ressorterende bedrijven in de inrichtingen van het Gevangeniswezen, alsmede controleren van en toezicht houden op de voortgang van de in bewerking zijnde orders en terzake adviseren van de betreffende functionarissen. Voorts voeren van de met de orders verband houdende correspondentie. Vereist: MTS of een hiermee vergelijkbare opleiding en ervaring in een leidinggevende functie bij een produktiebedrijf in de houtsector. Redactionele ervaring. Bereidheid tot het - zo nodig - volgen van verdere opleidingen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2143,- per maand. technisch medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volksgezondheid f Milieuhygiëne t.b.v. het Rijksinstituut ziening r Drinkwatervoor- Taak: het in teamverband mee voorbereiden en opstellen van plannen voor de toekomstige drink en industriewatervoorziening op lange en middellange termijn. Deze plannen variëren van het opstellen van prognoses voor de toekomstige waterbehoeften, tot het aangeven van in de toekomst uit te voeren werken, zoals werken van grondwaterwinning, spaarbekkens en infiltratie- werken, alsmede het waarderen van nieuwe technologische ontwikkelingen. Naast uitvoering van technische berekeningen voor bovenge noemde werken, zullen veelvuldig contacten met andere instanties worden onderhouden. Een belangrijk deel van de werkzaamheden betreft het onderzoek naar het toekomstig industrieel waterverbruik; een onderzoek dat in samen werking met de industrie geschiedt Vereist: diploma HBS/HAVO met wiskunde. Diploma HTS (weg- en waterbouw of chemische techniek). Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk v f 2510,- per maand. i leeftijd en ervaring, max. medewerker bureauhoofd (mnl./vrl.) vac. nr. 4-540011158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken tb.v. het Bureau Post- en Archiefzaken Taak: de functionaris wordt belast met aan gelegenheden betreffende: ontwikkeling (volgen en bestuderen van de externe ontwikkeling t.a.v. post- en archiefzaken, zoals nieuwe methoden, hulpmiddelen, mechanisering/automatisering, registratie en analyse van productiecijfers en het systematisch normstellingsonderzoek); opleiding (verzorgen van de interne vakopleiding, mede ontwerpen van instructies en voorschriften, mede begeleiden van leerling-ambtenaren); buiten dienst (bezoeken, adviseren en bijstand verlenen aan zelfverzorgende diensteenheden en fnsteliirv- gen ressorterende onder het ministerie). Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO, diploma Archiefverzorging SOD I en ruime ervaring in post- en archiefzaken. Diploma Archiefverzorging SOD II of GA I strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage (Centrum). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2458,-' per maand. controleur vanüe drogisterijen (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne tb.v. de Hoofdinspectie voor de Geneesmiddelen Taak: controle op naleving van de wettelijke bepalingen m.b.t de geneesmiddelenvoorziening door drogisten. Vereist: tenminste diploma MULO; drogist- of apothekers-assistenten opleiding. Rijbewijs BE. Leeftijd: vanaf 30 jaar. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2458,- per maand. hoofd onderafdeling plannen (mnl./vrl.) nr. 4-536211158 r het Ministerie vi i Verkeer en Waterstaat Taak: ontwerpen van loopbaanpatronen voor diverse categorieën medewerkers van ver schillend niveau o.m. door het statistisch be werken en analyseren van daartoe te verzamelen gegevens (meerjarenplannen, personeels bestand, functiesoorten enz.); opstellen van prognoses voor het op langere termijn nodig geachte personeelsbestand; introduceren en begeleiden van de personeelsplanning bij het Ministerie en de daaronder ressorterende diensten enz. (m.u.v. de Rijkswaterstaat). Vereist: diploma HBS-B, HAVO met wiskunde pakket of een hiermee vergelijkbare opleiding. Voltooide opleiding op HBO-niveau. Redactionele ervaring en ervaring in statistische werkzaam heden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2458,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 3195,- per maand aanwezig. bibliothecaris (mnl./vrl.) voor de Centrale Bibliotheek van het Paleis van Justitie vac. nr. 4-536511158 voor het Ministerie van JustHie tb.v. de Griffie van de Arrondissementsrecht bank te 's-Gravenhage Taak: leiding geven aan twee medewerkers, naast beheer en organisatie adviseren m.b.t de collectievorming; informatie verstrekken aan gebruikers van de bibliotheek; leggen en onder houden van in- en externe contacten; werkzaam heden als secretaris van de bibliotheek commissie. Vereist: de diploma's GO-A2 en GO-D en kennis van de moderne talen. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2458.- per maand. Tel. inlichtingen onder nr. (070) - 82 40 41, toestel 2569. medewerker onderafdeling plannen (mnl./vrl.) vac. nr. 4-536311158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat tb.v. de Directie Personeelszaken, Afdeling Formatiebeleid en Plannen Taak: meewerken aan het ontwerpen van loop baanpatronen voor diverse categorieën mede werkers van verschillend niveau en aan het opstellen van prognoses voor het pp langere termijn nodig geachte personeelsbestand o.m. door het verzamelen, statistisch bewerken en analyseren van daartoe benodigde gegevens (meerjarenplannen, personeelsbestand, functie soorten enz.). Vereist: diploma HBS-B, HAVO met wiskunde pakket of een hiermee vergelijkbare opleiding. Enige redactionele ervaring en ervaring in statistische werkzaamheden strekken tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1935,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2458,- per maand aanwezig. medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk tb.v. het Secretariaat Fonds voor de Letteren Taak: o.m. voeren van de financiële administra tie; notuleren van bestuurs- en commissiever gaderingen; uitvoeren van de regeling uitleen vergoeding. Vereist: diploma HBS of een hiermee vergelijk bare opleiding; ruime bekendheid met en interesse voor de nederlandstalige litteratuur; boekhoudkundige kennis. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2143,- per maand. administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-5412/1158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken Taak: verwerken van mutaties m.b.t aanstelling, ontslag, bevordering enz. in de personeels- en salarisadministratie en het maken van daaruit voortvloeiende berekeningen. Vereist: diploma MULO/MAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. B.v.k. ervaring in de personeels- en/of salarisadministratie. Standplaats: 's-Gravenhage (Centrum). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1735,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. typisten (mnl./vrl.) (evt uitsluitend 's middags) voor een te 's-Gravenhage gevestigde Overheidsinstelling Het diploma MULO/MAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding, alsmede een diploma typen strekken tot aanbeveling. Voor hen, die. nog niet kunnen typen, is - bij een volledige dagtaak - een gratis opleiding voor dit diploma mogelijk. Gedurende deze opleiding, die tijdens de dienst uren wordt gegeven, wordt het volle salaris uitbetaald. Salaris, afhankelijk van leeftijd en opleiding, max. f 1485,- per maand (bij volledige dagtaak), met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Boven genoemd salarisbedrag kan een toelage worden verstrekt tot max. f 100.- Der maand. De salarissen zijn exclusief 7$ °/o vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. zuinig van huis uit In de range grote bestelwagens, typen L406 - L608, biedt Mercedes- Benz u de keuze uit een benzine- of dieselmotor met een vermogen van 60 en 85 DIN-pk. Nuttig laadver mogen 900 tot 3600 kg. Eveneens leverbaar als chassis- kabina De grote wendbaarheid van deze bestelwagens maakt ze bijzonder geschikt voor stadsverkeer. En, veel typen kunt u met rijbewijs BE berijden. Verkoop en service b|j: Automobielbedrijf ADRI MULDER B.V. Rijnsburgerweg 86b RIJNSBURG Tel. 01718-73144

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 26