Opnieuw contact met gegadigden Hij WCIS er weer helemaal milieurechercheur agenda Oude tramwagen niet in de tuin BEEEEEiaB Warmond wil een Geen naakt strand PAGINA 2 DONDERDAG 5 DECEMBER 1974 Grondverkopen in Adegeest VOORSCHOTEN De Voorscho- tense commissie voor openbare wer ken onthi eld ziich in de openbare ver gadering van verdere plannen be treffende de grondverkopen in „Ade geest". De agenda was al vastgesteld voor de laatste raadsvergadering, waarin door de burgemeester het voorstel werd ingetrokken. Voorzitter wethouder Eveleens deel de de commissie mee dat kontakten met de gegadigden zijn opgenomen, geprobeerd wordt om tot een zoda nige oplossing te komen dat deze de instemming kan hebben van de raad. Er wordt spoed betracht en daarom kan de gemeenteraad een nieuw voorstel verwachten voor de raads vergadering van 20 december. Ten aanzien van de door de eige naren te bouwen bruggen omdat de uitritten op de Grieglaan moeten uit komen, is inmiddels ook een onder zoek gaande naar de mogelijkheden om de uitritten te maken naar de Beethovenlaan. Tegen dergelijke uit ritten zijn echter grote bezwaren aan te voeren. De wethouder was ook bereid na der te verklaren waarom afgelopen vrijdag de discussie met de raad zo onverwachts gestaakt werd. Om tot een verkoop en een koop te komen is de instemming nodig zowel van de raad als de gegadigden. Het zou onelegant geweest zijn eenzijdig de grondprijs te verhogen. De com missieleden zagen weinig heil in uit ritten via de Beethovenlaan. Vol gens het oorspronkelijke plan wordt per twee bungalows een brug ge bouwd over de vaart. Er is nog geen overeenstemming over de eisen waar aan deze bruggen moeten voldoen en daarom is er ook nog geen exaxte prijs bekend vam de bruggen die door de eigenaren zelf betaald en gebouwd moeten worden. Renovatie Langehorst In samenwerking met de bewoners van de Langehorst-, de Vredenhoef- en de Bethlehemstraat is een renova tieplannetje gemaakt, waardoor de straten meer groen en beter afgestemd worden op de recreatie. De auto's worden geplaatst aan de kop en het einde van iedere straat. De trottoirs worden evenhoog ge maakt als de straat, waardoor een promenade-idee komt. De bewoners kunnen naar eigen wens een stukje tuin krijgen met een breedte van on geveer 1% meter. Op de tekening worden de straten groener, minder stijf maar vooral veiliger voor de jeugd. Een bewonerscommissie uit de Bethlehemstraat heeft nauw samen gewerkt met de dienst openbare wer ken. Omdat reeds een krediet be schikbaar was. kan direkt met de re- construktie begonnen worden. Even tueel kan ook het plan ,,'t Kan" een dergelijk fleurig en speels straatbeeld krijgen. De bewoners worden uitge nodigd voor een gesprek. Door Paul Wolfswinkel LEIDEN Met een goede raad van Neerlands grootste kenner van Sin terklaas, namelijk Godfried Bomans, kun je de rol van Goedneiligman voor een klein deel ook zélf vervullen, denk e. Maar als je de hieronder vol gende passage leest. Ja dan wil Je de hele handel eigenlijk liefst al giste ren hebben afbesteld. Citaat: "Met bekommernis zien we het groeiend aantal Sinterklazen dat zich zonder enige aanleg of noemens waardige opleiding roekeloos in de Nederlandse huiskamers stort. We willen de desbetreffende seminaries nog eens extra op het hart drukken geen waardeloze figuren af te leve ren, doch alleen personen mijter en staf uit te reiken, die zich het brevet van bevoegdheid door enig licht pa rochiewerk hebben eigen gemaakt." Maar toch: ik heb in totaal zeven Jaar lang op diverse scholen gezeten waar paters Augustijnen de scepter zwaaiden. En op die manier weet Je hoe een man in een Jurk moet lopen. Je weet ook dat Je niet gewoon mag hoesten; Je moet kuchen. Ook is het ten strengste verboden zomaar non chalant de benen over elkaar te slaan. Neenee, dat gaat anders. Als Je mak kelijk wilt zitten, leg Je eenvoudigweg Je handen in de schoot. Van de tele visie jveet Je intussen dat er twee Ne derlandse bisschoppen zijn die het kruis op de mijter aan de voorkant hebben zitten. Vandaar dat Je in overmoed en verklaarbare IJdelheid toch de uitnodiging aanneemt om voor Goedheiligman op te treden. Ze ker als de geschenken al zijn gekocht. Wetenschap Mocht ik het vorig Jaar bij heuse kleine kinderen op bezoek komen, dit jaar waren op hetzelfde adres ook wat ouderen, die echter keurig him wetenschap dat de wereld hard is en meedogenloos wisten te verbergen. Uiteraard omgekocht met een zak zoetigs. En ze waren er weer: de afwassers, de beddenopmakers, de braven en dapperen van acht Jaar die altijd en geheel alleen per trein gaan en ko men, de veeleters, de bullebakj es ,de aanhankelijken, de schreeuwers, de allerkleinsten, de neuspeuteraars, de kunstjesmakers, de broekpoepers, de jongens die him veters niet kunnen vastmaken. Allemaal verlegen en be deesd. En dat ene Joch dat conse quent "meneer" tegen de zwetende Nico zegt en gewoon "Zwarte Piet' tegen een nog erger druppelende, zwart afgevende ogenrollende dood normale medeburger. En Je baard zit tooh voelbaar goed vast. Wat zou het toch kunnen zijn? Is de Sint per definitie een goeie sul en zijn secun- dant een potentieel in-de-zak-stop- per? Misschien komt er ooit nog eens een nagelaten verhaal van Bomans dat hierover klaarheid brengt. Ik zal het lezen en lezen en lezen. Wel aardig Plotseling staat René voor me. Vo rig Jaar nog diepgelovig en bedeesd, maar in staat zijn kunsten te verto nen. Een soort karate zwengel name lijk. Nu staat-tae grote gegroeid, min der overtuigd van Sints bestaan met de handen losjes in de broekzakken. Je ziet hem denken: "Och, die man probeert 't wel aardig, maar het is allemaal schmink hoor. Vo:rudt er ligt een zak snoep te wachten dus laat ik maar meewerken." Ik herken het manneke onmiddellijk en vraag hoe het met de karate is, waarvan ik vo rig Jaar al een proeve van bekwaam heid heb mogen aanschouwen. Rné kijkt me aan en ik zie hem plotseling weer in alle hevigheid geloven. Met een overgave en een wijsheid dat hij de enige die zelfs Plet de b«aas is. zegt hij toit de zwarte zweter „Ga jij daar eens st«an". Piet gaat "daar" staan en krijgt bijna een ferme voetstoot tegen de buik. Sinterklaas lacht hard op. Maar mag dat? Is dat toegestaan? Gezien hij geen protesten hoort lijkt het toch te mogen. Maar wel per uitzondering, daar ben ik van over tuigd). Heilig. Blozende basserd Het is niet het feit dat Je mag goeddoen en dat je statig moetschrij den. Het is niet het feit dat er liedjes voor je zijn geschreven en dat bange hartjes kloppen. Het is de mystiek, het grote geheim van de baard, de jurk, die idiote zwarte man en die ouwe blozende basserd, waarvan je enig verwijt en terechtwijzing aan neemt. Die man in de schoorsteen, die a'lles hoort en toch van 'n multo- bandvelletje moet spieken. Dait is Sinterklaas: de man van de schimmel en de stoomboot. De man die er een vol Jaar over doet om in Nederland te komen. Dat is ook de man die op een onacceptabele ma nier door een figuur als de kerstman wordt verdrongen. Want die heeft namelijk een boom. Sinterklaas heeft alleen maar een staf, die hij uit elkaar kan schroe ven. Leve Sinterklaas! WARMOND Samen met de ge meente Alkemade wil Warmond over gaan tot de aanstelling van een mi lieurechercheur. Deze zal in het hele plassengebied van de beide gemeen ten opereren. Momenteel wordt be keken welke taken de milieurecher cheur op de schouders gelegd moet krijgen. Op de Warmondse begroting Jubileum (40) van dokter Kortmann ZOETERWOUDE Dokter Kort mann zal 14 december zijn 40-jarig Jubileum als arts in Zoeterwoude vie ren. Er is een comité samengesteld om hem te huldigen en een passend cadeau te geven. Deze huldigings- avond zaü 20 december (20.15 uur) in het Blesse Paard in Stompwljk wor den gehouden en op zondag 22 de cember (19.00 uur) in „Ons Huis" in Zoetsrwoude. Geld voor het cadeau kan worden overgemaakt op nummer 3753.57572 op postrekening 132068 van de Rabobank in Zoeterwoude. Papegaaien gestolen WASSENAAR Uit de Louise-hal van het Wassenaanse Dierenpark zijn tussen 3 december 17.45 uur en 4 december 8.00 uur een aanbal kost bare vogels gestolen. De dieven, dui delijk vogelkenners, maakten drie kooien open en namen o.a. 3 rose kakaitoes, 2 goudnekdwerg ara's, 1 edelpapagaai, 1 geelvoorhoofd Ama zonepapegaai en een aantal andere vogels mee. De waarde van de ge sto le dieren bedraagt ongeveer f 7000,- is voor deze functionaris een bedrag van f 15.000,- uitgetrokken. In het komende Jaar zal de bouw van een chr. kleuterschool en de uit breiding van de School met de Bijbel met een leslokaal worden gereali seerd. De aanleg van het derde sportveld heeft het college hoog op de priori teitenlijst staan. Het staat nu op de vierde plaats. Het gymnastieklokaal ls hard aan een opknapbeurt toe ook dit is een van de zaken die het college snel wil aanpakken. Artotheek Een deel van de ln het kader van de beeldende-kunstenaars-regeling aangekochte kunstwerken ligt opge slagen op de zolder van het gemeen tehuis. Het ligt in de bedoeling deze kunstwerken onder te brengen in de Leidse (regionale) artotheek Hier- mee kunnen de kunstwerken een be stemming krijgen. Donderdag Breestraat 19. sociëteit voor gehandi capten, 25 uur nam. Tsjaikowskylaan 39. Voorschoten, ge- spreksavond Baha'l Gemeenschap 8 Van der Valk Boumanweg 236. Leider dorp, Bijbelstudie en Gesprekskring Baptistengemeente, 8 uur nam. St. Leonardushuis, Haagweg 14. keu ring vogels. 9 uur vjn.-4 uur nam. Apotheken De avond-, nacht- en zondags dienst der apotheken in de regio Lei den, wordt waargenomen door: Zui- der Apotheek, Lammenschansweg 7, tel. 23553. Apotheek R. van Breest Smallenburg, Loevestein 7, tel. 99211. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam.: Oegstgeestse Apotheek, Wilhelnuna- park 8, tel. 53274. Apotheek Voor schoten, Leidseweg 66, tel. 01717- 2525. SOS-dienst SOS - tel hulpdienst, tel. 071— 25202 Voor allen die ln moeilijkhe den verkeren dag er. nacht te berei ken Stichting werkgemeenschap Kindercentra Gespreksavonden Gespreksavonden Baha-j gemeen schap Wo 8 uur nam. Kennedylaan 11. Oegstgeest. vr 8.16 uur nam Fred. HendrlkDlantsoen 25 Leiderdorp Vormingscentrum Troef Programma Troef Jongerencentrum: Maandagavond: Toneelgroep en So- sjale Kreagroep; Dinsdagavond Ken- msmaklngsgroep Werkgroep Naald en Draad. Werkgroep Werk en Groep zon der Werk: Woensdagavond Leidse Rechtswinkel In Wassenaar T wentwel uur vrn i uur nam. do 7-9 uur Dienstencentrum Van Hoeendm 7-9 Sociëteit Twentwel. Breestraat 19. openingstijden, elke dag behalve op ma. do v.a 2100 uur Toegang *oor i 20 laar Veelzijdig En wie zagen we gisteravond zich met Spaanse haast door het stadhuis bewegen? Jawel, de ontheiligde Sint van Myra. Met bruut geweld smeet hü de deuren van de raadszaal open, waar twee-raadscommissies met som bere ijver de begroting aan een noch tans luchtige behandeling onder wierpen. Zijn Pieten strooiden enig snoepgoed in het rond en St. Nico riep toen uit: "Ik zie allemaal som bere gezichten." Maar dat was na tuurlijk snel verdwenen, want een hand van een raadslid is gauw ge vuld. Heer Langerak van de partij voor Vrijheid en Democratie liet even later zelfs de begroting voor wat zij was om er enkele pepernoten bij te halen. De hebberd. Korte tijd daar op verscheen de goedman wederom, maar nu in de hoedanigheid van ver gadervoorzitter. Sint Oosterklaas, zou je kunnen zeggen. Een veelzijdig man. Dat in elk geval. politieke gevangenen die u van Am nesty krijgt. Dat zijn adressen waar van bekend is de post over het al gemeen terecht komt bij de gevan genen en niet door de censuur wor den achtergehouden. De kaarten kunt u kopen bij de volgende gelegenheden: in veel ker ken op zondag 8 december; op don derdagavond 12 december, zaterdag 14 december en zaterdag 21 decem ber op de markt of op de Haarlem merstraat bij mej. A. van Til, Lange- straat lb in Leiden. Zy zorgt ook voor de wederverkoop. Ballon Amnesty Aha, we zijn eruit. Joke Schoute deed niet mee aan een ballonoplaat- wedstrijd, nee, Joke liet gewoon voor de "zottigheid" een ballonnetje de lucht in. Zo van: misschien komt-ie wei in Engeland. Maar daar kwam ie niet. Hij bereikt slechts de Schim melstraat. Joke woont overigens in de Nic. Beetsstraat. Iedereen tevre den nu. Ook dit Jaar zal Amnesty Interna tional weer een kerstkaartenactie in Leiden houden. Zoals u weet is AI een wereldwijde organisatie die zich het lot van de zogenaamde "gewe tensgevangenen" aantrekt. En dat zijn er nogal wat. Mensen die gevan gen zittten alleen omdat ze voor hun mening uitkwamen. Ook komt AI op voor alle gevangenen die worden ge marteld of de doodstraf dreigen te krijgen. Amnesty International ba seert zich hierbij op vier artikelen van de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens. De kerstkaartenactie is bedoeld om politieke gevangenen die tot de meest vergeten g-oep behoren, een groet van medeleven te sturen. De kerstkaarten kunnen natuurlijk ook gebruikt worden om uw eigen vrien den en kennissen een kerstgroet te sturen. Wanneer men kaart koopt, steunt men AI zowel moreel als gel delijk. Beter is het echter als u de kaarten stuurt naar de adressen van Vrouwen Sinds ruim een half Jaar is er bo ven het Praethuys een Vrouwencafé, een keer per week, op dinsdag. De bedoeling van de oprichtsters was en is dat er in een gezellige omgeving, op informele manier, over emancipa. tie en allerlei andere zaken gepraat kan worden. Dat er bij die gelegen heid geen mannen worden toegela ten, komt omdat de vrouwtjes van mening zijn dat ze zich dan wat on afhankelijker gaan leren opstellen tegenover de mannenmaatschappij. Eens per maand wordt er een le zing-discussie-avond gehouden. En dat is aanstaande dinsdag weer het geval. Er zal worden verteld wat vrouwen de laatste tien Jaar hebben gedaan aan het verkrijgen van ge lijke rechten. Zo rond een uur of acht, half negen. Redactie Paul Wolfswinkel Kreatief Sentrum een optreden van een nieuwe Nederlandse superblues- formatie: "Barrelhouse". Volgens ingewijden die het kunnen weten is het een veelbelovende formatie. De basis werd gelegd door drie leden van de Oscar Benton Bluesband te weten B. Baily (piano), Jay Walker (bas) en Johnny Laporte (gitaar). Verder maken van Barrelhouse deel uit Bob Dros (drums), Shakey Sam (gitaar, mondharmonica en zang) en Tineke Schoenmaker (zang). Zij is wel de grootste en verrassende ont dekking. Haar stem heeft iets aparts. Terre des Hommes Van de werkgroep Leiden van Ter- re des Hommes ontvingen wij het volgende berichtje naar aanleiding van een berichtje dat eergisteren in deze krant stond. Lees maar mee. Las u het artikel over de Koerden in de krant van afgelopen dinsdag? Aanstaande zondag vertrekt er een chartervliegtuig met hulpgoederen Koerdistan. Dit is mede te danken aan de spontane reacties op de blik semactie die Terre des Hommes in de regio heeft gehouden. Dit leverde tot nu toe 500 kg winterkleding, 150 kg babyvoeding en f 2500 aan giften op. 'Hoewel het benodigde bedrag van f 80.000 nog niet helemaal bin nen is, moet het vliegtuig weg voor dat de winter invalt. Terre des Hom mes vertrouwt er echter op dat het geld er wèl komt. Daarom is uw gift nog steeds van harte welkom op giro 290467 t.n.v. Terre des Hommes in Leiden of op het actiegironummer 100900 van de organisatie in Den Haag. De werkgroep Leiden is gevestigd ten huize van Hans van der Lee, Corn. Schuytlaan 40 in Leiden. Wassenaar De rechtskundige com missie in Wassenaar is van mening dat het college van b. en w. terecht de bouwvergunningen, die zijn aange vraagd door de familie Jochems, heeft aangehouden. De familie Jo chems wilde een vergunning hebben voor het bouwen van 388 woningen op het landgoed Duindigt, dat eigendom is van deze familie. Het bouwplan van de familie Jo chems is gebaseerd op het eerste uit breidingsplan van de gemeente Was senaar. De gemeenteraad heeft al en kele malen aangekondigd, dat voor het betrokken gebied een nieuw be stemmingsplan in de zaak is. Het is de bedoeling dat het terrein van Duindigt in het nieuwe bestemmings plan Landelijk Gebied de bestem ming natuurgebied krijgt. Op grond hiervan heeft het college van b. en w. de bouwvergunningen aangehouden. In de komende raadsvergadering op maandag 9 december moet de raad uitspraak over deze kwestie doen. Ir. Dorgedo. zal als de raad daarmee akkoord gaat, geen toestemming krij gen de tramwagen in zijn tuin te plaa/tsen. Wel ls 't college bereid mee te werken aan een oplossing van het plaatsingsprobleem. De raadsagenda voor maandag 9 december ziet er vender als volgt uit: Verhoging electriciteitstarieven Verhoging watertarieven Verhoging gastarieven Verhoging tarieven aanleg uit ritten en aansluitingen gemeenteri ool wijziging precarioverordenlng Suhsidie in de verzorgingskos- ten van kinderen, die de Leidse Bui tenschool te Katwijk aan Zee bezoe ken. Voorziening vacature bestuur Wassenaarsche Bouwvereeniging Verlenging beheersverordening gem. sociale dienst Afscheidsreceptie Aanleg riolering Paauwlaan voor zwem- instructeur Lans LEIDERDORP Z weminstructeur Lans van het zwembad De Does en de belangrijkste oprichter van de Leiderdorpse Reddingsbrigade krijgt Beroep tegen het weigeren van een vergunning tot het plaatsen van een tramwagen in de tuin behorende by het pand Van Bergenlaan 10. Verzoek om oorziening Inzake bouwplan landgoed Duindigt: adres van Mevr. M. Burgerhout-Jochems en Mr. H. Jochems Wijziging erfpachtscontract be- deae LDRB donderdagavond 12 treffende grond gelegen tussen Dr. Nog nèt Zaterdag: let op, hy is er nog nét. Sinterklaas in het clubgebouw van de LDWS-Jeugd. Van 3 tot 7. Daarna Vrydag (morgen dus) is er ln het afreis naar Madrid, december een afscheidsreceptie geboden in de Scheppingskerk van 7 tot 9 uur. Instructeur Lans die het niet meer met het huidige personeel bestuur van het zwembad kon Jgmijswet 1920 i- Mansveltkade en de Katwijkseweg Liquidatieplan gewest Leiden Barrelhouse vinden werd ontslagen werkzaam in een psychiatrische in richting in Arnhem alls zweminstruc- teixr. Aanvragen artikel 72 Lager On- artikel 50 Kleuter- onderwijswet Begrotingswijzigingen, WASSENAAR Helt college van B. en W. is geen voorstander van het tot stanidkamen van een naakt strand op Wassenaars grondgebied noch aan de grenzen daarvan. Dit brykt uit het antwoord daaromtrent op een vraag van Open Appèl bu de begrotingsbehandeling. Men is van mening dat naturisten in principe de vrijheid moeten heb ben de ongeklede strandreoratie te beoefen als ze dat willen, echter mat die restrictie dat anderen daar door niet mogen worden gehinderd. In Wassenaar wordt geen mogelijk heid gezien deze vorm van recreatie ongehinderd en zonder anderen te hinderen uit te oefenen, zeggen B. en W. B. en W. zien weinig reden oan initiatieven te nemen op het gebied van de kabeltelevisie. Wel acht men heit raadzaam de technische ontwik keling op dit gebied goed te blijven volgen. De publieke tribune zal ook by het nieuwe college geen kans krij gen om mee te praten. Het college is van mening dat de inwoners van Wassenaar via de bestaande organen genoeg inspraak kunnen hebben. Ook de vraag over het invoeren van een toeristenbelasting is door Opem Paüe weer opgeworpen. Het college vindt het echter niet gerecht vaardigd om over te gaan tot het invoeren van een dergelijke belas ting omdat a. Het beleid van Was senaar er niet op is gericht toerisme te bevorderen. Het beperkt zich tot regelend optreden. b. Het instant houden van de groen oase gebeurt door de inwoners van Wassenaar zelf. BINGO-AVOND VAN SJZ ZOETERWOUDE De suppor tersclub van de Zoeterwoudse voetbal vereniging SJZ organiseert op zater dagavond 14 december weer een bin go-avond in de kantine op sportpark De Haasbroek. Een aantal konijnen en een partij kippen zijn dan te win- Op veelvuldig verzoek houdt de KPJ, afdeling Zoeterwoude, zondag 8 december weer een dansavond in het Don Boscohuis. Leden en andere lief hebbers van stijldansen, zijn welkom op het dansfeest dat om 20.30 uur bagint. Herrie om doosje camembert LEIDEN De bedrijfsrecherche van V en D heeft gistermiddag de hulp van de politie moeten inroe pen. Een 36-jarige verkoper werd er namelijk van verdacht te heb ben gestolen. De man ontkende en ontkent nog steeds. Bij zijn aanhouding ontstond een ferme vechtpartij waarbij een ruit sneu velde. Na verhoor op het bureau werd de man heengezonden. De herrie onstond om een doosje ca membert Koordstudio Centrum voor intermenselijke be trekkingen ontmoetingsruimte voor ca 25 tot 60-Jarigen Oude Rlln 88, Lelden tel 44000 Voor advies tn'"~- matles etc Werkdagen van 15-23 ew wersaagen van 15-23 uur Ontmoetingsruimten: Werkdagen "s avonds tot 23 uur Zaterdag ee«u. 20 t°t 23 uur Tevens aangepast Mchameiii* gehandl- Dienstencentrum Noordelnplein 2b tel 40483. aigeme- QQ^lnformatle. dag van 910 uur Releasè Hulpverleningsdienst Release. Nieu we Rijn 20a. tel. 24555. Openingstijden ma., woe. en do. van 25 uur nam., woe. en do. ook van 20—22 uur. Moeders voor moeders z£ E Jansen—Niemeyer. Hof- dljck 32. Oegstgeest tel. 071—58652. Gezinsverzorging Stichting GezinsverzorgingLelden. Aanvragen hulp bejaarden en langdj- rlg zieken en gezinsverzorging. Mare voórmi t/m vrl' 010 uur Begijntje Sexueei voorlicntlngscentrum, BegMn- nam2 ^^apenb7u|g> Ch^.SQ—io.30 uur Dierenhulpdienst. Anna Paulownastraat 15. Leiden Voor gewonde honden, katten, vogels e.<L Dag en nacht bereikbaar tel 84687 Dlerneambulance Tel 07134616 Burgerraadsman Buro Burgerraadsman. Koornbrug» steeg 7 (hoek Breestraat/Koornbrug steeg). tel. 071-43171. Spreekuren: ma. van 11.30-14.00 uur. do. van 19.00-21.00 uur. Infosentrum Infocentrum Breestraat 66. Lelden. Donderdag 8.30—10.30 uur nam en zaterdag 24 uur nam Gemeenschap Zuidwest Hulpverlenings- en informatiedienst gemeenschap Zuidwest tel 64116. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Witte Singel 1 - Leiden. Tefliefoon directie en administra tie 071-25041. Hoofdredacteur Han Mulder. Telefoon redactie 071-21507. Kwartaalabonnement f 34,35 Per Post f 36,75 Jaarabonnement f 126,10 Losse nummers f 0,45 Abonnementsgelden by vooruit betaling te voldoen. By automa tische overschrijving geen admi nistratie- en incassokosten. Nabezorging tot 20.00 uur. Zaterdag tot 18.00 uur. Telefoon 071-30500. Verspreidingsgebied stadseditie: Benthuizen, Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest. Voorschoten. War mond. Wassenaar en Zoeterwoude. Correspondenten Oegstgeest: N. van Weizen, Ha- zenboslaan 2. tel. 071-51402. Leiderdorp: R. Veeren, Luyken- dreef 32. tel. 071-92222. Voorschoten: J. Peeters, Leidse weg 139. tel. 01717-2421. Warmond: Bram Schavema- ker. Dorpsstraat 20, tel. 01711- 2370 en Selma Schavemaker. Jan Steenlaan 12. tel. 01711-2395. Wassenaar: P. Zonneveld. Van Dulvenvoordelaan 414, tel. 01761- 3387. Zoeterwoude: R. Kaiser. Oranje laan 20. Hoge R«nd«k, tel. 071- 33694. Zoeterwoude: G. M. J. deTombe- Mensink, Burg. Brandtstraat 10. Tel. 01715-1877. Verspreiding overige edities: Duin- Bollen- en Rijnstreek.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2