Een oude tram en nieuwe huizen agenda „Sjelter" draait optimaal In Wassenaar: OLIESPOOR VOOR DE RECHTBANK Afsluiting Openingsavond Grunnegerland Eerste paal geslagen Cronesteijn voor meao GEBREK AAN RUIMTE BIJ GEZINS VERZORGING OVERBELAST ACTIE Tekenwedstrijd voor de jeugd Peerke Donders' won EHBO-strijd WASSENAAR Twee adressanten, die zich tolt de Was- senaarse gemeenteraad hebben gewend oimdlat zij het niet eens waren met een besluit van burgemeester en wethou ders, hebben gistermiddag in de vergadering van de rechts kundige commissie gelegenheid gekregen hun standpunt nader toe te lichten. Ir. J. I. Dorgelo. directeur van Sie- mens Nederland N V, die vergunning had gevraagd voor het plaatsen van een 75 jaar oud tramrijtuig uiit Wup- pertal in zijn tuin in villapark Rijks dorp, kwam ziöh verdedigen tegen de opvatting van burgemeester en wet houders, dat het toestaan van het plaatsen van een dergelijk voertuig precedenten zou scheppen. De heer Dorgelo vertelde, dat hij al van jongs af aan bijzondere belangstel ling heeft gehad voor tram- en spoor- rijtuigen. Op zijn 18e Jaar schreef hij daar al een boek over, dat lager door 6 andere boeken en tal van tijd schriftartikelen zou worden gevolgd. Van jongs af aan heeft hij schaal modellen van treinen en trams ge bouw. By zijn 25-jarig jubileum bij Siemens op 1 november JJ. heeft het personeel hem een passend geschenk willen aanbieden: het oude tramrij- •tuig uit Wuppertal. "Dat is zo uniek en voor mij zo persoonlijk aldus ir. Dorgelo, "dat een vergelijking met het plaatsen van een sta-caravan - waarvoor burgemeester en wethou ders blijkbaar bevreesd zijn - niet op gaat." Desgevraagd verklaarde de heer Dorgelo dat hij het tramrijtuig, dat een oppervlakte heeft van 40 m2 wil gaan gebruiken om er zijn collectie modellen onder te brengen. Hij wees er nog op, dat de buren verklaard hebben geen bezwaren te hebben en dat hij bereid is met burgemeester en wethouders eventueel te stellen voor waarden te bespreken. DEN HAAG "Het oliespoor is dus net zo'n beetje als het verhaal van Klein Duimpje", constateerde de president van de Haagse rechtbank na de informatie van een opper- schipper van de rijkspolitie te water uit Warmond, met betrekking tot de watervervuiling waaraan de eigenaar van een tjalk uit Wassenaar zich zou hebben schuldig gemaakt. In feite stond diens zoon terecht, maar het was nog maar de vraag wie er verantwoordelijk kon worden ge steld. nu de vader niet de opdracht voor het lozen van de olie had gege- Het gebeurde op de Zype. nabij de Kaagsociëteit, waar de politie een olievlek op het water aantrof. Het VOORSCHOTEN Er is een aan vang gemaakt met de verbetering van het gedeelte van de Prof. Ein- steinlaan, liggende tussen de Lord Ba den Powellweg en de Boerhaaveweg. Tijdens de uitvoering van de werkzaamheden die ongeveer 6 we ken zullen duren, zal het weggedeel te geheel voor het doorgaande ver keer zijn afgesloten. De autobusdienst door Vlietwijk (lijn 46) zal gedurende een zo kort mogelijke periode worden geleid via de Leidseweg. De halten Prof. Ein stein- en Badhuisstraat zijn hierdoor tijdelijk vervallen. spoor leidde naar het vaartuig van de verdachte en de zoon bekende dat hij het lenspompje had gebruikt om water uit de machinekamer te halen. De jongeman bestreed dat er olie resten meekwamen en zijn vader on derstreepte dat. 'We gooiden zelfs geen sinaasap pelschillen overboord", gaf hij te kennen. Hij operde dat de olie door een ander vaartuig was geloosd. De politieman erkende dat het niet over veel olie ging. "Maar wanneer ze dat allemaal gaan doen, dan wordt het helemaal een bende" zo stelde hU. De officier van Justitie hield zich aan de verklaring van de politieman en eiste bevestiging van het vonnis van de kantonrechter, waarbij ver dachte itot honderd gulden boete was veroordeeld. Vonnis op 5 december. Woningen Het tweede beroep op de raad dat aan de orde kwam had betrekking op de plannen van de familie Jochems om op Duindigt een groot aantal wo ningen te bouwen. Burgemeester en wethouders voerden aan dat voor het betrokken gebied een zs. voorberei- dingsbesluiu geldt, dat in maart 1975 afloopt, 'n Beslissing op de bouwaan- vrage dient daarom tot dan te worden uitgesteld. Mr. Post bracht daar voor de rechtskundige commissie tegen in, dat het bewuste voorbereidingsbesluit al het derde in successie is. Dat is in strijd met de bedoelingen vam de Wet op de Ruimtelijke Ordening, die voor dergelijke besluien een termijn van 1 jaar aangeeft. Het manipuleren met voorbereidingsbesluiten, zoals de ge meente Wassenaar doet, is een daad van onbehoorlijk bestuur, aldus Mr. Post. Mocht niettemin de raad besluiten dat de bouwvergunning niet onmid dellijk wordt verleend dan moet gere kend worden op een schadeclaim van de familie Jochems die in de tiental len miljoenen zal kunnen lopen. De rechtskundige commissie zal over deze zaken advies uitbrengen aan de raad. LEIDEN Ons Grunnegerland is •het nieuwe seizoen in De Burcht be gonnen met een toneelstuk opgevoerd door de zustervereniging uit Bever wijk. Het was een stuk van J. Fa- bricius gtiteld 'Onder ain dak". De hoofdrol van Doortje werd uitste kend gespeeld door mevr. A. Kem- kes-Huiting, terwüi de oude vader goed op de planken werd gezet door de heer E. Rolink. De opkomst viel erg tegen. Het L.K. Orkest onder lei ding van de heer J. Trouwee ver leende zoals altijd weer welwillende medewerking. De avond werd met een dansje besloten. DINSDAG 26 NOVEMBER 1974 Dinsdag Huisvesting Werkende Jongeren, —8.30 uur nam. MelJ van Streefkerkstraat 48, ge- spreksavond BahaT Gemeenschap, 8 sers Genootschap, 8 i De Lakenhal, lezing "Het Beleg van Lelden in de Romantiek 1774—1884 spr. dra. M. L. Wurfbain. 8.15 uur nam. Stadhuis, vergadering Gemeentelij ke Commissie voor Interne Organlsa- W oensdag LEIDERDORP Ruim een maand geleden werd in Leider dorp het jeugd- en jongeren centrum "Sjelter" feestelijk ge opend. Geïnteresseerden moeten ten dat "Sjelter" is verhuisd de Lindenlaan naar de Heem raadlaan 67. Een boel activitei ten die op het oude adres niet mogelijk waren, en daarom de "ijskast" ingingen kunnen nu opeens op het programma wor den gezet, zoals een aantal cur sussen (macramé, keramiek en volksdansen), een eigen soosruim- te voor 12 tot 16 en voor 18—21- jarigen, handenarbeidclubs voor volwassenen enz. Er zijn ook zo'n 20 hobbygroe- pen en een aantal instuif- en soosavonden, waar in totaal 800 deelnemers per week op afkomen. Een groot aantal groepen is vol geboekt en er zijn wachtlijsten voor. Bij een aantal groepen is nog wel ruimte en Juist die groe- !- pen willen wat aandacht heb- n ben. Iedere derde maandag van de maand is er een ruilbeurs voor 6- tot 21-jarigen. De eerstvolgen de ruilbeurs is op 20 Januari (dit in verband met de kerstva kantie). Op dinsdagochtend van 10 11.30 uur draait een creatieve handvaardigheidsgroep voor huis moeders en andere mensen die zich op dat moment vrij kunnen maken. Met papier, hout, klei enz. zijn dan vele activiteiten mogelijk. Ook kan men zich op geven voor die op de dinsdagen vanaf janua ri gaat starten. Op de donderdagen is er een kleingroep; 's avonds bestaat er de mogelijkheid tot het houden van een instuif. De mogelijkhe den om te schaken, te dammen, te tafelvoetballen en kaarten zijn dan volop aanwezig. Op 12 de cember wordt er een grote kla ver jaswedstrijd gehouden. Ook op de zaterdagmorgen is er wat te doen. Van 10—13 uur is er open huis onder de naam "Koffiesoos". Iedereen is dan van harte welkom, voor een kop je koffie, voor een praatje. "Sjelter" draait optimaal en hoopt op veel bezoekers. Op bijgaande foto één van de kinderclubs. hengelt spoot- LEIDEN De hengelsportvereni ging VOP '74 hield haar achtste wedstrijd in de Ringvaart. De vangst 133 stuks van 13.610 gram was slecht. Uitslag: 1. A. Dubbeldeman 27 stuks, 3060 gram, 2. Van der List 17, 1600, 3. J. Kerkvliet 14, 1500, 4. J. van Kampen 12, 1100, 5 F. Veld man 9, 1240, 6. Van Houten 11, 900, 7. Van der Zeeuw 9. 780, 8. V. Veld man 9. 740, 9. Segijn 7, 1000, 10. Van der Meij 5, 440. LEIDEN De heer J. Taffdjn, administratief en oudste medewer ker aan de Leidse school voor mid delbaar economisch en administra tief onderwijs (meao), heeft gister middag op het bouwterrein van de polder Cronesteijn de eerste paal geslagen voor de bouw van de nieuwe meao-school. Het was de tweede, min of meer officiële paal- slag in het vijf scholen omvattende complex tussen de Kanaalweg en de Lammenschansweg. Eerder dit jaar, op 19 september, sloeg de heer F. de Nie, directeur Bouwzaken Onder wijs van het ministerie van Onder- Bowling Holiday Inn krijgt een bowling; u heeft het kunnen lezen in deze krant. Maar die bowling gaat niet zomaar opengesteld worden. Oh nee. Daar wordt iets omheen georganiseerd. Een tekenwedstrijd. De tekenwedstrijd is bedoeld voor de jeugd van 12—21 jaar: de zogenaam de junior-bowling-enthousiasten. En de tekeningen mogen gemaakt wor den met potloor, kwast, viltstift, ballpoint kortom met alles waarmee te tekenen valt. Niet alleen scholieren, maar ook werkende jongeren. Niet alleen en kelingen, maar ook groepen mogen meedoen. De sluitingsdatum is vastgesteld op 19 december. We hebben dus nog drie weken de tijd om creatief te zijn. Op 23 december komen wethouder Tesselaar, meneer Van Heek (voor zitter van de bowling- en kegelfede ratie) en meneer Voight (een hoge piet van Holiday Inn) jury zijn. De individuele winnaar ontvangt een bowlingpak plus 50 vrije spelen, plus 200 vrije spelen voor zijn/haar klas of afdeling of hoe het verder ook heten mag. De tweede prijs bestaat uit 50 vrije spelen en de derde doet het met 25. De groepen die meedoen (minimaal vijf mensen per groep) kunnen als eerste prijs 5 vrije spelen verwach ten, 3 vrije spelen als ze nummer twee worden en 2 als ze nummer drie zijn. Voor zover nodig, geeft Tom Thyssen telefonische inlichtingen (69310). De tekeningen moeten naar Holiday Inn, ter attentie van Thyssen worden ge stuurd. De beste vijftig tekeningen worden in de bowlingzaal een tijdje 16de eeuw". In de Lakenhal, zoals ruim 15.000 uwer al weten. In de week geopend van 10-5 uur en op zondag (de toegang is dan gra tis) van 1 tot 5 uur. De tentoonstelling wordt niet ver lengd. Op 1 december is het geheel en al afgelopen. Heus, echt waar. Ga dus nog maar snel, als u niet bent geweest. Zie dan ook de film Salicht Leyden, die in het kader van die tentoonstelling wordt vertoond. T went wel Twentwel is een sociëteit voor ka merbewoners en huist aan de Bree- straat 19. Vroeger had men een klei ne ruimte en die was met de 60 leden goed gevuld. Vorig jaar is er ver bouwd en dat heeft geresulteerd in een „Oudhollandse zolder" met zit jes en een gezellige bar, waar veel mensen aan kunnen schuiven. Voor alle duidelijkheid nog even de openingstijden: dinsdag,- woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag, vanaf 21 uur. Wie er eerst wat meer van wil we ten kan bellen met Sam Anes (31114) of met Bea Pol (46523). VVD Oh ja, het onderwerp? Bowling na tuurlijk. Of had Je iets anders ge dacht? Leiden '74 Deze week is de laatste week voor de tentoonstelling „Leiden '74, leven in oorlogstijd in de tweede helft van de De WD in Leiderdorp heeft voor vanavond een openbare ledenverga dering uitgeschreven om half negen in de school De Hobbit aan het Van Alphenplein. Onderwerp: „Waar moet het heen met de WD?" Voor niet-liberalen is dit óók een onderwerp van blijvende discussie, dat kunnen we op een briefje geven. De resultaten van vanavond moeten uiteindelijk leiden tot een beleidsbe paling op landelijk niveau, waarbij zoveel mogelijk leden zich kunnen vinden. Leuk Wij weten niet of de naam Dick van Maasland de liefhebbers van toneel direkt met de ogen doet knipperen. Redactie Pau! Wolfswinkel In ieder geval heeft hy ooit een to neelstuk geschreven dat de titel „Hoeraeen drieling" meekreeg. De toneelvereniging „De Grünerie" vond deze klucht de moeite waard om voor 't voetlicht te brengen. Zaterdagavond werd dit spel in het Verenigingsgebouw aan de Kerklaan met veel plezier gespeeld en het pu bliek in de zaal heeft er naar waar de van genoten. Het ging erom de lachspieren los te maken en de Grü- neriespelers slaagden daar wonderwel in. Met levendig toneel en vaak, naar wij aamemen, bewust fors gespeeld. Het verhaal draait rond een fanta sierijke dame genaamd Louise Slin- ger-Rolgeest. zy wint de prys als „huisvrouw van het jaar". Aan een damesblad heeft zy toevertrouwd dat zy een oude opa verzorgt en een drieling heeft van 21 lentes. Haar man moet het spel wel meespelen als biykt dat de winnares die hele maal geen opa heeft, laat staan 'n drieling een oude heer en drie stu denten in dienst heeft genomen die deze rollen moeten spelen. U raadt het: het pakt verkeerd uit. Louise werd op de planken gezet door mevr. B. Mooi-Werkhoven en J. van der Meer was haar tegenspeler. Voor wat betreft de pseudo drieling daar was mevr. A. Inthorn-v. Vliet een opval lende verschijning die uitstekend met haar „broers", de heren H. Inthorn en P. Wessel kon opschieten. "Opa" was een enorm oude baas waarin D.L. Kromhout zich geheel en al kon uitleven. Met een onverzadig bare eetlust vonden wy de oude man wel eens té daverend. In werkelyk- heid zou men het ergste vrezen. Het leuke van toneelspelen is echter dat het daar allemaal kan, tot vreugde van de toeschouwers. De overige rol len werden aanvaardbaar bezet door de dames J. Jans v. d. Meer, P. de Mooy, J .Wassenaar-v .d. Wal en de heren J. Wassenaar en J. Heemskerk. Regisseur J. C. Jans kan tevreden zyn. Na afloop gingen de beentjes van de vloer. Tussen de bedryven door was er een loterij met als extra pryseen postzegelalbum mét Wetenschappen, de eerste paal en wel voor het vormingscen trum voor werkende jongeren. Naast de meao-school en het vor mingscentrum zullen in Cronesteijn nog drie gebouwen voor de christe lijke MTS. de lavo-leao school en de streekschool voor beroepsbegeleidend onderwijs verrijzen. Verwacht wordt dat deze schoolgebouwen eind '76 zullen kunnen worden opgeleverd. De nieuwe behuizing voor de meao-school zal medio volgend Jaar gereed zijn .Tegen die tijd is de school aan haar eerste lustrum toe en heeft zij een periode achter de rug waarin met moeite gewerkt kon worden in een schamel onderkomen dn de binnenstad. De Leidse school voor meao is overigens een zg. sa menwerkingsschool Waarin zowel de openbare als rooms-katholieke en protestantse stroming vertegenwoor digd zijn. LEIDEN Hoewel de Stichting Ge zinsverzorging Leiden in de loop van 1973 een nieuw gebouw betrok aan de Mare, kampte zij aan het eind van dat jaar opnieuw met ruimtegebrek, zo blijkt uit het Jaarverslag van de stichting over 1973. De stichting maakte in het verslagjaar dan ook een flinke groei door, die duidelijk tot uitdrukking komt in de cijfers: te gen f 1.172.126 aan totale uitgaven in 1972 stond een bedrag van f 1.750.898 in 1973. Volgens het bestuur van de stich ting had die groei nog groter kunnen zyn maar ontbrak het aan mogelyk- heden om het personeelsbestand met voldoende bevoegde krachten uit te breiden. Het ministerie van CRM heeft het de stichting inmiddels mo gelijk gemaakt om meer medewerkers aan te stellen. De groei die de stichting in 1973 doormaakte, komt blijkens het Jaar verslag ook op een aantal andere pun ten tot uiting. Zo werd het diensten pakket voor bejaarden, alleenstaan den en chronisch zieken weer uitge- bereid. Verwacht wordt dat de uitbrei ding zich ook in de komende jaren zal voortzetten. "Veel bejaarden beginnen geleidelyk aan 't. idee te wennen door anderen, niet-familieleden, gehol pen te worden", aldus het Jaarverslag. In het verslagjaar bereikte de stich ting 267 nieuwe aanvragen voor tijde lijke hulpverlening; het aantal open staande aanvragen aan het begin van dat jaar bedroeg 18. Voor wat de langdurige hulpverlening betreft kwa men er in het verslagjaar 455 nieuwe aanvragen bij. Aan het begin van het Jaar stonden er nog 31 aanvragen open. LEIDEN De afdeling stadsontwikkeling op het stad huis is zwaar overbelast, zo lie ten wethouder Waal en hoofd ambtenaar Log ten berg gister avond in de vergadering van de raadscommissie voor ruimtelij ke ordening en openbare wer ken herhaaldelijk blijken. Tal van problemen liggen daardoor nog onopgelost te wachten. Logtenberg vertelde dat er als gevolg van onderbezetting op de afdeling een achterstand is van maar liefst 170 zaken. LEIDEN De actie van heft Leids coanfté tegen jeugdwerk loosheid. dlie vorige week werd gehouden by heit gebouw van de sociale dienst en op de markt, heeft 400 handtekeningen opge leverd. De actie was o m. gericht op de eis van een uitkering in eens van f200.- voor aMe werk lozen en een goede verdeling van de werkgelegenheid. Deze week wordt de actie voortgezet. Over 1 of 2 weken hoopt heit comité 1000 handte keningen van mensen die zich met het comité solidair verkla ren, op het stadhuis te kunnen aanbieden. Economische Aan- Breestraat 19, Twentwel, sociëteit, »oor kamerbewoners, vanaf 9 uur nm Middelweg 4. Architecten-Informa tiecentrum, 7.309.30 uur nam., be zoek na telefonische afspraak. Telefoon 071-82618. Verbum Dei. Plantage 16. Vietname se weeskinderen-avond 8 uur nam. Morsweg 10. vergadering Werkgroep Leefbaarheid/Stadsverfraallhg, 8 uur Donderdag Breestraat 19, Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nm Tsjalkowskylaan 39. Voorrchoten ge- spreksavond BahaT Gemeenschap. 8 Van der Valk Boumanweg 286. Lei derdorp. Bijbelstudie en Gesprekskrlng Baptistengemeente, 8 uur nnrn Academiegebouw Debat Erneet Mandel-Karei van het Reve 8 uur Stadhuis Vergadering commissie alg. ^bestuurlijke aangelegenheden. 6 u. Apotheken h*?6 *7^"' nacht- en zondagsdienst £P°theken ln de regio Lelden wordt waargenomen door Apotheek Kok Ra- 24807- Apotheek Vo^r- 25Xtfïn- I^dseweg 66. tel. 01717—2525. i£ÏÏ?n*7 ?j;iV <&e,^tJ5ma,,enburK. Loe- vestein 7. tel. 99211. Tevens op zaterdag wn>LüüL«amï 9e^tgeestse Apotheek. 53274 Par °eSst*ee6t. telefoon SOS-dienst 2B20S? sst d« remeren dac nacht te TreT Uitbreiding afval- zuiverings- installatie LEIDEN De afvalwaterzuive ringsinstallatie in Leiden-noord zal binnen afzienbare tyd worden uit gebreid. Het Hoogheemraadschap van Rynland heeft inmiddels op dracht gegeven tot het maken van een ontwerp en kostenbegroting voor een uitbreiding met 90.000 inwoner equivalenten. De noodzaak tot uit breiding is gebleken uit een onder zoek over het functioneren van de Leidse zuiveringsinstallaties. Dit on derzoek, uitgevoerd door een werk groep bestaande uit vertegenwoor digers van het ingenieursbereau dr. ir. J. Kuiper en van de technische diensten van de gemeente Leiden en Rynland, kwam tot de conclusie dat de installatie aan de Stinksloot (Lei- den-Noord) moet worden uitgebreid. Gezien de kwaliteit in de omgeving van de installatie zullen op korte ter mijn een aantal overgangsmaatrege len worden getroffen. Burgerlijke stand Reijden en Y. Ouwerkerk. L. C. M. Bakker en I. R. Fee leus Claudia Jacob a Wilhelmina Jac queline d. v. M. J. van der Ploeg en W. C. J. Hoogervorst Frederlque Mar- tien d. v. Jonkheer J. A. van der Does en A. N. Stool-vogel, Petrus Johannes, z. v. P. J. Ramaker en J. Neuteboom, RonaJld z. v. N. Ouwerkerk en P. van den Berg, Simone Maria d. v. J. P. Weasels en M. J. Kleljn, Medy. d. v. I. D. Sahupala en M. T. M. van der Meij, Stefano Johannes Hendrikus z. v. J. H. Romijn en M. J. A. Viester. Overleden: P. Koel- (86) gehuwd gew. met J. H. Hegeman J. A. Aan- haanen (92) gehuwd gew. met H. P. A. Trel ;M. Vlasveld (86) gehuwd gew. Turenhout (69) man; A. G. Muijzert C. P. G. Borat en E. J. Ha- iker; T. A. Hermans ea T. J. G. der Meij. WASSENAAR De tekenwedstryd voor de Jeugd, die de winkeliersver eniging Luifelbaan e.o. in verband met het Sint Nicolaasfeest heeft uit geschreven, zal een vervolg krijgen in de Openbare Bibliotheek. Van de inzendingen zal een deel worden op- gehanden aan de wanden van de Jeugd-bibliotheek op de bovenverdie ping. De tekeningen moeten uiterlijk 1 december worden ingeleverd bij de deelnemende winkeliers waarna ze zullen worden opgehangen in de ver schillende etalages en in het gebouw van de bibliotheek. De uitreiking van de prijzen zal plaats vinden op woensdag 4 decem ber aa. 's middags 1 uur in de leeszaal van de openbare bibliotheek. ZOETERWOUDE wy hebben ons vergist met de kop boven het bericht over de in Zoeterwoude ge houden EHBO-wedstryden. De Leid se brandweer is er echt niot by ge weestDe Leidse vereniging "Peerke Donders" won de eerste prys by de senioren. Greep in kassa LEIDEN Twee onbekend geble ven jongens hebben gisteren op klaarlichte dag in V. en D. een greep gedaan in een openstaande kassa. Het tweetal griste een be drag van ruim honderd gulden weg en nam daarop pijlsnel de benen. Er was op het moment van de roof niemand bij de kassa aanwezig. De Prix Medicis voor de beste Franse roman is dit jaar toegekend aan de schryver Dominique Fernan dez voor zyn boek "Porporino ou les mysteres de Naples". De Prix Me dicis voor de beste buitenlandse ro man ging naar de Argentyn Julio Cortazar voor "Le liver de manuel". De Prix Femina is verleend aan Re- ne-Victor Pilhes voor zyn roman "l'Imprecateur". Stichting werkgemeenschap Kindercentra Hooglandse Kerkgracht 4: (ingang) Koppeninksteeg). openingst-ijdendl woe do. en vr. 9.30—12 uur vm. en 2—5 uur nam., tel. 30360. Juridisch adviesbureau Juridisch Adviesbureau Volkshuis uur v® 33 D1' woe en "o ld Dienstencentrum. VaD° HomïïfoiïS? 7-8 uu? nam1"" nam' Mler«nn«st 't°- Gespreksavonden .eiï?"5,kSaóc>nam Baba-' Remeen- lu» 8 uur nam. Kennedvlaan 11. OeaslRemt. cr 8.15 uur nam Pred Hendrlkplantsoen 25 Leiderdorp Vormingscentrum Troef Programma Troef Jongerencentrum: Maandagavond: Toneelgroep en So- Kreagroep; Dinsdagavond: Ken- SïïfSSESp ZVïï&£gl£ ÜfL.Werk: Wo«>s<iafravond: gereser- £f,erd ,_voor\ vergaderingen kommissie- P^pS,HanCdn/n:argeTddee^?na: 0?ii30494rOef* HoSewoerd 57 telefoon T wentwel Sociëteit.Twentwel. Breestraat 19. mensen v.a 20 laar Koordstudio *°°r intermenselijke be trekkingen ontmoetingsruimte voor ca. 25 tot 60-Jarigen Oude Rijn 88. Lelden tel 44000 Voor advies infor maties etc Werkdagen van 15-23 uur OntmoetingsruimtenWerkdagen 's avonds tot 23 uur Zaterdag gesloten, zondag van 20 tot 23 uur Tevens aangepast voor lichamelllk gehandi capten. Elke donderdag van 1516 uur spreekuur Alg. Ned. Invaliden Bond. Dienstencentrum Noordelnpleln 2b tel 40483. algeme- voormf0rmatle' d8B VaD 8—10 uur Release Hulpverleningsdienst Release. Nieu we Ryn 20a tel 24555 In verband met vakanties zijn de openingstilden rot eind augustus gewijzigd In ma. woe en do. van 2—5 uur nam. ma en do 8— 10 uur nam Release is gesloten van 14 lull tot 1 augustus. Moeders voor moeders Mevr. Zr. E. Jansen—Nlemeyer, Hof- dUck 32. Oegstgeest teL 071—53652. Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging. Lelden. Aanvragen hulp bejaarden en langdu rig zieken en gezinsverzorging. Mare 45. tel. 49441 (ma t/m vrij. 9—10 uur voorm) Begijntje Sexueel voorlicntlngscentrum, Begijn hof 2 (Rapenburg) Dl^7-3010-30 uu* LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Letdsch Dagblad B.V Witte Singel 1 - Lelden Postbus 54 - Giro 57055 Telefoon redactie 071-21507 Hoofdredacteur Han Muidei Kwartaalabonnement I 81,80 Per Post f 34.20 Jaarabonnement f 116.20 Losse nummers f 0.45 Abonnementsgelden oy vooruit betaling te voldoen By automa tische overschryvlngeD geen ad ministratie- en Incassokosten Na bezorging van 18 0020 DO u Zaterdag van 16 00—18.00 uur Telefoon 071-30500.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2