takorthofah yi korthofah ovoixluin de rijksoveiiieid vraagt lo verkoopleider (binnendienst) aankomend inkoper personeel heel Waarin kan een klein bedrijf groot zijn h Waarin kan een klein bedrijf groot zijn meisjes Wij denken bij die vraag aan de persoonlijke sfeer, aan het menselijk kontakt, aan het direkte overleg, aan dé teamgeest, aan de bereikbaarheid van iedereen, maar ook aan de waardering. Aan al deze facetten kan in een klein bedrijf meer aandacht besteed worden dan in een grote onderneming. Door die instelling wordt de aktiviteit sterk gestimuleerd; je wordt er beter bij betrokken en de resultaten spreken je ook meer aan. Zó'n bedrijf hebben wij. Modern, groeiend, kerngezond. Wij hebben belangen bij de industrie, kantoor boekhandel en winkelbedrijven. Dus de basis is breed. Onze organisatie is degelijk waardoor effektieve informatie mogelijk is. Wij zoeken kontakt met een Zijn taak zal er zó uitzien; a) de zorg voor een vloeiend lopende interne verkoop; b) assistentie van de algemeen verkoopleider bij het werk van de buitendienst. Deze afdeling bestaat uit 20 medewerkers. Een belangrijke en verantwoordelijke baan dus. Om deze taak zinvol te kunnen vervullen zijn nodig: kommerciële kennis en ervaring en soepele omgang met mensen. Met andere woorden; leidinggevende kapaciteiten. Wij denken voor deze funktie aan iemand van ongeveer 28 jaar. Opleidingsniveaumiddelbare school. Als deze funktie u aanspreekt, maakt u dan telefonisch even een afspraak met onze direktie-sekretaresse mejuffrouw van Egmond of schrijft u een heldere brief aan de direktie. DUBBELE BUURT 8-28 - RIJNSBURG TELEFOON <01718) 71845* m.i.V. 26-11-74; 2 92 01* r Wij denken bij die vraag aan de persoonlijke sfeer, aan het menselijk kontakt, aan het direkte overleg, aan de teamgeest, aan de bereikbaarheid van iedereen, maar ook aan de waardering. Aan al deze facetten kan in een klein bedrijf meer aandacht besteed worden dan in een grote onderneming. Door die instelling wordt de aktiviteit sterk gestimuleerd; je wordt er beter bij betrokken en de resultaten spreken je ook meer aan. Zó'n bedrijf hebben wij. Modern, groeiend, kerngezond. Wij hebben belangen bij de industrie, kantoor boekhandel en winkelbedrijven. Dus de basis is breed. Onze organisatie is degelijk waardoor effektieve informatie mogelijk is. Wij zoeken een Hem willen wij de verzorging van a) de administratieve inkoop; b) de kontrole op artikelen, onderdelen, materialen en gereedschappen toevertrouwen. Leeftijd ongeveer 23 jaar. Om deze funktie goed te kunnen vervullen is o.a. een praktijkdiploma boekhouden nodig. Als deze funktie u aanspreekt, beüt u dan voor het maken van een afspraak met onze direktie-sekretaresse mejuffrouw van Egmond, of schrijft u een brief aan de direktie. DUBBELE BUURT 8-28 - RIJNSBURG TELEFOON (01718) 71845* mj.v. 26-11-74: 29201* 2e Chr. Katwijkse Industrie- en Huishoudschool „PRINSES MARGRIETSCHOOL" KATWIJK AAN ZEE - MEEUWENLAAN 6 Gevraagd voor direkt: LERAAR/LERARES Y.A.Y.O. Wü vragen voor spoedige indiensttreding vlotte jongedame voor balie- en administratieve werkzaamheden. Zij die de LOI - reisbureau informatiecursus hebben gevolgd of reisbureau ervaring hebben, genieten de voorkeur, zy die de LOI-resbuireau imformabiecursus heb ben gevolgd of reisbureau ervaring hebben, ge nieten de voorkeur. Hob Je interesse, bel of sóhryf even aan Middelhoek's Reis- en Passagebureau STADHUISPLEIN 3 - LEIDEN - TELF. 071—40641 Herv. psychiatrisch ziekenhuis voor bejaarden te Katwijk aan Zee. In de huishoudelijke sektor van ons ziekenhuis is plaats voor enige van 17 jaar of ouder, die lonend en afwisselend werk zoeken. In de vijf-daagse werkweek is eenmaal per 14 dagen een zaterdagmorgen opgenomen. Sollicitanten worden na ontvangst van hun sollicitatiebrief voor nadere kennismaking uitgenodigd. Ons adres is: De Direkte van Ziekenhuis „Overduin". Nachtegaallaan 5, Katwijk aan Zee architecten- en ingenieursbureau van der velde b.v. - lid b.n.a. g. kasteinstraat 68 postbus 1105 leiden, telefoon 071-46136. vraagt: bouwkundig tekenaar met enige jaren tekenkamerervaring, gaarne schriftelijke sollicitaties. Algemeen Ziekenfonds Boerhaave VRAAGT EEN administratieve medewerker(ster) Leeftyd 20 Jaar of ouder. Boekhoudkundige ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris nader overeen te komen. Vakantietoeslag 7% en kerstgratificatie 2%. Brieven of persoonlijke aanmeldingen, na telefonische af spraak aan het ziekenfondskantoor; Plantsoen 25 te Leiden. Telefoon 071-41444. documentalist/ literatuuronderzoeker (mnl./vri.) nr. 4-391711158 r het Ministerie vi i Verkeer en Waterstaat Taak: op verkeers- en vervoerseconomisch ge bied zelfstandig selecteren, analyseren, excerpe ren en klasseren van literatuur; samenstellen van literatuurrapporten en bibliografieën; onder houden van externe contacten t.b.v. de nationale en internationale samenwerking op documenta- tiegebled (documentatiepools)verrichten van werkzaamheden t.a.v. de coördinerende taken waarvoor het Ministerie als nationaal centrum van de inteipationale documentatiesamenwerking op verkeerseconomlsch gebied (CEMT) verant woordelijk is zoals: controle op de inbreng van andere instellingen, acquisitie, contacten met het internationale centrum waar de informatie verwerkt wordt. Vereist: diploma HEAO of kandidaatsexamen Economie, diploma GO-C of bereidheid hiervoor te studeren. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2458,- per maand. Bij bezit van diploma GO-C promotiemogelijkheid tot max. f 2847,- per maand aanwezig. medewerker voorlichting (mnl./vrl.) vac. nr. 4-356111158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken Taak: het, na een ruime in werkperiode, verzorgen van voorlichtingsbijeenkomsten voor funktlonaris- sen die in relatie staan tot de met een computer gevoerde personeelsadministratie van de burger lijke rijksoverheid, zowel wat betreft de invoer van gegevens als over de gebruiksmogelijk heden. Vereist: tenminste diploma HAVO met wiskunde; ruime ervaring op het gebied van automatische personeelsadministratie (probleemgericht). Standplaats: 's-Gravenhage (Benoordenhout). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2458,- per maand. medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-292211158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Directie Bijstandszaken, Afdeling Coör dinatie en Programmering Taak: verwerken van (gemeentelijke) jaarver slagen, begrotingen, bijstandsrichtlijnen en statistisch cijfermateriaal ter voorbereiding van onderzoek en analyse in het kader van de toe passing van de Algemene Bijstandswet; bijhou den van een provinciaal gerichte documentatie. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding. Kennis van de Algemene Bijstandswet. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f2143,- per maand. medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-263411158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Directie Bijstandszaken, Afdeling Coör dinatie en Programmering Taak: opstellen van werkprogramma's voor de buitendienst; volgen van de uitvoering van deze programma's; bestuderen van de buitendienst rapporten en assisteren bij toetsing van het daar uit verkregen materiaal. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; grondige kennis Van de Algemene Bijstandswet. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). secretaris (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. Werkgroepen voor het project studietoetsen voor de opleiding van ziekenverzorg(st)er (het project zal ongeveer 3 jaar duren) Taak: voorbereiden, verslaan en afwerken van vergaderingen van werkgroepen van de stuur groep die op verschillende plaatsen in het land worden gehouden; coördineren van de werk groepen; verzorgen van correspondentie en do cumentatie; samenstellen van publicaties en verzorgen van de lay-out; organiseren van bij eenkomsten t.b.v. de werkgroepen (b.v. cursus dagen studietoetsen); administratieve werkzaam heden. Vereist: tenminste diploma HAVO of hiermee ver gelijkbare opleiding. Redactionele of secretariële ervaring. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f2143,-per maand. administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-3344/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat Taak: administratieve controle op de behandeling en de voortgang van stukken; beheren van tech nische documentatie en het correspondentie archief en het op aanvraag beschikbaar stellen van stukken; verzorgen van eenvoudige corres pondentie, zoals convocaties, rappels; ver spreiden van verslagen e.d.; verlenen van assis tentie bij het beleggen van vergaderingen en bij de administratieve voorbereiding daarvan; type- en administratieve werkzaamheden voor de Bureaus Operationele Zaken en Technische Zaken. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 of hiermee ver gelijkbare opleiding. Diploma typen Nederlands en Engels en diploma Stenografie Nederlands. Leeftijd: 20-25 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1585,- per maand. Promotiemogelijkheid binnen de dienst aanwezig. bedrijfsmaatschappelijk werker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-5196/115C voor het Centraal Bureau voor de Statistiek Taak: gedurende 3 4 dagen per week, In samen werking met een collega en andere medewerk- (st)ers van de Afdeling Personeelszaken, een bijdrage leveren aan het goed persoonlijk functioneren van personeelsleden in de werk situatie. Leeftijd: vanaf 30 jaar. Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, alsmede van het aantal werkdagen, naar rato van max. f2143,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt tussen 9 en 10 uur onder nr. (070) - 69 4341, toestel 2024. secretaresse/secretaris (voor de middaguren) voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. het Directoraat-Generaal van de Volksge zondheid, Hoofd van de Afdeling Medische Be roepen en Opleidingen Taak: secretariële werkzaamheden w.o. het regelen van afspraken en ontvangen van bezoe kers; aannemen van telefoongesprekken; bij houden, van een agenda; stenografisch opnemen; typen van brieven, nota's en verslagen; dossier vórming; voorbereiden van vergaderstukken. Vereist: diploma MULO/MAVO. Steno Neder lands. B.v.k. enige kantoorervaring. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1585,- per maand (bij volledige dagtaak), met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. bode (mnl./vrl.) vac. nr. 4-5230/1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Afdeling Algemene Zaken Taak: interne postbezorging. Vereist: enige Jaren voortgezet lager onderwijs. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1342,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De salarissen zijn exclusief 7) vakantie- uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 16