Jaar van de vrouw- en monumentenwerkgroep Voorschoten vol plannen agenda V en O Geen onderzoek naar borstkanker Motel met 30 kamers bij De Gouden Leeuw VOORSCHOTEN J>e afkorting V. en O. staat in Voorschoten voor Vormings- en Ontwikke lingswerk en sedert enige ja ren is hiervoor een officieel overleg gevormd, waarin voor al de diverse vrouwenvereni gingen sterk zijn vertegenwoor digd. De vergadering wordt voorgezeten door een vrouw en steeds gehouden in de raadzaal van het gemeentehuis. Een dijk van een programma had het overleg gisteravond. Bij het punt "Het Jaar van de vrouw", dat steeds door enige mannen "vertaald" werd door "De Vrouw van het jaar", was de nationale voorziter Nellie de Ruiter aanwezig. Dat was eigen lijk maar goed ook, want daar door kreeg de discussie over dat jaar iets meer inhoud. Iets, want ook landelijk is er nog gjeen afgerond programma. De V.N. heeft een aifabet ge maakt en voor de letter A staat analfabetisme, Nederland moet hiervoor nog iets anders bedenken. Volgens de mannen in het overleg kan voor de "A" wel afwas staan of afdrogen. Maar deze door mannen als grappige opmerking ondergaan geven wel de moeilijkheden weer waarmee vrouwenver enigingen in een dorp als Voorschoten voor problemen komen te staan. Het gesprek verzandde op een zeker mo ment volkomen in de "peuter speelzalen". Gelukkig bracht 'n man redding voor de vrouwen. Thijs van "De Lindehoeve", meende met zekerheid te we ten dat zelfs onder de meisjes die "De Lindehoeve" bezoeken er velen zijn die gewoon veron derstellen dat de beste verze kering voor het leven het hu welijk is. Mevrouw De Ruiter bond de dames van de Voor- schotense werkgroep op het hart om toch vooral de vrou welijke Jeugd in te schakelen. Wat we als man van het gehele betoog begrepen hebben is wel dat man en vrouw volko men gelijk moeten zijn. Met deze les van mevrouw De Rui ter durven we rustig te consta teren dat de vergadering van het overleg gisteravond ontzet tend ölecht geleid werd en geen enkele werkgroep "het huiswerk" gereed had. De naamgeving aan een Jaar door de Verenigde Naties is eenvou dig, de uitvoering een moeilij ke zaak vooral in een forenzen- dorp. De vrouwen van Voor schoten kunnen een enquête formulier verwachten. Graag invuülen anders weten we nooit of er echit gediscrimineerd wordt. JOOP PEETERS Burgerlijke stand van Leiden Leiden Geboren: Christian vis A. N. ;.v. A. C. M. v.d. Vlugt en H. H. Stok- nan. Miranda D. d.v. P. W. Blikman DONDERDAG 21 NOVEMBER 1974 B. T. Stoelwlnder en M. Maagdelijn. Mi chael H. z.v. L. J. Koomen en M. M. J. Hendrifceen. Jcchem K z.v. P. d. Jong en D. I. Koet. Gerda A. d.v. A Zwaan en K. v.d. Plas. Jacob z.v. C. A. Breg- man en E. d. Ruiter, W. v.d. Plas en L. A. Overleden: N. Diepenhorst. Donderdag Baptistengem., 8 i VOORSCHOTEN Het Voorschotense Overleg Vor- mings- en Ontwikkelingswerk, waarbij vrijwel alle vereni gingen, die aan vorming en ontwikkeling doen, zijn aange sloten, komt heel moeizaam opgang. Onder voorzitterschap van mevrouw Van Veldhuizen-van Zanten probeert dit door de gemeenteraad gewilde overleg een samenbundeling te krijgen van aktiviteiten, waardoor tegens doublering van aktiviteiten tot een minimum beperkt worden. Omdat vrij wel iedere vereniging de eigen identiteit wil behouden, blijft het vrijwel steeds bij een voorzichtig aftasten van el- kaars aktiviteiten. De gehouden Voorschotense ver- enigingsmarkt is tot stand gekomen via het overleg. Deze -topper van het totale verenigingsleven staat nu het overleg voor ogen ten aanzien van „Het Jaar van de Vrouw" en „Het Jaar van de Monumenten," die beide volgend jaar nationaal en interna tionaal beleefd gaan worden. Vrouw Voorschoten verkeert in de ple zierige omstandigheid dat de natio nale voorzitter van „Het Jaar van de Vrouw" tevens wethouder van Voor schoten is en bovendien interesse heeft voor het overleg Vorming- en Ontwikkelingswerk. Gisteravond was mevrouw De Ruiter daarom als „par ticulier" maar praktisch in een dub bele funk tie aanwezig. Zij gaf een toelichting op het Jaar van de vrouw en constateerde dat dit jaar natuur lijk minder belangrijk voor Neder land en Voorschoten is dan voor de ontwikkelingslanden. Toch meende zij dat helaas bij de jonge vrouw nog steeds een soort drang naar zeker heid is door middel van een huwe lijk. terwijl er te weinig door de jeugd gedacht wordt aan de tijd dat De badmintonvereniging Lei den" nodigt jonge mensen in de leeftijd van 10 jaar en ouder uit om op zaterdag 7 en 14 december aanstaande in de 5-Meihal kennis te komen maken met badminton- spel. De leiding zorgt voor shuttles en rackets. Wel gymschoenen mee nemen. de vrouw minder intensief bezig be hoeft te zijn met het huishouden, waarna zij door gebrek aan opleiding slechts met veel moeite kan partici- piëren in de maatschappij. Zonder zich af -te zetten tegen de man, kan er meer bereikt worden door vrou wen indien zij maar willen beseffen, dat ze gelijke kansen hebben. Uit een enquete gehouden in „De Lindenhoe- ve" blijkt dat van de geregelde be zoekers er 25 procent meisjes tegen over 75 procent jongens zijn. De Voorschotense werkgroep heeft op iet programma staan informatie avonden; een onderzoek naar de be hoeften van de vrouwen; het pro- jekt sohooltijden en wil in samen werking met de bibliotheek komen tot aanwijzing van een plus en een min boek. Dat alles met de bedoeling om vooral de jonge vrouw op het hart te binden dat ook zij moet streven naar een carrière evenals de jongeman dat doet. De werkgroep ter voorbereiding van het „Monumentenjaar" heeft 'n plan in voorbereiding dat o.a. een be zoek aan gerestaureerde particuliere woningen en een concentratie op een bepaald monument voor ogen heeft. Deze werkgroep wil de ten naar voren brengen als bruikbare zaak. Morsweg 10, vergadering werkgroep Vonen ln de Binnenstad, 7.30 uur Antonlue Clubhuls. bijeenkomst Stichting Organisatie Gescheiden Mea- Praethuys. Vrouwenkerkkoorstraat 9, Aura Qf Kirllanfotografle van het be aam", 8 uui Vrijdag B reestraat 19, Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf Breestraat 19. Tweaitwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 Herenstraat 45 (gebouw Staalwijk), jeygdsoclëteit Time, 7.4511.30 uur Hooglandse Kerkgracht 28, Open- bejaardensoclëtelt Humanitas, 24.30 J Lijtweg 7, Oegstgeest. Soc. Ned. Adv. In Voorschoten OEGSTGEEST Bij het bevolkings onderzoek dat momenteel wordt ge houden is een vervelende fout ge maakt. Op de kaarten voor mannen en voor sommige vrouwen staat als opdruk "Oproep bevolkingsonderzoek op longtuberculose". Op de oproe pen voor vrouwen staat hier "Op roep röntgenologisch borstonderzoek (bevolkingsonderzoek)". Dit wekt de indruk dat de vrouwen onderzocht worden op borstkanker. Deze con clusie is niet juist. Het onderzoek is voor beide groe pen gelijk. Dit is gericht op het op sporen van longtuberculose, tumo ren e.d. Een en ander is het gevolg van een fout bij de drukkerij. Bij het af slaan van de gegevens zijn name lijk twee soorten kaartjes door el kaar gebruikt. Niet harder dan 80 kilometer WASSENAAR Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben be sloten om de maximum snelheid op de Provinciale weg tussen Wassenaar en Voorschoten te verlagen tot tach tig kilometer. Sinds 6 februari van dit jaar gold hier de algemene ma ximum snelheid van honderd kilome ter. De voornaamste reden voor deze maatregel is het feit dat de weg, die zowel binnen als buiten de bebouw de kommen van de gemeenten Was senaar en Voorschoten, vrij kort is. GS hebben verder besloten dat mo torvoertuigen. die niet sneller kun nen rijden dan 20 kilometer, geen gebruik meer mogen maken van de Provinciale weg. Zij kunnen de daarnaast gelegen parallelweg ge bruiken. VOORSCHOTEN B. en W. van Voorschoten zijn van plan de heer Van der Valk toestemming te ver lenen voor de bouw van een motel achter het restaurant de Gouden Leeuw. "Dat zal tijd worden", is de reactie van Van der Valk. "ik ben bijna acht jaar geleden met de plan nen begonnen". Het motel zal 30 kamers gaan bevatten en de over- nachtingskosten zijn f 40,- voor een tweepersoonskamer. Motels van dit soort zijn door het aannemersbedrijf Gebr. Van der Valk al eerder ge bouwd in Eindhoven, Waal en Gil- ze-Rijen. Met het oog op de bouw van het mo tel wordt nu al het restaurant van de Gouden Leeuw uitgebreid. Verder zijn B. en W. van plan Schut- tevaer aan de Douw van der Krap laan 11 en G. P. van Zijp, Douw v. d. Kraplaan 13, toestemming te ge ven een garage te bouwen. Bezwaar schriften tegen deze plannen die van af 28 november ter visie liggen, kun nen gedurende veertien dagen wor den ingediend. Subsidie voor orgel van Groene Kerkje Jicht Aardappels Vandaag het ene goede doel na het andere. Maar eerst even dit. Naaf- analogie van het begrip "heteroge nie" zouden de diverse klinische vor men van hypoxanthine-gunanine phosptoorïbosyl transferase defi ciëntie. met name Lesch-Nyhan syndroom en X-chromosomale Jicht, aangeduid kunnen worden met "he- terophenie". C. H. M. M. de Bruyn beweert dit. Hij wil promoveren. De tijd zal het leren. Vietnam Na malaria is tuberculose in Viet nam de meest voorkomende ziekte. Twee procent van de volwassen be volking lijdt aan open, dus besmet telijke tuberculose. Kinderen zijn hiervoor extra kwetsbaar, omdat bij hun als extra complicatie hersen vliesontsteking kan ontstaan, die zonder intensieve behandeling de dood tot gevolg heeft. Er is geld no dig voor opsporing, behandeling en preventie van deze ziekte, waar voor de kinderen na Jarenlange on dervoeding extra vatbaar zijn. De collecte 'Leiden voor Vietnam" is de ze week in volle gang. Wie over meer informatie wil beschikken, kan vanavond terecht in 't Breehuys, Beestraat 19. Daar worden de films "Quang Tri" en "Waarom wij door gaan" vertoond, alsmede een foto tentoonstelling over de opbouw- werkzaamheden in bevrijde gebie den Drs. L. S. Go, apotheker en se cretaris van heit Medisch Comité Ne derland—Vietnam (giro 1090400) zal er wat bij vertellen. Zaterdag wordt op straat gecollecteerd, o.a. door de Leidse wethouders. Op de hoek van de Mare en de Haarlem merstraat wordt een kraam inge richt, waar de nieuwe kalender, Vietnamese tekeningen en soep zul len worden verkocht. De boeren ploeteren voort, maar krijgen van alle kanten hulp. De vierde klassen VWO van het Rijn lands Lyceum duiken morgen in de natte klei van de Zuidhollandse eilanden. Honderd leerlingen ver trekken per bus naar de Hoekse Waard, waar ze de gehele dag aard appels gaan rooien. Een aantal klassen van het Agnes-lyceum gaat morgen voor hetzelfde doel naar Zoetermeer. Sint Nicolaas Natuurlijk komt Sint Nicolaas al tijd aniverwachits, maar ook wel eens op bestelling. Wie daar vijftien gulden per kwartier voor over heeft, doet de Leidse Mytylschool (school voor gehandicapte kinderen) daar een groot plezier meer. Wie het ko mend week-end de Sint na zes uur 's avonds even opbelt (zijn nummer: 071—43985) kan er op rekenen dat hij op 2, 3, 4, of 5 december in het gezelschap van twee Zwarte Pie ten langs komt. Het is natuurlijk ook mogelijk om even bij de Pieten langs te gaan: zij logeren op de adressen Munniken- straat 31 en Van Speijkstraat 78. De hulpgroep „Doe wat voor ande ren" zorgt voor de rest. Sint Nicolaas staat zijn verdiensten af aan de My tylschool. Zoals in voorgaande Jaren kan van de opbrengst een fijn kerst feest worden gevierd. Redactie (a.i.) John Kroon podteums. Een overkoepelende or ganisatie, de Fedecacagua neemt dat voor haar rekening en zet zich daar naast in voor bestrijding van t anal fabetisme en de gezondheidszorg in Guatemala. In Nederland wordt de federatie gesteund door de S.O.S. (Stichting Ontwikkelings Samenwer king), die de afzet probeert te stimu leren. Nadere informatie wordt woensdagavond gegeven door Cees v. Vliet in het Trefcentrum van de stu- dentenekklesia, Rapenburg 100, waar in ieder geval volgende week Indio- koffie zal worden geschonken Per soonlijke ervaring: zij smaakt voor treffelijk. Kanker Koffie De politieke werkwinkel van de studentenekklesia zal in de week van 24 november tot 1 december extra aandacht schenken aan het Indio- koffieproject in Guatemala. Deze kof fie, die door kleine zelfstandige boe ren wordt verbouwd en verbrand wordt sinds 1967 uitgevoerd zonder tussenkomst van de grote ex- Maandag 25 november en vrijdag 29 november voert het 25-Jarig Ko ningin Wilhelmina Fonds de actie „Geven voor Leven," daarbij gesteund door de 50-jarige Nederlandse Chris telijke Radio Vereniging. Een actie met als doel geld in te zamelen ter bestrijding van de meest dodelijke ziekte bij de kinderen in Nederland: jeugdkanker. Daarvoor is een vijf jarenplan opgesteld. En natuurlijk blijven ze in Zoeterwoude niet ach ter. Maandagavond wordt elk gezin bezocht en krijgt daarbij een enve lop met informatiemateriaal en een envelop, waar inhoud in kan worden gestopt, overhandigd. Deze laatste en veloppen worden dan vrijdagavond weer opgehaald. Het plaatselijk K.W. F.-comité bestaat uit: P. J. Detmers- Berben, Miening 33, J. W. Kliffen,, Bernhardstraat 103. Q. S. M. van Swieten, Jan van Banningstraat 10, C. W. Th. Thijssen-Van den Bosch, Hoge Rijndijk 8, J. Zwetsloot-Owel. Rijnegommerstraat 16, J. van de Veer-Dijkman, Ommedijkseweg 11, G. R. M. Hartog, Veldzichtstraat 13, P. Anker. Hoge Rijndijk 295 en J. Wingelaar, Kerklaan 20. Kortom: goed Gespreksavond over aurafotografie LEIDEN In het Praethuys (Vrou wenkerkkoorstraat 9) zal maandag avond 25 november een gespreks avond worden gehouden over aura- of Kirlianfotografie. Aan deze avond zullen meewerken Aad van Aken (aura electronics) en Ted van der Veer (mankind research). Enige Jaren voor de oorlog ontdekte de Russische onderzoeker Kirlian, door toeval een manier om aura's te fotograferen. Een aura is een uitstra ling van het lichaam welke alleen door mensen met paranormale ga ven kunnen worden gezien. Nu ech ter was er een manier, waardoor ook mensen zonder deze gaven het ver schijnsel konden zien. Automobilist schept vrouw LEIDERDORP Een 52-jarige in woonster van Maassluis moest gis teravond nadat zij door een auto was geschept, met twee gebroken benen, een gebroken sleutelbeen en verwondingen aan het hoofd, opge nomen worden in het Leids Acade misch Ziekenhuis. De vrouw was ter hoogte van de Dennenschans plotse ling de weg over gestoken. De Zoe- terwoudse automobolist kon niet schepte de vrouw. OEGSTGEEST De gemeenteraad van Oegstgeest neemt vanavond 'n beslissing over het verlenen van subsidie voor heratel/bouw van het orgel van het Groene Kerkje. B. en W. stellen de voor een subsidie van f 64.297,. te verlenen. Dit Is 30 pet van de subsiabele kosten. De com missie financiën onderwijs, stemt met dit voorstel ln. De Stichting Winkelcentrum Lan ge Voort en Oegstgeest Actief willen in verband met de komende feest dagen de winkels op donderdag 28 november en 19 december tot 's avonds negen uur open houden. Op zaterdag 30 november en 21 decem ber zullen de winkels dan op, de normale tijd dicht gaan. B en W„ zien geen reden die verzoek te wei geren. WASSENAAR De Zuidwijkse molen is op 2 september 1972, kort nadat de Rijnlandse Molenstichting de molen van de Zuidwijkse polder in Wassenaar van het Huis Twickel in eigendom had overgenomen, door brand ernstig beschadigd. Deze klei ne ronde stenen schepradmolen ligt aan de bij schaatsers en roeiers wel bekende Veerawatering in de na bijheid van het in fraai bos gelegen Huis Zuidwijk. Onlangs is de Stichting "Horst en Voorde" in het leven geroepen die het ruimtelijk beheer over de zes landgoederen Duivenvoorde, Ter Horst, Eikenhorst, Raaphorst Sant horst en Zuidwijk voert. Men is van mening dat de Zuidwijkse molen in dit gebied niet kan worden ge mist. De Rijksdienst voor de Monu mentenzorg heeft het bestek voor de heratelwerkzaaimheden opgemaakt en molenmaker H. van de Vegte uit Valkenburg heeft de herstelkosten begroot. Met bijkomende niet sub sidiabele kosten moet rekening wor den gehouden met een bedrag van f200.000,—. Verwacht wordt dat de overheid bereid zal zijn subsidie in de herstelkosten te verlenen, maar ook dan zal de eigen bijdrage van de Rijnlandse Molenstichting niet ge ring zijn. Aan Rijk, Provincie en Ge meente zijn inmiddels subsidiever zoeken gericht. Vereniging Vrienden van Wasse naar. Rijnlandse Molenstichting, de Stichting Horst en Voorde, en de Historische Vereniging Oud Wasse naar hebben in gemeenschappelijk overleg besloten ten behoeve van het herstel een speciaal Fonds in het leven te roepen, genaamd het "Zuid wijkse Molen Fonds". Bijdragen ten gunste van dit Fonds kunnen wor den overgemaakt op postrekening 9013 van de Algemene Bank Neder land N.V. in Leiden onder vermel ding "Zuidwijkse Molen Fonds". Op de foto de molen in betere tij den. Geiovlgen. lezing "Het menselijk element in de Bijbel", spr. dhr. Fijnvandraat. 8 uur nam. LAK-theater, Lttteris Sacrum met dC brandstlchters"' De Burcht, toneelavond Ons Grunne- Mlddelhoek, 8 uurenam.rCht' ^aarvergadering PvdA. 8 Zaterdag vanafg8auuren£rirk*raChdajl8en De Vink. dansen van 9—2 uur nam. 9 io^uur1?111'—rote Zaal' Antlekmarkt' Morsweg' 114. Leidse Jeugdschaak- societeit, schaakles6en voor beginners !aVe3VSK&„Snn^m- 10 '8 Geveratmat 65. Oegstgeest. sociëteit \oor kamerbewoners en alleenstaan den, 812 uur nam. LAK-theater, Lltterls Sacrum met Bledermann en de brandstichters". Zondag u^utonlua Clubbuis. dansen 811 vaS^uuT Kerlteractlt 48. dansen 6S' °eSstgeest. sociëteit dS s^ ïuTïaS8 60 aUeenstoMi- v„^rX"aL19n°™,*ntwe.. sociëteit voor kamer-bewoners, vanaf 9 uur nam tl^i5L^SpTÏÏU,faWr- Middelweg 19c, nam TS^7li5|802a4nrang 3-3" uur 2 30OS™OuIl Tm"- cbilt-mlddag. Maandag S"*»"» Rehoboth. mirnaS? fotografen vereniging. 8 roï^Cden8,, uTZS" l"d- Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken ln de regio Leiden, wordt waargenomen door: Apotheek Centraal, Breestraat 74. telefoon nr 20552. Apotheek Voorschoten, Leid- seweg 66. Voorschoten telefoon 01717 —2525. Apotheek Beker, Lijtweg 4 Oegstgeest, telefoon 55482. SOS-dienst 242MS VnJ61 „bUl^eaat- tel. 071— 25202 Voor allen die ln moellltkhe- den verkeren da* er. nacht te bere®- Stkhtimg werkgemeenschap Kindercentra Hooglandse Kerkgracht 4: (ingang) K^PPerilnksteeg) openingstijdendl. 2—5 uur nam., tel. 30360.UUf Vm' &Q Juridisch adviesbureau Juridisch Adviesbureau Volkshuls iDothekersdiik aa nt woe e" do 7-9 Mierennest, do." Wereldcongres vlaggenkunde op het water MUIDERBERG De Fede ratie van Verenigingen van Vlag- genkundigen houdt haar zesde wereldcongres in april volgend Jaar in Nederland. Van 16 tot en met 21 april zullen de congres sisten op schepen bijeen zijn en de IJsselmeersteden bezoeken. De federatie heeft ook een con- gresvlag, die op 14 december voor het eerst zal worden ont plooid op Muiderberg in kunst zaal en restauratieatelier De Steeg. Federatie-voorzitter dr. O. Neu becker uit Wiesbaden zal dan de heer G. de Graaf uit Wassenaar als congresvoorzitter installe ren. STRAALJAGER NEERGESTORT DEN HAAG (ANP) Een Phantom-straaljager van de Engelse lucht macht is vanmorgen in de gemeente Maasbree (L) neergestort. De twee inzittenden hebben het toestel tijdig kunnen verlaten. Ze zijn ongedeerd aan de grond gekomen. Het toestel kwam in open veld terecht. Alleen vloog een wiel door het dak van een bungalow. Voor heft overige valt; de schade Dekschuiten gekanteld LEIDEN Twee dekschuiten die afgemeerd lagen in de Nieuwe Rijn, ter hoogte van de Gansoordbrug, zijn gisteren omgeslagen. Een van de twee schuiten was geladen met bijna zevenduizend stenen en een bouwlift. De andere schuit had vier kubieke meter zand en een be tonmolen als lading. Waarschijnlijk door onjuiste belading van een van de schuiten, die aan elkaar waren ge koppeld, is deze gaan kantelen en gezonken. Het gevolg hiervan was dat ook de tweede schuit kantelde. De lading verdween in de diepte. In de nacht van dinsdag op woens dag is ingebroken in de bedrijfstech- nische school aan de Sumatrastraat. Ontvreemd werden een bandrecor der met zeven bandjes en een platen speler. Men heeft zich toegang tot het gebouw weten te verschaffen, door het openbreken vfcn een raam. Er ontstond een totale schade van elfhonderd gulden. In samenwerking met "Amnes ty International" heeft de Nederland se Raad van Kerken een brochure uit gegeven onder de titel "Martelen... niet te geloven". Op twee gespreks- avonden, die onder auspiciën van de Wassenaarse Raad van Ker ken gehouden worden op dins dag 26 november en op dinsdag 10 december (de Dag van de Rechten van de Mens!) wordt genoemd the ma aan de orde gesteld. Wie zich tevoren opgeeft bij dhr. Hillgeman, ontvangt zo spoedig mo gelijk bovengenoemde brochure ter voorbereiding van het gesprek. Plaats van samenkomst: Dorpscen trum, Schoolstraat, aanvang: 20.00 u m lULbUXi AUVieSDUft Apothekerscliik 38 Dl. uur vm - 1 uur nam. do 7-9 uur nam Dienstencentrum. Van Hosendorpsti-: 7 - 9 uur "namUr nam" Mlerennest. do. Gespreksavonden GespreksavondeD Baha-1 gemeen schap Wo 8 uur nam. Kennedylaan 11 Oegstgeest. vr 8.15 uur nam Fred Hendrlkplantsoen 25 Leiderdorp XH DAGBLAD Uitgave: Leldsch Dagblad B.V Witte Singel 1 - Lelden Hoofdredacteur Ham Mulder Telefoon redactie 071-21507 Kwartaalabonnement f 31.80 Per Post f34 20 Jaarabonnement f 116.20 Losse nummersf 0.45 Abonnementsgelden bij vooruit betaling te voldoen By automa tische overschryvlng geen admi nistratie- en incassokosten. Na bezorging tot 20.00 uur. Zaterdag tot 18.00 uur. Telefoon 071-30500. Verspreidingsgebied stadseditie: Benthuizen Lelden. Leiderdorp Oegstgeest. Voorschoten. War mond Wassenaar en Zoeterwoude Correspondenten Oegstgeest: N van Welzen _Ha* Dorpsstraat 20. tel 01711 2370 en Selma Schavemaker. Jan Steenlaan 12 tel 01711—2895 Wassenaar: laan 20 Hoge Rllndllk tel 01710 33694 Zoeterwoude. G M J de Tombe- Menslnk Burg Brandtstraat 10 Tel 01716 1877 Verspreiding overige edities: Duin- Bollen- en Rijnstreek.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2