"Wat zal er van over- wij ven Raad was goedgezind Cor Elzenga (VVD) over programcollege ^55 Geen luchtkastelen ag6nda LEIDEN „Ik vraag me af wat er in de vier jaar die het huidige programcollege voor de boeg heeft, van hun pro gramma zal overblijven. Dat zou wel eens niet zo veel kun nen zijn. Van Dam bijvoorbeeld hamerde er in de verkie zingsstrijd op, dat het programma onverkort uitgevoerd zou moeten worden. Deze week was het juist Van Dam die ik hoorde zeggen, dat het programma van dit college min of meer als een uitgangspunt beschouwd moet worden, en dat we rekening moeten houden met het feit, dat er in de loop der jaren veranderingen optreden". -.4 ot-iitr-ia srn e-i T5/-v violet Vnoron van PPP./TVfift art VVP rt io rrro Q a none. Het stukje van Ronald Veeren 6 november eindigt met de vraag "Wat hebben Jaap Bezemer en par tijgenoten toch tegen een mooi nieuw gemeentehuis in Leiderdorp?" Het antwoord luidt "NIETS". Dat vraagt een nadere verklaring: Op 28 okto ber werd de Leiderdorpse Gemeen teraad door BenW voor de keus ge stold: het bestaande gemeentehuis uit te breiden, of een nieuw gemeen tehuis te bouwen. De bestaande ruim te is ontoereikend. Daar zijn alle raadsleden het over eens, Jaap Be zemer en partijgenoten niet uitge zonderd. Bij deze belangrijke beslissing, die gevolgen heeft voor alle zaken die het gemeentebestuur de komende vijf jaar wil realiseren, wilden PvdA, PPR/D'66 en KVP niet over één nacht ijs gaan. Raadsleden zijn ge wend hun mening vooraf te vormen aan de hand van ter inzago gelegde gegevens (destukken). LEIDEN Wethouder Verboom heeft gistermiddag de opening verricht van een modelwoning aan de Bosrode m de Meren- wijk. En zoals altijd b\j openingen, regende het een beetje. Vandaar daf de bescherming (in de vorm van een regen scherm) van collega-wethouder Waal wel nodig was. Het niemoe huis is er een van een complex van 100, die dóór DURA woningbouio uit Rotterdam zijn gebouwd en door archi tect Van Dillen zijn ontworpen voor de woningbouwvereniging "Ons Doel". Na afloop vertrok het gezelschap per "borrelbus" naar een gerenommeerd restaurant, waar ongestraft werd geborreld en met smaak werd gedineerd. LEZERS SCHRIJVEN: In dit geval waren de voor het vor men van die mening ter beschikking gestelde stukken volgens de raadsle den van PvdA, PPR/D'66 en KVP on voldoende. Er was niet duidelijk ge maakt welke invloed de nieuwbouw- plannen zouden kunnen hebben op de totstandkoming van andere zeer wenselijke voorzieningen in de ge meente, terwijl we juist een extra ambtenaar hebben aangetrokken om ons dat voor te rekenen. Er bestond geen inzicht in de mo gelijkheden van uitbreiding van het gemeentehuis (het zogenaamde plan Middelkoop). De burgemeester gaf tijdens de raadsvergadering zelfs toe, dat het plan eigenlijk bij de stukken had moeten zitten. De ver dediging van het college was zwak. Een zekere mate van demagogie werd daarbij niet uit de weg gegaan. Dit was voor de raadsleden van PvdA, Aldus Cor Elzenga, de leider kandidaten werden bij acclamatie de WD-fractie in de Leddse raad, gekozen. Vervolgens sprak de mieu- gisteravond tijdens een algemene ledenvergadering Leiden van de VVD. voorzitter woorden de afdeling het adres van de vroegere voorzitter de heer P. L. Offerhaus en het schei- ..Ook Verboom", aldus Elzenga, dende bestuurslid mevrouw A. C. A. „heeft al in een interview met het Kriest-De Haan. Mevrouw Kriest Leidsch Dagblad gezegd, dat het heeft 17 Jaar lang zitting gehad in college de 100 procent wel niet zal het afdelingsbestuur, halen. En Tesselaar. duidelijk de Hiermee was er nog lang geen zwakste schakel in het geheel van einde gekomen aan de stroom van B en W. die probeert zich tegen al- dankwoorden, die gisteravond uit- le kritiek te dekken door een hele gesproken werden. Ook de oud-wet- lijst aan te leggen van allee wat hij houders mevrouw N. A. den Haan- wü gaan doen. Maar je kunt wel Groen (CRM), de heer J. P. Duy- nagaan dat hij niet al die plannen verman (onderwijs), en de vroegere zal kunnen uitvoeren". fractie-voorzitters juffrouw Kappeyne De VVD-leider merkte verder op. en de heer Portheine werden be- dat Oosterman, als enige D'66-er in dankt voor het vele werk dat zij de raad. in B en W nog wel eens dwars ligt. „En dan Waal, de man van de opgeruimde kamer van Kret. Daarvan moeten we nog maar af wachten of hij de Stevenshof op zal richt hebben. Aan elk van hen werd een karikaturaal portret aangebo den, dat gemaakt was door de Leid- se schilder Piet Herfst. De vergadering deed ook nog kunnen bouwen zoals Kret de Me- iftnrf<>iiikp nniittek Na- renwljk heelt opgebouwd". Ook Van iSt^lüd ge^gd ?<?"s dat de VVD met een duidelijke moeilijk knjgen om in de komende opstellin<, moet komen aan2len jaren uit t« voeren wat hij beloofd van het c,een woningbezUApraken de heeft. Maar volgens de oppositie- aanwezigen door middel van leider werkt hij er in ieder geval appleus voor het bevorderen van bijzonder hard isggg Bestuur Aan dit betoog het eigen woningbezit. Dat moet o.a. mogelijk gemaakt worden door ko- een beetuurs pers van woningen in de gelegen- verkiezing voorafgegaan. Het bestuur heid te stellen zonodig door de stelde twee kandidaten mej. held gegarandeerde leningen af te heer A. J. G. Leyten in de baar moeten worden bij de bepaling vacature van vice-voorzitter. Beide van het belastbaar inkomen. VOORSCHOTEN De Voorscho- tense gemeenteraad was gisteravond tijdens de algemene beschouwingen rondom de gemeentebegroting 1975 het college van b. en w. goedgezind. Met uitzondering van de heer Iestra (PCC) gaven de drie grote fracties de wethouders slechts suggesties om tot het uitstippelen van een beleid voor de komende vier jaar te gera ken. Iestra (PCC), die niet de uit gangspunten bij de formatie van het dagelijks bestuur mede onderte kend heeft, liet weinig over van de toekomst, die in die uitgangspunten voorspeld worden. Hij deed als enige een felle aanval op burgemeester Van der Haar, die hij verweet volledig buiten de discussie gebleven te zijn tijdens de formatie van het dage lijks bestuur en hij miste ook maar enige inbreng in de aanbiedingsbrief van de kant van de burgemeester. Een scherp protest liet hü horen te gen het weglaten van de bede aan het eind van de aanbiedingsbrief. De CDA-fractle had ook een vraag in dezelfde riohting. Alle fracties drongen aan op een spoedige realisering van het plan Bij dorp, terwijl ook de grondverkopen getoetst moeten worden op waarde Redactie Paul Wolfswinkel Kerstmis I Er was zoveel nieuws gisteren dat er erg veel is -Wijven liggen en we van daag maar een Allegaar-extra-spe- ciaal hebben gemaakt. En om maar meteen een denkertje te geven het volgende. Binnenkort is het weer zover: de dure. gezellige, drukke, vermoeien de en laatste maand van het Jaar gaat van start. Vandaag kwam Klaas uit Spanje en binnen niet al te lange tijd staan brave huisvaders weer te kleumen op de markt voor zo'n groen boomple. Er rijn echter mensen die geen boompje hebben, omdat ze er niet tegen kun nen er alleen naar te moeten kij ken. Maar gelukkig zijn er genoeg in stellingen te vinden die zich met de opvang van deze min of meer een zame mensen bezighouden. Wel, en daar gaat het nou om. Beste vereni gingen, stichtingen, clubs, organisa ties, genootschappen oentra en an dere mensen: verkeer niet in de ver onderstelling dat het alom bekend is wat u doet rond en met de kerst dagen voor "eenzamen", die niet voor hun situatie durven uit te ko men. Meld het deze krant en meld het deze rubriek. Liefst per post. U komt dan, op deze plaats, met uw program ma in de krant. Maar ook de mensen, die willen meewerken op vrijwillige basis, aan Kerst-Inns, of hoe het ook heten mag, kunnen schrijven. Nogmaals liefst per brief, want per telefoon kunnen er (onbedoelde) foutjes ont staan. Vermeld" wel uw adres en eventueel telefoonnummer, zodat u kan worden teruggeschreven of-ge beld. Doen. We gaan geen "zielige stak kers" helpen en overdreven sociaal traantjes zitten storten. Nee, we gaan gewoon iets doen waar een he leboel mensen gelukkig mee kunnen worden. Ook u. ting Jeugd en Jongerenwerk Oegst- geest (SJJO) weer een groot aantal activiteiten op het programma staan voor de Jeugd van 6 t/m 15 Jaar. Zoalscreatieve handvaardigheid (sieraden, keramiek, macramé, leer, linoleum), fotografie, houtbewer king, spel enzovoort enzoverder. De groepen tellen maximaal 15 deel nemers en worden geleid door twee medewerkers. Op deze manier kun nen de deelnemers helemaal zichzelf zijn en krijgen ze de volle aan dacht. Er is nog plaats voor deelnemers. Bel even met Frits Pannekoekf54508) of ga eens kijken. Lijtweg nummer W aardering Wat leuk, wat leuk. We lazen in het blad van de wljk- verenlglng Aktief het volgende "Sinds enkele weken zijn we als "in formatieblad" van de wijkvereniglng blijkbaar landelijk voor "vol" aan gezien en opgenomen in het lande lijke pers-informatieboek, als we het op deze manier voor het gemak mo gen uitdrukken. Nou, dat hebben we gemerkt. Een stroom van berichten wordt ons aan geboden (ook uit de goeie oude Lei den) ter plaatsing. We zullen er zo veel mogelijk nieuws uitpeuteren, waarvan we vermoeden dat ons le zerspubliek er iets aan heeft". Rennen Maandag komt mevrouw T. An- tonisse-Zijda spreken bij de kynolo- genvereniging Rijnland. Om 20 uur in het Witte Huis in Oegstgeest. Ze zal het hebben over het werken met jachthonden. Niet alleen over de honden die voor de Jacht worden ge bruikt, maar ook wat u met uw huis hond kan doen. Holiday Inn een groot sinterklaas feest georganiseerd op zaterdag 30 november, 's middags om twee uur. Het feest duurt tot rond half zes. Om half twee gaat de bus van de NZH vanaf de Maranathakerk aan de Lage Morsweg. Het programma 2 uur: goochelaar; half 3; pauze met muziek, 3 uur: alweer de goo chelaar, half 4: liedjes en een ver haal, 4 uur: juist u raadt het al: optreden van de goede Nico, kwart over 5terug naar huis. Ouders, u weet het nu. W oensdagmiddag Het rijksmuseum voor Volken kunde biedt van nu af aan een uit gebreid woensdagmiddagprogramma voor de schoolgaande jeugd. Er wordt gedacht aan de leeftijds groepen van 11, 12 tot }7 jaar. On der de twaalf jaar moet er voor be geleiding worden gezorgd. Er is een film, er is doe-het-zelf er is een hele boel. Wie het wat lijkt, moet om half drie (op woensdag) bij de koffleau- tomaat in de hal van het museum gaan staan. Dan komt er een mu- seummeneer of mevrouw of Juffrouw en die vertelt dan wat er gaat ge beuren. Klein voorbeeldje: aanstaande woensdag een film over de kunstzin nige Eskimo's, 27 november, een film over Nieuw-Guinea ;4 dec. de Zuidzee; 21 december: Indonesië; 18 december: het bouwen van een iglo. Keus genoeg dus. en noodzakelijkheid. VVD. CDA en PPV drongen aan op het instellen van een bewonerscommissie, waar door kortsluitingen voorkomen kun nen worden tussen de bewoners van de gemeentewoningen en de gemeen te als huisbaas. WD. CDA en PPV drongen aan op het invoeren van een tijdschema bij de vaststelling van bestemmings plannen. Woerdman (VVD) meende dat inspraakmogelijkheden er moe ten zijn, maar dat ook aan alle in spraak een einde moet komen zodra de tijd voorbij is gegaan. Een goede presentatie van plannen kan versnel lend werken. De WD ziet graag de reinigings dienst meer ingesteld op het gegeven "de vervuiler betaalt". Het tekort op deze dienst wordt jaarlijks groter. B. en W. stellen voor deze rechten met 9% te verhogen, terwijl de werkelijke stijging van de kosten 11% is. De CDA vond een verhoging met 9% ac ceptabel. De plaatselijke middenstand kan rekenen op de steun van alle frac ties. De Keuning (WD) gaf een ont- stllend lijstje van plaatselijke mid denstanders, die de laatste jaren hun zaak gesloten hebben, waardoor Juist de verzorgende winkels in de wijken verdwenen zijn. Afsluiting van de Schoolstraat voor het autoverkeer wordt voorlopig afgewezen door WD, CDA en PCC. De Progressieve partij wil graag een onderzoek naar een eventuele wenselijkheid voor afslui ting van de Schoolstraat. Esselaar (CDA) besprak alssenl- ge het Gewest Leiden. Hij meende dat de aantrekkelijkheid om een gewest te vormen met Leiden danig vermin derd is door het linkse meerder heidscollege van deze stad. CDA en PPV gaven concreet eni ge bezuinigingen aan. PPV wil dat er een plafond opgesteld wordt voor o.a. de beplantingsdienst. CDA wil 10 pet. te bezuinigen op de zgn. her bestratingen van openbare werken, de stijging met 33 pet. van de be plantingsdienst is onaanvaardbaar, en besparingen moeten gedaan wor den door eenvoudiger groenvoorzie ningen. terwijl het funktioneren van de reinigingsdienst onder de loep ge nomen moet worden. De service is verminderd, de kosten stijgen te erg. Alle fracties verzochten om het or ganisatie-onderzoek op de gemeente secretarie snel aan te pakken. Het Lezing SJJO Nico i 74/75 heeft de stteh- Maandag aanstaande 8 uur wordt een lezing gehouden in het Praethuys aan de Vrouwenkerkköorstraat 9, onderwerp: zelfverwerkelijking d.m.v. drugs, yoga, meditatie en an dere oosterse religies binnen een wes terse subcultuur. Spreker: dr. Reender Kranenborg gereformeerd predikant in Gauw-Ter zooi (Friesland). WASSENAAR Loco-burgemeester Van Dijk (links) opende gis teravond de Wassenaarse pluimveetentoonstelling. De man naast hem is de heer Van Tol, die voorzitter is van de P.V.W. PPR/D'66 en KVP die graag gezind met de (ook twijfelende) rest van de raad een 00 belangrijk besluit waren aangegaan, reden om uitstel van de beslissing te bepleiten. Om dat ons er juist alles aan is gelegen de ruimtenood voor de ambtenaren zo spoedig mogelijk op te hefen, heb ik vragen gesteld aan BenW. Uit het raadsverslag van Veerens concurrent (waarom noemt hij an ders zijn naam niet?) Peeters bleek dat de ambitieuze nieuwbouwplannen van vergelijkbars randgemeenten van Lelden door de provincie niet zijn goedgekeurd. Overkomt dat Leiderdorp, dan zou onaanvaardbare vertraging ontstaan bij de oplossing van de ruimtenood. Wij willen onze tijd niet verdoen met het bouwen van luchtkastelen. Het stellen van vragen is soms de plicht, maar in ieder geval het recht van ieder raadslid, zoals in het regle ment van de raad is vastgelegd. Dat Veeren daarbij het "gloednieuw" zijn van het raadslid als een beper king beschouwt (hoe moet ik het an ders uitleggen), getuigt niet van zijn begrip voor de verantwoordelijkheid van de gekozen volksvertegenwoordi ger, waaraan de wet gelukkig geen ervaringseisen stelt. Er is dus niets tegen een mooi nieuw gemeentehuis in Leiderdorp, maar wy zfjn van mening dat de raad moet kunnen kiezen uit goed onder bouwde alternatieven en niet, zoals de gemeentesecretaris via de voorlich ter liet weten, uit bewust geselecteer de stukken. JAAP BEZEMER Hartelsteln 20 Leiderdorp CDA is niet bereid om meer perso neelskosten te voteren door uitbrei ding van het ambtelijk apparaat, in dien niet eerst een onderzoek is ge houden. De PPV meent dat het college van B en W terecht nu eens aan de gemeenteraad heeft overgelaten om zelf aan te geven hoe de beschikba re ruimte in de algemene middelen moeten worden besteeed. Met deze zienswijze waren WD en CDA het niet volledig eens. Het CDA vroeg om een financiële vertaling van het zgn. beleidsplan. De VVD vroeg om een regionale aanpak van diverse recreatiemogelijkheden en zou graag een voorzichtig begin zien van de aanleg van enige fietspaden. Drin gend werd door de WD gevraagd om de gevaarlijke oversteek op de Papelaan ter hoogte van de gemeen tegrens met Wassenaar te voor zien van verkeerslichten in overleg met de provincie en de gemeente Wassenaar. Dagelijiks moeten hon derden schoolkinderen deze over steek maken. Leidse Baan B en W houden rekening met het gegeven dat de Leidse Baan niet zal worden aangelegd. Iestra (PPC) gaf B en W in overweging om ste vig met de provincie te gaan pra ten. De provincie heeft de Veurse- weg en de Leidseweg willen over dragen aan de gemeente Voorscho ten omdat deze wegen geen inter gemeentelijke funktie meer zouden hebben na de aanleg van de Leid se Baan. De gemeente heeft de over dracht nog steeds geweigerd, maar moest wel een deel van de recon structie zelf betalen. Iestra adviseer de B en W in navolging van de ge meente Leidsch an dam de provin cie aan te spreken voor de gemaak te reconstruktiekosten. De wegen tussen Den Haag en Leiden hebben nog steeds een provinciale betekenis zolang de Leidse Baan niet is aan gelegd. Van Dalen (VVD) toonde zich voor stander van een eenheidssubsidie voor de jeugd en zag graag zoveel mo gelijk een opheffing van de verkap te subsidies door middel van een te lage huurpys van gebouwen en velden. Gen enkele fractie roerde het onderdeel algemene veiligheid en huisvestingsbeleid aan. B en W zullen woensdag 27 novem ber de raad antwoorden. Zaterdag Hooglandse Kerkgracht 48, dansen vanaf 8 uur nam. De Vink. dansen van 92 uur nam. ^e^Burcht^grote zaal, Antiekmarkt Morsweg i 14. Leidse Jeugdschaakso- kamerbewoners en alleen staanden, 812 uur nam. Bij Holiday inn, Autotentoonstelling British Leyland, 10 uur vm.6 uur Rijnlands Lyceum, Oegstgeest Noor der Compagnie met "De vrouwelijke vrouwtjes van Windsor", 8.15 t) nro door Studenten Kamerorkest. 8.30 uur nam. Zondag An ton lus Clubhuis, dansen, 811 u ^Hooglandse Kerkgracht 48. dansen, Geversstraat 65. Oegstgeest. sociëteit 8—12 Rijverbod LEIDEN Een 26-Jarige piloot uit Caracas (Venezuela) heeft van morgen vroeg om 6 uur de aandacht getrokken van passerendie politie agenten. De man reed wat onvast met zyn auto op de Plesmanlaan». HU moest in het blaaspijpje blazen, da* groen uitsloeg. Er was geen reden hem mee te nemen voor een bloed proef. zodat werd volstaan met een rijverbod. Maandag Maresingel (van Julianastraat tot Zwarte Pad), Pr. Frederikstraat, Koningstraat, Bronkhorststraat, Willemstraat, Pr. Hendrikstraat en plein, Mauritsstraat. L. de Coligny- straat, Waldeck Pyrmontstraat, Marnixstraat (van Maresingel tot W. de Zwijgerlaan), Amallastraat, J W. Frlsostraat. van Hogendorp- straat, Van Limburg 8tlrum6traat, Van der Duinstraat, Palkstraat, Anna van Saksenstraat. Kemperstraat. Mo lenstraat. Maresingel (van Zwarte Pad tot HaarlemmertrekvaartPasteur straat, Hansen- en Korte Hansen straat, Leeuwenhoekstraat. Groen- oordstraat en plein. Mussenbroek- straat, Lucas van Leydenstraat. Bakker Korffstraat. Jan Lieven- straat, Fr. van Mierisstraat, Gabr. Metzustraat, Broekweg, Stadspolder- weg, Haarlemmerweg. Raampoort. Raamstraat, Maredijk. Piet Hein- straat, Vendelstraat, Poelgeester straat, Schutterstraat, Maredijkhof- je, Vaartkade, Aloëlaan, Rijnsbur- gersingel, Marislaan. Dinsdag Ter Haar kade. Boshuiaerlaan, Bos- huizerkade, 5 Meilaan en plein. Be vrijdingsplein. G. van der Veen- straat, Titus Brandsmalaan, Mont- gomerystraat, Joh. Poststraat, Wal raven van Halstraat, Wiardi Beck- manstraat, van der Helmlaan, Arem Brunsstraat. Lieven de Keystraat Zocherstraat, van Banchemhof, de Bazelstraat, Jao. Romanstraat, Jan Keldermansstraat, Vingboenshof. Jacob van Campenlaan, Voorscho- terweg, Stalpaerthof, van 's-Gra- vensandestraat, Berlagestraat. Veilingkade, Lammenschansweg (van Veilingkade tot Lammen- schansplein. Zoeterwoudseweg, Me loenstraat. Appelstraat. Tomaten- straat. Duivenstraat, Kersenstraat. Carbutreweg, Planteynstraat, Ka naal weg (van Lammebrug tor spoorlijn, Vlletweg, Vrouwenweg, Cranesteki (woonschepen). Donderdag Rijnsburgerweg, Terweepark, Boer- haavelaan, Mariënpoelstraat, Kage- straat, Zweilandlaan, v. Swietenstr., Faljerilstr., Houtlaan, A. Duycklaan, van Beuningenlaan, van Slinge- landtlaan, J. de Wittstraat, J. van Oldenbarneveldstraat Fagelstraat. Ledenberchstraat. Hogerbeetsstraat. Warmonderweg, Nachtegaallaan. Mezenstraat, Vinkenstraat, Lijster straat, Roodborststraat, Merelstraat WassenaarsewegLeeuwerikstraat. Stationsweg, Paviljoenshof. Sta tionsplein, Morssingel Pesthuislaan. iet Paaltjenspad, Morsweg (van Morspoort tot Lage Morsweg). PauJ KrÜgerstraat, Pres Steynstraat Transvaalkade en nof Joubert- straat, Womarantstraat. v d Tas- straat, Lopsenstraat, Rijnzichtstraat, de Wettstraat, Reitzstraat, de la Reystraat. Pretoriusstraat Vrijdag Herenstraat, Pr. Wilhelminastraat. Bloemistenlaan, Leliestraat, Pioen straat, Pioenhof. Lindestraat, Rese dastraat, P. de la Courtstraat. Ko- ninginnelaan Acacialaan P de ia Courtstraat, Koninginnelaan, Aca cialaan, Tulpenstraat Zoeterwoud- sesingel (van Herenstraat tot Lam menschansweg) Schelpenkade An dries Schotkade Leuvenstraat GerrU van der Laan straat. Leeuwkenstraat. Valdez- straat. Stadhouderslaan Magdalena Moonsstraat. 3 Octoberstraat Dul- tenruststraat. Kastanjekade. Mei doornstraat, Hyaointhenstraat. Se ringenstraat, Daliastraat. Anjelier- straat. veissuaftt oo. uegstgeest, sociëteit kamerbewoners en alleenstaanden 12 uur aam. Breestraat 1». Twentwel, sociëteit .oor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Lelds Poppentheater. Middelweg Ito kindervoorstelling, aanvang 2.30 uur nam., telefoon 071-26802. Artsen LEIDEN Wijk I: Morswegkwar- tier, binnenstad tot Cityring: H. A. M. M. Meyer. Gerard Brandtstraat 29. telefoon 60947. Wijk II: Groen- oord. Kooi en Merenwijk: A. van Luyk. Thorbeckestraat 5, telefoon 22522. Wijk III: Waard, Professoren- wijk en Tuinstadswijk: G. E. J. Pie- terse, Zoeterwoudse Singel 109. tele foon 24403. WUk IV: Zuidwest-Haag - wegkwartler: C. P. M. Langezaal, Witte Singel 30, telefoon 24855. LEIDERDORP S. P. Ouwerkerk Loevesteln 40, telefoon 34924. OEGSTGEEST D. Held. Mare- laan 38. telefoon 52255. VOORSCHOTEN P. H. W. Swen Veurseweg 20, telefoon 2356 (zater dag). J. H. Vrljenhoek, V. d. Oyelaan 38. telefoon 6421 (zondag). WARMOND A. W. Bots, Prof. Aalberselaan 2. Voorhout telefoon: 02532—11393. WASSENAAR J. Huls. Van Pola- nenpark 190, telefoon 13027 (Wasse naar-noord). K. T. de Wit, Kerk straat 42, telefoon 12460 (Wassenaar zuid). Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen door: Apotheek Centraal, Breestraat 74. telefoon nr 20552. Apotheek Voorschoten. Leid seweg 66, Voorschoten telefoon 01717 —2525. Apotheek Beker, Lijtweg 4 Oegstgeest, telefoon 55482. Wijkverpleging LEIDEN Stichting Interkruis Leiden, Middelweg 38, telefoon 21753 LEIDERDORP Zr. Th. Bakker telefoon 34112. OEGSTGEEST Interkruis, Lijt weg 7, telefoon 54500. VOORSCHOTEN Gezondheids centrum, V. d. Waalslaan telefoon 4641. warmond Zr. A. Vriend, Friezenhorat 23, Sassenheim, tele foon 02522—12022. SOS-dienst »«"=u uie in moeuijune- den verkeren dag er, aaoht te berei ken Juridisch adviesbureau •Juridisch Adviesbureau Volkshuis, ApothekersdtJk 33 Dl 'do 7-9 1 do 10 ramvuBcei, do. De Wetswlnkel ls do 3 ua-l. cu vr. okt. gesloten. Gespreksavonden Gespreksavonden Baha-1 gemeen schap Wo 8 uur nam Kennedvlaan 11. Oegstgeest. er 8.16 uur nam Fred. HendriKDlantsoen 25 Leiderdorp Vormingscentrum Troef Programma Troef Jongerencentrum: Maandagavond: Toneelgroep en So- sjale Kreagroep: Dinsdagavond: Ren- msmaklngsgroep. Werkgroep Naald en Draad. Werkgroep Werk en Oroep son. veerdWvoor Woe°^aeavon<J.: geraer- b ij een kometen7"' Filmgroep. Handenarbeid spelen. Tr g 071-30494. T wentwel Sociëteit Twentwel. Breestraat 19. opentnestucen: elke dag_ behalve op ma. do v.a. 21.00 uur Toegang voor mensen v a 20 laar Koordstudio Troef. Hogewoerd 57 telefoon Centrum voor intermenselijke be- rekklngen ontmoetingsruimte voor 25 tot 60-Jarigen Oude Rljn 88, Werkdagen aondag van 20 tot~2ifr aangepast voor llchamelltv capten. Elke donderdag van 1516 U spreekuur Alg. Ned. Invaliden Bond. Dienstencentrum Noordeinpleln 2b tel 40483. algeme ne informatie, dag. van 910 uur LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel 1 Lelden Postbus 54 Giro 57055 Telefoon directie en administra tie 071-25041 Telefoon redactie 071-21507. Hoofdredacteur Han Mulder Kwartaalabonnement f 31.80 Per Post f 34.20 Jaarabonnement f 116.20 Losse nummers f 0.45 Abonnementsgelden of) vooruit betaling te voldoen By automa tische overschry vingen geen ad ministratie- en incassokosten Nabezorglng van 18 00—20.00 u. Zaterdag van 1600—18.00 uur Telefoon 071-30500.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2