de rijksoverheid vraagt 16 PERSONEEL personeel P, E&j amro bank TWEE DAMES soneel PERSONEEL PERSONEEL - #n per so Afwisselend werk voor een meisje met MAVO op een Amro-kantoor. a) een tekenaar- konstrukteur b) een tekenaar c) een calqueuse PERSONEEL personeel PERSONEElP*rsonee' personeel PERSONEEL pereoreel I Ben je zo tussen de 18 en 22 jaar? Heb je bovendien je MAVO-diploma? Dan kun je op ons kleine en gezellige kantoor leuk werk doen. Als balie-assistente ga je het kontakt met onze kliënten onderhouden. Dat betekent o.m.: mensen helpen als ze geld komen halen of brengen, vakantiegeld komen wisselen, inlichtingen wensen over verzekeringen, sparen, leningen enz. Daarnaast ga je kollega's helpen met diverse administratieve werkzaamheden. Al met al een baan vol variatie. We bieden je een goed salaris, Th°U vakantietoeslag, een extra uitkering van van het jaarsalaris, een aandeel in de winst en minstens 20 dagen vakantie. Bovendien betalen we graag mee aan studies die je in het vak kunt gebruiken. Heb je belangstelling? Schrijf dan een briefje aan de heer Chr. Th. van Puffelen van de Amro Bank, Rapenburg 39, Leiden. SOLET B.V. PARKETVLOEREN - PERZISCHE TAPIJTEN - BINNENHUISARCHITECTUUR vraagt voor haar afdeling Parketvloeren: parttime vertegenwoordigers De werkzaamheden kunnen 's avonds en zater dags worden verricht. Voorkeur genieten zij, die woonachtig zijn in Leiden, over auto en telefoon beschikken, goede omgangsvormen en kennis van hout hebben. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties te richten aan: SOLET B.V. Postbus 327, Arnhem Telefoon 085-451816 3M Nederland Is e verkoopmaatschappij v een groot, internationaal bedrijf. De sfeer wordt er bepaald door prettige samenwerking van nogal jonge mensen. Daaraan dankt 3M haar oorspronkelijkheid. 3M research levert daarvan steeds opnieuw de bewijzen: vele vernuftige produkten op allerlei terrein. Bedacht om iedereen 't werken een beetje makkelijker te maken, en 't leven een beetje aangenamer. Op de afdeling Cost Accounting, die in nauw deuitvhders overleg met de verkoopgroepen en marketing afdelingen het prijsbeleid ontwikkelt en het rendement kritisch beziet, hebben wij plaats voor een assistent group controller Tussen 21 en 30 jaar en met een opleiding op MEAO-niveau. bij voorkeur bedrijfseconomische richting of een vergelijkbare opleiding. Kandidaten, die belangstelling hebben voor een dergelijke funktie bij een onderneming met meer dan 10.000 produkten variërend van microfilmapparatuur tot sierlinten en van medische produkten tot geluidsbanden, worden 3MNEDERLANDBV verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten Postbus 193, Leiden. aan de afdeling Personeelszaken. N.V. Slavenburg's Bank Kort Rapenburg 20, te Leiden VRAAGT MEDEWERKER of MEDEWERKSTER Hij of zij bieden wij een afwisselende baan op onze afde ling giro. Indien nodig zal men ook ingezet worden op een van onze andere afdelingen. Wij vragen Tenminste HAVO of gelijkwaardige opleiding. Mocht U interesse hebben voor deze funktie, dan verzoeken wij U om een telefonische afspraak te maken met onze afdeling personeels zaken. (Telefoon 07t - 40847). Laan van Nieuw Oost-lndië 25, Den Haag Met z'n ruim 700 medewerkers is Tebodin een van de grootste bureaus van raadgevende ingenieurs in ons land. Onze relaties zitten veel in Nederland, maar de laatste jaren wordt de hele wereld steeds meer ons werkterrein. De projekten, die Tebodin uitvoert lopen uiteen van het maken van studies tot het laten uitvoeren van komplete werken, met name voor de voedingsmiddelen-, chemische en petro chemische industrie. In verband met toename van de werkzaamheden op onze afdeling Interlokale Transportleidingen zoe ken wij op korte termijn: Vereisten: voora): M.T.S. diploma (werktuigbouw of weg- en waterbouw) voorb): L.T.S. diploma voorc): ervaring in soortgelijke werkzaamheden Geboden wordt een prettige werkkring in een dyna misch bedrijf en een aantrekkelijke salariëring met goede secundaire voorwaarden, waarbij rekening wordt gehouden met ervaring. Sollicitaties te richten aan TEBODIN, Advies- en Constructiebureau B.V., Postbus 1029, Den Haag of telefonisch 070 - 814881, toestel 328. N.V. Boekhandel en Drukkerij v/h E. J. BRILL Plantijnstraat 2, Leiden (eind Lammenschansweg) Voor de afdeling Monotype-tikkerij van onze drukkerij zoeken wij die opgeleid willen worden tot monotype-typiste. Voor deze functie is het diploma Mavo en Typen vereist. In de afdeling Monotype worden de meestal Engelse manuscripten op speciaal ontworpen toetsenborden uitge typt Wij bieden een prettige werkkring, een goed salaris en gun stige arbeidsvoorwaarden. Een telefonische afspraak kunt u maken onder nummer (071) 46646 met dhr. P. A. Kranenburg. administratief medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Afdeling Bijstand Algemene Groepen van de Directie Bijstandszaken Taak: o.m. behandelen van aanvragen om bedrijfskredieten ingevolge de Rijksgroeps regeling zelfstandigen: dit gebeurt aan de hand van rapporten, jaarstukken en zonodig door een bezoek aan het bedrijf; geven van adviezen en voorlichting over de Rijksgroepsregeling. Vereist: diploma HBS of hiermee vergelijkbare opleiding en diploma MBA. Ervaring in finan cieringsproblemen in het midden- en klein bedrijf en/of de agrarische sector strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2458,- per maand. hoofd afdeling interne zaken (mnl./vrl.) vac. nr. 4-512911158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Directie Noordzee Taak: de dagelijkse zorg voor het intern functioneren van de dienst, zoals informatie voorziening van de dienst, coördinatie van de administratie, Post- en Archiefzaken, huis vesting: assisteren van de directiesecretaris. Vereist: diploma HBS/HAVO; b.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Leeftijd: vanaf 30 jaar. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2458,- per maand. medewerkers afdeling goederenvervoer over de weg (mnl./vrl.) vac. nr. 4-5107/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. het Secretariaat van de Commissie Vervoervergunningen Taak: samenstellen van openbaarmakingen betreffende de door de Commissie te behande len aanvragen, verzoeken en besluiten; ont werpen van voorstellen aan de Commissie en van concept-beschikkingen tot beslissing op die aanvragen, verzoeken en besluiten; ontwerpen van brieven. Vereist: diploma HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; redactionele en administratieve ervaring en bekendheid met de wettelijke regelingen m.b.t. het beroepsgoederenvervoer met vrachtauto's, verkregen bij de overheid en/ of een transportbedrijf, strekken tot aanbeveling. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2143,- per maand. Tel. Inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070) - 24 43 88, toestel 35. redacteur/redactrice voor het Ministerie van Landbouw en Visserij tb.v. de Afdeling Exportbevordering van de Directie Agrarische Vertegenwoordiging Buitenland Taak: redactie van de Nederlandse tekst van voor het buitenland bestemde propaganda- artikelen en informatieve publicaties over de Nederlandse landbouw en zijn produkten, als mede controle op vertalingen van deze tekst in de moderne talen. Vereist: diploma HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; beheersing van de moderne talen; kennis van de Nederlandse landbouw; stilis tische ervaring en kennis van publiciteits- aspecten. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2143,- per maand. correspondent (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening tb.v. de Centrale Directie van de Volkshuis vesting en de Bouwnijverheid, Afdeling Finan ciering Woningbouw, Onderafdeling Woning- wetbouw Taak: behandelen van brieven van: huurders over de huurprijs en/of de onderhoudstoestand van de door hen bewoonde woningwetwoningen; van actie- en wijkcomitees, huurdersvereni gingen, belangengroepen, huurombudsmannen, politieke partijen enz. over de uitvoering van de huurharmonisatieregelen. Voeren vein correspondentie met besturen van gemeenten en woningbouwverenigingen, als mede met Huuradviescommissies over de uit voering van de huurprijsvoorschriften. Conci piëren van nota's met zonodig conceptantwoord brief van de staatssecretaris m.b.t. bijzondere huurzaken (requesten aan H.M. de Koningin, de Staatssecretaris, Kamerleden e.d.). Vereist: diploma HBS/HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding. Diploma Nederlandse Handelscorrespondentie, b.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: 's-Gravenhaga. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2143,- per maand. medewerker agenda, archieven en documentatie (mnl./vrl.) vac. nr. 4-4787/1158 voor het Ministerie van Financiën tb.v. de Afdeling Personeel Taak: behandelen van post, vormen en ordenen van dossiers, voortgangs- en afdoeningscontrole, uitbouw en centralisatie van het archief. Vereist: diploma MULO/MAVO en ervaring in soortgelijke werkzaamheden; bezit van of studie voor het diploma SOD I strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1735,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. In 1975 zal het Ministerie van Financiën een modern kantoorgebouw nabij het Centraal Station betrekken. kontaktambtenaar (mnl./vrl.) vac. nr. 4-511711158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij tb.v.' de Veeartsenijkundige Dienst Taak: in overleg met de veterinaire staf - ver vullen van taken op het technisch administra tieve vlak in de sectoren politionele en ge organiseerde dierziektenbestrijding alsmede de dierenbeschermingsaspecten bij de intensieve veehouderij. Vereist; HBS/HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding, administratieve ervaring en kennis, redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1935,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2143,- per maand aanwezig. hoofd agenda, archieven en documentatie (mnl./vrl.) vac. nr. 4-478611158 voor het Ministerie van Financiën tb.v. de Afdeling Personeel Taak: toezicht houden op het registreren en verwerken van inkomende en uitgaande stukken, voortgangs- en afdoeningscontrole, verblijfplaats administratie, vormen en ordenen van dossiers, verzorgen van een afdelingsdocumentatie met de daarmee aanverwante werkzaamheden. Voorts is de functionaris belast met de uit voering van en het toezicht op uitbouw en centralisatie van het archief. Vereist: de diploma's MULO/MAVO en SOD I en ervaring in genoemde werkzaamheden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1935,- per maand. In 1975 zal het Ministerie van Financiën een modern kantoorgebouw nabij het Centraal Station betrekken. chemisch-analytisch medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-508811158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij tb.v. het Rijkszuivelstation te Leiden Taak: naast chemisch-analytische werkzaam heden eventueel verrichten van literatuuronder zoek. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, r f 1935,- per maand. De salarissen zijn exclusief 7} °/o vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brieO zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 18