PERSi WEEL BEDIENDE soneel I personeel PEfwv ■PERSONEE .PERSONEELPERSONE£L persona produktie- medewerksters I I I BEDRIJFSLEIDER w marketing analist LEIDSCH DAGBLAD SECRETARESSE/ ASSISTENTE PEf!SDNEElPersonee' .PERSa^EPreonB- 1 J Dersoneel Drocrwicn r personeel PERSONEEL personeel persone jEEL Cemsto-Liin is een snel groeiende onderneming binnen het Cemsto-concern. Wij verlenen rolhanddoekservice, en ver huren als één van de hoofdartikelen o.a. zeepcréme-auto- maten. Voor ons depot in Leiderdorp zoeken wij een DCTAD^CD DClUKÜtK voor de SERVICE-AFDELING bij voorkeur in het bezit van rijbewijs BCDE. Cemsto-Lin biedt u een baan in een grote onderneming, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waar bij, na gebleken geschiktheid, opname in eigen pensioen fonds mogelijk is. ^ffSTDLW Bent u geïnteresseerd, schrijft u dan een korte sollicitatie brief naar Cemsto-Lin B.V., Postbus 65, Leiderdorp, of loopt u op maandag 4 november a.s. even binnen, waarbij wij gaarne nadere informatie zullen verstrekken. Het adres is Achthovenerweg 39b (op de weg naar Koudekerk aam den Rijn). Wij zijn vain 16.00-19.00 uur aanwezig. 3M Nederland is een verkoopmaatschappij van een groot, internationaal bedrijf. De sfeer wordt er bepaald door prettige samenwerking van nogal jonge mensen. Daaraan dankt 3M haar oorspronkelijkheid. 3M research levert daarvan steeds opnieuw de bewijzen: vele vernuftige produkten op allerlei terrein. Bedacht om iedereen 't werken een beetje makkelijker te maken, en 't leven een beetje aangenamer. de uitvinders 3M NEDERLAND BV Postbus 193, Leiden. Op korte termijn hebben wij plaats die in een groep van tien meisjes Scotch lettertangen vervaardigen, sierstrikken maken en inpakwerkzaamheden verrichten. Het salaris ligt boven het gemiddelde en U wer bij een jong en enthousiast bedrijf. or een afspraak 071 - 6 93 30 ven bij ons langs. Rooseveltstraat 55 in Leiden. RADAR, een snelgroeiend levensmiddelenbedrijf vraagt voor haar filiaal 5 Meiplein I76 te Leiden een I618 jaar. Dit moet een jongen zijn, die bereid is stevig aan te pakken, goed met anderen kan samenwerken en leergierig is. Je kunt solliciteren bij de bedrijfsleider van ons filiaal de Heer A. Brugman, 5 Meiplein I76 te Leiden, telefoon 07I23889. i De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personeelszaken der RijksuniversiteitStationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakatu vakature nr. 74.365 Universiteitsbibliotheek (Secretariaat) administratief medewerk(st)er (parttime) taak: verrichten van alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden, waaronder het behandelen van post- en archiefzaken. vere/si: middelbare schoolopleiding; typevaardig heid; administratieve ervaring. salens: maximaal 841,bruto per maand. vakature nr. 74.378 medewerk(st)er catalogiseerafdeling Universiteitsbibliotheek taak: het verlenen van medewerking aan de catalogisering van nieuw aangeschafte boeken en aan de opbouw en verzorging van de alfabetische catalogus. vere/sl: MAVO, maar voorkeur voor Gymnasium. Einddiploma Bibliotheek- en Documentatie- academie of G.O.-diploma strekt tot aanbeveling. salaris: maximaal f 1.935,bruto per maand. vakature nr. 74.380 Laboratorium voor Medische Microbiologie laborant(e) taak; het verlenen van medewerking bi) diagnostisch en wetenschappelijk virologisch en serologisch onderzoek. vereist: MAVO-diploma (met biologie). Bezit van het MBO-diploma microbiologi sche richting strekt tot aanbeveling. salaris: maximaal 1.585,bruto per maand. Voor iedere functie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde bedragen zijn exclusief een voorlopige loontoeslag van maximaal 45- bruto per maand ingevolge de machtigingswet Het vakantiegeld bedraagt 7J£% van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kaïn worden geplaatst een hoofdverpleegkundige voor de afdeling Intensive Care van 10 bedden. Verlangd wordt een diploma ziekenverpleging A; aantekening Intensive Care strekt tot aanbeveling. Voorts kunnen warden geplaatst enkele verpleegkundigen (full-time) voor verschillende afdelingen. In ons nieuwe ziekenhuis kunnen wij u een prettige werkkring bieden in een goed samenwerkingsverband. Inlichtingen bij zuster A. J. M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Telefoon 071—99250. Sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken Simon Smitweg 1, Leiderdorp. christelijke pedagogische academie Hazenbolslaan 10L telefoon 07154245, Oegstgeest Gevraagd per 1 Januari 1975 in de havo-4 klassen DOCENTEN voor de vakken duits 9 uur (liefst voor donderdagen en vrijdagen) aardrijkskunde Hoewel niet noodzakelijk, liefst le graads bevoeg- den. Sollicitaties aan de directeur, L. Spijker. Grammofoonplaten en Minicassettes vraagt voor haar filiaal Haarlemmerstraat te Leiden die zal worden belast met het beheer en de exploi tatie van het filiaal Hoewel de inkoop Is gecentrali seerd wordt van de bedrijfsleider een inbreng in het inkoopbeleld verwacht. Wij zoeken voor deze functie contact met Jonge men sen van 25—30 Jaar met middelbare opleiding. Behalve goede leidinggevende en contactuele eigen schappen is een uitgebreide ervaring in de verkoop bij voorkeur in de grammofoonplatenbranche, een vereiste. Uw sollicitatie kunt u richten postbus 2725, Rotterdam. VABEMU B.V., Kerkelijk Buro der Hervormde Gemeente te Leiden Wij zoeken voor indiensttreding op korte termijn een ADMINISTRATIEVE KRACHT (mnl. of vrl.) Typediploma vereist. Leeftijd tenminste 21 Jaar. Zij die enige ervaring hebben met werkzaamheden van boekhoudkundige aard genieten de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen over persoon en opleiding te richten aan voornoemd buro. Pie terskerkhof 15-19. Telefoon 071—20002. 3M Nederland Is een verkoopmaatschappij van een groot, internationaal bedrijf. De sfeer wordt er bepaald door prettige samenwerking van nogal jonge mensen. Daaraan dankt 3M haar oorspronkelijkheid. 3M research levert daarvan steeds opnieuw de bewijzen: vele vernuftige produkten op allerlei terrein. Bedacht om iedereen 't werken een beetje makkelijker te maken, en 't leven een beetje aangenamer. deutvnders 3M NEDERLAND BV. Postbus 193, Leiden. Voor de verkoopgroepen Medical en Printing Products zoeken wij een die deze kans wil aangrijpen om zich onder deskundige leiding te ontwikkelen tot een all-round marketing man. Op dit moment is daar nog geen ervaring voor nodig, wel zal zijn opleidingsniveau en ambitie zodanig moeten zijn, dat verdere ontwikkeling in dit vak mogelijk is. HAVO-diploma met een voortgezette marketingopleiding is daartoe noodzakelijk. Voorlopig zal de nieuwe medewerker assistentie verlenen aan twee gedegen opgeleide marketing-specialisten, die ieder de marketing voor een zelfstandige produktgroep voor hun rekening nemen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U onder vermelding van M411 richten aan de afdeling Personeelszaken. Voor de exploitatie-afdeling van onze snel groeiende krant zoeken wij een van omstreeks 20 jaar. Zij kan rekenen op afwisselend werk, nogal wat correspondentie (steno Nederlands), contact met potentiële cliënten, afspraken maken enzo voort Bovendien op een redelijke honorering en een ple zierige sfeer op een drie-mansafdeling. Wij verwachten accuratesse, een opgewekt ka rakter en een grote mate van paniek-vastheid. Bel voor het maken van een afspraak 071 25041 (de heer Penning) of schrijf een briefje aan de di rectie van: Leidsch Dagblad b.v., Witte Singel 1, Leiden. Zeer binnenkort hebben wij plaats voor: LEERLING-STOFFEERDER OF AANKOMEND STOFFEERDER Een jonge man met initiatief, voor afwisselend werk in de buitendienst. Wij bieden een prettige werkkring en hoog salaris, voor iemand die bereid is zich voor ons bedrijf in te zetten. VLASVELD textiel en woninginrichting Doezastraat 20-18-2 - Leiden - Telefoon 21300 Psychiatrisch- Neurologische en Neurochirurgische Kliniek "ST URSULA" Eikenlaan 3-5, Wassenaar vraagt voor spoedige indiensttreding O. Ks - VERPL EEGKUNDÊG EN ZN lor O.K.-ASSISTENTEN voor de operatiekamer. Aanstelling en salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring. Ook verpleegkundigen, die voor opleiding in aanmerking wensen te komen, kunnen solliciteren naar deze funktie. Sollicitaties en verzoeken om Inlichtingen te richten aan de Directrice Tel.: 01751-79441.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 18