SPD'er fasson ormatbv &trainina' de rijksoverh vraagt Ib personee/V n] per so CHEF AFDELING EXPEDITIE ALS... DAN... PERSONEEL',n TECHNISCH MEDEWERKER backer co VERTEGENWOORDIGER PERSONEEL personeel perso* El personeel PERSONEEL personeel 1 Fasson is één van 's werelds grote producenten van zelfklevend materiaal, dat overal in het bedrijfsleven, vooral in de grafische industrie wordt toegepast Fasson blijft snel groeien. Wat zonnige perspectieven opent voor de ongeveer 30-jarige die Fasson graag op korte termijn ziet komen. Fasson noemt hem supervisor reporting and analysing. Wat inhoudt dat hij de maandelijkse balansrapportering en V W verzorgt, de resultaten analyseert en toelicht, de investeringsbudgetten controleert en in samenwerking met de afdelingshoofden de budgetten verzorgt. Deze taken verricht hij samen met twee medewerkers, aan wie hij ook leiding geeft. Bovendien vertrouwt Fasson hem een groeiend deel toe in de verandering en aanpassing van systemen, noodzakelijk door de expansie. Kreativiteit en flexibiliteit zijn derhalve eigenschappen die Fasson hoog aanslaat. Fasson's nieuwe man rapporteert rechtstreeks aan het hoofd boekhouding. U krijgt dus een ruime inwerkperiode, waarbij u op veel steun kunt rekenen. Daarna doet u het zelfstandig. Het salaris is overeen komstig de belangrijkheid van de funktie, dus uitstekend. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn modern. Bel of schrijf even een briefje. Fasson (Nederland) bv, Rijndijk 86, Hazerswoude, tel. 01714 - 90 08, de heer J. N. C. van Heerdt, hoofd afdeling personeelszaken. In de TECHNISCHE BINNENDIENST IMPORT VAN MEDISCHE INSTRUMENTEN is plaats voor een energieke Gedacht wordt aan iemand van ca. 25 jaar met een gedegen technische op leiding (bijv. op MTS-niveau) en praktische ervaring. Zijn taak zal bestaan uit het controleren, Justeren en repareren van endosco pen met glasvezeloptiek, alsmede bijbehorende accessoires, zoals lichtbronnen e.d. Geen eis, maar wel een aanbeveling kan zijn de kennis van electronica en vooral ervaring in heel fijn reparatiewerk. (GüIfLIPAES Breestraat 58, Leiden. Tel. 07143349. training Naast kennis en ervaring van expeditie en alles wat daarmee samenhangt is de man een perfect organisator. Natuurlijk kan hij met mensen omgaan en weet hij op soepele wijze leiding te geven aan een team mensen, dat op korte termijn een grote hoeveelheid werk correct moet verzetten. Dagelijks: grote hoeveelheden orders van fabriek naar klant, belading routing enz. Een man, rond 30 Jaar, die door vakkennis en ervaring weet wat deze funk tie inhoudt, kan op een behoorlijke honorering rekenen. Voor de man die wij zoeken is deze baan in een middelgroot, sterk expande rend belrijf, een uitdaging die hij zonder meer waar maakt. Uw sollicitatiebrief (met de hand geschreven) voorzien van een recente pas foto jnet opgave van ervaring, levensloop e.d. zien wij graag tegemoet onder moteto EXP. aan: DIREKTIE ORMAT BV, Postbus 141 - Eindhoven. Vanzelfsprekend wordt uw sollicitatie strikt vertrouwelijk behandeld en kun nen geschikte kandidaten er op rekenen, dat zij spoedig bericht krijgen, om dat het in de bedoeling ligt de gehele procedure binnen 6 weken af te ronden. ORMAT BV telefoon 04907-1606 W. M. van VEEN advies- en konstruktiebureau b.v. Leiden a. Tekenaar staalkonstruktie b. Tekenaar-konstrukteurs staalkonstruktie Ervaring vereist. Sollicitaties richten aan postbus 1081 of tel. 65307. Gemeente Leiderdorp Burgemeester en wethouders van Leiderdorp roepen solli citanten op voor de funktie van ONDERWIJ ZER(ES) aan de openbare lagere school De Springschans. Aan deze school, gehuisvest in een modern nieuw gebouw, staan momenteel 164 leerlingen ingeschreven. De school telt, naast het hoofd, vijf leerkrachten. Daar van de 164 leerlingen er 13 van Turkse afkomst zijn en waarvan het merendeel geen Nederlands spreekt, heeft het gemeentebestuur toestemming gekregen deze groep leer lingen extra te begeleiden door een onderwijskracht, gedu rende 4 k 5 schooltijden per week. Inlichtingen hierover worden desgewenst verstrekt door het hoofd der school, de heer E. Th. Snell, telefoon 071 93043 (school) 071—91761 (privé). Wanneer U voor deze part-time funktie in aanmerking wenst te komen, schrijf dan Uw sollicitatiebrief en stuur deze aan burgemeester mi wethouders van Leiderdorp, post bus 35 te Leiderdorp, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. i bedrijfstechnische dienst vragen wij ELECTRICIEN Naast het verrichten van de eleotrotechnische werkzaam heden, zal deze medewerker assisteren bij storingen, repa raties en aanverwante technische problemen in het be drijf. Bij voorkeur in het bezit van het dlplomt V.E.V. sterk stroom of in opleiding hiervoor. Ervaring met autogeen- en/of electrisch lassen strekt tot aanbeveling. Leeftijd tot 35 Jaar. Sollicitaties schriftelijk of na telefonische afspraak. Backer Co B.V., 3e Binnenvestgracht 22, Leiden. Tel. 07146841. U in Zuid-Holland woont, niet ouder bent dan 30 jaar en beschikt over verkoopervaring in de buitendienst, maar vooral over doorzettingsvermogen, werklust en veel eigen initiatief wordt U wellicht onze nieuwe in Zuid-Holland met een vast jaarsalaris van f 18.000, vakantietoeslag, 13e maand, provisie en een wagen van de zaak.(Wij verkopen meubelen). Brieven onder 68814 bureau Gemeente Leiderdorp VAKLEERKRACHT lichamelijke oefening i bijzondere lagere Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van de akte J of de akte M.O.p. Belanghebbenden moeten bereid zijn les te ge ven aan leerlingen van alle levensbeschouwelijke richtin gen. Geboden wordt een betrekking van 12 uur, te verdelen als volgt: maandag van 15.00 tot 16.30 uur, dinsdag van 15.00 tot 16.30 uur, woensdag van 11.00 tot 12.30 uur, donderdag van 11.00 tot 12.30 uur en 13.30 tot 16.30 uur. vrijdag van 8.00 tot 11.00 uur. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan: burgemeester en wethouders, Postbus 35 te Leiderdorp. Aannemingsbedrijf Gebam B.V., Verrijn Stuartlaan 28, Rijswijk Z.H. vraagt voor haar bouwwerk aan de nieuwe Parklaan/Bad huisweg te Den Haag BETONTIMMERLIEDEN Sollicitaties op het bouwwerk van 717.00 uur. Telefoni sche inlichtingen onder no. 070548184. stafmedewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Taak: geven van richtlijnen en voorschriften m.b.t. uitvoering van archiefwerkzaamheden; behandelen van archief-technische problemen; redigeren van rapporten, nota's en instructies; adviezen geven aan diensten en onderdelen op bovengenoemd gebied. De mogelijkheid bestaat t.z.t. het hoofd van het Bureau Post- en Archiefzaken op te volgen, waarbij de functionaris de leiding krijgt over een 50-tal medewerkers. Vereist: diploma Gymnasium, HBS of hiermee vergelijkbare opleiding. Diploma SOD I en II. Leidinggevende ervaring en ruime archief ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2458,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 3195,- per maand aanwezig. rechtspositioneel consu lent (mnl./vrl.) vac. nr. 4-469811158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. één van haar afdelingen Taak: bestuderen en toepassen van rechts positionele regelingen, voorschriften en jurisprudentie, met name m.b.t. kindertoelage, reis- en verplaatsingskostenvergoedingen, tegemoetkoming studiekosten, etc. Adviseren en informeren van het personeel betreffende rechtspositionele i Vereist: diploma HAVO of diploma MEAO bestuurlijke richting. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, bij Indiensttreding afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2143,- per maand. Promotiemogelijkheden tot max. f 2847,- per maand aanwezig. plaatsvervangend hoofd bureau tandheelkundig adviseur (mnl./vrl.) vac. nr. 4-4702/1158 voor de Rijks Geneeskundige Dienst Tot de taken van het bureau behoren o.m.: organisatie van de tandheelkundige verzorging in diverse inrichtingen ressorterende onder de Ministeries van Justitie en CRM; verzorgen van de materiële uitrusting (tandheelkundige installaties en instrumentarium); voeren van de administratie verband houdende met de tandheelkundige verzorging alsmede de control daarop; statische bewerking van beschikbaar komende gegevens t.b.v. de evaluatie en beleidsadviezen; verstrekken van tandheel kundige adviezen aan diverse instanties en voorbereiden van daarmee verband houdende regelingen. Gevraagd: diploma HAVO, ruime administratieve ervaring, b.v.k. op tandheelkundig en/of medisch gebied. Bekendheid met de tandheelkundige terminologie en -nomenclatuur strekt tot aanbeveling. Standplaats: Utrecht. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1735,- per maand. De mogelijk heid bestaat om na een ruime inwerkperiode, het huidige bureauhoofd na diens pensionering op te volgen. Het aan deze functie verbonden salaris is max. f 2458,- per maand. administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-4622/1158 voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal t.b.v. de Registers op de Handelingen der Kamer Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; diploma bibliotheekassistent of daarvoor studerend. Diploma documentalist strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1735,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2143,- per maand aanwezig. medewerker (mnl./vrl.; nr. 4-467411158 r het Ministerie vt i Economische Zaken Taak: leiding geven bij diverse controle werkzaamheden o.a. op het gebied van de salarisadministratie en de uitvoering van diverse subsidieregelingen aan het bedrijfsleven. Assisteren van het hoofd van de afdeling bij het opstellen c.q. aanpassen van controleprocedures e.d., alsmede het uitvoeren van daaruit voort vloeiende bijzondere opdrachten. Gevraagd: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; studerend voor of In het bezit van diploma SPD, alsmede controle-ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2847,- per maand. hoofd centraal magazijn bh (mnl./vrl.) nr. 4-469211158 r het Ministerie vt i Binnenlandse Zaken t.b.v. de Hoofdafdeling Organisatie Bescherming Bevolking Taak: zorgdragen voor een goede werkverdeling binnen het Centraal Magazijn BB alsmede leiding geven aan en begeleiden van een aantal medewerkers; controleren van en toezicht houden op ontvangst, uitgifte en beheer van goederen alsmede op de toestand van de magazijnruimte i.v.m. stofvrijheid, brandveilig heid, ventilatie e.d.; regelen en doen uitvoeren van transporten door het hele land; rapporteren over en adviseren omtrent materieelaanvragen; beheren van een kas bestemd voor kleine uitgaven, b.v. vrachtkosten. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO o» hiermee vergelijkbare technische opleiding (b.v. UTS/MTS); ervaring in een leidinggevende positie in een groot magazijn; goede materleel- kennis op technisch gebied; enige administra tieve ervaring; b.v.k. rijbewijs B-E. Standplaats: 's-Gravenhage (Centrum). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1935,- per maand. medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-4709/1158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Afdeling Opbouwwerk in Bijzondere Situaties, Onderafdeling Stadsvernieuwing Taak: behandelen van subsidie-aanvragen, verzamelen en bewerken van gegevens over de problematiek van oude woonwijken; documen tatie- en administratieve werkzaamheden. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1935,- per maand. ambulant medisch- administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-4699/1158 voor de Rijks Geneeskundige Dienst Taak: medisch-admlnistratlef verwerken van bedrijfsgeneeskundige onderzoekingen en verrichten van paramedische werkzaamheden, zowel op het Hoofdkantoor te 's-Gravenhage als bij de districtskantoren in het land. Vereist: tenminste MAVO-oplelding, typen en ruime medisch-administratieve ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. leeftijd Salaris, afhankelijk f 1935,- per maand. i ervaring, max. De salarissen zijn exclusief 7) vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 26