VENDOMUS Morgenmiddag om 12 uur gaat er in Rijswijk een wereld van kompleet wonen voor u open. In de nieuwe Vendomus. Er is van alles te doen in uw Vendomus vend: polis van Vroom Dreesmann Vendcmus is van alle merken thuis Alle befaamde topmerken uit de Europese meubelindustrie zijn bij uw Vendomus vertegenwoordigd: Pastoe, Belgian Oak-Works, Fristho, O-Style, Ercol, Heilbron Kristal, Jonkers Rotan, Die Kollektion en Mill Brook. Waarbij uw leefstijl zeker vertegenwoordigd is. Het nieuwe woonwarenhuis Vendomus biedt u een kompleet wonen kollektie. Niet alleen meubelen in de breedste betekenis maar eveneens een geweldige keuze in woningstof fering. Zo stelt Vendomus u in Daarbij komt dat Vendomus uiterst kritisch de fabrikanten op prijs en kwaliteit selecteert U heeft tenslotte recht op topkwaliteit en de grootste keuze. En het is een gerust idee dat Vendomus een goede centrum Inde Bogaard, Rijswijk. de betaalbare exclu/iviteitvanVende/ign Onder de naam Vendesign brengt Vroom Dreesmann exclusief een aantal artikelen die uitmunten door een goede vormgeving voor een gewone prijs. Zo maakt Vendesign de mooie dingen In uw leven betaalbaar. Vendomus maakt ook het slapen kompleet Vendomus brengt ook voor uw slaapkamer kompleet woonplezier, in klassiek, eigentijds of progressief. Met niet mis te verstane namen: o.m. Moser, Ruva, Stokking, Auping, Pullman, Ideens, Die Kollektion en Aabe. Vendomus, ook voordroomkeukens opmaat Ze heten Vendex keukens. Ze zijn in opdracht van uw Vendomus speciaal voor u vervaardigd door een van de meest gerenommeerde frabri- kanten van Europa. Ze voldoen aan de hoogste eisen van komfort, funktionaliteit en kwaliteit. Kwaliteitskeukens dus van hoge afkomst. En toch verrassend laag geprijsd. Kies uit alle fijne kleuren van deze tijd, maar ook in hout naturel, licht en donker eiken of het geheel nieuwe zwart gebeitst eiken. Perfekt passende inbouwapparatuur vindt u er ook, onder de naam Vendomatic en andere hoog gekwalificeerde merken. Vendomus verzorgt desgewenst de installatie, dat is makkelijk voor u. Op de speciale, Vendesign Expo kunt u zien dat hiervan geen woord overdreven is. Zitelementen, glaswerk, meubelen, cassettes, wand- elementen en diverse andere artikelen met een bijzondere vormgeving die met ere de naam Vendesign dragen. Vendomus brengt grote namen bij u over de vloer Op de 2e etage van uw Vendomus vindt u vloer bedekking in méér dan 300 kwaliteiten, kleuren en dessins zéér overzichtelijk naast elkaar. U hebt 't werkelijk voor 't vergelijken en 't kiezen. En 't Is allemaal topkwaliteit, o.a. van Van Besouw, Datap, KVT, Bergoss, Desso, Tretford, Hatema, Vendofloor, Brink Campman, De Cneudt en vele beroemde andere merken. Permanent in uw Vendomus: een grandioze show van de allerfijnste tapijten in een enorme rijkdom aan kleuren, materialen, dessins en merken. Vendomus, in het licht van alle tijden Vendomus laat een biezonder licht schijnen over uw interieur.ln klassieke, eigentijdse of progressieve stijl. Met keuze uit vele vooraan staande merken, waaronder Artifort, Hagoort, Vendomus geeft uwrameneennieuw gezicht Gordijnen en vitrages vindt u in uw Vendomus in een fantastische rijkdom aan kleuren, materialen en dessins. En namen als Ploegstoffen, Boussac, Fisba en Vendesign. Tijdens de openingsweek is het dubbel de moeite waard om eens bij uw Vendomus te komen kijken. Want behalve een unieke kollektie voor kompleet wonen ziet u ook: MCDEENE I I VIIII Jörg Remé, Montijn, Eduard Flor, Metten Koornstra en Guillaume Ie Roy exposeren er hun werken in de vorm van litho's, etsen, zeefdrukken en houtsnedes in samen werking met de fameuze Printshop van Piet Clement. Voor aankopen geldt de bekende rijkssubsidie van 20%. WandMeden expositie Is een bedrag u teveel v Vendomus kunt u een grote kollektie wandkleden bewonderen en kopen. Gemaakt door bekendé kunstenaressen (Mevr. Maria van Delft- Schwartz, Mevr. Paula Dietz en Ina Kruger) en die voor belang stellenden ook te koop zijn. Uw Vendomus is makkelijk BINNENHUISARCHITEKTEN VAN EIGEN HUIS -j- De bekende binnenhuisarchitekten van donderdag 3okt. van 13.00-20.30 uur n'sreslbetealt udanda)S' te bereiken Eigen Huis P. Heuvelmans en A.Cauberg vrijdag 4okt. van 13.00-17.30 - e geven u deskundig advies over uw zaterdag 5okt van 10.00-17.00 interieur. Zij zijn in Vendomus op BETAAL IN TWEE MAANDEN Wanneer u duurzame gebruiksgoederen vanaf f 300.- koopt betaalt u direkt te deel v Let op deVendorama woonkrant volgende 2 maanden BETAAL IN ZES, TWAALF Heeft u voor 26 september reeds vragen OF VIERENTWINTIG Trein en bus brengen u tot vlakbij uw Vendomus. Maar ook als u met de auto komt zijn er geen problemen. Ruim 2000 parkeerplaatsen zaterdag 28 sept, van 10.00-17.00 uur binnenhuisarchitekten zullen u dan graag spreiden over 6,12 of 24 bieden uw auto gastvrij Win een van de vele prijzen In de "Woonwij8"-wedstrijd Haal uw wedstrijdformulier bij de Informatie Counter. Beantwoord de vragen en maak kans op één van de grote prijzen, waaronder kadobonnen ter v'aar waarde van f 1.000.-,f 500-, f 250.-, 7 jaarabonnementen en 90 troostprijzen. Begin oktober valt de Vendorama in uw brievenbus. Vol aantrek kelijk geprijsde artikelen die allemaal in uw Vendomus verkrijgbaar zijn. Mocht 'u deze biezonder interessante krant niet ontvangen, gaat u dan even naar de Informatie Counter, waar een exemplaar voor li gereed ligt te woord staan op bovenstaande data. maanden door de "Betaal ruimte! Later Lening" van Vendo- polis. Rijswijk - In de Bogaard

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 16