sorry, Dak repareren? Doe ik zelf sneller! maar...nu is het dan zover! de deur gaat weer open fenDijktJG). U zoekt de stijl, stol en kleur van dit najaar. Weit nu? BALLY analist(e) HBO-A wil® tëi' Nu geldt alleen het resultaat wat is be reikt, waardoor wij u nog beter van goede schoenen kunnen voorzien. In een nieuwe omgeving met nieuwe modellen en een enthousiast verkopersteam. Wij verwachten u om met ons het glas te heffen op deze vernieuwing in het oude voor de overlast die wij de mooie Donkersteeg hebben aangedaan. Verbouwen geeft nu eenmaal narigheid voor u als koper en voor ons als verkoper. Donkersteeg 21, Leiden Vakmanschap kan geleerd worden. En van Dijk is 't goede adres voor keramische dakpannen, alle toebehoren, alle hulpstukken. Plus degelijk advies Schoorsteenpotten en •kappen in alle soorten en diameters. Voor centrale verwarming, oliestook, gas en open haarden. Metselspecie In zakken van 25 of 50 kg. Voor metselwerk, tegelzet- Open haard - goud waard .Bouw zelf Uw open haard, van Dijk levert U er !t de pleisterspaan. Dan even fixeren met Granolin Super! Zelfbouw- centrum Gipsplaten Blijvend Krimp- en trekvrij. Brand werend. Max. lengte 4 mtr. Havenkade 6-11 Leiden Telefoon 01710 - 21741/21742 De N.V. Koninklijke Distilleerderijen Erven Lucas Bols vraagt op korte termijn voor haar Laboratorium een volledig gediplomeerde analist(e) HBO-A. Functie-inhoud: Het verrichten van analyses, controle op monsters van binnenkomende partijen en eindprodukten, opsporen van de oorzaak van klachten, trouble shooting. Afhankelijk van opleiding en ervaring een jaarinkomen tot zi.ooo,-. Sollicitaties te richten binnen 14 dagen aan de Stafdienst Personeelszaken, N.V. Koninklijke Distilleerderijen Erven Lucas Bols, Lucas Bolsstraat 7, Nieuw-Vennep. Telefoon oz;z6 - 81 41, toestel 411 of 315. por waa warm parkei Stuurt u de bon in. U ontvangt dan de gratis brochure. Zonder postzegel antwoordnummer 203 Alkmaar. Telefoon (072) 24313 -Telea 57323. Na kantoortijd bandopname interesse' parket lamellen parka tapijt/tegeln Witteveen weet wat li bedoelt. Nèt even anders. Amsterdam: Kalverstraat, Osdorpplein, Buikslotermeerplein Amstelveen: Binnenhof Haarlem: Grote Houtstraat Ütrecht: St Jacobstraat Eindhovenr-Rechtestraat Maastricht: Grote Staat Nijmegen: Broerstraat Amersfoort: Utrechtsestraat Den Bosch: Hoge Steenweg Arnhem: Rijnstraat Groningen; Vismarkt Rotterdam: Beursplein, Zuidplein Leidschendam; Berkenhove beiden; Breestraat Vlaardingen; Liesveld Den Haag; Spuistraat Dit bijvoorbeeld. Uit onze collectie Moving Ö^Style. 1. Lang gebreid vest in blokken-motief, met sjaal kraag, strikceintuur en grote knopen. In diverse kleuren. Maten 38-44. Prijs: 89,-. ïmprimé blouse met als hoofdkleuren zwart of groen. Maten 38-44. Prijs: 45,-. Gevoerde 8-baans corduroy rok, verkrijgbaar in de kleuren zwart, groen en brique. Maten 38-44. Prijs: 46,-. 2. Set bestaande uit een veelkleurig vest in breedte ribbels met breed boord in de taille en aan de mouwen; een glanzende blouse met ingeweven motiefjes en een gevoerde 6-baans rok van 100% wol. In de kleuren petrol en brique. Maten 38-44. Prijs: 229,-. 3. V-hals debardeur met bijpassend vest. Voorpanden met ingebreide motieven in écru, zij- en achterpanden in effen zwart fantasie-breisel. In de maten: S, M, L. Prijs debardeur: 39,75. Prijs vest: 49,75. Batist blouse in 7 üni-kleuren. Maten 36-42. Prijs: 39,75. Gevoerde, gerende 4-baans corduroy rok met schuine steekzakken. De stof is schuin verwerkt om een soepel-vallend resultaat te verkrijgen. Kleuren: zwart, groen en brique. Maten 36-42. Prijs: 59,75.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 14