r JANSENSTRAAT JAN DE VRIESPLEIN L! 569.- Word nu abonnee en kies als welkomstgeschenk: 1U IVIl_IOI_Kl_MMIN in doe mee aan de viergroteseptember-priisvragen van Panorama. Bon Uniek geschenk voor nieuwe abonnees. CENTOUBI® 398.- Vroom Dreesmann kontroleert al z'n overwinteringsreizen op zeker elf punten. 58 dagen Benidorm 54 dagen Mallorca 36 dagen Torremolinos 63 dagen Fuengirola 39 dagen Benidorm 43 dagenTorremolinos ETEuro tours vliegreizen 452.- Bushalte op niet meer dan 300 meter (5 minuten lopen) van het appartement. De weg naar het appartement moet goed begaanbaar zijn mag beslistniet Wanneer u boekt, moet u verteld kunnen worden op welke etage uw apparte ment ligt !n het Hotel moeteen lounge (gemeen schappelijk toeganke lijke zaal) aanwezig De soort verwarming (centraal of indivi dueel elektrisch) moet bekend zijn en van voldoende kapaciteit Wilt u met z'n tweeën gaan en minstens 1 maand wegblijven, dan moet een 2- kamer-appartement beschikbaar zijn. Het appartement moet minstens twee maal per week schoongemaakt Het appartement mag niet aan een drukke, luidruchtige verkeers weg liggen. Een gemeenschappe lijk te gebruiken tuin of zonneterras is een extra pluspunt. In de direkte om geving van het hotel mag niet gebouwd Daarom zijn ze gegarandeerd goed. Met de vrijheid van het appartement en de service van het hotel, zó fijn wordt het in de appartementen Bermudas in Benidorm. 58 dagen logies vanaf I In de komfortabele appartementen Caesar op zonnig Mallorca. 54 dagen logies vanaf /sukea-üsihr: 435.- Gerieflijk onderdak in Hafria Bornsol, in een rustig hoekje van Torremolinos. Overwinteren in de uitstekende apparteN menten Stella Maris in dit zalige oord aan de CostadelSol. mkvHOLIDAY 623.- In de fijne appartementen Moby Dick. Vanaf vliegreizen b.v. 336" In de komfortabele appartementen Sagittario in zonnig Torremolinos. Vanaf VROOM DREESMANN Maak naam met Panorama Straatnaambord met eigen naam (of naam ter keuze) Piet JansenstraatPLeo Meijerlaan? Jan de Vriesplein? Geef u op als Panorama-abonnee, meldt ons uw naam (of de naam van iemand anders die u wilt verrassen) en Panorama bezorgt u een juweel van een straatnaambord. Van metaal. Met witte letters op een blauwe achtergrond. Een opmerkelijk geschenk, alleen verkrijgbaar via onder staande bon. of 40 lucifersboekjes met eigen naam in goudopdruk (of naam ter keuze) Ook niet mis. Veertig lucifersboekjes (dat is dus 800 vuurtjes) met op het omslag in gouden letters tegen rode achtergrond uw naam (of die van iemand anders). Lucifers en strijkvlak zijn van prima kwaliteit Wanneer u als nieuwe abonnee dit leuke cadeautje wilt ontvangen, vul dan de gewenste naam in op onder staande bon. U kunt een van de 37 reizen winnen naar Gran Canaria, Rome, Wenen, Torremolinos, Tenerife, etc. Panorama zorgt ook nog voor de oppas. Onder het motto „Maak naam met Panorama" lanceert Panorama vier weken lang in elk nummer een prijsvraag, waarmee u niet alleen veel plezier kunt beleven, maar ook schitterende prijzen kunt verdienen. Die prijsvragen komen in de nummers 36,37,38 en 39-Wie meedoet aan alle vier komt bovendien nog eens voor de hoofd prijzen in aanmerking. Dit zijn de prijzen (totale waarde ruim f25.000). Er worden maar liefst 37 (u leest't goed) reizen voor twee personen uitgeloofd. Als u een van die reizen wint, geeft Panorama u ook nog f xoo,- extra. Om u te helpen bij het eventueel regelen van een lieve, deskundige oppas. Per week worden uitgeloofd: 5 dagen naar Torremolinos, 5 dagen naar Mallorca, 4 dagen naar Wenen, 2 maal 4 dagen naar Parijs, 3 maal 3 dagen naar Londen. En de hoofdprijzen zijn: 1 week Gran Canaria, 1 week Tenerife, 1 week Rome, 1 week Torremolinos, 1 week Benidorm. Al deze 37 reizen dus voor twee personen. U verblijft in uitstekende hotels. Panorama zorgt dat u er weer eens helemaal uit bent. Hoe kunt u meedoen? Koop nu Panorama. Daar staat alles in. Of beter nog: neem meteen een abonnement. Overal te koop. Ik neem een abonnement op Panorama. Als welkomstcadeau ontvang ik (aankruisen wat u wenst): straatnaambord 40 luciferboekjes De tekst daarop luidt (invullen in blokletters; maximaal 18 letters, zowel voor het straatnaambord als de lucifersboekjes. Let bij het straat naambord op toevoeging van een woord als straat, plein, laan, etc. binnen de 18 letters) Graag ontvang ik Panorama via uw bladenman die 't wekelijks bezorgt. per post Naam: Adres: Plaats: Abonnementsprijs f 14,30 per kwartaal (13 nrs.). Opsturen in enveloppe zonder postzegel aan Panorama, Antwoordnummer 7147, Amsterdam. 36- 40

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 22