„Het spel is harder geworden Voorschoten 3 wethouders agenda WETHOUDERSFORMATIE GEREED Antiekdiefstal in Voorschoten Bedrijfsvoetbal in Groenoordhal Damesvoetbalcompetitie begint dit weekeinde Henny Schonewille (Alphia): VOORSCHOTEN De Voorschotense gemeenteraad wordt voorgesteld om van de vier bestaande wethouderszetels er een onbemand te laten. Een formatiegroep, waarin alle partijen vertegenwoordigd zijn, heeft de volgende kandidaat-wethou ders: Eveleens (Progressief Voorschoten). Oosterbaan (WD) en mevrouw De Ruiter (CDA). De portefeuilleverdeling zal zijn: Eveleens openbare werken, verkeer en vervoer en mi lieuzaken; Oosterbaan financiën, grondzaken en midden standsaangelegenheden; mevrouw De Ruiter welzijn (onder wijs, sport en recreatie). Mevrouw De Ruiter zal tevens optre den als loco-burgemeester. reikt over ©en te voeren beleid. Dit beleid zal na 3 september bekend ge maakt worden. Organisatorisch is vastgesteld dat iedere wethouder de beschikking krijgt over een com missie van bijstand en advies; het aantal funktionele commissies wordt uitgebreid en er wordt gevormd een nieuwe commissie bestuurszaken. De ze laatste commissie zal bestaan uit het voltallige college van b. en w., alle fractievoorzitters en de gemeen te-secretaris. Deze commissie onder voorzitterschap van de burgemees ter heeft een organisatorische funk- tie en is bestemd om eventuele wrij vingspunten bij de kop te vatten en zo mogelijk snel op te lossen. Praktisch heeft de nieuwe raad al le werkzaamheden verdeeld over de drie webhouders en blijft voor de bur gemeester J. van der Haar alleen over de hem door de hogere overheid opgeüegde functies van voorzitter van de gemeenteraad, hoofd van de politie en brandweer. Er bestaat echter alle kans dat de burgemeester toch nog een deel van een portefeuil le krijgt, omdat Mr. Begeer de na druk legde op een goede teamgeest die binnen het nieuwe college van b. en w. zal kunnen en moeten aanwe zig zijn. De portefeuilleverdeling is niet politiek maar praktisch verricht: de Juiste man of vrouw op de goede plaats. Hoewel de V.V.D. als groot ste partij het loco-burgemeester schap had kunnen claimen is hier voor aangezocht mevrouw De Rui ter ,die hiermede niet alleen de eer ste vrouwelijke wethouder van Voor schoten wordt maar tevens de eerste vrouwlijke loco-burgemeester. VVD-er Begeer, die formatie-werkgroep het woord voer de, constateerde dat door alle groe peringen oprecht gepoogd is om tot een afspiegelingscollege te komen. De Prot. Christelijke Concentratie, die met een zetel in de raad komt, gaat ook akkoord en Iestra, die namens deze groepering in de nieuwe raad komt, bevestigde dat en heeft ook deelgenomen aan de formatiege- sprekken. Ook de burgemeester is be kend met het voorstel om te komen van vier op drie wethouders. Begeer meende dat er geen bezwa ren kleven aan het feit dat alle nu zitting hebbende wethouders aftre den en vervangen worden door nieu we. Eveleens, die als nieuweling in de gemeenteraad direkt benoemd wordt tot wethouder, is door zijn vroegere funktie van secretaris van de gemeente Voorschoten voldoende ter zake kundig. Oosterbaan maakt al vier Jaar deel uit van de VVD- fractie en was binnen de fractie be last met financiën. Mevrouw N. de Ruiter, die hoewel ook direkt als nieuw raadslid benoemd wordt tot wethouder, heeft eveneens bestuurs- ervaring als lid van de 2de Kamer en de Provinciale Staten van Zuid- Holland. Drie van de vier nu zitting hebben de wethouders keren in de nieuwe ge meenteraad terug als gewoon raads lid. Het zijn de heren Esselaar(CDA) Iestra (PCC) en Koetser(WD). Bij de laatst gehouden verkiezingen wa ren zij alle drie lijsttrekker. De formatie-werkgroep is niet al leen tot overeenstemming gekomen ten aanzien van de wethouderszetels, maar heeft ook overeenstemming be- VOORSCHOTEN Antiekdieven hadden dinsdagnacht pech toen zij dachten aan de Krimikade een an tieke klok te stelen De klok zat na melijk stevig in de muur verankerd. Om toch niet zonder buit thuis te komen namen ze het loden gewicht van de klok mee. De inbraak zal ongeveer half vier 's nachts plaats hebben gehad. De bewoners hoorden om die tyd gerucht in de woonka mer. Toen men beneden kwam was er echter niets te zien. 's Morgens ontdokten de bewoners dat het ge wicht was verdwenen Uitgewezen België heeft gisteren ongeveer 100 Pakistanen uitgewezen die illegaal het land waren binnen gekomen. Zij werden op een vliegtuig naar Karatsji gezet. De Belgische regering had alle buitenlanders zon der verblijfsvergunning opgeroepen hun papieren voor half augustus te regelen. Linkse actie-groepen hadden de afgelopen dagen verscheidene ke ren tegen dit besluit gedemon streerd. Sassenheim tegen licht gewest Leiden SASSENHEIM - De gemeente raad van Sassenheim heeft zich te gen het aangaan van een "lichter" gewest Leiden (beperkt tot zes ge meenten) uitgesproken. Het argu ment van B. en W. dat een samen- werkingsverband van maximaal zes gemeenten niet verantwoord is, werd door de raad, die voor het laatst in oude samenstelling bijeen was. on derstreept. Deze laatste vergadering hield tevens het debuut in van bur gemeester Kret als vooratter van de raad. De oud-wëhouder van Leiden noeimide het maatschappelijk ont wikkel iugsplon een "zaak van en voor de elf gemeenten (van het oor spronkelijke gewest) om er zonder dwang van boven af iets van te ma ken". Kret slaagde er overigens in de vergadering nog geen uur te laten duren. Een record voor Sassenheim De kindersoos van het Voorschotense jongerencen trum "De Lindehoeve" orga niseert zaterdagmorgen om 10 uur een sprookjesspel voor alle kinderen van Voorscho ten tot de leeftijd van 14 jaar. In dit sprookjesspel, waaraan de kinderen zelf meedoen, is de prins van Sneeuwwitje op zoek naar zijn vrouwtje, welke ont voerd werd door een boze to venaar. De prins zal alle kin deren vragen hem te helpen zoeken. Het spel begint om 10 uur bij "De Lindehoeve" op het voormalige M.O.C.-ter- rein en eindigt omstreeks 12 uur. De kosten bedragen per kind 50 cent. Op de foto: een goede fee en een boze tove naar. LEIDEN Gisteravond is in de Groenoordhail t voor de vierdemaal georganiseerde zaalvoetbaltoernooi v. Leidse Bedrijven van start gegaan. Achtentwintig teams kwamen in ze ven poules in actie om zich te plaat sen voor de finale-rondes die a.s. vrijdag zullen worden gehouden. "En dat', aldus medeorganisator Carel Caron. 'hopenlijk in een wat druk kere hal. Tot nu toe valt de belang stelling van de zijdie van het publiek erg tegen*. Op deze eerste 'Poule-avond* vanavond wordt opnieuw een serie van zeven poules afgewerkt spron gen de prestaties van 3M-Nederland en het Elektriciteitsbedrijf 'Voaking' duidelijk boven de resultaten van de andere teams uit. 3M-Nederland met o.a. Peter Burghouwt (DOCOS), en Rik Hins (ASC) in het eerste zeven tal. plaatste zich met twee teams voor de volgende ronde Vocking dat Pim van der Meer (LDWS), Dennis van der Water. Rob Paardekoper (beiden (ASC) en ex-LDWS-goalie Cees van der Steen in z'n gelederen telt. behaalde de grootste overwin ning van de avond. Gijsman werd met maar liefst 11-3 verslagen. Uitslagen SLP Gem. Rein. II 4-0; Hoogh. raadsch. 3-M Ned. 2 0-3; Vocking Gysman 11-3; Univ. Bibl. 3-M Ned. 1 0-7; Reece Gem. AWC 3-3; Citin Insp. Dir. Bel. gestaakt; Adier Shulton 3-0; Fa. Heems kerk Brandweer 3-1; LAF Mo torhuis 4-1; Gem. Rein. SJardin 0-4; SLF 2 de Lange van der Plas 0-3; Elascon Amro Bank 2-3: GAK LTB 6-5; Koningsveld Elascon 2-2; Citin GAK 2-1; Shulton SLF 0-5; Brandweer Hoogheemraadsch. 3-2; Motorhuis— Vocking 0-0; 3-M Ned. 1 Sjaididdn 5-0; Gem. AWC De Lange van der Plas gest.; Insp. Dir. Bel. —LTB 3-1; Gem. Rein. 2 Adler 2-7; 3-M Ned. 2 Fa. Heemskerk 1-1; Gys man LAF 1-5; Gem. Rein. 1 Univ. Bibl. 2-3; SLF Reece 2-1; 3-M Ned. 1 Gem. Rein. 6-0; Gem. AWC SLF 2 3-2; Amro Bank Koningveld 2-3; LTB Citin 2-4; SLF Adler 2-2; Hoogh. raadsch. Heemskerk 4-1: Vocking LAF 5-1; SJardin Univ. Bibl. 2-0; De Lange van der Plas Reece 3-3: GAK Insp. Dir. Bel. 1-5; Shulton Gem. Rein. 2 5-3; 3-M Ned. 2 Brandweer 3-1; Gijsman Motor huis 3-4. Poulewinniaars: Poule 1: SLF; Poule 2: Koningveld; Poule 3: 3-M Ned.; Poule 4: 3-M Ned. 2; Poule 5; Citin: Poule 6: Gem. Lelden AWC; Poule 7: Vooking. DONDERDAG 29 AUGUSTUS 1974 Donderdag Br eestraat 19, sociëteit voor gehan dicapten, 2-5 uur nam. Kreatlef Sentrum. defensievoorlich ting. 8-9 uur nam TJalkowskylaan 39. Voorschoten, ge- spreksavond Baha'i Gemeenschap 8 Apotheken De avond-, nacht dienst der apotheken in de regio Lei- den wordt waargenomen door: Zuider Apotheek, Lammenschansweg 7, tel. j 23553; apotheek Van Breest Smal- lenburg, Loevestein 7, Leiderdorp, tel 99211. Tevens op zaterdag tot j 1 uur nam.: Oegstgeestse Apotheek, i Wilhelminapark 8, tel. 53274; Apo- I theek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 01717-2525. Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging voor Wedu wen en weduwnaars tel Lelds advies- bureau: 61112 Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging, Lelden, -nvragen hulp bejaarden en langdu- zieken en gezinsverzorging. Mare i 45. tel. 49441 (ma t/m vrll 910 uur voorm) Moeders voor moeders Mevr. Zr. E. JansenNlemeyer. Hof- i dltck 82 Oegstgeest tel 01710—53652. I Release Aanv: met vakanties zlin de openmgsttlden eind augustus gewijzigd In i T wentwel rw len: K 2 mensen v a 20 |aar Begijntje Sexueel voorlichtingscentrum, Begijn hof 2 (Rapenburg) Dl 7.30—10.30 uur nam en wo 7 30—8.30 uur nam Sociale raadsvrouw Spreekuren Sociale Raadsvrouwe: Bin nenstad. Gerecht 10. woe. 5-6 uur nam. Noord. v. Hogendorpstraat 36. ma 10 30 -11.30 uur vm Kooi. Drlftstraat 49a, dl 10.30-11.30 uur vm Morskwartier. Dijkstraat 2a. woe. 10-11 uur vm Tuin- stsdswilk. Herenstraat 45. vr. 10.30- Dienstencentrum SOS-dienst SOS-tel. Hulpdienst, tel. 01710— 25202. Voor allen die ln moellljkhe- nacht Koordstudio intermenselijke be- Centrum JR||SPV| trekkingen ontmoetingsruimte oc "O-Jarigen Oude Rijn 88, 44000. Voor advies. Infor- Werkdagen van 15-23 uur Ontmoetingsruimten: Werkdagen 's avonds tot 23 uur Zaterdag gesloten, zondag van 15 tot ca. 18 uur. Tevens aangepast voor lichamelijk gehandi- ALPHEN/LEIDEN De voetbalminnende dames gaan dit weekeinde tegelijk met hun mannelijke collega's weer in de slag om het kampioenschap. Want spelen is leuk maar de titel is toch het doel. Dat vindt tenminste de 33-jarige Alphia-speel- ster Henny Schonewille. Huize Schonewille is zaterdags dan ook in de ban van de bal. Want niet alleen Henny is niet van het veld te slaan, haar man (scheidsrechter) en haar zoon (10 jaar) zijn actief bij de voetballerij betrokken. Alleen de dochter van 7 jaar kijkt het allemaal rustigjes af. Henny Schonewille, die als ze van haar blessure is genezen onder de lat staat, speelt al vier seizoenen bij Alphia. "Mijn zus trainde bij Alphia en die wilde mij mee hebben. Ik was toen op gym en had er eigenlijk niet zo veel zin in. Toch ben ik meegegaan. En als Je er mee bent begonnen word Je al langer hoe gekker Terugkijkend op vier Jaar dames voetbal vindt de hoogblonde Al- phense dat het spel veel haroer is ge worden. "Ze gaan er erg stevig te genaan. Je kunt het echt niet meer op gebrek aan techniek afschui ven. Zelfs een vriendschappelijke wedstrijd is hard. Kijk maar naar mij. Onze nieuwe trainer (Elshout, red.) wilde me ook weieens in het veld zien in plaats van in het doel. Ik liep er nog geen twee minuten in of bom, blessure". 'Tk geloof, zegt ze wat aarzelend", dat ik ondanks dat ik, dolgraag in het veld sta, toch maar weer ga keepen want ik ben er nou niet een die als ze er hard tegen aan gaan opzij gaat. Naast hardheid is de geringe voor uitgang in kwaliteit bij de meeste clubs Henny opgevallen. Henny: "Ach, er is veel verloop. Ze gaan trouwen of moeten studeren en dan geven ze het voetballen op. Boven dien zijn vooral de Jongere speelsters niet zulke trouwe bezoeksters van de training. Kijk, voor ons, ik bedoel de getrouwden, is die trainingsavond 'n uitje. We gaan er met z'n drieen naar toe en we komen weer samen terug. Je bent eventjes uit de sleur. Het is altijd hardstikke gezellig. Die ene avond per week is precies wat Henny (buiten de zaterdag) kan mis- Twee Jaar heeft ze in de selectie ge zeten maar dat werd haar te zwaar. "Je gaat Je gezin op die manier te kort doen. "Daarom ook heeft ze het voorstel een tweede trainingsavond in te lassen van de hand gewezen. Ge zin of studie zijn nog altijd belang rijker dan een kampioenschap meent Ze is wel een voorstandster van de "harde lijn", wie niet traint wordt niet opgesteld. Maar die harde lijn moet Je kunnen volgen. Met andere woorden Je moet genoeg speelsters hebben. Een ook dat is iets waar de Alphense club niet in zwemt. Dit seizoen is er één meisje bijgekomen. Loopt d2 belangstelling voor dames voetbal achteruit? Henny: 'Dat geloof ik niet direct". Dat Heuiiy niet direct gelooft in achteruitgang komt omdat Alphia aardig wat Jeugd achter zich heeft staan. Cn de leeftijdsgroepen 10-12 en 12-14 laar komen toch iedere week zo'n 28 meisjes voor hun oefeningen. Die groeo is echter nog te Jong om er al uit te kunnen putten voor het eer ste elftaL Toch gelooft Henny in goed dames voetbal. "Je ziet het al bij de selectiewed strijden. zegt ze, "dan wordt er een stuk beter gespeeld, ijk ook naar eens naar het Nederlands elftal Maar Ja, zoiets kun Je in een club nooit voor elkaar krijgen. Als er bij ons een meisje komt dat het nóóit zal leren, dat zie Je bij de eerste trap die zse geeft, kun je niet zeggen ga jij maar weg. Zo'n meisje moet ook de kans hebben om te spelen. Dat is dan je zwakke plek, die moet Je als team opvangen. Ondanks die drang om van die "eeu wige" tweede plaats af te komen dus volop gelegenheid tot gezelligheid al hoort daarbij beslist geen borreltje. Feestjes bouwen op vrijdagavond staat niet in het programma van Henny Schonewille, daarvoor is de avond m de overwinning gereserveer De slectie ziet er als volgt uit: Hen ny Schonewille, Anneke v. d. Pan- n, Truus Overbeek, Trijns de Pater, Anneke v. Oeveren, Bep Lagerwey, Elly de Jong, Gea Slof, Thea Ver- duyn, Mieke de Bruin, An ja Ram, Vera WMJe, Nel Vis Fiet Schaper, In ge Zuidam. KRVBij de Katwijkse dames i Sjaak Snijer als trainer terugge keerd. Hoewel Nel van Beelen gelooft dat het een tamelijk zwaar jaar gaat worden denkt ze toch dat de Katwijk- se gaan meedraaien in de top. Selec tie: Annie Keur, Ingrid Edeling, Jan- ny Pronk, Inge de Jong, Theunie Jonker, Anja v. Klaveren, Alie v. Duyn, Hanneke Haasnoot, Marjan Haasnoot, Nies v.d. Mark, Nel v. Bee len, Coby Trigt. Het tweede team van KRC komt uit in dezelfde klasse met wisselende speelster». RCL Trainer Gerard Volwater. Selectie: Elly Braat, Clazien Hoger- vorst, Corinne Grimbergen, Maartje Dool, Yvonne Pfund, Marian Mul der. Senne Brug, Ineke v.d. Meer, Ineke de Zwart, Ellen Smit, Marian Smit, Margriet Koetsier, Anneke Rotmensen, Vera Hogervorst. Oegstgeest Vaste begeleidster Conny Lubach gaat Oegstgeest waar schijnlijk verlaten. Ook een trainer is nog niet gevonden. De selectie is een heel klein groepje. Een moeilijke toekomst dus voor Oegstgeest. Selectie: Carla v.d. Zeeuw, Ria v.d. Valk, Corry v. Beelen, Corry Ees, In grid Prins, Mar Ja Remmerswaal Tin- neke Strijk, Coby Strijk, Marijke Perfors, Jeanette Lens. Lugdunum Trainer: Gé van Eijk. Selectie: Francine v.d. Berg, Yvonne Kooien, Sylvia Kooien, Nel v. Eijk, Ria Pijnakker, Corry Zwart, Angeline Zegers, Maggie Centur, Coby Ver- mong en haar dochter Tonny Ver mond, Thea Kaay, Yvonne Dubbel- deman. Joke Slagwijn, Fie Bodijn, Leny Willemsen, Liesbeth Thijssen. SVLV Trainer: André van der Steen. Selectie: Maria v.d. Holst, Tinneke v. d. Holst, Brigitte Parlevliet, Ria Lelie veld, Toos v.d. Veen, Hanneke v.d. Berg, Mariette v. Seggelen, Ciska v. Kampen, Jose Zandvliet, Betty Al kemade. Valken'68 De eerste van de drie nieuwkomers in de afdeling Lelden. Trainer Arie Imthorn. Selectie: Dicky v. Vliet, Bep Schrok, Ineke Knegt, Margriet Knegt, Tin neke Kuivenhoven, Sjaan de Bruin, Willy de Bruyn, Martha Varkevis- ser, Yvonne Oosteinde, Lida Oost einde, Gre Guyt, Janna Zandbergen, Mar van Duyn, Liesbeth Schijft. Zevenhoven Trainer Koos Verlaan, begeleider P. Eijpen. Selectie: R. Bos, T. Brouwer, T. Domburg, E. Domburg, J. Domburg, A. Poeleman, M. Koek. M. Kok, E. Könst, J. v. Matwijk, B. v. d. Meer, M. v. Peet. M. Tol, G. Vork, C. Wolf, M. v. 't Woud. Zwammerdam Zwammerdam: gaat waarschijnlijk beschikken over 2 Joegoslavische meisjes. Een daar van 'zal het keepersprobleem oplos- Selectie: Anneke Dijkstra, Nel v. Eg- mond, Carla Freijee, Joke Groen- dijk, Marian v. Houten, Tonny Koop man. Joke Muiswinkel, WU v.d. Maat Irene Mommart, Jeaimie van Veen, Hanneke Zwaneveld, Corry Hogen- doorn, Ina Verbree, Jeanette Davids. SIZEO De vierde en laatste nieuwkomer in de afdeling Leiden. Trainers R. v. Vliet/P. v. Velzen. Selectie: Corry Balvert, Ineke v. Hanswijk, Nel Haring, Henny de Jong, Anneke Kastelein, Suze Nell, Bea v. Sohaik, Jana v. Velzen, Tinne ke Vollering, Ria Wilbrink, Corry v. Zoest, Elly v. Zoest, Janny de Bruin, Liesbeth Puelse. De indeling van de zondag afdeling Weteringse Girls De Weteringse Girls gaan ongetwijfeld met het sterkste team de competitie in. Over winningen met een doelpuntental in meer dan een cijfers en een vette nul aan de andere kant bij de oefen wedstrijden geven al een kleine in dicatie. De Girls hebben dan ook da nig versterking gekregen. Steeds meer jonge speelsters kregen het voetbal spel onder de knie en Marion de Groot (ex Randstad) is de gelederen komen versterken. Training Hans d. Koning gokt dan ook op een totaal kampioenschap voor zijn meisjes. Selectie: Corry van Tussenbroek, Helena Molkenboer, Ciska van Eg- mond. Joan Kuipers, Anneke v. Zan ten, Thea Volwater, Anneke v. d. Meer. Joke v. Klink. Marton d. Groot, Setfanie Kalker, Mary v. d. Meer, Corry Bollen, Marian Konings, Jo ke Ammers. Randstadsport Lady's Het team v. een oppermachtige Randstad Lady's heeft in het korte officiële bestaan van 't damesvoetbal 'n paar krach tige wijzigingen gekregen. Aan voerster Corrie Lamberts durft dan ook voor komend seizoen niet op een titel te hopen: "We zullen wel 'n goede middenmoter gaan worden". Nu die top niet meer zo'n verschrik kelijk moeten is is het wel erg gezel lig geworden en dat is natuurlijk ook wat waard. Trainer van de Lady's Selectie: Corry Douwes, Inge v. Dijk, Annie den Hollander, Froukje Jonkers. Ellen Jonkers. Lidy Knu- ra, Marian Konings, Paula Coree, Rinneke v. Luyk. Joke de Ruiter, Carry de Ruiter, Henny Steensma, Plonie Stolk, Corry Lamberts. VVSB Wie de training van de Noordwijkerhoutse dames op zich gaat nemen is nog niet zeker. Wel is zeker wie hij onder zijn hoede krijgt: Selectie: Terry v.d. Berg, Riet Braun, Wies v. Zeist, Karin Marij- nen, Yvonne Nedersticht, Willy Ne- dersticht, Lia v. Zeist. Klazien d. Haas, Miranda v. Loon, Ineke v. Kins, Carla Duivenvoorde, mevr. v.d. Berg. SJC Trainer Kokeijt. Selectie: Astrid Scheer, Coby Kruistum, Anneke Koelewijn, Marga v. Kampen, Marja v.d. Meer. Ma rian Koelewijn, Margreet Borst. Ka- ty Broeder, Henny Smit, WU v.d. Meer, Tonny de Ridder, Marian Deuitekom. UDO Trainer André Spaarga- Selectie: Paula Schrama, Henny Schrama, Marian Velders, Renate Verver, Dana Lepelaar, Mariette Huibers, Yolanda d. Hollander. Leny Langemerie-Beuksmer, Wil v. Star, Coby Blom, Jacqueline Zandbergen. Spel. Lisse Trainers Nederpelt Scholtens. Selectie: Miriam Dijker. Jane Kor- tekaas, Anneke Jummelet, Yvonne Mesman, Ina Borst, Chella Beunkes, Willy v. Hoven, Mariette Lemmers, Carla Polderman, Margriet v.d. Lans, Nelly Grimbergen, Hanneke Dui venvoorde. Kicker '69 Trainer John van Steyn. Selectie: S. v.d. Akker, M. v.d. Hoek, A. v. Voort, E. v. Velzen, A. Ver noo.E. Ubbink, H. v. Tol, T. d. Graaf C. Zandvliet.. G. Rijkelij khuizen, C. v. Veen, A. Middag. Het team van Kickers 2 speelt in de zaterdagklasse met wisselende speelsters. Unitas Leiden Trainer Sierat. SeOeotie: Corry Taffijn, Joke Spies, Wil v.d. Weijden, Corry v Putten, Carla Slagwijn, Diny Lardé, Lonneike Trauwbach, Ria Harteveit Tiny Hartevelt, Bea Slagwijn, Fie Loterveer, Janny Zwagers, Henny v. d. Meij. Burgerlijke stand van Leiden pershoek en K. Knetsch; Maayk'e An neke Noëlle dr v. A. R. M. van der Pluljm en A. C. de Wit: Herman-Thys zn. v N. J. Bosman en I P. J. J. Marsman; Femke dr. v. J. Hf. M. Bon net en H C. Kleevens; Vincent André zn. v. W. van 't Zand en G J G. de Vos; Bern ad et te Apolonia Maria ctr v A. J. C. Schouten en A. G. M van der Hulst: Marco Johannes Maria zn. v C. J M. van der Meer; M. C. P. van Rijn. OVERLEDEN: C. Bijlenga (73) man; P. F. van Muascher (72) man; He. Henzen (67) man; M. Benin i nik (92) geb. 13 mei 1882 gehuwd geweest met H. Spek. GEHUWD: M. H. C. Holl en S. W. Oudshoom. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Witte Singel 1 - Leiden Telefoon directie en administra tie 01710—25041. Hoofdredacteur Han Mulder Telefoon redactie 01710—21507 Maandabonnement f 10.77 Kwartaalabonnement f31.80 Per Post f34.20 Jaarabonnement f 116.20 Losse nummersf 0.45 Abonnementsgelden bij vooruit betaling te voldoen. Bij automa tische overschrijving geen admi nistratie- en incassokosten. Nabezorging tot 20.00 uur. Zaterdag tot 18.00 uur. Telefoon 01710-30500 Verspreidingsgebied stadseditie: Benthuizen, Leiden, Leiderdorp. Oegstgeest. Voorschoten, War mond. Wassenaar en Zoeterwoude Correspondenten Oegstgeest: N. van Weizen. Ha- zenboslaan 2, tel. 01710-51402. Leiderdorp: R. Veeren, Luyken- dreef 32. tel. 01710-92222. Voorschoten: J. Peetere, Leldse- weg 139. tel. 01717-2421. WarmondBram Schavema- ker. Dorpsstraat 20. tel. 01711— 2370 en Selma Schavemaker. Jan Steenlaan 12. tel. 01711—2395. Wassenaar: P. Zonneveld, Van Duivenvoordelaan 414, tel. 01751— 3387. Zoeterwoude: R. Kaiser, Oranje laan 20, Hoge Rlindtlk, tel. 01710- 33894. Zoeterwoude: G. M. J. de Tombe- Mensink. Burg. Brandtstraat 10. Tel. 01715-1877. Verspreiding overige edities: Duin- Bollen- en Rijnstreek.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2