Mies Bouwman richt opnieuw aandacht op haar persoon lijkheid 'Muzikale kwissen alleen kan 9 TV begint niet vroeger, maar eindigt later Met nieuw programma op het (AVRO)-scherm TV morgén] daar blijft'n mens gezond bij! WOENSDAG 21 AUGUSTUS 1974 Minister Van Doorn geeft antwoord op kamervragen over de TROS "Ben programma dat niets anders dan muzikale kwissen bevat zou tot elk van de vier categorieën cultureel, informatief, educatief en verstrooi end gerekend kunnen worden in de zin van de omroepwet. Een vermijding van dergelijke absurditeiten dwingt derhalve tot een enge interpretatie." Aldus minister Van Doorn van CRM in antwwrd op vragen van de twee- de-kamerleden Wiegel en Van Dijk .(beiden VVD) over de toekenning van de A-status aan de TROS. Minister van Doorn is van mening dat de 4 termen cultureel, informa tief, educatief en verstrooiend eng moeten worden geïnterpreteerd als het gaat om de beoordeling van ra dio- en tv-programma's van de om roepen. De omroepwet schrijft voor dat de omroepen een volledig pro gramma moeten uitzenden, dat in redelijke onderlinge verhouding ten minste onderdelen van de vier cate gorieën omvat. De bewindsman heeft dezer dagen de omrjepraad gevraagd hem advies uit te Drengen over de vragen of een nadere concretisering van de vier termen gewenst is en wat verstaan moet worden onder redelijke, onder linge verhouding. In zijn adviesaan vrage gaf minister Van Doorn zijn voorlopig antwoord op de vragen. Vol gens de nu nog geldende omschrijvin zullen de vier termen elkaar in bijna alle programma's in ruime mate over lappen, aldus de minister, die liever de volgende interpretaties hanteert: cultureel: kunstzinnig, educatief: scholing en opleiding, verstrooiend: amusemert, informatiefinforme rend omtrent de maatschappelijke, economische en staatkundige actua liteit. Oe bewindsman acht het niet aanbevelenswaardig over te gaan tot de vasts elling van bepaalde percen tages m t betrekking tot de in de wet genoemde redelijke, onderlinge ver houding. Dit zal van geval tot geval moeten worden beoordeeld. De adviesaanvrage van minister Van Doorn houdt verband met het verle nen van de A-status aan de TROS. Uit het ontbreken van met name on derdelen van informatieve en cultu rele aard concludeerde minister Van Doorn dat de TROS zich niet hield aan het wettelijk voorschrift inzake het uitzenden van een volledig pro gramma. Jubilate-concert leek op een poëzie-albiun NOORDWIJK Het Katwijks Chr. Mannenkoor "Jubilate" o.l.v. Sander van Marion heeft ook in Noordwijk een behoorlijke aanhang verworven. iDe Herv. Zeekerk was mooi gevuld j voor het daar gegeven zomerconcert. |Een programma, dat zowat twintig j koorliederen bevat plus acht solonum mers leent zich niet voor wat men gemeenlijk onder „muziekkritiek" verstaat. Zoiets moet men zien als •n poëzie-album. Een halve eeuw ge leden had nog ieder ontwikkeld meis- je zo'n album. Al je kennisjes, tantes, oma's beschreven er een bladzij van en het nu oma geworden meisje van toen bladert er bij wijlen in en leest er dan gedichten uit van Goethe, Keats en d 'Haraucourt, de Genestet en Gezelle, Adama van Scheltema en Van Eeden en van Virginie Love ling "Het Liedje mijner Kindsheid". Meest over iemands hart en/of smart 1 en met ingetekende gekleurde bloe men. Op zo'n boek leek, muzikaal ge dacht, met hetzelfde innig mense- I lijke en even huiselijke, Jubilate's concert. Op blad 4 een aardig zee-lied van Marion zelf: "Laat ons scheepgaan. Heer. slaapt U? Help, wij komen om. j Heer, wij bange mensen zijn zo hard en doof". Twee vellen verder de pink- i sterhymne Veni reator Spiritus in een ontwerp van Beethoven. Blad 5 Chopin's Grande Valse brillante. Blad 6 Rejoice in the Lord. Blad 13 Michael rows the Boat en 14 Glory, glory Hal- leluid. Dan na een lege bladzij (pau ze) het Wiegenlied van Brahms. Blad 18 een improvisatie over Aennchen von Tharau ist's die mir gefallt (waar Schubert, Liszt, Rachmaninof alle maal iets van zichzelf in terugvin- 1 den). Op 19. 20, 21 drie Russisch gezongen Russische zangen (de balla de De rode Sarafaan, een soldatenlied en het arbeidslied El oechnjem, dat ledereen kent als het Wolgalied). Blad 22 Ol'man River, een van meer negro's. Blad 25 een produkt van.. Richard Tauber. Blad 27 een als „Edelweiss" vermomd Strauss-pla- I giaat uit de actuele musical van Rod- gors. Terugslaand naar blad 2 het w^emoedszware biddende "Blijf bij mil Heer" en blad 3 "De maan is op- gokomen, de aarde ligt in dromen" 1 van een opgegraven Duitser, die veel liefde had voor het lied dat het volk besreep. En ziedaar de tendens van de besproken uitvoering met veel her kenningen en soms de nabijheid van 1 dingen, die scheepgegaan leken zon der thuisreis. Welke Europeaan, toen de film nog maagdelijk was, heeft ooit eerlijker dan Tauber beleden 'O Madchen, mein Madchen, wie lieb I ich dich" en Du bist die Welt'? We zeggen niet kritisch: moeten j mannen mammies worden en wiege- liedjes zingen. Niemand is helemaal I man, niemand helemaal vrouw. Man nenkoren moeten beide zijn, hoor de Utrechtse Byzantijnen, hoor de Maastreechter Staar. Een compli- I ment voor de gloedzuivere weekheid van de eerste tenoren, waar dat paste, en voor het hele koor in de pianissi mo-nuances. Marion kent zijn man- I nen en overschrijdt geen grenzen. De solo-pianist, tevens improvisator en begeleider, was Koos Bons. de bari ton-solist in een zestal zangen Henry Blackmon. KEES VERHOEP. DUITSE Woensdag 21 augustus 1974 Duitsland I 18.16 (K) Journaal. 16.20 (K) Doku- mentalr programma. 17.05 (K) Kin derprogramma. 17.35 (K) Kinderpro gramma. 17.5518.00 (K) Journ. (Re gionaal programma: NDR: 18.00 (K) Informatief programma. 18.30 (K) Actualiteiten. 18.45 (K) Zandmanne tje. 18.55 (K) Nordschau-magaztne. 19.26 (K) Graf Luckner, tv-serle. 19.59 (Z/W) Programmaoverzicht. WDR: 18.00 (K) Nieuws uit Noordrijn-West- falen. 18.05 (K) Kleuterprogramma 18.16 (K) Treffpunkt Chicago. 18.40 18.40 (K) Aktuolitelten. 19.20 (K) Brid get und Bernle. 20.00 (K) Journaal en wreroverzlcht. 20.15 (K) PUmreportage. 21.05 (K) Spel zonder grenzen. 22.30 (K) Journaal en weeroverzlcht. Duitsland II 16.00 (K) Eurovisie: Europese kam pioenschappen zwemmen 17.00 (K) Journ. 17.10 iK) Lassies neue Freun- de. jeugdserie. 17.35 <K) Aktuallteiten en muziek. 18.25 (Kt lm Auftrag von Madame, tv-3erie. 19 00 (K) Journaal. 19.30-(K) Dokumentaire film 20.25 (K) Informatie en meningen 21.00 (K) Journ. 21.15 (K) Herinneringen van dirigent Karl Böhm. 22.00 (K) Der Acht-Stunden-Mann, kort vertiaal. 92.50 (K) Eurovisie: Europese kam pioenschappen zwemmen. 23.20 (K) Journaal. •ir De KWJ (beweging van werkende Jongeren in Nederland) heeft minis ter Van Doom (CRM) in een tele gram dringend gevraagd het werk van de toneelwerkgroep 'Proloog'uit Eindhoven veilig te stellen. 'Proloog' is ondersteuning van ons werk', aldus het telegram. De KWJ heeft ook een telegram gestuurd naar Provinciale Staten van Noord-Brabant, waarin de KWJ zegt met afschuw kennis te hebben geno men van het besluit van de Staten de subsidie voor Proloog' te beëindi- Mies Bouwman terug in haar oude beroep? Dat dachten vele kijkers toen zij de altijd stralende tv-persoonlijkheid maandagavond ais omroepster in het beeld zagen verschij nen. Aardige vondst van de AVRO, want daarmee was onmid dellijk alle aandacht op haar gericht. Die aandacht heeft zij nodig, want Mies riep de hulp in van de kijkers voor haar nieuwe programma ,,'n Mens wil op de zaterdagavond wel s even zitten en een beetje lachen want er is al genoeg el lende op de wereld". Of ook de programmamakers van de AVRO er ellendig aan toe zijn zal wel nooit wereldkundig worden ge maakt. Regisseur Leen Timp, die wij na de eerste aankondiging van zijn vrouw aan de lijn kregen, wilde er zich in ieder geval niet over uitlaten. Sinds de informele nieuwjaarsbij eenkomst van de AVRO. waarop di recteur Siebe van der Zee het over stapje van Mies bekend maakte is er op de afdeling amusement intensief nagedacht over de manier waarop zo'n dure kracht zo optimaal mogelijk kan worden gebruikt. Maanden ver streken zonder dat de vruchten van dat denkwerk naar buiten doordron gen. Op alle vragen van de pers klonk steeds het antwoord: "We zijn nog bezig. Dat het een showprogramma wordt is zeker, maar we weten nog niet wat." Inmiddels had de VARA-duidelijk in moeilijkheden geraakt door het ver trek van Mies naar de AVRO - de op lossing van haar zaterdagavonden gevonden in de presentatie van een gevarieerd programma, waarin alle soorten van uitvoerende kunst aan bod komen. De KRO liet weten dat zij Aad van den Heuvel had aange trokken voor een documentair amu sementsprogramma, zodat er voor de AVRO weinig mogelijkheden meer open bleven om met iets geheel nieuws op de proppen te komen. De idee van Mies Bouwman de kij kers in het programmabeleid te be trekken kan aardige items opleveren en voor de AVRO interessant studie materiaal voor later, de indruk kan moeilijk worden weggenomen dat de inventiviteit van de afdeling amu sement geen bevredigend resultaat heeft opgeleverd. Mies Bouwman bewees in ieder ge val opnieuw een vakvrouw te zijn, want in de rol van "invalster" kwam zij erg spontaan over. Toen zowel in Jane Eyre als in "Alle Hens" respec tievelijk de ondertiteling wegbleef en de beeldband brak, reageerde zij slagvaardig met: "Nou mag Je na twintig Jaar Je oude beroep weer eens opnemen en dan gebeuren er allerlei ontzettende dingen." Mies vertelde dat haar nieuwe programma op 12 ok tober live van start gaat in Tilburg. De volgende zaterdag verhuist men naar Nijmegen en daarna naar de RAI waar de resterende zes program ma's worden gepresenteerd. Daaruit blijkt dat de AVRO ook laat ia begon nen met het vastleggen van een zaal waardoor een noodgreep moest wor den toegepast. Alle kijkers zullen in de gelegen heid worden gesteld ideëen In te stu ren van programma's die tien minu ten zullen duren. Die Ideëen zullen - wanneer zij voor uitzending in aan merking komen - met prijzen wor den beloond. Uiteraard zal er ook een voorselectie plaats hebben. De beste ideëen worden gekozen door Mies Bouwman, Leen Timp en Fred Oster. De AVRO zal de items larderen met bekende nationale en internationale showsterren, waarvoor de contrac ten reeds zijn afgesloten, Leen Timp wilde nog geen namen noemen om het verrassingseffect te bewaren. De mogelijkheid is niet uitgesloten dat de kijkers zich zullen beperken tot de opgave van artiesten die zij graag op de buis zien verschijnen. Is Leen Timp niet bang voor deze mo gelijke eenzijdigheid? Timp: "Nee, daar lig ik niet wakker van. Natuur lijk leef ik wel in onzekerheid en dat is het Juiste uitgangspunt." Over de idee zelf: "Met mensen die ideëen insturen gaan we uiteraard eerst praten. Misschien komen we via die gesprekken op zijsporen die mis schien veel interessanter zijn. Cen traal staat dat wij en de kijkers een aantal mensen beter leren kennen. Er zijn aardige mensen bij en onaardige, dat heb Je kunnen zien in "Eén van de acht." Over de naam van het programma zei Mies Bouwman tijdens de uit zending: "We hebben aan allerlei ti tels zitten denken zoals "Eén van de tien", "Leuke dingen voor de mensen" en "Mysterie", maar niets dekte de lading." Leen Timp: "We hebben nu een tijd achter de rug waarin Iedereen met een quiz op de buis kwam. Die belangstelling voor de quiz begint duidelijk af te nemen, dus moet je zoeken naar iets anders. Ons nieuwe programma zou Je een uitbreiding kunnen noemen van een programma dat we acht Jaar geleden maakten en dat heette: 'Alles gaat naar wens.' Wij brachten toen de wensen van een man naar voren. Nu kan heel Neder land meedoen. Mies Bouwman aan het slot van het avondprogramma: "Hartelijk dank voor uw aandacht die ik zo nodig had." Zij zal er ook in de toekomst niet -buiten kunnen. Mies Bouwman: presentatie van ,,'n Mens". NEDERLAND I 17.45 E.K. zwemmen in Wenen en W.K. wielrennen in Mon treal (NOS) 18.45 Fabeltjeskrant (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Van gewest tot gewest (NOS) 19.50 Een weg door Zambia, film van de Stichting Neder landse Vrijwilligers (Socutera) 20.00 Journaal (NOS) 20.20 Staatsloterij (NOS) 20.25 Een razende stilte, tv-serie (6 en 7) (NOS) Laatste twee afleveringen, waarin Nick en Tom het recht in eigen hand nemen, als zij op zoek gaan naar de man, met wie de verdwenen Shirley voor het laatst is gezien. 22.05 Panoramiek (NOS) 22.30 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 Fabeltjeskrant (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Black Beauty, tv-jeugdserie (NCRV) 19.30 De Beverly Hillbillies (NCRV) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Nederland en het water: liedjesprogramma (NCRV) De grootste vriend, de grootste vijand van ons land: het water, wordt bezongen door o.a. Het Zeeuws Man nenkoor en het Zeeuws Jongerenkoor, Jenny de Leeuw en Ronny Tober. 21.05 Spel zonder grenzen in Northampton (GB) (NCRV) 22.00 Kenmerk: informatierubriek over kerk en samenleving I ...e/7 gisteren Vandaag zou ik, met uw wel nemen, wat uitvoeriger willen ingaan op het soort program ma's waarover Je als tv-criticus zelden schrijft. Ik bedoel de documentaires over primitieve stammen in Zuid-Amerika, Afrika, Azië of Australië. Die van gisteren heette „Waar de tijd heeft stilgestaan" en ging over uiterst primitieve bewo ners van de westelijke woestijn van Australië, waar nog sprake is van „het onbespoten leven", zoals een vriend van mij dat cynisch noemt, als hij zo'n naakte meneer smakelijk een hagedis ziet oppeuzelen terwijl tientallen vliegen bedrijvig over zijn gezicht heen en weer lo pen. Het was een erg mooie docu mentaire, waarin een gezin dat door de woestijn trok, op de voet werd gevolgd. Zoals zij die vliegen weg moesten wuiven (voorzover zij daar al de moei te voor namen), zo moest ik ook voortdurend de onweer staanbare gedachte wegwuiven dat er een hele Australische televisie-equipe, met al zijn ap paratuur en vermoedelijk een jeep op rupsbanden, onzicht baar om dat gezinnetje heen zwermde: maar dat zijn over wegingen die Je als kijker nu eenmaal altijd uit je bewust zijn moet wegschrappen, wil Je zorgeloos kunnen genieten. Alleen wordt dat steeds moei lijker naarmate de gefilmde mensen of omstandigheden barbaarser en onmenselijker zijn. De enige troost die ik uit de onzichtbare aanwezigheid van die blanke, snelle jongens putte, was de gedachte dat zij voor de goede verstandhouding wel verplicht waren mee te eten wat de pot schafte. Een in de as gesmoorde hagedis is dan nog heilig bij de wel- komstdronk die bij de Masai verplicht is: een mengsel van menselijke urine en geitebloed, als ik mij goed herinner. Zoals gezegd: een mooie film. We mogen dankbaar zijn dat we op zo'n gemakkelijke ma nier de zeden en gewoonten van andere volkeren kunnen gadeslaan. In het laatste kwart van de vorige eeuw moest de Hamburger Carl Hagenbeek voor hetzelfde doel eens in de zoveel jaar een zogeheten „Vol- ker Schau" organiseren, waar voor hij een hele stam Nubiers of Laplanders, of Kalmukken of Eskimo's naar Hamburg haaide, die daar dan maanden achtereen in tenten woonden, hun handwerk uitoefenden, hun kunsten vertoonden en na een tijdje met de hele zwik af reisden naar Londen of Parijs, waar bijvoorbeeld de Ceylon- show met 70 handwerkslieden, kunstenaars, musici, plus nog wat roofdieren en olifanten in twee en een halve maand een miljoen bezoekers trok. Dat krijgen we nu dus alle maal op een presenteerblaadje thuis bezorgd. Alleen is er een merkwaardig verschijnsel waar op Ik u wil wijzen. Niet zo merkwaardig als de vertaling in Colditz van „I'm a British pilot, i need help" in „ik ben een Engelse idioot, ik heb hulp nodig", maar toch. Al die do cumentaires, of althans een groot deel ervan, lijken net als Mongooltjes uit een en dezelfde bron voort te komen, omdat het steeds de sonore stem van Jan Roelands is die hen bege leidt, waarbij hij er zorg voor draagt na elke drie of vijf woorden minieme pauze in te lassen. Dat gaat zo: „het geoefend oog (pauze) van deze woestijnnomaden (pauze) ont dekt een rookkolom al (pauze) op ruim 40 kim afstand". Of: „hij (pauze) rolt zijn pruim in de as (pauze) zo bewaart hij hem (pauze) om er morgen (pauze) weer plezier vaa te hebben". Enzovoort. Een soort Ot en Sien-spreek- fcrawt, die misschien wel nood zakelijk is wil je zulke teksten kunnen overplanten op de kij kers. maar die op den duur toch iets kunstmatigs krijgt, vooral als Je ze over zowel es kimo's als woestijnbewoners ziet toegepast. NICO SCHEEPMAKER WOENSDAG 21 AUGUSTUS 1974 journaal. 17.06 De Hitmeesters II (tus_ niet Ixpres, 17.25 »S) Amusementsmuziek, platen, sport Norc' Joost mag 19.02 (8) Drie loopt Woensdag III: lichte aktualiteiten. 23 02 (S) HILVERSUM (ANP) De om- zendtijduitbreidine het mneelMk rol 17 55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.ll' Nordring Radio Prize 1974: licht roepen zien voorlopig nog nietsJn *n maken, d'e n^ opt" dend' g£» 7? tSfSTSS iïSLSSL&fi kwartier per dere woordeneen anekdotisch portret, don en minimum zullen kunnen worden terugge- vroeger aanvangsuur van het dage- uitlopen (gemiddeld lijks televisieprogramma. De extra avond per zender) tot zendtijd, die de A-omroepen en TROS met ingang van 1 oktober bracht, krijgen, zal dan ook gebruikt worden voor een later einde van de avond programma's. De TELEAC-programma's zullen m^zfek! met ingang van het nieuwe seizoen Indonesia niet meer aan het eind van de avond otlsch portret. EO: 19.00 Klankbord. 19.10 Schijnwer per. 19.15 (S) WIJ hebben een woord voor de wereld. 19.45 Bijbelstudie 20.00 (S) Grammofoonmuziek. 20.05 Nieuws uit België. 20.15 (S) Klassieke orgel- <S) _Kerk en Zending in lacht. 4.02—7.00 De Meurder's Donderdag 22 augustus 1974 Hilversum I AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend- indien het NOS-bestuur er vrijdag worden uitgezonden, maar' ™n" 18.15 Toppers akkoord gaat, zal op maandag tot 18.45 uur op het net, waarop de Ben twaalven: licht programma. 23.55 standen. 9 1 donderdag het avond- A-omroepen wisselend zijn inge- 2400 Nieuw8- tnr" deeld. Daarnaast behoudt TELEAC WttHT haar bestaande tijden op zaterdag morgen en zaterdag- i (gr.). 9.35 wai dinsdag programma van de A-omroepen 23.00 uur (nu 22.45 uur) eindigen en op vrijdag en zaterdag om 23.30 uur Voor zover het programma op de vrijdag- en zaterdagavond steeds door een wisselende omroep wordt verzorgd, zal het tot 23.15 uur gaan HILYERSUD 16.00 Meer c de sprekende minderheid. minder: de stem van „,v_ j ue 0p.teR.e11.ue minderheid. 17.05 Neder- zonaagmid- lands Israëlitisch Kerkgenootschap. 17.20 Overheidsvoorlichting: Tekst en uitleg een driewekelijkse rubriek van het ministerie van O. en W. 17.30 Nieuws. NCRV: 17.32 (3) Hier (S en Mono) Arbeidsvitaminen: pulair verzoekplatenprogramma. (11.00 Nieuws. 11.03—11.05 Radiojournaal). 11.30 (S) Rondom Twaalf: gevarieerd programma, met om 11.55 Beursberich ten. 12.30 (S) Sportrevue. 13.00 Nieuws. 13.11 Radiojournaal. 13.21 (S) Im pressies van de Purmerade 1974 (II): WASKNOTON - Hon. Massey, £S!lB.OO imU HiSeS SS duren. Bovendien is de raad van be- "e filmster die in de Jaren veertig in chief: oude lazz. 18.30 Nieuws. 18.41. oordeel, dat HoUywood J? i langdurig ziekbed op 62- Jarige leeftijd overleden. Ilona Massey was in 1912 in Boe dapest geboren en had er gedebu teerd als operazangeres. In 1939 (S) werd ze beroemd door haar rol in de Concerten 1974: BBC Symfo nie Orkest met solisten: moderne mu ziek. In de pauze: Nieuws en: Carriè- Nederlandse dirigenten. S) Nieuwe grammofoonplaten. 22.3 Nieuws. Horizon-Extra. (S) Aspecten: Hilversum II NCRV: 7 00 Nieuws. 7.02 Het leven de Woord. 7.08 (S) Preludium: klas sieke muziek (gr.) 7.30 Nieuws. 7.41 7.55 Aangestipt: pro- ït. 8.00 (S) Te Deum gewijde muziek (gr.) 8.24 (S) Hi?r gramma n2?: 18A5 "(K1) ESbÏHjeMSStini8,55 doorgaans Jeanette MacDonald' als (K) Journ. VPRO: 19.05 (K) Beertje tegenspeelster had. Colargol. 19.20 (K) Van Oekel's Op de i mentaar dij Gymnastiek tijd. 8.30 1 ;ellsch ■9.45 Popeye, tekenfilm. NOS: George Plimpton In het Wilde Westen, filmprogramma met Interviews. 21.30 <K) West, tv-serle (IV). EO: 22.00 (K) Explo '74, verwachting '74: reportage vanuit Seoul (Korea). 22.15 (K) Any body, documentaire film. 22.45 (K) Ars Muslca: klassieke orkestmuziek. 23.15-23.20 (K) Journaal. NEDERLAND II NOS: i8 45 (K) Fabeltjeskrant. 18.55 10 00 (Si Radio Kamerorkest en so list: klassieke muziek. 10.30 Nieuws. ADVERTENTIE (K) Journ. KRO: 19.05 (K) KRO's 19.30 (K) De Melchiors; 20.00 (K) Journ. KRO: tv-serle. 20.20 (K) Sergio Mendes en Brasil tv-show. KRO/RKK: 20.55 (K) Het einde Ier tijden Is (a wrekers, tv-serie. NOS: 22.35-22.40 (K) dedellngon. i Zingen 11.55 Me et Cecilia: volksmuziek. 12.15 (S) Jeugdkoor met lnstrum mtale begeleiding: geestelijke liederen. 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.41 (S) Hi-jr en nu. 12.53 (S) Gebedsdienst voor het Christelijk Onderwijs. 13.13 (S) Drvilschijf (gr.) 15.00 (S) Piano- werken uit de romantiek (gr.) 15.30 Nieuws. 15.33 Bas en plano: klassieke liederen. Hilversum III— TROS: 7.02 Drie op Je boterham: verkeersin formatie. KRO: 8.03 Pep op drie. 11.03 (S) Drie draait op verzoek. 12.03 <S) Drie tussin de middag: Van twaalf tot

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5