Trefpunt van de lichte muziek vandaag Spaarrentetot NordringFestival in Groningen: TOP-30 Mia Smelt stopt met Moeders wil is wet Midwinterhoorns op TH-Twente TV morgen] Culturele functie voor Waag in Delft I ...e/7 gisteren RADIOPROGRAMMA DONDERDAG 15 AUGUSTUS 1974 De voorbereidingen voor het Nordring Festival, dat van 21 tot en met 24 augustus in Groningen wordt gehouden, zijn bijna rond. Het betreft hier een festival voor lichte mu ziek dat wordt georganiseerd door de NOS-radio en waar acht West-Europese landen aan deelnemen te weten: Zweden, West-Dui tsland, Noorwegen, België, Finland, Dene marken, Engeland en Nederland. De Nordring is een samenwerkings- I verband op het gebied van de lichte I muziek, waartoe tien Jaar geleden een aajital radio-omroepen om de Noordzee het initiatief namen. Tot j de belangrijkste activiteiten behoor de van het begin af de Jaarlijkse organisatie van een gezamenlijke manifestatie, die aanvankelijk het karakter had van een internationale tournee. Sinds vorig Jaar is deze opzet ge wijzigd en heeft het festival de vorm aangenomen van een concours voor radioprodukties op het gebied van de lichte muziek. Het gaat in eerste instantie om de beste pro- duktie. Daarnaast zijn er prijzen voor de beste solistische prestatie en voor het beste arrangement. Doel van de nieuwe opzet van het festival is de creativiteit op het ge bied van de produktie van lichte muziek te stimuleren. Dit heeft in middels al tot resultaten geleid. De winnende Nordring-produktle van vorig Jaar (Noorwegen) won in 1974 als tv-bewerking de Bronzen Roos van Montreux. Meer dan welk ander festival ook gaat het bij Nordring om de kwali teit. De commerciële bedoelingen en activiteiten van de platenmaat schappijen hebben geen invloed op deze manifestatie, die geschraagd wordt door zuiver artistieke maat staven. Artiesten Aan het festival, dat plaats heeft in de Evenementenhal van het Marti- nihal-oentrum, wordt door de vol gende Nederlandse artiesten deelge nomen: Astrid Nijgh (zang), Greet- Je Kauifeld (zang), Robert Long .(zang). Rob de Nijs (zang), Ferdi- TROS brengt concert-serie De TROS wil kennelijk voldoen aan de voorwaarden in de wet gesteld met betrekking tot het uitbrengen van een totaalprogramma. De verse A-omroep is er in geslaagd twee se ries concerten te organiseren van oktober tot en met april 1975 in het Concertgebouw in Amsterdam. Een serie in de „Grote Zaal" geti teld „Vijf meesters aan het klavier" en een serie kamermuziekconcerten ln de „Kleine Zaal" onder de titel „Jonge Meesters". De TROS zal van beide series ra dio-opnamen maken die later in het winterseizoen worden uitgezon den. Het schema van de vijf mees ters ziet er als volgt uit: dinsdag 19 november: Claudio Arrau, zondag 19 januari de Russische pianist Emil G uilels. dinsdag 18 februari: de Hongaar Dezso Raski, dinsdag 18 maart Misha Dichter, dinsdag 15 april Shura Cherkassky. In de serie .Jonge Meesters" treden op de in Joegoslavië geboren pianist Eugene Indjic op dinsdag 22 okto ber. de winnaar van het enige maanden geleden in Londen gehou den Carl Flesch Concours: Mincho Minchev op maandag 11 november, de Hongaarse cellist Miklós Pereyi op maandag 13 Januari, de Neder landse pianist Willem Brons op donderdag 20 februari en de violiste Vera Beths op vrijdag 21 maart. nand Povel (saxofoon) en Dirk Donker (beiaard). Dirigent van het begeleidende Metropole-orkest is Dolf van der Linden. De arrange menten werden geschreven door Jerry van Rooyen, Rob Pronk en Peter Hprbolzheimer. De producer is Gé Gouwswaard. Tijdens het festival treden iedere avond twee landenteams op. De vol gorde is: 21 augustus: Zweden en Duitsland, 22 augustus: Nederland en Finland, 23 augustus: België en Noorwejen, 24 augustus: Denemar ken en Engeland. Alle concerten worden door de NOS-radio uitge zonden via Hilversum IH van 23 00-01.00 uur. Elles Berger De zaalpresentatie van het festival berust bij Elles Berger. In de Jury, die de acht op het festival uit te voeren produkties beoordeelt, is elk deelnemend land vertegenwoordigd met een lichte-muziek-specialist. Voor Nederland is dat Erik Krans, hoofd lichte muziek van de AVRO-»adio. Voorzitter van de Jury is Kevin Roche, hoofd lichte muziek van de Ierse radio-omroep in Du blin, voor welke organisatie tevens een wiwnemer het festival bij woont. Het festival wordt woensdag 21 au gustus om acht uur geopend door HILVERSUM De nationale top- 30 van deze week zoals genoteend door Hilversum-3 met tussen haakjes de posities van vorige week: 1. (2) Rock your baby, George McCrae 2. (1) Sugar baby love, The Rubettes 3. (4) Rocke. Mud 4. (3) The night Chicago died Paperlace 6, (7) Papa was a poor main Jack Jersey 6. (16) Gigi 1'amoroso, Dadida 7. (17) Hostage, Donna Summer 8. (5) Rock the boat, Hues Corporation 9. (6) Let your hadr hang down Catapult 10. (10) Hdnkie tonkie pianiiBsie Nico Haak 11. (8) If you go away, Terry Jacks 12. (9) O. K. Chicago, Resonance 13. (26) Your baby aiint your baby anymore, Paul da Vind 14. (15) The Sixteens, Sweet 15. (13) Tonight, Tony Sherman 16. (18) It's only rock and roil. Rolling Stones 17. (12) Die Sonne geht auf, Freddy Breck 18. (23) Amateur hour The Sparks 19. (19) Beach Baby, 'First Class 20. (11) Love of live, Earth and fire 21. (21) Sundown, Gordon Light- foot 22. (14) Band on the run, Paul McCartney 23 (20) The baai gin' man, Slade 24. (24) She, Carles Aznavour 25. Aber am Abend, Cindy und Bert 26. Wall Street shuffle, 10 CC 27. Lady, Brotherhood of Man 28. Beer or Sangria, Circus 29. (25) Robbie .Peter en Rockets 30. (30) There's a ghost in mv house, R. Dean Taylor Acteurs beelden de Beatles uit voor een show die vandaag in het Londense Lyric Theatre in première gaat. De show is getiteld "John, Paul, George, Ringoen Bert". Van links naar rechts: Bernard Hill (John Lennon), Phillip Joseph (George Harrison), Trevor Eve (Paul McCartneyen Anthony Sher (Ringo Star). Bert (niet op de foto) wordt gespeeld door George Cistigan. Deze treedt op als de verteller Herman Felderhof, hoofd van de Dienst Radioprogramma van de NOS. De prijzen worden op de slot- avond uitgereikt door mr. E. H. Toxopeus, Commissaris van de Ko ningin in Groningen. De honderd vijftig festivaldeelnemers worden door hem op vrijdag 23 augustus in de Statenzaal van het provinciehuis ontvangen. Bij het Nordringfestival is ook een groot aantal buitenlandse technici betrokke a, dat nauw samenwerkt met de technici van de NOS. Corso Tijdens het festival wordt een aan tal NOS-programma's via Hilversum III rechtstreeks uitgezonden vanaf het voorplein tussen de Evenemen tenhal tn de Martinihal, dat ter gelegenheid van de Jaarbeurs Gro ningen is omgebouwd tot exotisch marktplein. Het betreft de pro gramma's „Joost mag niet eten" met Joost den Draayer, een pro gramma met lichte muziek, sport en actualiteiten met o.a. Tom Blom, Joost den Draayer en Kees Buur man. .De daverende dertig" met Felix Meurders en „De Meurders Methode" Herhaaldelijk zal de aandacht wor den gevestigd op het bloemencorso, dat onder de titel „Melodieën in kleur" zaterdag 24 augustus om drie uur in Eelde begint en waarop de N ordrin g - dee ln eme rs als speciale gasten aanwezig zullen zijn. De di verse concerten worden opgeluisterd door de aanwezigheid van de bloe- menkonmgin en de hofdames van het bloemencorso. DEN HAAG (ANP) De componist Jurriaan Andrlessen heeft „Midwin ter Song" gereed, een symfonisch werk voor midwinterhoorns, koor en orkest. Hij schreef het in opdracht van de commissie voor het Tweede lustrum van de Technische Hoge school Twente. De première heeft op 15 oktober plaats in de stadhuishal van Hengelo. Zo mogelijk doen bij de uitvoering acht Twentse mid win terhoornblazers mee. Het concert wordt uitgevoerd door het Drienerloos vocaal ensem ble en het studentenorkest Musica Silvestra, onder leiding van dirigent A. O. van Diepen. Het is voor het eerst, voorzover de componist bekend, dat in een symfonisch werk midwin terhoorns warden gebruikt. De lustrumcommissie hoopt met de opdracht aan Jurriaan Andriessen het samenspel te bevorderen tussen de klassieke muziekcultuur en de fol kloristische muziek zoals ook de hoge schoolgemeenschap behoefte heeft aan samenspel met de regio Twente. De componist lichtte toe, dat op een midwinterhoorn vier k vijf bovento nen uit het mi ddenre gister kunnen worden geblazen. Midwinter Song schreef hy voor midwinterhoorns in bes en b, en voor tenminste vier bla zers. Staan koor en orkest bij de uit voering bijeen, de midwinterhoorns staan verspreid opgesteld om „over- en-weer-effecten" te krijgen, aldus de componist. In een bepaald gedeel te krijgen de midwinterhoornblazers de gelegenheid om te improviseren, dat wil zeggen om regionale stan daardmelodieën te spelen. Nederland I NOS: 18.45 (K) Fabeltjeskrant. 18.55 (K) Journ TROS: 19.05 (K) De WaL tons, tv-serle. NOS: 20.00 (K) Journ. TROS: 20.21 (K) Zomer '74: Mensen- 21.20 (K) De FBI, tv-serle. HILVERSUM (ANP) Mia Smelt stopt na 25 jaar met haar po pulaire radioprogramma .Moeders wil is wet". Op 27 septemiber zendt de KRO-radio dte laatste .Moeders wil is wet" uit. Bij wijze van hoge uitzondering wordt het niet recht streeks uitgezonden, maar twee da gen tevoren opgenomen. Mia Smelt zei tijdens een bijeen komst in Lage Vuursche, niet pre cies te weten, hoeveel uitzendingen er geweest zijn, maar het moeten er tenminste 1500 zijn geweest. .Moeders wil ds wet" begon in 1949 als een verzoekplatenprogramma Mia Smelt beeft noodt willen in gaan op verzoeken, bepaalde acties te ondersteunen. Zij zei, dat niet in het kader van het programma te vinden passen. In verband met de jubleum-uiitzend'ing en tevens laat ste uitzending is evenwel een uit zondering gemaakt. Aanleiding was een brief, die Mia Smelt in juni kreeg van een lekenzuster uit San tiago in Chili, die daar een kinder- huis beheert. De géiden, die voor dit tehuis (voor wezen en kinderen uit a-sociale milieus) by een worden ge bracht, zullen tijdens de laatste uit zending door KRO-voorzitter Loer akker aan de vespleegster. mevr. T. Kuypers-Wegbrands worden over handigd. Mia Smelt stopt met haar pro gramma, omdat zij de pensioenge rechtigde leeftijd (60) heeft bereikt. Niettemin blyft zy voor de KRO werkzaam. Zij zal meewerken aan een aantal regionale programma's die de KRO-radio op zondagavond gaat uitzenden. Ondanks de over het algemeen sterk teruggelopen radiobeluistering in vergelijking met de Jaren vyftig, DUITSE TV Donderdag 15 augustus 1974 Duitsland I NDR: 18.00 (K) Cultureel magazln- ne. 18.30 (K) Actualiteiten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 (K) Nord- sohau-Magazto. 19.26 (K) Muiterij ln Venetië, tv-lilm. 19.59 (Z/W) Pro- grammaoveraicht. WDR: 18.00 (K) Nieuws uit Noordrtj n-Weetfalen. 18.05 (K) Kinderprogramma. 18.15 (K) Dr. med. Marcus WeLby, tv-serie. 18.40 (K) Journ. en weerbericht. 20.15 (K) 22.10 (K) Wordt u al geholpen?, tv- 2260 (K) Journ., Wetenschappelijk magazine. 21.00 (K) Los Angeles 1937, misdaadfilm. 21.45 (K) Dooumentaire reportage. Duitsland II— (K) Die grosse Relse, 11g- NOS: 18.45 (K) Fabeltjeskrant. 18.55 (K) Journ. NCRV: 19.05 (K) Black de Jeugd. 17.35 (K) Actualiteiten Beauty. Jeugdsaerle 19.30 (K) Het Ne- muziek. 18.30 (K) Hier kocht der derlandse tulgpaard. NOS: 20.00 (K) Chef, kinderserie. 19.00 (K) Journ. 19.20 (K) Kunstfilm. 19.30 (K) Walt Disney film. 21.00 (K) Journ. 21.15 (K) Discussieprogramma. 22.00 (K Journ. NCRV: 20.21 (K) Flash back licht muziekprogramma. 21.10 (K) i Nu. 21.50 (K) Lang leve de op 22.40 (K) Vroomheid ln hout en Documentair programma. 22.30 (K) NOS: 22.55—23.00 (K) Journ. Joum. trok „Moeders wtl is weit" gemiddeld nog altyd zo'n half miiljoen luiste raars, voor het merendeel van boven de dertig. DELFT (ANP) De Waag aan de Markt in Delft krijgt een culturele functie: er kunnen kleine zaal-pro dukties wonden gebracht en theater- kunstenaars kunnen er ideeën uit werken en gestalte geven. Voort» moet er geëxperimenteerd en gedis cussieerd kunnen worden. De bevol king van stad en omstreken zal zelf mee kunnen bepalen hoe het Waag- theater uitgroeit tot een levend cen trum van culturele activiteit. De stichting De Waag, die het bouw werk, waarvan een deel uit het be gin van de zestiende eeuw stamt, beheert, heeft d'ift gisteren meege deeld nu de restauratie en verbou wing gereed komt. Ir. Arnold van der Ree, electrotechnicus en drama turg, productieleider by toneelgroep De Appel in Den Haag, is de eerste artistieke en zakelijk leider van het Waagtheater, zy het in een part time functie. In zyn studententijd was hij actief betrokken bij de voor bereiding van de exploitatie en da verbouwing van het Waagtheater. De stichting De Waag werkt samen met SMOR, de Delftse kunststich ting, het Delftse centrum voor ama teurtoneel en het kreativiteitscen- trum. Gesteld wordt, dat alle bevol kingsgroepen zich in het Waagthea ter thuds moeten voelen. Daarom zall een veelzijdig programma worden geboden. Tijdens de taptoe, van 22 tot en met 31 augustus is er iedere avond het laatste uur van de dag het optreden van het Cabaret Ger- rit en Truus. Op 7 september is het open dag met nonstop-pragramma's in alle ruimtes. De volgende maand zijn in het Waagtheater onder an deren te zien en te horen: zangeres Ann Burton, poppentheater Guido van Deth, cabaret Kienjool, voor- drachitskunstenares Nel Oosthout, werkgroep Poppenkast, toneelgroep Famvüly met „As you lijk it" en jazz muziek van SMOR. NEDERLAND I 18.15 Filmverslag Wereldkampioenschappen Wielrennen (NOS) 18.45 Fabeltjeskrant (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Beertje Colargol (VPRO) 19.20 Don Kirshneris Rock Concerts (VPRO) 19.45 Popeye (VPRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 All in the family, tv-serie (VPRO) 20.45 Het korte ongelukkige leven van Lenny Bruce, filmpor tret (VPRO) Lenny Bruce overleed in 1966 op veertigjarige leeftijd, uitgeput en „op". Voor die tyd had hij heel Amerika tot razernij gebracht met zijn niets ontziende teksten over religie, politiek, sex, rassen en verdovende midde len. Een taboe bestond er niet voor hem. Filmportret door Fred en Barbara Baker. 21.25 Eva, speelfilm (VPRO) 23.15 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 Fabeltjeskrant (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Viva la Musica, lichte muziek (EO) 19.25 Vergane glorie, documentaire serie (1) (EO) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Big D Ranch II, natuurserie (EO) 21.10 In één van mijn dromen, liedjesprogramma (EO) 21.30 Nader bekeken (EO) 22.00 Looft den Heere, gewijde muziek (EO) 22.30 Road to Mandaley, documentaire film (EO) 23.15 Journaal (NOS) De NOS trakteerde ons op twee afleveringen in enen van „Een razende stilte", weer zo'n Engelse tv-serie die „net echt" is en daardoor zo bij uitstek voor het medium televisie ge schikt lijkt. Want vergeleken met bijvoorbeeld het toneel en de bioscoop is de televisie ten slotte ook net echt door al die bombardementen bijvoorbeeld die Je ziet uitvoeren dank zij zo'n Engelse cameraman die stug blijft doorfilmen terwijl een collega ondertussen het bloed dept in zijn nek dat hij aan een onvoorzichtige gra naatscherf te danken had. Toch is zo'n serie natuurlijk niet voor honderd procent „net echt". De scènes tussen de mensen onderling zijn goed ge noeg, maar wat nog nooit echt gelukt is in een tv-serie is een geloofwaardige weergave van een Jongerenbijeenkomst waar op een der helden een klinken de speech houdt, ,,'t Is anders", zeg ik Speenhoff dan altijd na. En ook net niet „net echt" is natuurlijk het droevige feit dat er in zo'n serie die het „volle dige leven" wil tonen, verhou dingsgewijs zo weinig gelachen wordt. Er wordt wel altijd indringend geleden, maar als er eens even gelachen wordt, of als er even ruimte is voor een glimlach, dan komen die toch niet „door", het blijven grimassen. Zo is het leven natuurlijk ook weer niet. Nu moet gezegd dat de bewoners van „Een razende stilte" gisteren de fortuin niet aan hun kant hadden. In oplo pende volgorde noteerde ik: het ontslag voor een moeilijke Jongen, het blauwtje dat Roger bij Nick liep, Kate's ontdek king bedrogen te zijn, de uit gemaakte liefde tussen Andrea en Philip, het auto-ongeluk van Ted, gevolgd door diens overlijden, met alle gevolgen van dien voor Tom, Norma en Shirley. Kommer en zorg dus. Even hoopte ik dat Panoramiek onze zorgen met iets vrolijks zou komen verlichten, maar de presentator heette al meteen Kees Sorgdrager en het onder werp was Cyprus, dat vermale dijde eilandje waarvan de Grieks-Cyprische bevolking het inwonertal van Utrecht en Eindhoven samen net niet haalt, terwijl de Turkse bevol king in Nijmegen zou kunnen worden gehuisvest. Toch loopt de hele televisie te hoop als dat onderdeurtje in de wereld staat te kieren. En terecht na tuurlijk. Cyprus is tenslotte de lont waarvan iedereen hoopt dat hij lang genoeg is om bijtijds te worden uitgetrapt voordat het kruitvat zelf bereikt wordt. Om te kijken hoe het uittrappen vordert, verbond Brandpunt ons in een extra uitzending met Ankara, Athene, Brussel en Londen, waarna Panoramiek ons met Brussel, Londen en Washington verbond. Daardoor weten we nu haarfijn hoe de toestand in Brussel en Londen is. maar of het vliegveld van Nicosia nu wel of niet in han den van de Turken was geval len, kon het laatste Journaal nog niet meedelen. Met andere woorden: het blijft allemaal maar behelpen. Er was toch nog een komische noot in het geheel, en die had den we enerzijds aan Luns (onze supranationale komische notenkraker) en anderzijds aan Kees Sorgdrager te danken. Luns werd in Brussel geïnter viewd door Pim Reijntjens (tijd niet gezien), en noemde deze eerste meneer Relnink, maar hij verbeterde dit later wel. Niet dat het er veel toe doet hoe de aap precies heet die de dierengeluiden uitstoot, maar goed. We hoorden van Luns dat de NAVO een „alliantie" is, en dat in dit woord al begrepen ligt dat de lidstaten geen en kele invloed op elkaar kunnen uitoefenen. Ik heb alliantie op gezocht in de Van Dale, en vond: „bondgenootschap, ver bond" en „vermaagschapping door huwelijk". Niet zonder voldoening herinnerde Luns aan de visoorlog tussen Enge land en IJsland, die binnen NAVO-verband wel degelijk in goede banen was geleid: tel uit je winst. Enfin, we vernamen dat hij die zelfde ochtend nog 50 kilome ter ten noorden van Bazel had gezeten, maar met een Duitse militaire Jet in een uur naar Brussel was teruggevlogen (de NAVO is potztausend dus wel degelijk paraat), en toen was dit gesprek voorbij. En Kees Sorgdrager zei, met het vol strekt onbewogen gezicht van een volleerd acteur uit de ac tor's studio, alsof hij zich waar lijk versprak: „Tot zover de heer Lins-Luns uit Brussel. NICO SCHEEPMAKER Donderdag 15 augustus 1974, na 18.0 Vrijdag 16 augustus 1974 lo.UU .Nieuws. 10.11 ivaaiojouruatu. io.^u j..— IS) Licht orgelspel. IKOR: 18.30 Kleur, gjg®; (S) Veel gevraagde gewyde mu ziek (gr.). 20.00 (6) Zomaar zomers: licht muzlekprogr. 21.55 (S) Kerkorgel concert. 22.20 (S) Avondoverdenking. 22.30 Nieuws. 22.40 (S) Hier en nu. 22.50 Om de veiligheid van het be staan. gesprek over de NAVO. 23.05 (S) Noordelijk Filharmonisch Orkest met solisten: klassieke en moderne muziek. 23.55—24.00 Nieuws. moderne muziek. NOS: 9.4010.00 Pe- dag. rubr. AVRO: 10.00 (S) Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen: po- PmUrcSnV^?.eokP^^naS,mN,.u^ en om .1.03 Radlojourn. 11.30 (S) Horlepiep: volksmuziek. 11.55 Beurs berichten. NOS: 12.00 Toerlsmo. 12.30 Overheidsvoorlichting: Mens en sa menleving een uitzending Zojuist verschenen: Den Haag vandaag. AVRO: 14.45 Blik op Europa. 15.00 Zoeklicht op Ned irland, met om 16.00 Nieuws. Humanistisch Verbond: 16.45 Laat Je niks wijsmaken. VPRO: 17.00- vrlldag: maga: politieke. ADVERTENTIE M. De rente die wij vergoeden op spaargelden, loopt van 5% voor dagelijks opvraagbare tegoeden, tot ix% voor onze Vaste Termijn Spaarrekening (5 jaarvast). Vraag bij een van onze kantoren ook eens naar ons spaarpapier dat, afhankelijk van de gekozen looptijd, m ==M«^een rente geeft van 7-io1/2% NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK mtaoc vuui solisten, koor, orgel t*. kest, Bach, door Berlijns Phllharmo- nisch Orkest, koor en solisten. 22.20 Dat zit goed fout: een korte ludleke- culturele happening. 22.40 (S) Uit de muziek pers (II). 22.55 (S) Dichter by de muziek: nieuwe liedjes, chansons of songs. 2360 (S) Essay een program ma waarin over kunst wordt doorge praat. 23.50 Radiojournaal. 23.55—24.00 (S) Drie loopt achter. ciale en andere zaken. 17.55 Mede delingen. Hilversum II— KRO: 7.00 Nieuws. 7.02 Het le- woord. 7.07 (S) Badlnerie: :0 Nlc Jverwi Nieuws. 8.36 Gymnastiek 11.30 Nieuws 11.00 Gebakjes en een beter leven verhalen van wel en wee. 11.55 Me dedelingen. 12.00 (S) Van twaalf tot twee KRO's pauzeprogramma. 20.55 Wereldkampioenschappen Wiel- 17.10 (S) Country and Western Wielrennen in Montreal (NOS). 22.02 (S) De Hugo van Gelderen Show met o.a. de Nederlandstalige Top-Tlen. 22.55 Mededelingen. Wielrennen in Montreal (NOS). 0.02 Aktua. 0.10 (S) Jazz-Slr. icht. NOS: 5.02 De sal Nederlandstalige m i quiz en exclusieve re cepten. EO: 6.027.00 (S) Matlnata: licht gevarieerde muziek. ziek. 17.30 Nieuws. 17.32 Echo. Hilversum III EO: 7.02 (S) Gospelsound: mu- Jonge mensen._8.02 (S) Tus- gramma voor zieken. NCRV: Drie draait op verzoek. 12.03 'Si Drie tuósen de m lddagOntroerend goed. NOS: 14.03 Popcontact I: De 17.0317.06 Radiojournaal.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5