TmmmQm&mmmOËSï/mSKm adm* medewerkers fasson de rijksoverheid vraagt analist(e) HBO-A computer operator /kommercieel admini- j stratief medewerker Een jongeman, 22/24 jaar, voor onze afdeling verscheping. Hij regelt zelf standig de invoervergunningen en ver- zendinstrukties, hij höudt de levertijden van uitstaande orders in de gaten en controleert de vrachtrekeningen. Opleiding minimaal MAVO/MEAO. Een jongeman, 22/24 jaar, voor de af deling facturering. Hij maakt z'n eigen kostprijscalculaties, verzorgt de facturen en creditnota's en houdt de voorraad administratie bij. Ook hij heeft zijn MAVO/MEAO diploma op zak. Een jongeman van dr 20 jaar voor onze boekhoudafdeling. Iemand die zijn diensttijd achter de rug heeft, of vrijstel ling van dienst heeft. Hij heeft zijn praktijkdiploma in zijn zak, en hij ziet dat diploma duidelijk als basis en niet meer dan dat. Een jongeman van circa 21 jaar, die voor onze vertegenwoordigers/inkopers het nodige coördinerende werk zal moe ten verrichten. Hij heeft de zorg over onze monsterkollekties, houdt de klan tenkaarten, showrooms en monster ruimtes bij en maakt verkóopover- zichten. Hij is in het bezit van MAVO/ HAVO diploma en beheerst zijn Engels. 0+ Een 50-pIusser voor allerlei archief- werk, het rondbrengen en verzorgen v« de post etc. Wij dachten zelf aan een vervroegd gepensioneerde met enige ervaring in de textielbranche, die wel iets ziet in een volwaardige dagtaak. Mocht u geïnteresseerd zijn in één van deze functies, richt dan uw - van pasfoto voorziene - sollicitatiebrieven naar onze afdeling Personeelszaken. U ontvangt dan uiteraard van ons zo spoedig mogelijk bericht. Carnegielaan 1, Den Haag. "~l Draagt op de afdeling Verkoop Autolakken van Sikkens de dagelijkse verant woording voor de orderbehandeling van enkele grote Europese automobielindustrieën. Staat telefonisch en per telex in kontakt met deze afnemers, werkt in nauw overleg met buitendienst, produktieplanning en technische service- groep, waarbij hij toe ziet op een stipte uitlevering van de orders. Korrespondeert en administreert. Afwisseling genoeg voor de jongeman die wij zoeken. Hij is zo n 26 jaar, heeft een opleiding op middel baar niveau gevolgd en weet zich behoorlijk uit te drukken in de moderne talen. Zijn schriftelijke sollicitatie richt hij aan: Sikkens bv Postbus 3, Sassenheim 01711 -69 44 De N.V. Koninklijke Distilleerderijen Erven Lucas Bols vraagt op korte termijn voor haar Laboratorium een volledig gediplomeerde analist(e) HBO-A. Functie-inhoud: Het verrichten van analyses, controle op monsters van binnenkomende partijen en eindprodukten, opsporen van de oorzaak van klachten, trouble shooting. Afhankelijk van opleiding en ervaring een jaarinkomen tot 2I.OOO,-. Fasson is een van de grote fabrikanten van zelfklevend materiaal ter wereld, dat in vrijwel alle sektoren van het bedrijfsleven wordt toegepast, vooral in de grafische industrie. Voor ons computercentrum in Leiden vragen wij op korte termijn een ervaren Onze huidige IBM 360/25, tape-/disk configuratie, werkend onder DOS, zal begin 1975 worden vervangen door een IBM 370/125, tape-disk configuratie, werkend onder DOS/VS in multiprogrammering. Er wordt gewerkt in drie ploegen, zaterdag en zondag uitgezonderd. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verstrekt door de heer J. van Heerdt, tel. 01714 - 9008. Sollicitaties te richten aan Fasson (Nederland) bv, Rijndijk 86 te Hazerswoude, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. aanslagregelend/ controlerend ambtenaar (mnl./vrl.) nr. 4-418911158 r het Ministerie va Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Bureau Verontreinigings heffing Rijkswateren Op grond van de Wet verontreiniging opper vlaktewateren wordt aan heffingsplichtingen - die op rijkswateren lozen - door het Bureau Verontreinigingsheffing Rijkswateren een verontreinigingsheffing opgelegd. De techniek van de heffing sluit in grote lijnen aan bij de heffing van rijksbelastingen, welke d.m.v. een aanslag worden geheven. Taak: het regelen van aanslagen t.b.v. de verontreinigingsheffing en het verrichten van controle-onderzoeken bij de daarvoor in aan merking komende bedrijven en instellingen. Gevraagd: b.v.k. diploma HBS/HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding; diploma MBA en ervaring in boekhoudkundige controles. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f2458,- per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. medewerkers onder afdeling rechtspositie (mnl./vrl.) vac. nr. 423211158 voor het Ministerie var t.b.v. de Hoofddirectie Afdeling Personeel Verkeer en Waterstaat van de Waterstaat, Taak: de functionaris wordt ingeschakeld bij de zorg voor de rechtspositie, in het bijzonder m.b.t. de rechtsvoorbereiding van het bij de Rijkswaterstaat werkzame personeel; assisteren bij ontwerpen c.q. aanpassen van interne rechts positieregelingen; concipiëren van brieven en nota's en adviezen uitbrengen. Vereist: diploma HBS/HAVO of HEAO (econo- misch-juridische richting); redactionele ervaring. Ervaring op rechtspositioneel terrein strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2458,- per maand. operator randapparatuur (mnl./vrl.) vac. nr. 4-4260/1158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Centrale Afdeling Organisatie Taak: het bedienen en controleren van met de centrale verwerkingseenheid verbonden in- en uitvoerelementen (kaartlezer, afdrukeenheid, magneetband kasten, schijfeenheden, sorteer- machines, collator e.d.). Vereist: diploma MAVO of hiermee vergelijkbare opleiding en een cursus randapparatuur. Ervaring met een tape/schijfcomputer strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1585,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. administratief medewerker (mnl./vrl.) t.b.v. de Centrale Afdeling Personeelszaken, Bureau Rechtspositie en Algemene Personeels zaken Taak: administratief regelen van indienstneming, aanstelling, bevordering en ontslag van perso neelsleden; uitvoeren van financiële regelingen zoals de kindertoelageregeling, verplaatsings- kostenbesluit en de regeling tegemoetkoming studiekosten; verstrekken van mondelinge en schriftelijke informatie betreffende de rechts positie; concipiëren van brieven, nota's. Koninklijke Besluiten enz. Vereist: diploma MULO/MAVO of hiermee vergelijkbare opleiding. Kennis van wetten en regelingen m.b.t. de rechtspositie strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f2143,- per maand. hoofd (mnl./vrl.) vac. nr. 4-4208/1158 voor de Koninklijke Bibliotheek t.b.v. het Nederlands Depot van Publikaties Vereist: VHMO. Bibliotheekervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. leeftijd en ervaring, ma medewerker bureau coördinatie bedrijfs zelfbescherming (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Interne Zaken Taak: bijhouden van een beschermingsplan en treffen van de daaruit voortvloeiende maat regelen zoals: werving, indeling en opleiding van BZB-leden; aankoop van en controle op het in goede staat zijn van materieel; organiseren van oefeningen, deelnemen aan wedstrijden, contact bijeenkomsten en excursies; opstellen van ver slagen en brieven; voeren van een administratie betreffende het ledenbestand, de financiële begroting, de kredietbewaking en de inventaris; onderhouden van in- en externe contacten met o.m. collega personeelsleden, collega's van BB en BZB-organisaties, functionarissen van de gemeentelijke brandweer, de Rijks Genees kundige Dienst e.d.; assisteren en vervanaen van het Hoofd van het Bureau. Vereist: MULO/MAVO-opleiding. Tenminste een basisopleiding op het gebied van brandweer, redding. EHBO. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1935,- per maand. medewerker (mnl./vrl.) Volksgezondheid t Taak: verrichten van controlewerkzaamheden op financieel en bedrijfseconomisch terrein. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, m; f 1935,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f2143,- per maand. mts-er werktuigbouw (mnl./vrl.) vac. nr. 4-4210/1158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Dienst voor het Stoomwezen Taak: begeleiden van mechanisch en metal- lografisch onderzoek: beproevingsresultaten van voornamelijk trek- en kerfslagproeven uitwerken, beoordelen en rapporteren. Vereist: diploma MTS werktuigbouw. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1735,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. administratief medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 4-3817/1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Hoofdinspectie v Afdeling Farmacie r de geneesmiddelen, Taak: verrichten van administratieve werkzaam heden voortvloeiende uit het Besluit Farmaceu tische Preparaten; secretariaatswerkzaamheden t.b.v. de inspecteur belast met de uitvoering van het Besluit Farmaceutische Preparaten. Vereist: de diploma's MULO/MAVO en typen. B.v.k. diploma apothekersassistent(e). Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1585,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De salarissen zijn exclusief 7\ Vo vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. De Borsumij naar Roelofarendsveen. Borsumij Wehry, het internationaal georiënteerde groot handelsconcern groeit zo langzamerhand uit zijn modieuze jasje. Daarom verhuist o.a. ook onze afdeling modes medio 1975 naar een nieuw gebouw in Roelofarendsveen. Een goede gelegenheid om in een landelijke geving prettig werk te vinden. Banen met goede vooruitzichten, want bij de Borsumij worden inzet, visie en capaciteiten meestal snel be loond met een positie-verbetering. Onze sala rissen en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn ronduit goed en uiteraard betalen wij tot aan de verhuizing uw reiskosten, want wij willen u nog op ons kantoor in Den Haag gaarne inwerken. Borsumij Wery Nederland B.V. Afdeling Modes. Sollicitaties te richten binnen 14 dagen aan de Stafdienst Personeelszaken, N.V. Koninklijke Distilleerderijen Erven Lucas Bols, Lucas Bolsstraat 7, Nieuw-Vennep. Telefoon 02526 - 81 41, toestel 411 of 315.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 22