Coebergh. Lekker dringen wat je lekftër vim Vergroot 't plezier dat u aan uw auto beleeft met de Golf, de Compact-VW I SPECIALE AANBIEDING: Prachtige damasten voor 14,90 p.m. Exclusieve moderne dessins 19,90—21,90 p.m. Voor jongens- of meisjeskamer leuke, zonnige gordijnen in gloed volle kleuren vanaf 9,50 per meter. Neem de maten mee: breedte van de rails, lengte, vanaf bovenkant rails. In onze grote toonzaal brengen wij een enorme kollektie tapijt in vele kleuren, dessins en prijzen. Gemakkelijk voor U: U kiest de gordijnen en de vloerbedekking „bij elkaar" uit. Mabéta is opgericht door een groot bedrijf dat bejaarden tehuizen inricht en ziekenhuizen en kantoren. Zo'n bedrijf kan zich geen onbetrouwbaarheid veroorloven. En kan door de enorme inkoop lage prijzen bedingen. En nog iets. We weten hoe moeilijk het is gordijnen zelf te maken. En zelf kamerbreed tapijt leggen valt ook niet mee. Daarom worden in Leiden de gordijnen gratis gemaakt. De tapijten gratis gelegd. Door Mabéta. Haarlemmerstraat 214, Leiden, 01710-22614 NIEUW NIEUW NIEUW In Rotterdam is geopend Ne derlands grootste bontmaga- zijn Het Bontpaleis. Al6 ope ningsreclame op alle BONTMANTELS en bonthoedjes 20% korting, 20% korting, 20% KORTING. Unieke garantie! Ook cre- dietservice mogelijk. Betalen pas in de winter en nu ko pen. Reiskosten voor 2 per sonen door geheel Nederland by koop terug (ook benzine). HET BONTPALEIS „Onder de Laurenstoren", Hoog straat 153, Rotterdam-C., tel. 010 143 337. Vrijdagavond koopavond. Countrybar het toppunt van gezelligheid. Herengracht 100 - Leiden Tel. 21935 of 40876 Bij vonnis d.d. 1 augustus 1974 van de Arrondisse mentsrechtbank te 's-Gra- venhage is in staat van fail lissement verklaard R. J. M. DULLAART, h.o.d.n. Re- markla Art Production, wo nende te Leiderdorp, Merel- straat 74, met benoeming van mevrouw mr. P. Ko- ningsveld-Beets tot rechter commissaris en mevrouw mr. C. M. Th. Stolwijk-Vlek, Pieterskerkgracht 10, Lei den, tot curatrice. Met één volle tank normale benzine kijkt de Golf meer dan 600 km geen pomp Olie verversen pas om de 7500 km. Servicebeurt om de 15000 km. Sportief optrekken, hoge kruissnelheid. De Golf kan 't ver brengen met vijf personen. Zo beroerd kan de weg niet zijn— u blijft binnen onberoerd! Vijfdeurs, ruim toegankelijk voor iedereen en alles. En dit alles kan er makkelijk in— Hij is 370 m kort en vindt daardoor kelijk een vaatwasmachine door de grote altijd wel een parkeergóotje. Van die achterklep naar binnen. En dan houdt u 3,70 m neemt de motor maar'n klein ge- nóg bagageruimte over. Zo'n 700 liter is deelte in beslag. Doordat die zo ver mo- tenslotte niet mis! gelijk voorin en dwars is geplaatst. De Golf is een razendsnelle kilometer- Dat geeft veel been- en bagageruim- verslinder. De 70 DIN PK-versie pokt er te. Zelfs als de achterbank niet is wegge- rustig 160 per uur, uren achtereen. En de klapt gaat er al probleemloos de complete 50 DIN PK-versie haalt met gemak 140 vakantiebagage van't gezin in.Klapt u de km/u. Optrekken van 0 tot 100 doen ze achterbank wèl weg, dan schuift u mak- respectievelijk in 12,5 en 16,5 seconden. U hebt al een Golf voor f9.495,- tinei. b.t.w. -of leusden. vrijblijvendl Dat is pas opschieten. En dat niet alleen op de grote weg. Ook op hobbelige kronkelweggetjes rijdt u vlot. Want de wegligging van de Golf is onvergelijkbaar; tot in de scherpste bocht en bij de felste wind. Dat komt o.a. door de zelfstabiliserende achteras, de Mac- Pherson-verina en de voorwielaandrijving. Zo royaal als de Golf is met ruimte en rijcomfort,zo zuinig is hij met benzine. De 1500 cc 70 DIN PK-motorverbruikt bij 100 km/u maar 1 liter normale - loodarme- benzine perl4,3 km.De 50 DIN PK-motor is nóg zuiniger: 1 op 147.Ook in 't onder houd is hij bescheiden: olieverversen om de 7500 km, servicebeurt om de 15.000 km. Het is een auto die u geen problemen op levert en het ook uwVW-deoler gemakke lijk maakt. De toegankelijkheid van alle onderdelen en de nauwkeurigheid van de VW-Compuler-piagnose garanderen een snelle, geldbesparende en waterdichte service. Hoe goedgeefs de Golf is, merkt u meteen tijdens een proefrit. Hoe weinig hij vraagt tijdens de jaren dat u'm hebt... Golfde Compact-VW

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 10