Weekendkoopjes van kIK E 1 W.UIJJ Stoel in Sassenheim, voor MBA-eren PDB-er DIGITAL h.t.s.-ingenieur elektrotechniek analiste secretaresse secretaresse van de lector secretaresse dokters assistente apothekers assistente diëtiste administratief medewerkster machinist hoofd schoon maakdienst merte- werker(ster) personeels- restaurant universitair medisch centrum leiden UITSLUITEND VRUDAG EN ZATERDAG Hoogglanzend verchroomde iso leerkan, houdt kof fie enz. uren lang warm. Sluitend mid dels expansie dop. Van 17,95 Onmisbaar in elke auto, caravan of zo merhuis. Auto stofzuiger aansluitbaar mid dels accu-klemmen op 12 volts installa tie. Met hulp stukken 15, Personen weeg schaal met ge wichtsgeheugen voor 4 personen. Voet plateau gepol- sterd en anti-slip. Een jaar garantie. In kado doos Geplastificeerd, dus roestvrij kastplank mandje schept orde en ruimte in elke kast. Schuift mak kelijk onder plank. 2,50 Moderne medicijn-toiletkast lost al uw ruimteproblemen in bad- of doucheruimte op. Drie spiegeldeuren maken hem ook ui terst geschikt voor uw make-up. Door magneetsluiting op deuren geen last van klemmen. Binnenzijde met uitgekien de indeling. Alleen in uw speciaalzaak. 55,— OEGSTGEEST LEIDSENHAGE Winkelcentrum Grootwinkelcentrum Langevoort Berkenhove 6 inslaan 79-81 Aanbiedingen ook geldig tijdens koopavond Elektrische friseur föhn voor verzor- 1 ging van haar of pruik waar u maar wilt. Makkelijk mede te nemen. Kleur oranje. 27,50 Digital klok wijst u op duidelijke wijze de moderne tijd. Makkelijk aflees baar door zwart witte w ijzerplaat In oranje of groen. 27,50 Portable transistor radio met uitsteken de ontvangst en weergave Met télé an tenne, oortelefoon en batterijen. Van 110,— voor 95,— Royale stoelpara- sol, past op elke stoelleuning. Ge heel instelbaar door handzame buig- veer. Van 12,50 voor 7,95 Jongens nylon Racejack Origineel model met de armbiezen. Contraststrepen en ritsen op "de zakken. Wattinevoering en winddichte manchetten. Maten 104 't/m 164. Kleuren: geel, kobalt, rood, bruin en marine. Voor deze kwaliteit sensationeel voordelig maat 104 1^7- k.st.p.m. voor vader en zoon LEIDEN Haarlemmerstraat Met andere woorden: een stoel voor mensen die door opleiding en ervaring weten wat moderne bedrijfsadmini stratie inhoudt. Die vertrouwd zijn met gegevensverwerking per computer. Voor mensen, die daarnaast ook. door hun persoonlijke instelling daadwerke lijk kunnen bijdragen aan het optimaal functioneren van de administratie van Sikkens Verkoop Nederland. Hun wacht een goede stoel In Sas senheim. Van daaruit vindt de bege leiding plaats van het administratieve apparaat in Sikkens Verkoop Neder land - de verkoop- en distributie organisatie voor autoreparatielakken, bouwverven, doe-het-zelf lakken en verven en wandbekledingsmaterialen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Sas senheim, aan de Parklaan. Regionale distributiecentra, waar ook de regio nale administratie wordt gevoerd, zijn gevestigd in Breda, Zwolle en Utrecht. Voor vakbekwame administrateurs lig gen er binnen de totale organisatie goede ontplooiingskansen. Het begin van een carrière bij Sikkens kan liggen in Sassenheim, waar de werkzaam heden liggen op het gebied van de budgettering, debiteuren-administratie en -bewaking, personeelsadministratie en administratieve organisatie. In een persoonlijk gesprek willen wij de diverse mogelijkheden graag nader toelichten. Als u belangstelling heeft voor het be zetten van één van de genoemde stoe len, dan nodigen wij u gaarne uit een schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken van Sikkens b.v. Postbus 3 Sassenheim tel. 01711 - 6944, toestel 2088 Het Universitair Medisch Centrum Lelden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: Afdeling Radiologie vac. nr. 74.269 RU Taak: het beheer over de radiolo gische apparatuur van de afdeling O.m. bestaand uit technisch toe zicht op het gebruik van de appa ratuur en het toezicht op onder houd, reparatie en installatie; het voorbereiden en (doen) uitvoeren van het aanbrengen van modificaties; de technische voorbereiding van de inkoop van nieuwe apparatuur; het bestuderen van nieuwe ont wikkelingen op vakgebied, docu- mentatieverzorging en het geven van advies terzake. De mogelijkheid in de toekomst een leidinggevende taak te ver vullen is aanwezig. Verlangd: diploma H.T.S.-E. Salaris maximaal 2510 bruto per maand. Telefonische inlichtingen over de funktie worden verstrekt door de heer H. van Weenen, administra teur Radiologie, tel. 01710-47222 toestel 2038. Antlblotlcalaboratorlum vac. nr. 74.270 RU De werkzaamheden bestaan uit het verrichten van onderzoekingen betreffende de klinische werk zaamheden van antibiotica. Dit houdt ondermeer in het be palen van antibiotica in lichaams vloeistoffen en het bepalen van de gevoeligheid van bacteriën. Bacteriologische ervaring strekt tot aanbeveling. Verlangd: analistenopleiding/ middelbare opleiding. Salaris max. 1735 bruto per maand. Tel. inlichtingen over de funktie worden verstrekt door mej. Los, afd. Microbiële Ziekten, tel. 01710-47222, toestel 4984. Afdeling Kindergeneeskunde vac. nr. 74.1159 AZ Taak: secretaresse werkzaam heden ten behoeve van de chef de clinique. Verlangd: Middelbare opleiding. Typevaardigheid en kunnende stenograferen. Organisatorisch Inzicht. Salaris max. 1585 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding, ervaring. Promotie mogelijkheid is aanwezig. Afdeling Neurofysiologie vac. nr. 74.1160 AZ Taak: secretaressewerkzaamheden voor de lector. Het betreft ontvangst van bezoe kers, verzorging van correspon dentie inclusief medische corres pondentie, telefoonbediening, bijhouden van de agenda, notu leren van vergaderingen, bijhou den van administratie. Verlangd: Middelbare opleiding, ervaring en typevaardigheid. Salaris maximaal 1585 bruto per maand. Boerhaave Commissie vac. nr. 74.1128 BC Taak: op dit bureau waar men voortgezette cursussen aan medici organiseert, behulpzaam zijn bij het organiseren der Boerhaave Cursussen. Verlangd: Middelbare opleiding, secretaresse opleiding en ervaring, goede beheersing van de moderne talen, goede kontaktuele eigen schappen. Salaris max. ƒ1585 bruto per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. Afdeling Cardiologie vac. nr. 74.1162 AZ Taak: o.a. het assisteren bij catheterisatie, pacemaker im plantatie, angiografieën en het bedienen van apparatuur. De werkzaamheden worden in teamverband met cardiologen en verpleegkundige staf verricht. Bereikbare diensten - per sema foon - worden beurtelings éénmaal per 5 6 weken waargenomen. Salaris max. 1485 bruto per maand. Toelage voor beschikbaarheids diensten. vac. nr. 74.1135 AZ Taak: 50% receptuurwerkzaam heden en 50% laboratoriumwerk zaamheden betreffende het onder zoek van geneesmiddelen. Verlangd: Diploma apothekers assistente én diploma voortgezette opleiding analytische richting. Goede algemene ontwikkeling en belangstelling voor het werk in een ziekenhuisapotheek. Salaris max. 1735 bruto per maand. Gunstige compensatieregeling voor onregelmatige diensten. vac. nr. 74.1158 AZ Wegens huwelijk van de huidige diëtiste ontstaat per 1 oktober 1974 bovengenoemde vacature. Taak: het in teamverband ver richten van alle tot de diëtetiek behorende werkzaamheden. Verlangd: Diëtistediploma en het bewijs van bevoegdheid. Inlichtingen over de funktie worden gaarne verstrekt door mevr. M. A. M. Niemantsverdriet- Schuurs. hoofd van de dienst Voeding en Diëtetiek, tel. 01710-47222 toestel 5500, 5521. Salaris max. 1935 bruto per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. Afdeling Neuro-Chlrurgte vac. nr. 74.1161 AZ Taak: ontvangen en inschrijven van patiënten. Verzorgen van brieven-archief. Type werkzaamheden. Verlangd: MAVO IV-diploma. Typevaardigheid. Salaris max. 1485 bruto per maand. Technische Dienst vac. nr. 74.1131 AZ Taak: het in het gebouw van de Centrale Polikliniek, tesamen met een collega, kontroleren, onder houden en repareren van tech nische installaties en apparatuur. Verlangd: diploma scheepswerk- tuigkundige V.D. of landmachinist (of gelijkwaardig). Leeftijd circa 25 jaar. Salaris 1485 bruto per maand. vac. nr. 74.1050 AZ Taak: toezicht op de schoonmaak- contracten en de huishoudelijke hulpen 50) op de diverse afdelingen. Hij is verantwoordelijk voor de schoonmaakprogramma's welke aangepast dienen te worden aan de behoeften van de diverse afdelingen. In de uitvoering van zijn funktie is hij rechtstreeks verantwoording schuldig aan het hoofd van de Hoteldienst. Verlangd: opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met de cursus Hoger Kader Bouwcentrum Rotterdam. De gedachten gaan uit naar iemand die contactuele eigen schappen heeft en ervaring in de ziekenhuiswereld. Leeftijd 35 jaar. Salaris max. 2458 bruto per maand. vac. nr. 74.1163 AZ Taak: het uitgeven van de maal- tijden: lichte huishoudelijke werkzaam heden. Salaris max. 1342 bruto per maand. Extra toelage voor onregelmatige diensten. Aanstelling vindt plaats hetzij bij de Rijksuniversi teit (vacature RU) hetzij bij het Academisch Ziekenhuis (vacature AZ). Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring: excl. de toe lage van f 45,- ingevolge de machtigingswet. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Geen inhouding premie AOW/AWW. Vakantietoelage VIfü per jaar. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (en voor afgegaan door onder staande kenletters) te richten aan: betr. vacature RU: afd. Werving en Selectie RUC Stationsweg 46 te Lelden. betr. vacature AZ/BC: Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Kenletters: LD

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 12