Ziekte bij kalveren door kwik Tenminste 14 verkeersdoden ...en gisteren ^programma) Jeugd Rotterdam maakt weer moeilijkheden Ondanks rust op wegen OVERVAL EN ONTVOERING LEVERDEN NIETS OP OVERVALLERS VERLOREN 21 MILLE Juwelier beroofd buit: twee ton fj£ TV morgén] l3op2r<VNcEST SS DUITSE TV MAANDAG 29 JULI 1974 Grondstoffen verwisseld DEN HAAG (ANP) Door verwisseling van grondstoffen is een partij kunstkalvermelk in de handel gekomen die een kwikpreparaat bevat. Dit heeft aanleiding gegeven tot ziekte verschijnselen bij mestkalveren. Deze zieke dieren zijn op last van de veterinaire inspectie op grond van de vleeskeuringswet afgekeurd en vernietigd. Daarnaast is een aantal kalveren ge voed met kunstmelk, waarin een deel van dezelfde grondstof voorkwam. Deze dieren vertonen geen ziekteverschijnselen. Zij worden afzonderlijk geslacht en gekeurd. Kwik heeft de neiging zich op te hopen in de levers en nieren van de kalveren. Daarom worden deze orga nen afgekeurd en vernietigd, onge acht de uitslag van het onderzoek op kwik. Vlees van deze dieren is in de afgelopen week door het Rijksinsti tuut /an de Volksgezondheid in sa menwerking met het Centraal In stituut Voedingsmodule-onderzoek TNO en het rijkszuivelstation onder zocht. Vastgesteld kon worden dat 't gehalte aan kwik in deze monsters vele ma'en lager is dan het door de deskundigen van de wereldgezond heidsorganisatie en de wereldvoed selorganisatie vastgesteld nog toe- I laatbaar geachte niveau. Dit vlees kan derhalve voor consumptie wor den vrilgegeven, aldus een medede ling /an het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid. De verkeerde grondstof, waar mee de kwik is terecht gekomen in kunstkalvermelk van de fabriek verheid Trouw en Co in Puten. is gele- werd dooi CPC, een internationaal I levensmiddelenproduktie- en han delsconcern van Amerikaanse ori gine. He kwik bevattende zetmeel- produkt it gemaakt door de Engelse tak van dit concern, CPC United Kingdom en in Nederland geïmpor teerd door de Nederlandse tak, CPC 1 Sas van Gent BV te Utrecht. Blijk ms een gistern door CP© Sas I van Gent uitgegeven verklaring is i een vergissing bij de verzending er de oorziak van geweest, dat dit uit sluitend voor industriële technische toepassingen bestemde produkt bij Trouw terecht kwam in plaats van 't bestelde kalvermelkingrediënt. Of die vergissing bij de Engelse of de Ne derlandse CPC-tak begaan was, kon de woordvoerder van CPC Sas van I Gent no« niet zeggen. De levering van het verwisselde zetmeelprodukt aan Trouw was niet de enige vergissing. CPC SAs van gent heeft blijkens haar verklaring j ook nog uiterst geringe hoeveelhe den kalvermelkgrondstoffen, waar aan het verwisselde zetmeelprodukt in geringe mate was toegevoegd, ver kocht in Nederland, België en Dene- 1 marken. I CPC Sas van Gent heeft volgens haar vsrklaring onmiddellijk het ministerie van Landbouw en Visse- rij, de veeartsenijkundige dienst en i het ministerie van Volksgezondheid en Mi ieuhygiëne op de hoogte ge bracht, toen de verwisseling bij de I aflevering aan Trouw was ontdekt. Zij werkt intensief samen met de autoriteiten en alle voorzorgen ter bescherming van de volksgezondheid zyn genomen. CPC Sas van Gent heeft verno men dat de kalvermèlk van Trouw met net kwikbevattende zetmeelpro dukt jehalve naar Italië ook, in een geringe hoeveelheid, naar Frankrijk is geëxporteerd. In alle genoemde landen zijn de be- trokken autoriteiten volgens CPC Sas van Gent op de hoogte gesteld, I waarna zij de nodige maatregelen hebben genomen. Trouw en co deelde gisteravond in aansluiting op de verklaring van CPC mee dat zij de betrokken grondstof, een maiszetmeelprodukt, al Jaren lang heeft ontvangenuit de CPC- fabriek in Sas van Gent, maar dan uiteraard zonder kwik. De laat ste bestelling, aldus Trouw, is echter door de Nederlandse CPC-tak om de een om andere reden en buiten ons medeweten doorgegeven naar de En gelse tat. Vandaar heeft men het kwikhoudende maiszetmeelprodukt gestuurd, waarvan men bij Trouw 't bestaan zelfs niet kende en waaraan men ook niet van buiten kon zien dat er iets bijzonders mee aan de hand was Een grondstof als het maïszetmeel wordt bij Trouw wel voor verwerking onderzocht op eigenschappen als smaak, geur, vochtgehalte en korrel- grootte, maar aan de mogelijkheid dat er kwik in zou kunnen zitten heet zelfs nooit gedacht. Op de zui- ;id van de geleverde grondstof fen moet men bij een wereldconcern als CPC kunnen vertrouwen, meent men bij Trouw. Trouw en co blijft stellen dal zij het is geweest die de autoriteiten onmiddellijk heeft ge waarschuwd, zodra duidelijk was wat er met de kunstkalvermelk aan de hand was. ROTTERDAM (ANP) Aan de Boergoensevliet in Rotterdam, bij het begin- en eindpunt van tramlijn 2 hebben zich het afgelopen week einde weer ernstige moeilijkheden voorgedaan. Enkele bezoekers van de Jeugdsocieteit "Charlois" kregen ruzie, waarbij een 16-Jarige Rotter damse Jongen twee Jongens van 17 en 18 Jaar met een mes ernstige ver wondingen in de buik toebracht. De dader probeerde met lijn 2 te vluch ten. maar enkele politiemannen ar resteerden hem in de tram. De twee slachtoffers zijn in een ziekenhuis op genomen. Bezoekers van de sociëteit hebben de afgelopen weken al enkele malen de rapporten van de Rotterdamse po litie gehaald. Vorige week woensdag veroordeelde de politierechter in de Maasstad drie Jongelui tot een cel straf van zes maanden waarvan drie maanden voorwaardelijk. De drie hadden enkele dagen daarvoor na een bezoek aan de sociëteit een tram bestuurder van lijn 2 zwaar mishan deld. De politie ging na dit voorval intensiever surveilleren in de buurt van de sociëteit en van de tramhal te. Deze extra aandacht van de poli tie leidde ertoe dat de 16-jarige mes- sensteker snel kon worden aangehou den. LISSABON (AP) Pre mier Joop den Uyl heeft gis teren in Lissabon verklaard dat Nederland bereid is om bij te dragen aan de versnel de dekolonisatie van de drie Portugese gebieden in Afrika. Den Uyl die zijn vakantie doorbrengt in Portugal, zei dat hij de indruk, had dat de regering van generaal Anto nio de Spinola hard aan het werk is om een ware demo cratie te vestigen in Portugal. "Hoewel ik mijzelf niet als deskundige beschouw op het punt van de huidige politieke situatie in Portugaltwijfel ik er niet aan dat het de eer lijke wens is van de beweging van de strijdkrachten en van een meerderheid van de poli tieke partijen om een waar achtig democratisch bewind te vestigen in Portugal. Ik ben zelfs van mening dat de pogingen die daartoe worden gedaan in alle opzichten zeer bemoedigend zijn", zo zei de premier. Na vrijdag overleg te heb ben gepleegd met de Portu gese premier Vasco Goncal- ves, heeft Den Uyl zaterdag de minister van Buitenlandse Zaken Mario Soares en diens vrouw ontvangen in zijn va kantiewoning, in Monsanto, even buiten Lissabon (foto). Mario en ik zijn het vorig jaar goede vrienden gewor den. Hij wordt in mijn land beschouwd als een symbool, voor alles wat hij gedaan heeft om een ware democra tie te stichten in Portugal. Wij hebben gewoon over al gemene zaken gesproken, niets specifieks. Dit is niet het juiste moment om over politiek te praten, ik ben op vakantie, zo zei Den Uyl glimlachend. Verwacht wordt dat de pre mier nog een week in Portu gal zal blijven, die hij zal doorbrengen in de woning van de zwager van Soares, in Algarve, waar een festival plaatsvindt. Boksen De Nederlandse zwaarge wicht Jan Lubbers zal op vrijdag 9 augustus in Madrid in de hoofpartij van een internationaal boksgala uit komen tegen de Spanjaard Jose Ur- tain. BREDA (ANP) Ruim tweehonderd inwoners van de Brabantse kerkdorpen Huiten en Molen schot hebben zaterdagochtend hun ongenoegen geuit over de komst van een tweede squadron NF-5 jachtbommenwerpers door de voor de hoof dingang van de vliegbasis staande Hunter onder schuim te spuiten. Deze operatie "luchtbel", zoals de demonstranten haar noemden, verliep vlek keloos. Het vliegtuig werd enige tijd later namelijk weer keurig schoongespoten. Actieleider Bas- tiaansen liet weten dat "luchtbel" als voorloper beschouwd moet worden van de operatie "Poep" waaraan uitvoering gegeven zal worden als de jachtbommenwerpers toch naar Gilze-Rijen ko men. De startbanen zullen dan met gier en koeie mest worden bespoten, aldus de actieleider. De plaatselijke overheid heeft al laten weten dit niet te zullen tolereren. DEN HAAG (ANP) Tussen vrij dagavond en gisteravond zijn ten minste veertien verkeersdoden op de wegen gevallen. De meeste ongelukken gebeurden met personenauto's: er waren negen slachtoffers te betreuren, die of zelf aan het stuur zaten of als passagier in de auto meereden. Voorts kwa men drie fietsers om het leven, die bij het oversteken van een weg wer den geschept door passerende auto's. Voorts verongelukten twee motor rijders, waaronder een 20-jarige Duit- De veertien verkeersongelukken ver oorzaakten ook nog vijf gewonden, waarvan twee zeer ernstig. Toch is het op de Nederlandse we gen in het afgelopen weekeinde over BERGEN OP ZOOM (ANP) Een overval op de bedrijfsleider van een Albert Heijn-filiaal aan het Zonne plein in Bergen op Zoom en diens as sistent en hun ontvoering daarna hebben zaterdagavond aan de drie gewapende overvallers geen cent op geleverd. De overvallers hadden het vermoeden dat de twee mannen de dagopbrengst van de winkel bij zich hadden. De laatsten hadden dit geld echter in de kluis van de winkel ge legd. Rond zeven uur zaterdagavond werden de bedrijfsleider en zijn as sistent, toen zij uit de winkel kwa men, onder bedreiging met een pi stool gedwongen in 'n gereedstaande auto te stappen. De bedrijfsleider had een doos en een buideltas bij zich. maar daarin bevind zich geen geld. GELEEN (ANP) De drie over vallers van de onderuitvoerder Sip- ke Bergsma (29) die vrijdagmid dag bij de overval door schoten het leven verloor, zoals wij zaterdag be richtten hebben bij hun vlucht uit de flat od de derde etage f21.000 in het gangetje verloren. Zij hebben slechts vier tot vijfhonderd gulden overgehouden aan de overval, waar bij ook nog de 26-jarige W. de Boer door kogels werd geraakt. Na opera tief ingrijpen is de toestand* van de heer De Boer, compagnon van het slachtoffer, niet meer zorgwekkend. In het bijzijn van de echtgenote van het slachtoffer en een van zijn kinderen hebben de rovers meer dan tien schoten gelost uit een pistoolmi- trailleur en een pistool. De vrouw was vrijdag na de over val erg overstuur Volgens de getuigen zouden de da ders Zuidmolukkers zijn. Een van hen heeft tijdens het verblijf in de flat zijn bril verloren, een bijzonder heid die de politie bij het zoeken naar de dader goed te pas kan komen. De daders zijn volgens getuigen tussen de 20 en 28 Jaar. Een van hen droeg tijdens de overval een doek voor het gezicht. Zij hadden het voorzien op de lonen van ongeveer 100 man die voor de koppelbaas werken. Nadat de auto waarmee de man nen naar de flat waren gekomen, niet wilde starten en zij te voet ver der zijn gevlucht, zouden zij met een taxi naar het station in Geleen zijn gereden. Hoe ze verder zijn gegaan is nog onduidelijk. het algemeen rustig geweest, zo is de indruk van de algemene verkeers dienst van de rijkspolitie in Drieber gen. Zowel zaterdag als gisteren heb ben zich vrijwel nergens opstoppin gen voorgedaan. De rijkspolitie heeft de indruk, dat de vele duizenden bouwvakkers, die vandaag weer aan het werk zijn ge gaan, „druppelgewijs" naar Neder land zijn teruggekeerd. Men ver moedt, dat vooral als gevolg van het aanhoudende slechte weer velen al vrijdag thuis kwamen. Zaterdag en ook gisteren zijn op merkelijk weinig Westduitsers de Ne derlands grens overgekomen, hoewel de verwachting was dat veel vakan tiegangers uit het Ruhrgebied naar ons land zouden komen. Het slechte weer is waarschijnlijk de hoofdoor zaak van het wegblijven van onze oosterburen geweest. Zelfbouwjacht in Wassenaar vastgelopen NEDERLAND I 18.45 Fabeltjeskrant (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 AVRO's Super King Size Toppop (AVRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Alle Hens. tv-serie (AVRO) 21.15 Televizier Magazine (AVRO) 22.05 Jane Eyre, tv-serie (AVRO) Al meer dan honderd jaar staat 'Jane Eyre' hoog genoteerd op de bestsellerslijst van de klassieke Britse literatuur. Het beroemde verhaal van de liefde tussen een gouvernante en haar werkgever, door Charlotte Brontë, is nu tot een vijfdelige televisieserie bewerkt. 22.55 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 Fabeltjeskrant (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Black Beauty, jeugdserie (NCRV) 19.30 Olieloze Rariteiten Ralley (NCRV) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Zo vader, zo zoon, tv-spel (NCRV) 20.45 Doc Elliot, tv-serie (NCRV) 21.35 The Continental Singers (NCRV) Rechtstreekse uitzending vanuit 'Singer' in Laren, waar de Continental Singers hun favoriete liedjes bren gen uit de reli-musicaa 'Share'. (Deze Amerikaanse zanggroep is woensdagavond as. te beluisteren in de Leiderdorpse Scheppingskerk) 22.00 Luisterend naar Oosterse godsdiensten, documentaire (NCRV) Aansluitend op het eerste programma over het Boed dhisme gaat deze tweede uitzending over de verhouding van monniken en leken en hun beider verhouding tot de tempels. Een en ander wordt speciaal behandeld vanuit het Boeddhisme zoals dat in Zuidoost-Azië (in het bijzonder in Thailand) leeft: het Hinayana Boed dhisme. 22.25 Journaal (NOS) WASSENAAR (ANP) In de nacht van zaterdag op zondag is de acht meter lange Duitse motor-zeiler Padua vastgelopen op het Noorder- strand in Wassenaar. De eigenaar was zaterdag uit IJmuiden vertrok ken. Op zee viel zijn motor uit. Hij heeft geprobeerd zeilend de haven van Scheveningen te bereiken maar werd door de sterke stroming op het strand gezet. De reddingsbrigade van Wasse naar heeft de Duitse motorzeiler gis terochtend vlotgetrokken. Het Jacht is naar de haven van Scheveningen gesleept en zal daar worden nageke ken. De eigenaar van de „Padua" de Westduitser Paul Schnitz uit Bo- chum, heeft er vijftien jaar over ge daan om dit Jacht, 8.20 meter lang, en 2.50 meter breed, zelf te bouwen. Om precies vijf over tien sloot Nederland I gisteren de winkel. Een nieuw Europees record en een kras staaltje van zondags heiliging. Op Nederland II mochten we nog een half uur tje doorgaan met Bronowski, die zei dat de hand belangrij ker is dan het oog. Ik zat dit nog te overwegen, met mijn ogen naar mijn handen kij kend, toen hij meldde dat de hand de snij kant van de geest is. Of de snijkoek, daar wil ik van af zijn. Of de kantkoek. dan kan ook nog. Toch legt hij het allemaal heel langzaam en duidelijk uit. dus van mij zult u geen klachten horen. Wel bekruipt me bij de mytho logisering van alle verbazing wekkende bouwwerken uit vroegere eeuwen soms de ge dachte dat een bouwmeester uit die tijd ,als hij even terug kon komen om zo'n uitzending te zien, met enige verbouwe reerdheid zou ontdekken dat hij in 1974 ten onrechte werd aangezien voor een soort oer woudaap, die tot verbazing van de mensen iets wist te wroch ten dat ver boven zijn macht lag. Vermoedelijk zal men over baasd staan over onze ruimte vaart, wetend dat men in die zelfde tijd nog geen bruikbaar achterlichtje kon fabriceren, laat staan een pocketboek waarvan de kaft niet los liet. Ik vond het geen onvergetelijk televisie-weekend. Een belang rijke gebeurtenis was natuur lijk de vertoning van The Gene ral, Buster Keaton's belang rijkste film. Eigen scenario, eigen produktie, eigen regie, ei gen hoofdrol, a la Chaplin dus, die zijn City Lights na The General maakte. Keaton was Keaton en Chaplin was Cha plin, er is geen reden een rangvolgorde samen te stellen, ook al werd het uit The Gene ral wel duidelijk dat Chaplin Keaton's meerdere was als filmkoraiek en seoenarioschrij- ver, terwijl Keaton weer Cha plin's meerdere was als regis seur. De massa-scènes in The General en trouwens dat hele gedoe met die treinen (het verhaal is overigens op een historische gebeurtenis geba seerd) had Cecil B. de Mille hem niet kunnen verbeteren. Hier en nu had een goed, ken nelijk Engels interview met de Griekse minister van Buiten landse zaken Mavros, die het nieuwtje losliet dat de junta- president Gizikis al gevraagd was terug te treden. Wanneer hij dat ook metterdaad zou doen, wilde hij niet loslaten. Hier en Nu was er ook in ge slaagd Melina Mercouri te be wegen een filméquipe mee te nemen op haar thuisreis naar Griekenland. Het begon in haar woning in Parijs, daarna het vliegtuig, daarna de ontvangst op het Atheense vliegveld, en ten slot te ergens bij familie of vrien den in de tuin. Een unieke kans natuurlijk, die maar half benut werd. Men had er name lijk Wim Jansen op afgestuurd, en die is, met alle respect na tuurlijk voor al zijn andere ca paciteiten, nu niet direct de smeuige, levendige figuur die Je voor zo'n expeditie nodig hebt. Hij vroeg haar ook te vaak wat ze voelde, in plaats van wat ze dacht, terwijl ze de laatste zeven Jaar in haar se mi-politieke loopbaan in het buitenland toch meer gedacht dan gevoeld heeft. Dat nam natuurlijk niet weg dat het een ontroerende reportage was, en dat er heel veel overkwam van de aan hysterie grenzende vreugde bij het weerzien op wat dan opeens „Griekse bo dem" heet. NICO SCHEEPMAKER. gramma voor be Mededelingen. JJUlt Verslag cours Kerkrade. 20. Grosse Schaugeschaft, klankbeeld over de trek /an Nederlandse artiesten naar Duitsland. 21.30 Uitgebreide reportage Voor blinden en slechtzienden. Hilversu len. DEN HAAG (ANP) Onbekenden zijn er üi de nacht van zaterdag op zondag in Den Haag vandoor gegaan met een hoeveelheid sieraden met een verkoopwaarde van f 150.000, f 200.000. De Juwelier, de 50-jarige L. H. B'ok. die tijdens de inbraak op een camping in Noord-Brabant ver toefde, heeft aangifte gedaan bij de politie. Van de daders ontbreekt tot nu toe elk spoor. De dieven zijn de Juwelierszaak aan de Boeknorststraat binnengedrongen via de eerste etage, waar het Juwe liersgezin woont. Vermoedelijk heb ben ze in het nachtelijk duister een bestelauto voor de zaak neergezet, zijn op het dak van het voertuig ge klommen en hebben een der ramen van de woning geopend. De die ven ont/reemdden uit de beide etala ges, uit ct toonbankvitrine en uit de laden in hoofdzaak gouden sieraden en briljanten ringen, hangers en gou den dameshorloges. Overburen ontdekten gistermiddag, dat een raam vm de woning van de heer Biok openstond en waarschuw den de politie. electronlca hiJ in Aktie. de het nieuws. 18.48 td zonder Nai 22.30 Nieuws. AVRO: 22.40 naai. NOS: 22.50 (S) Hobbyi 23.55—24.00 Nieuws. Hilversum II 298 m en FM-kanalen. 18.00 (S) Bandstand. 18.30 Nieuws. 18.41 Toelichting b (S) NCRV Vocaal ke koormuziek. 19.uo luisteren naar licht: ma met om 19.20 Lit over boeken, schrijvers en toneel 20.00 Nieuws. 20.05 Avondoverdenking. 20.15 (S) Luisa Miller, opera van Verdi (gr.). 22.40 (S) Kom vanavond met verhalen: serie korte verhalen. 22.55 (S) Viool en plano: moderne muziek. 23.00 Theologische kroniek. 23.15 (S) deze muziek: kamermuziek huisvrouw, vakantie: klnderprogram- 298 m. en FM-kana- KRO: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levend* woord. 7.07 (S). Badinerie: klassieke muziek (gr.) 7.30 Nieuws. 7.41-7.50 Echo.) 8.24 Overweging. 8.30 Nieuws. 8.36 Gymnastiek voor de 8.45 Hoera vakant ma. 9.00 Moeders tiesfeer. 10.00 De wereld om ons heen: rmaitdeve rubriek. 10.20 (S) Auba- klassieke muziek. (10.30 Nieuws). 11.00 Gebakjes en een beter leven verhalen van wel en wee. 11.30 Be jaardenprogramma. 11.55 Mededelingen 12.00 (S) Van twaalf tot twee: KRO'» pauzeprogramma met om 12.22 Wij het land; 12 26 Mededelingen. 12.30 xws. 12.41 Fcho en om 13.00 Raden r. 14.00 Hoera vakantie. 14.30 (S) Holiday Interlokaal: vakantieporgram- ma. (15.30 Nieuws) Overheidsvoor lichting 17 .OONieuwsultd i :NhNa lichting: 17.00 Nieuws uit de Neder landse AntiTen. NCRV: 17.10 Voor de kleuters. 17.30 Nieuws. 17.32 Echo Hilversum III 240 en 298 m en 23.55—24.00 Nieuws. Hilversum III 240 t kanalen. Ieder heel uur 2 mli. NOS: 18.02 Joost mag niet 19.02 Drie loi Journaal. 20.0 21.02 1 i FM- 0.02 Radio- opvallend 'vrolijke gevarieerde visi- perclean Dreammachine. 23.02' Vanavond laat. 0.02 Radio-journaal. 0.05 'S) Dat had Je gedroomd. 1.02 Cees van ZIJtvela. 2.02 Continu de nacht door. 5.02—7.00 Voor dag rigilt» /OM AMt, nn w.j..,?... (2.02, 4.0Ö DINSDAG 30 JULI i 6.02 Radiiojourn.). Duitsland I— gymnastiek. 7 20 (S) Dag 18.30 (K) Zandmannetje. 18-55 (K) 19.26. (K) TV-serie. vervolg. 19.59 (Z/W Programmaoverzicht. WDR: 18.00 (K) Nieuws uit Noordriln-- (K) Journaal. VARA: 19.05 (K) Waar (S) Romantisch orkestconcert (gr.) ty und Alexander, tv-serie. 18.40 (K) (9.35-9.40 Waterstanden.) 10.00 (S) - Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitami nen: populair verzoekplatenprogramma i1} "lono 011 stereo (11.00 Nieuws; 11.03-11.05 Radiojourn.) 11.30 (S) Rondom twaalf: een uur allerlei met 11.55 Beursberichten. 12.30 Over- rood bloeien, poëtische heldsvoorlichting: Uitzending film. NOS: 20.00 (K) Journaal. VARA 20.21 (K) Landleven, tv-spel. 22.15 (K) Achter het nieuws. NOS: 22.4522.50 (K) Journaal. Nederland II NOS: 18.45 (K) Fabeltjeskrant. 18.56 (K) Journaal. KRO: 19.05 (K) De Voet- balkwis. 19.30 (K) De Melchiors, tv-se rie. NOS: 20.00 (K) Journaal. KRO: 19.20 k) Betty und Alexander, tv-serie. 19.48 (K) Inter mezzo). 20.00 (K) Journ. en weerbe richt. 20.15 (K) Actualiteiten. 21.00 iK Die Kinder ron Moskau, Nederlandse inzending^to^Knokke. 2L45 ^K)^Repa- (K) Journ.. landbouw. 12.40 (S) Europees Muziek- richt. 22.50 (Z/W) festival voor de leugd te Ncrpelt und Töchter. Ci België13.00 Nieuws. 13.11 Radio- 0.45 (K) Journ. Klankbord. 16.10 (S) Eigenwijs: kleu 17.35 (K) Actualiteiten ziek. 18.25 (K) Tekenfilmserie. 19.00 16.03. lijk programma. 21.00 (K) Journ 21 15

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5