Ondernemers niet biij met nieuwe centrum-voorstel Druk gehinnik Duitse gasten kwamen niet Pleegdochter van Jan de Hartog was een week in Aarlanderveen Sassenheims "oude raad beslist op 6 augustus SASSENHEIM De Sassenheimse gemeenteraad-in-oude-samenstelling zal het „hete hangijzer", de vaststelling van het bestemm ingsplan Centrum, zelf nog afronden. Tij dens de laatste „normale" vergadering van de raad op dinsdag 6 augustus (daarna komt de raad nog bijeen voor de installatie van ds. A. J. Kret als nieuwe burgemeester op 16 augustus) moet de raad beslissen of men al dan niet gewijzigd het college-voorstel zal overnemen. Het Sassenheimse centrumplan, heeft de gemoederen van vooral de middenstanders twee jaar intensief beziggehouden. Terwijl de bevolking de andere groep belanghebbenden zich nauwelijks manifesteerde, ageerde de middenstand heftig. Aan vankelijk, bij de eerste officiële hoor zitting machteloos en krachteloos, doordat er geen enkele organisatie vorm meer bestond, later krachti ger gebundeld in de nieuw opgerichte Ondernemersvereniging Sassen heim. De Sassenheimse onderne mers zagen ui het zeer ambitieuze plan van het gemeentebestuur een aantasting van him vele jaren als privé-domein beschouwde nering. Uitbreiding van de mogelijkheden tot detailvestiging, verdieping van het centrum door tegenover de her vormde kerk (kruising Hoofdstraat- Kerklaan) een voetgangerscircuit te projectereh met tevens enige "win keleilanden" naby het beter te ont sluiten Park Rusthoff en het afwijzen van de Hoofdstraat als aaneengeslo ten en enige bewinkelingsmogelijk- h?id in het Sassenheimse centrum wrden (en worden nu nog steeds) door de inmiddels samenwerkende mi 1 denstanders te vuur en te zwaard bestreden. Het bestemmingsplan Centrum noodzakelijk, gewoon omdat er "niets" is. waardoor tot voor kort eigenlijk "alles" kon heeft bij de bevolking minder heftige reacties op geroepen, omdat het gemeentebe stuur en het planbureau Stad en Landschap in -hun opzet met die be woner van Sassenheim duidelijk reke ning hadden gehouden en het Cen trum niet tot het privilege van de middenstand maakten. Centraal staat ook de leefbaarheid in het plan (het Park Rusthoff). de aantrekke lijkheid van een (veilig) voetgan gerscircuit. terwijl na uit de bevol king gekomen opmerkingen ook werd afezien van de overkluizing van de Vaartkade/Kastanjelaan. Aanvan kelijk voorbestemd om na demping plaats te gaan bieden aan gepar keerde auto's. "Het door het ooilege voorgestelde Centrum-plan kun je", aldus PvdA-raadslid (en straks in september Progressief Sassenheim), Pim Hulsbergen bijvoorbeeld, "dan ook zeker evenwichtig noemen. Ik ben er nog ongelukkig mee". Ongelukkig is wél de Sassenheim se middenstand. In een aantal verga deringen werd dat nadrukkelijk dui delijk gemaakt. De Ondernemersver eniging Sassenheim is dan ook begnj- pelii één van de overigens acht m- stanties of personen die tegen het plan bezwaarschriften indienden. De Ondernemersvereniging baseert zijn bezwaarschrift op kwalitatieve en kwantitatieve twijfels. De wenselijkheid en haalbaarheid van de doelstellingen van het Cen trumplan worden aangevallen handhaving van het huidige winkelcentrum en daarbij concentra tie van winkelvoorzieningen rond het kruispunt Hoofdstraat/Kerkl aan zou niet haalbaar zijn. de afronding en concentratie zouden niet noodzakelijk zijn centralisatie rond het kruispunt Hoof ds tra at/Kerklaan zou ten koste gaan v*-» het bestaande winkelareaal de aaneengesloten bewinkeling in de Hocfdstraat zou haalbaar zijn en niet onder behoeven te doen INBRAAK BIJ "MINERVA" LEIDEN De Leidse politie heeft een 29-jarige inwoner van deze stad aangehouden, die in de nacht van vrijdag op zaterdag een inbraak pleegde in sociëteit Minerva. Hij had er een telmachine en wat gereed schap weggenomen. De diefachtige Leidenaar, die via het balkon bin nen was gekomen, bleek ook nogal wat vernielingen te hebben aange richt. Hulp De Nederlandse regering heeft een bedrag van 300.000 gulden ter beschikking gesteld van de zwaar getroffen bevolking van Chili, waar bijna een miljoen personen vrijwel alles zijn kwijtgeraakt door enorme overstromingen. Particulieren kun nen geld storten op giro 328457 van het Comité Hulp voor Chili, tel. 070— 642748. Medicamenten en (kinder) kleding kunnen worden gezonden aan de Chileense ambassade. Java- straat 11. Den Haag. Epidemie Honderden mensen ont vluchten Sao Paulo, de op een na grootste stad van Brazilië, wegens een epidemie van hersenvliesontste king die deze maand al aan 230 mensen het leven heeft gekost. In de pers wordt kritiek geoefend op de autoriteiten omdat zij niet de ernst van de toestand zouden onder kennen en onvoldoende voorzorgs maatregelen zoud entreffen om ver dere uitbreiding van de ziekte te voorkomeik voor een meer gecentraliseerde be winkeling De bezwaren van de Ondernemers vereniging richten zich verder tegen de afwijkende cijfers waarop het plan is gesti d en een onduidelijke be gripsbepaling voor detailhandel vesti ging, waardoor ook vestiging van grootnandel mogelijk zou zijn, het geen de Ondernemersvereniging on gewenst echt. Waarnemend burgemeester Piet Westerbeek is op de bezwaren van de Ondernemers uitgebreid in gegaan. Zoals het gemeentebestuur na de hoorzittingen ook gesprekken met be trokkenen heeft gevoerd en de re- Leythe-roeisters winnen in Kopenhagen KOPENHAGEN De meisjes dub bel twee van de roeivereniging Die Leythe heeft het afgelopen weekeind op het Bagsvaerdmeer bij Kopenha gen twee mooie successen geboekt. Zaterdag werden Hannie Korthof en Michèle Parmentier tweede in een sterk Scandinavisch-Duits veld. Gis teren werd zelfs de eerste prijs be haald. Hiermee behaalde de Leythe- Ploeg de beste prestatie van de Ne derlandse équipe, die voornamelijk bestond uit de nationale meisjeskam pioenen. De twee van Die Leythe. dat de laat ste tijd met haar junioren interna tionaal aardig meedraait, moest za terdag bij harde tegenwind alleen de Westduitse kampioen uit Lubeck voor laten gaan, zij het met slechts achttiende seconde. De concentratie was niet optimaal, doordat het pro gramma anderhalf uyr -was uitgelo pen en de ploeg ruim een uur aan de start had moeten liggen wachten. Gisteren lukte het allemaal veel be ter. In de start pakten onze natio nale Jeugdkampioene in de dubbel- vier één lengte, een voorsprong die in de loop van de race verdrievou digd werd. Burgerlijke stand LEIDEN -Geboren: Debbie.d v. T. B Went, Martinne A. J. Hemmes Hendrlcus Jaoobus der Mark en B. M. Dekkers. Lina. v. A. Tidlll en M. A. de Jong, Johannes z v p- L" M- Bisschop en A. A. M. Berg, Jeroen, z. v. P J M Meijer en J M. van Ruiten. Jaooba, P. T. M. van Leijden en J. Vos en L. G. der Most 81 Jr., boven e. v. J. de Liefde. 84 Ir. Ondertrouwd: G. A. Vogelezang en H. M. M. van Rijn. M. J. Voorn en H. Vrllenhoek. Getrouwd: J J. Oudshoorn en C. C. Modderman, S. Romijn en E. A. M. J. M. Sepers en M. W. Kip. Evert- clamanten alle in mogelijkheid heeft gesteld nun bezwaarschriften monde ling toe te lichten. Over de bezwa ren en twijfels van de Ondernemers vereniging zegt hij in een overigens tien bladzijden omvattende toelich ting: „Er worden door de Onderne mersvereniging verschillende van de in de toelichting genoemde aspecten niet geneel Juist geïnterpreteerd en aangehaald. Zo is in onze toelichting op het Ontwerp Centrumplan bij voorbeeld gesteld, dat enerzijds wordt ges tree f1 naar een afronding van de noordelijke en zuidelijke centrum- gedeelte en dat de marge voor uit breiding vooral ware aan te wenden voor de concentratie bij de Hoofdstraat/Kerklaan. De aangege ven marge van maximaal 2650 m2 uitbreiding voor winkelvoorzieningen in het centrum adstrueert de haal- baarhd.d van het voornemen". Het Sassenheims college blijft voor wat de bezwaren van de mid denstand betreft met één uitzon dering op 't eerder ingenomen stand punt staan. De begripsomschrijving zal —zo is toegezegd zodanig wor den gewijzigd dat de groothandel geen kans krijgt. Naor aanleiding van de overige zeven bezwaarschriften veelal details van het plan betreffen de of van personen of instanties die zich op een bepaald gebied benadeeld voelen worden eveneens slechts ge ringe wijzigingen in het Ontwerpplan aangebracht. De Sassenheimse gemeenteraad moet zich er dan over uitspreken Een uitspraak waarvan de midden stand vee} verwacht. Er is daar hoop dat de ever het Centrum gelijkden- kende WD en KVP tes&men op de bres zullen staan voor de belangen van de ondernemers. Een minimale meerderheid (8—7) behoort dan tot de mogelijkheden. Doorslaggevend zal dan echter wel de opstelling van KV P-wethouder A. M. Mazee zijn. Minister Vorrink: plastic vuilzak voldoet wèl DEN HAAG -r In de praktijk wor den met de plastic vuilniszak geen moeilijkheden ondervonden. Wel is het goed, door keuze van een juist type inzamelauto te bereiken, dat ce plastic zak verscheurd op de stort plaats aankomt. Dit deelt minister Vorrink (Volksgezondheid en Milieu hygiëne) mee in antwoord op schrif telijke vragen van het tweede-ka merlid Verbrugh (GPV) De hoeveelheid plastic in huisvuil, bedraagt ongeveer 5 procent aan gewicht: daarvan is slechts ongeveer 0,7 procent plastic zak. Het bouwen van een proeffabriek, om de produktie voor te bereiden van een goedkope kunststof, die op de wijze van bijvoorbeeld papier in een vochtige bodem snel wordt afgebro ken en die volgens het bestaande pro ces voor niet-afbreekbare kunststof kan worden verwerkt, is volgens mi nister Vorrink nog niet aan de or de. Proeven en berekeningen zullen eerst moeten aantonen in hoeverre het nieuwe materiaal gelijkwaardig of beter is dan het huidige, met na me bij gebruik als huis vuilzak, als ook wat de prijs van deze nieuwe zak zou worden. MAANDAG 29 JULI 1974 VOORSCHOTEN De enig overgebleven kruismarkt van Ne derland is vanmorgen in Voor schoten geopend door burgemees ter J. van der Haar door het plaatsen van een houten kruis aan het begin van de markt op de Voorstraat, waardoor iedere be zoeker aan de ongeveer 400 paar den en pony's volgens een oud recht vrij is van bemoeienis door de polititonele macht. Omdat de ze wet moeilijk te handhaven is, wordt het kruis maar aan een kant van de markt geplaatst en kan de politie vrij operen vanuit de andere kant. Dat was ook dit maal nodig hoewel hoofdzakelijk om de doorstroming te bevorderen van de veie bezoekers, onder wie dit Jaar oot oonmissarts der ko ningin mr. M. Vrolijk en echtge note. die officieus een bezoek brachten aan deze unieke paar denmarkt. Tijdens zijn openingstoespraak lanceerde de burgemeester enige paardenspreekwoorden en noem de man en paard van de die 't jaarlijkse evenement steeds weer tot grote hoogte brengen. Al lereerst de promotor P. C. Kraayeveld, maar daarnaast ook de Wassenaarse handelaar Kees van Z&hten, die de afgelopen 10 Jaar gemiddeld 55 paarden op de markt aangevoerd heeft en hier voor een zilveren beker ontving. Het weer was bijzonder gunstig, ie NZH voerde vanmorgen auto bussen verf vakantiegangers uit de kuststreek naar Voorschoten en rond 10 uur kon men over de hoofden lopen en was het zelfs moeilijk om de vierhonderd paar den te zien, die soms last kregen van de drukte en een nummertje steigeren weggaven. De plaatselijke middenstand heeft ingehaakt met een waren markt in de Schoolstraat, terwijl de straathandel 'n standwerkers- concours houdt. Omdat paarden kijken dorstig maakt en tot verrassing van ieder een ook dit jaar weer het grootste café restaurant op de Voorstraat "Het Wapen van Voorschoten" gesloten is, heeft het comité Paar denmarkt een eigen café geopend ln het Ambachtshuis. De kermis begon vanmorgen om 8 uur al vol op te draaien en het ziet er naar uit dat de kermisexploitan ten door het gunstige weer goede zaken gaan maken. Vanmiddag verdrongen zich duizenden langs de af zet hekken op de Prins Bernhardlaan om te kijken naar veertig paarden, die in vaktermen dravers heten en liepen om het kampioenschap kor- tebaan Zuid-Holland. De langste dag van Voorscho ten vanaf vijf uur vanmorgen wordt de handel aangevoerd en de kermis sluit eerst om 12 uur vannacht is tevens weer de druk ste en plezierigste dag van Voor schoten waarbij historie en com mercie hand in hand gaan. JOOP PEETERS. Veel schade bij inbraak LEIDEN Onbekenden hebben in de afgelopen week ernstige vernie lingen aangericht in een kleuter school aan de Oppenheimstraat. Er werden verlichtingsarmaturen, een hoeveelheid dakpannen en ook een partij vootlood ontvreemd. De scha de zou meer dan duizend gulden bedragen. Auto uit de bocht gevlogen LEIDEN Op de Maresingel is za terdagavond een door een Leidenaar bestuurde auto uit de bocht gevlo gen. De wagen vloog zigzaggend over de singel om tenslotte tegen een ge parkeerd staande trekker met opleg ger tot stilstand te komen. De auto werd geheel vernield, een. van de twee inzittenden kreeg 'n beenbreuk. Verniebngen LEIDEN Een 21-jarige Leidse stu dent werd op heterdaad betrapt, toen hij bezig was een op de Papengracht geparkeerde auto te vernielen. Hij bleek zijn vernielzucht ook op enkele auto's op de Pieterskerkhof te heb ben bot gevierd. De Jongen, die on der invloed van sterke drank ver keerde. is door de eigenaar van een van de wagens op het politiebureau afgeleverd. ALPHEN AAN DEN RIJN (AAR- LANDER VEEN) Een pleegdoch ter van de schrijver Jan de Hartog, een Koreaans meisje, is een week te gast geweest in Aarlanderveen. Zij bevond zich onder de vijfentwintig ruiters die deelnamen aan een pony kamp. Het was de eerste keer. dat de "Viergangruiters" uit dit Alphen- se deel een dergelijk evenement or ganiseerde. Het terrein van Van Sohaick was gekozen als plaats van waar de activiteiten werden onderno men. Nadat de jeugdige ruiters de stal hadden omgebouwd tot slaap- en eet zaal, maakten zij op hun pony's en paarden een bochtje door dé Aarlan- derveense polder Na een zeskamp, die bestond uit eierenraces, een proef op de even- wichtsbalk, koekhappen en een rode draad, werd er ook een boottochtje gemaakt op de Nieuwkoopse plassen en een groot kampvuur gehouden, dat bijgewoond werd door de ouders van de ruiters. Op de J. C. Hoogendoornlaan vond een puzzelrit piaats. gevolgd door een barbecuefeest. Aan het einde van de kampweek, reikte bestuurslid Hen- de prijzen uit. De wisselbeker ging Maandag Blaauwpoortsbrug/Kort Galgewater. 10.15 uur v.m. vertrek saloaschip naar Avifauna en Braassemtocht. Terug 17.30 uur. Inl.: tel. 01710-2190S/43o55. Jeugd vak an tledorp Zuid-West. Voor. I S'-'h -te: weg fJ Dinsdag Breestraat 19, dicapten, 2—5 uu R ij nsb urger.veg voor gehan- spreekuur Alg. Duicau vow ucveus- en Gezinsvra gen, 7.308.30 uur nam. Hooigracht 38. spreekuur Stichting Huisvesting Werkende Jongeren 7.3u Me IJ van Strcefkerkstraat 48 ge ep reksa vond Baha'l Gemeenschap, 8 Twentwel, sociëteit voor SS»1 itccht. terug. Jeugdvakantledorp Zuid-West. Voor /liet"), vakantlebezlgheden deren van 4 tot 13 Jaar. 9.30 uur ra.- Woensdag Ten Katestraat speeltulngebouw, be jaardensociëteit Humanltas, 24.30 Geverstraat 65, Oegstgeeet, voor kamerbewoners en alli lamerbewoners vanaf 9 uur nam. Blauwpoortsbrug/Kort Ga. ge water. 10.15 uur vm„ vertrek saJonschip naar Avifauna en Braassemtocht, terug plm 17.30 uur. inl. tel. 01710—20095—43655. Jeugdvakantledorp Zuid-West. Voor- schoterweg (naast zwembad "de Vliet"), vakantiebezigheden voor kin deren 18 Jaar. 9.30 i Donderdag Breestraat 19. sociëteit voor get dicapten. 25 uur nam. Kreatlef Sentrum. defenslevoorllch- ITJalkowskylaan 39. Voorschoten, ge- 1 spreksavond Baha'l Gemeenschap. 8 Blauwpoortsbrug Kort Galgewater vertrek salonschip naar i t. terug plm schoterweg n Laar Elly Bunnik, leidster van groep 4. die 157 punten verzamelde. Alle overige deelnemers (sters) ont vingen eveneens een prijsje dieren van 4 tot 13 Jaar. 9.30 uur vm. Apotheken De avond- nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen door: Apotheek Leiden Zuid-West. Brahmslaan "0, tel. 63134. Apotheek Beker. Lijtweg 4, Oegstgeest, tel. 55482. Tevens zaterdag tot 1 uur nam. Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, tel. 01717-2525. Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging voor Wedu wen en weduwnaars tel. Lelds advies bureau: 61112 Kinderopvang Informatiebureau Klndercei Stations* 9.30—12 vr 9.30—12 uur Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging, Lelden. Aanvragen hulp beiaarden en langdu rig zieken en gezinsverzorging, Mare 45 tel. 49441 (ma t/m vrij 9—10 uur voorm) Moeders voor moeders Mevr. Zr. E. JansenNlemever. Hof- dljck 82. Oegstgeest tel 01710—63652. Release Hulpverleningsdienst Release, Nieu we Rijn 20a. tel 24555 In verband Straatterreur: drie man in de cel gestopt LEIDEN Twee Leidena&rs en een Voorschotenaar zijn ingesloten in het politiebureau aan de Zonneveld straat. De Jongens, allen achttien jaar, hebben zich in de afgelopen nacht schuldig gemaakt aan straat terreur, waar by in totaal drie gewon den zyn gevallen. Op de Jan van Houtkade was het een 31-Jarige in woner van Warmond die plotseling met een stuk hout op het hoofd werd geslagen door drie hem op de brom fiets achterop komende bromfietsers. Dit drietal takelde in de Burgsteeg een 20-Jarige Oegstgeestenaar en op de Koornbeursbrug een 22-Jarige Leiderdorper ernstig toe. De drie mishandelde mannen moesten zich 10 uur nam Release Ls gesloten van 14 Juli tot 1 augustus. T wentwel Sociëteit rw en te wel, Breestraat 19. Wetswinkeltje informatie, dag Architecten Architecten-ü RUnland Op werkdagen tel bereik baar onder 26385 Zlttlnt KATWIJK/NOORDWIJK De verwachte grote stroom van va kantiegangers uit de Westduitse deelstaat Noordryn-Westfalen is dit weekeinde niet neergestreken in Katwijk en Noordwijk. Zeer tot teleurstelling van de toeristische industrie, diie er op gerekend had, dat de gasten nu in groten getale zouden komen. Dat is helaas niet het geval geweest. Er zijn overal nog kamers voldoende beschikbaar. In hotels, pensions en by particulieren. Een troosteloos beeld! Natuurlijk zyn er de afgelopen dagen wel de nodige gasten ge arriveerd. Dat zyn degenen, die reeds lang van tevoren hadden be sproken. Maar er zyn zaterdag en zondag ook weer heel wat ver trokken. Mensen voor wie de vakantie erop zat. Heel duidelijk is in Katwijk en Noordwijk waar te nemen, dat het aantal Duitsers zeer belangrijk ten achter is gebleven bij vorig jaar. Overheersten toen de auto's met Duitse nummerborden nu zyn het de Nederlandse, die de boventoon voeren. Minder Duitsers Eén van de politiemensen in Katwy'k: "Waren in 1973 vier van de vijf auto's, die in het badcentrum stonden geparkeerd, afkomstig uit Duitsland, nu is het precies anders om." Voor Noordwijk geldt hetzelfde beeld. Het is ook veel rustiger aan de kust dan andere Jaren het geval was. De vooruitzichten voor de komende weken zijn bepaald niet gunstig. Nagenoeg alle hotels en pensions uitge zonderd de zogenaamde familiehotels, waarvan men er in Noord- wijk enige heeft hebben nog voldoende onbesproken kamers be schikbaar. Om over de beschikbare logiesruimte bij particulieren nog maar niet te spreken. Het weerbeeld zal spoedig moten ver an doren om van 1974 nog een redelijk seizoen te maken. Heel wat horeca- en strandtoedryven klagen steen en been. Het is voor de hotels, pensions en restaurants gelukkig geweest, dat het voorseizoen zonder meer goed was. In de maand Juli heeft men slechts een derde tot een kwart van de omzet geboekt van vorig Jaar. De kosten zijn door de loon- en prijsstijgingen toegenomen. Aan het begin van het seizoen heeft men personeel aangenomen, niet zonder meer wil ontslaan, want als het weer wordlt, heeft men die medewerkers (sters) hard nodig. Vast staat echter wel, dat als de situatie van nu blijft voortduren er spoedig ontslagen zullen vallen. Het is voor de exploitanten niet meer op te brengen. Naar het zuiden Een Duitse touroperator vertelde, dat het aantal boekingen voor vakanties aan de Nederlandse kust in de eerste maanden van dit Jaar, mede als gevolg van de oliecrisis en andere economische om standigheden aanmerkelijk ten achter is gebleven by voorgaande jaren. Degenen, die niet hebben geboekt en hun plannen eerst later hebben gemaakt, hebben hun keus bepaald op zonnige zuidelijke stranden. Vanuit Noordryn-Westfalen, waar vorige week donderdag de va kanties zijn begonnen, hebben velen koers gezet naar Zuid-Italië, Spanje en Joegoslavië. Het aantal chartervluchten, dat de afgelo pen dagen vanaf de luchthavens Keulen en Diisseldorf naar de zui delijke vakantieoorden is vertrokken, loopt in de honderden. De Duitse zegsman vertelde ook, dat er velen in Noordrijn-West- falen zijn thuis gebleven. Mocht het weer omslaan, dam zijn er zeker nog Westduitsers aam de Nederlandse kust te verwachten. Hun aan tal zal echter belangrijk beneden het gebruikelijke blijven. De campings aan die kust zijn redelijk bezet. Toch is er nagenoeg nog overal plaats. Het geval is namelijk, dat de kampeerders ver stek hebben laten gaan. Afgeschrikt door de omgustige weerbe richten. Een tegenvaller voor de toeristische industrie, die met zoveel optimisme de augustusmaand tegemoet had gezien. Wat niet is kan nog wel komen, maar dan moet het snel gebeuren. Anders gaat het badseizoen 1974 de geschiedenis in als één van de minst gunstige van na de oorlog. Op het laatste moment heeft Katwijks WV-directeur Chris Ver- plancke het vuurwerk, dat reeds aan de palen op de zee reep bij restaurant "De Zwaan" was bevestigd, zaterdagavond afgelast in verband met de aangewakkerde wind. waardoor er gevaar zou kun nen ontstaan voor de kijkers. alle onder medische behandeling la ten stellen. Eén van de gevaarlijke bromfietsers kon op straat worden aangehouden, de twee anderen mo ten van hun bed worden gelicht. Begijntje Serueel voorlichtingscentrum, Begijn hof 2 (Rapenburg) D1^7.3010.30 uur Gespreksavonden Gesp re topavonden Baha-1 gemeen schap Wo 8 uur nam. Kennedylaan -- 11. Oegstgeest. vr 8.15 uur nam. Fred. HendrlkplantsoeD 25 Leiderdorp Gemeenschap Zuidwest informatiedienst Donderdag, 8 augustus 1974: Nas- sauwijk, K.L.M.-wijk, aan de Pape laan (van het station tot de grens met de gemeente Wassenaar), Dob- beweg, Donklaan, Industrieweg, Wijngaardenlaan (noordzijde). Eist- laan, Oude Adegeesterlaan, (het ge deelte tussen de Prins Bernhardlaan en Nassaukade), Erasmusstraat, Bakkersteeg, Schoolstraat, Kon. Ma rinelaan, Bloklaan, Voorstraat, Kerk plein, Treubstraat, Willibrordus- straat. Leidseweg (tussen School straat en Raadhuislaan), Oranje boomstraat, Molenlaan (het gedeelte tussen Prof. Asserlaan en Kerk plein), Chr. Huygensstraat, Van Heuven Goedhartstraat, Prof. Asser straat, Raadhuislaan, (het gedeelte tussen Leidseweg en Prof. Asser laan), Vredenhoeffstraat, Langen- horststraat, Bethlehemstraat, Vliet- zicht en Tolstraat. Verzocht wordt het grofvuil tot een maximum van H m3 behoorlijk ge bundeld of verpakt met geen grotere afmeting van 1.50 m, waarvan uitge zonderd het onbrandbaar grofvuil zoals bedspiralen, wasmachines, for nuizen etc. vóór 08.00 uur op het trotoir of langs de rijbaan gereed te zetten. SOS-dienst 25202 Voor allen die ln moeilijkhe den verkeren dag ez* nacht te berel- LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B V Witte Singel 1 Leiden Postbus 54 - GlTO 67055 releloon directie en administra tie 01710-25041 [Pletoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement r 10 77 Kwartaalabonnement Per Post Jaarabonnement Losse oummere '.iiiPiiifiiisgeideD ny betaling te voldoen Bit tisrhe jvprscnrUving geen ad ministratie- en incassokosten Na bezorging van 18.00—20.00 a Zaterdag van 16 00—184» a Telefoon 01710—30500 r 31 80 134 20 I 116 20

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2