Ritzege Genet is enig belangrijke Weer hoofdrol Karsten... APPIE HAPPIE Ook veertiende etappe is weer een rit zonder historie Tour is toch nog ergens goed voor KNAP WERK VAN DOHMEN Tour in Schaakcompetitie met een erg lang staartje 1 l/éfiSM&De t/e£D£i/£\S£tJi)£ ZATERDAG 13 JULI 1974 PAGINA 11 COLOMIERS Jean Pierre Genet, is met zijn I meter 85, een van de langste renners uit de Ronde van Frankrijk. Hij is tegelijkertijd ook een van de kleineren, want zijn rit- overwinning van Colomiers is pas de tweede die hij heeft behaaild sinds hij elf jaar gele den, in de ronde van 1964 debuteerde. Sindsdien heeft hij nimmer op het appèl ontbro ken- Te ver gezocht COLOMIERS In het spoor van Fedor den Hertog hebben vijf renners van Fri6al-Flair de voet van de Pyreneeën gehaald. Plet van Katwijk de felle sprin ter, Wim en Henk Prinsen, Do nald Allan, de onverzettelijke Australiër en Lorenzo Alaimo, de parasiterende Italiaan in de Ne derlandse ploeg. Piet Liebregts, de ploegleider is tevreden met de resultaten tot nu toe. En het gelijk is aan zijn zijde. Zijn onervaren tiental heeft het tot nu toe veel beter gedaan dan de Nederlandse equipe die vorig Jaar vertrok. Attilio Rota' een 29-Jarige „knecht" uit de ploeg van Pa trick Sercu en Wladimiro Pa- nizza, zocht het gistermorgen veel te ver. Het betekende voor hem het einde van de ronde van Frankrijk. Rota was niet op tijd aan de start in Lodeve, 50 km van Monpellier omdat hij zich ruim honderd kilometer verder in de richting van Colomiers aanmeldde in Mazamet. Rota wilde geen stuk overslaan van het traject dat eindeloos leek, hij meldde zich bij de verkeerde startplaats. En daar vertrok de Ronde van de Toekomst. Vrijgezel Genet is met zyn ruim 33 Jaar, net als Barry Hoban één van de veteranen uit de ronde, waarin zijn ploeg Gan-Mercier met ook nog Poulidor, ruim is gesorteerd. Verder is er geen overeenkomst tussen de winnaars van de laatste ritten voor de Pyreneeën. Hoban is eigenlijk al tijd goed voor een overwinning, Ge net is gewoonlijk alleen maar goed genoeg om werk op te knappen en niet zelden vuil werk. Dat knecht zijn was ook de basis voor zijn overwinning van gisteren ruim drie jaar nadat hij in Marche- en-Famenne voor 't eerst in z'n loop baan een tour-etappe had gewonnen. Genet ging mee met een groep klei neren die het veertien kilometer voor de eindstreep in Colomiers probeer den. Een merkwaardig groepje waar in negen ploegen waren verenigd on der de tien renners die bij de gratie van de geringe interesse van de gro ten een kans kregen. Toch werkte het tiental niet echt samen. Genet proef de het onmiddellijk. De ervaren rot viel herhaaldelijk aan. Zorgde eerst voor een scheuring in het kopgroep- Je en vertrok tenslotte alleen, waar bij Delcroix, Di Lorenzo en Marto6 elkaar bleven aankijken. Een rit zonder historie had zijn win naar, Jean Pierre Genet. Het was het enig belangrijke. Voor ieder was deze dag te warm, het aantal kilo meters te groot. Er was geen animo, geen ijver, behalve in de allereerste kilometers -toen de tot nu toe falende Van Impe zijn gezicht liet zien. Van Impe demareerde praktisch in het startschot. De eerste kilometers leid den tamelijk steil naar de Cote de la Barraque de Bare en de kleine Belg wilde een keer laten zien dat hij nog klimmen kon. Van Impe pakte snel de premie van 500 franken op de top, incasseerde ook nog de 200 franken voor de winnaar van de eerste pre miesprint en realiseerde zich toen dat er nog 230 kilometer voor de wielen lagen. Van Impe veerde overeind na het „point chaud" in de gedachte dat de hele dag uit hete punten zou be staan. De zwoegers, die in de beklim ming van slechts zeven kilometer mi nuten hadden verloren haalden op gelucht adem. Zij behoefden geen angst te hebben voor een grote slag aan de vooravond van de tweede rustdag. Het bleef vrede tot in Colomiers, want niemand kan het tenslotte de generaals die de vrede predikten, kwalijk nemen dat een paar gewone soldaten aan het eind van de dag even met hun geweer speelden. De Ronde van Frankrijk, nu nog altijd 111 renners van de 130 die ruim twee weken geleden in Brest begonnen, staat aan de voet van de Pyreneeën. Morgen op de Franse nationale feest dag wordt naar Spanje gereden. Op timisten hopen dat het voldoende aanleiding voor wat strijd zal zijn. Het enige belangrijke van d< •nde etappe van de Tour: Genet wint. «Spanje uit.. 15 JUL I 16e ETAPPE- 209 km Toulouse „Ik leer hier erg veel", zei Cees Bal gisteravond, en daarom is deze Tour dan toch nog érgens goed voor. Natuurlijk: de rondrit Door Fred Racké kan met een traditie van 61 jaren niet opgeheven worden, maar er zou Tennisser van 67! wint in Leidsche Hout toernooi LEIDEN Er viel gisteren heel Hrat te bekijken op de vijfde dag ►an het tennistoernooi vaai de Leid- kche Hout. Het was dan ook een drukke bedoening achter de vier ba- pen van het park. Alweer stalen de Loudjes" de show en weer was het aarsten die een hoofdrol vertolkte. Tegen Piet van Paridon kwam hij foor het eerst echt in moeilijkheden. Paridon speelde voortreffelijk, be antwoordde dropshot met dropshot, fond tegen de notabene regelmatig liet net zoekende Karsten (67 Jaar!), fnkele goede passeerslagen, maar hoest na 4 matchpuntem te heb- |>en tenietgedaan, os. met een drop piot, toch de vlag strijken, 7—5, 7—5 foor Karsten. Vermoedelijk zal deze hu wed stranden tegen Jan de Groot, voor een surprise zorgde Rob Stam poor in 'n alles van zijn conditie vra gende driesetter Har Meijer terug te wijzen (7—5, 2—6, 6—2). Meijer kon gisteren niet overweg met zijn anders zo geduchte forehand. En tegen een loper van het formaat Sta mm moet er, om een zege te kunnen behalen, een slag zijn waarmee pressie kan worden uitgeoefend. Hans Keizer gaf ook Kruyt weinig kansen om ge vaarlijk te worden". Hij bleef maar op mijn backhand spelen. Daar ging ik gewoon op kapot", aldus de wei nig met zijn eigen spel ingenomen Kruyt. Wat hij echter niet zei, en dat is juist de kracht van Keizer, is dat diens drives voortdurend diep zijn en dat hij op tijd weet te versnellen. Met 6—3, 6—2 stelde Keizer duide lijk zijn cadidatuur voor de zege in het herenenkelspel B. Dat deed trou wens gisteren ook Bram Madera die ondanks sterk verzet van Arnold van der Capellen geen set behoefde af Kessler van PEC naar Hertha BSC ZWOLLE PEC/Zwolle zal moeten omzien naar een andere trainer. Georg Kessler onderte kent namelijk dezer dagen een contract voor twee Jaar bij de Westduitse Bundesliga-vereni- ging Hertha BSC (Berlijn). Kessler (41), Duitser van ge boorte, is de opvolger van Dett- mar Cramer, de FIFA-trainer met als speciale opdracht de „voetbalontwikkelingshulp", die om „persoonlijke redenen" om ontbinding van zijn driejarige verbintenis had verzocht. Cra mer bedong indertijd 450.000 gul den. De contacten tussen Hertha BSC, naar verluid de rijkste club in de Bundesliga, en Kess ler zijn van zeer recente datum. Ook Kazimierz Gorski, de trai ner van het tijdens het toernooi om het wereldkampioenschap zo succesvolle Poolse elftal, is de afgelopen dagen als opvolger van Cramer genoemd. De eerste divisie voetbalver eniging NEC heeft gisteren Hid- do Reis, de doelman van For- tuna Vlaardingon, voor twee Jaar gecontracteerd. Reis had in zijn contract bij Fortuna viaardlngen een clausule laten opnemen dat hij tegen een ver goeding weg mocht gaan wan neer hij wilde. Chris Kronsharst, die halver wege de afgelopen competitie door NEC was uitgeleend aan Sparta heeft gisteren een con tract getekend bij de FC Utrecht. In verband met de uitspraak van de vice-president van de Utrechtse rechtbank dat de KNVB FC VIaardingen dient toe te laten tot het betaalde voet bal zal de competitie voor wat betreft de eerste divisie twee weken eerder dan oorspronkelijk was vastgesteld beginnen. Door dat deze afdeling uit 19 clubs zal gaan bestaan vergt de afwerking van het wedstrijdschema voor het seizoen 1974/75 vier wed strijddagen extra. De eerste wedstrijden worden op zondag 18 augustus gespeeld. Het begin van de competitie van de eredivisie blijft gehand haafd op zondag 1 september. De bemiddelingspoging van KNVB-voorzltter Meuleman in het conflict tussen Vitesse en de Arnhemse amateurverenigingen heeft geleid tot een bevredigend accoord tussen beide partijen. Op aanraden van de bemidde laar, die al eerder kennis had genomen van de wederzijdse ar gumenten, gingen Vitesse en de amateurverenigingen opnieuw rond de tafel zitten. Na het be graven van de strijdbijl werd overeengekomen dat niet meer dan twee Jeugdspelers per ama teurclub in aanmerking zullen komen voor overschrijving naar Vitesse. De onenigheid was ontstaan toen vijftig Jeugdspe lers na een testmiddag over schrijving naar Vitesse wilden aanvragen. Bill Shankly heeft de Britse voetbalwereld geschokt door na een 14 Jarige ambtstermijn als manager van Liverpool zyn af scheid aan te kondigen. Ter verklaring van zijn plotse ling aftreden zei de 58-Jarige Schotse mijnwerkerszoon, dat hij rust nodig had om de accu's op te laden. In de tijd dat hij Li verpool leidde, heeft Shankly de club naar het kampioenschap van de tweede divisie gevoerd, driemaal landskampioen ge maakt en successen geboekt bij Europa cup I en UEFA Cup. Tot op het laatste moment heeft de leiding van Liverpool er alles aan gedaan de succesvolle trai ner te behouden. „Enkele voor stellen, die men mij heeft ge daan, zouden zelfs Paul Getty in verleiding hebben gebracht", al dus de manager. te geven: 6—3, 6—1. Adri van Leeu wen rekende koeltjes af met C. E. M Asselbergs, 6—3, 6—3. Bij de dames had Ellen Gerrese bijzonder veel moeite met Maya de Boer die al evenmin als haar team genoot van de Leidsche Hout 2 een oogstrelende manier van spelen heeft, maar intussen wel effectief werk op het gravel levert. Ellen Gerrese bleef met 9—7, 6—4 heel benauwd aan de goede kant van de score. Helma Kallenberg had het niet zo zwaar tegen Sonja van Wezel, 6—4, 6—1. In het herendub belspel B bleek de combinatie Char les Asselbergs/Erik de Boer won derwel te kloppen. Daarvan werden Van Wijngaarden/Van Galen Last de dupe met 3—6, 4—6. Modderman en Moekardanoe brachten zonder twijfel het record van de langste partij op hun naam. Pas na twee- eneenhalf uur spelen kon een van vermoeidheid ternauwernood op zijn benen staande Modderman als over-» winnaar van de baan stappen. Hillegcxm Peter Pauwels, no 3 geplaatst in het herenenkelspel B kon het giste ren helemaal niet waarmaken in zijn partij tegen Jan van der Marei: 0—6, 2—6. Wellicht kan de oorzaak van Pauwels falen worden gezien in het felt dat zijn tegenstander tevens zijn trainer is. Blommendaal die nu eens met zijn vrouw aantrad in het gemengd dubbelspel, bevestigde zijn goede naam als dubbelspeler door de combinatie Ellen Trompert/Van Aken met 8—6, 63 uit te schakelen. In het herenenkelspel C toonde Benja min Ruysenaars over een grotere en meer gevarieerde slagentechnüefc te beschikken dan Rob van Leeuwen die ondanks verbeten tegenstand in twee sets (2—6, 4—6) moest capitu leren. Bij de dames plaatste Wille- mijn Tondrok zich met 6—1, 6—3 tegen Joke Scholten Jn de halve fi nale. Twee herendubbelspelen mo gen stellig worden vermeld. In B stuitte het no 4 geplaatste duo Tin kel en Pauwels op hevige tegen stand van Rein van der Wiel/Hosse- let. Na furieuze netduels bleven zij met 6—3, 4—6, 6—4 krap overeind. In C bereikten Haase/Beelen de hal ve finale door Bos/Zwetsloot met 1 6 6—4, 7—5 te kloppen. FRANK BONTE T oekomstr onde COLONIERS De Fransman Ber nard Vallet heeft gisteren door een solo van bijna 100 kilometer de der de etappe van de Ronde van de Toe komst gewonnen. Met deze zege kon hij echter nog niet aan de leiderspo sitie van de Spanjaard Enrique Mar tinez komen. Vallet toonde zich een goed klimmer on de Cot de Saint Fe lix (derde categorie) maar een nog beter afdaler. Hij bouwde gestaag, aan een voorsprong die opliep tot 3.30 minuten maar die aan de finish weer was teruggebracht tot 50 secon den Mathieu Dohmen zorgde voor een knappe prestatie door de eindsprint van het peloton te winnen voor de Pool Ryszard Szurkowski, wereld en olympisch kampioen. Frits Schür die zich rustig in de meute liet mee slepen bleek in de klimpartijen ook mee te kunnen komen evenals Bert Pronk hetgeen hem een goede uit gangspositie geeft om in het verloop vn deze ronde alsnog een geslaag de aanval te doen op de leidersposi tie. DERDE ETAPPE 1. Bernard Vallet (Fr) 3.33.50 (met bon. 3.33.30)2. Dohmen (Ned), 3.34.40 (3.34.25); 3. Szurkowski (Pol) 3.34.40 (3.34.30)4. Szozda (Pol) 3.34.40 (3.34.35); 5. Van Dongen (Ned) 3.34.40; 19. Jacob Langen (Ned) z.t.; 46. Schür (Ned) z.t., 56. Pronk (Ned) z.t., 62. van Hou welin gen (Ned) z.t. ALGEMEEN KLASSEMENT I. Martinez (Spa) 9.21.33; 2. Gui- dard (Fra) op 34 sec.; 3. Szozda (Pol) op 42 sec.; 4. Kaczmarek (Pol) op 1.43; 5. Schür (Ned) op 1.47 II. Dohmen (Ned) z.t.; 12. van Hou- welingen (Ned) z.t.; 15. Pronk (Ned) op 2.59; 20. Langen (Ned) op 4.35; 24. van Dongen (Ned) op 4.41. ALGEMEEN PLOEGENKLAS- SEMENT: 1. Polen 28.55.42, 2. Nederland 28.58.46, 3. Jonge Franse profs 28.59.30. toch iets te bedenken moeten zijn om de koers weer wat van de oude glorie te hergeven. Jean-Pierre Ge net won gisteren en ik becijferde dat tussen de twee rustdagen pre cies aBe etappes waren gewonnen door coureurs boven de 30 Jaar: dinsdag Lopez-Carril, woensdag Spruyt, donderdag Hoban en giste ren dan Genet, die bijna even lang meefietst als Poulidor. Daarmee wil niets gezegd zijn van atleten boven de dertig, Ja zelfs zijn in de fietserij die renners op een enkele uitzondering na - zoals Merckx - altijd erg toonaangevend geweest. Maar ze moesten zich wel met al hun routine verzetten tegen de „aanstormende Jeurd", zoals dat dan moet heten. En in deze Tour wordt helemaal niet gestormd. Slechts geleerd (Bal) en meegere den. Er is gewoon nog geen nieuwe ge neratie Tour-renners en voor zover die op de flets te commanderen zou zijn (Baronchelli, Moser, dn zekere zin ook Zoetemelk) heeft ze die Ron. de dit Jaar al of niet gedwongen links laten liggen. Er rijden veel te veel coureurs mee, die het wel best vinden zo: Merckx en de Molteni's, plus Sercu en de Brooklyn-mannen leggen toch de koers lam en daar om valt er niets te ondernemen. Zelfs Agostinho stort zich niet meer in dwaze uitlooppogingen en giste ren zag ik tot mijn stomme verba zing op de eerste flauwe helling Leif Mortensen als één van de eer sten afhaken. Goed, Cees Bal probeerde het dan, 40 kilometer voor het eind en daar mee bracht hij de slag om de dag prijzen op gang. Hoe lang is het geleden, dat in een warme, lange etappe één of twee vluchters een voorsprong van een kwartier op bouwden en 150 kilometer lang stand hielden, gewoon om zich in de kijker te rijden? Merckx dwarsboomt dat soort ini tiatieven altijd, maar er is zowat niemand, die bij herhaling probeert de Molteni-knechten te tarten. Daar staat natuurlijk tegenover, dat Merckx op zijn beurt het peloton niet toestaat echt helemaal te 1 an te f ante ren, zodat men bijna van de fiets valt wegens stilstand. Er wordt altijd nog wel in een behoorlijk gangetje doorgereden, maar dat is alleen maar aardig voor de organi satie, die dan weet, dat ook op bloedhete dagen zoals gisteren het tijdschema niet al te zeer in het gedrang komt. Geen wonder, dat onder die om standigheden de oudere, in het vak doorknede renners de weg naar de prijzen kennen; als er Slechts wordt gevraagd zich in het laatste tooers- uur èoht in te spannen. De rest weet het nog niet of durft ryt. Wielrennen Bas Hordijk heeft gisteren in Vrasene (België) een wegwedstrijd voor beroepsrenners over 135 kilometer gewonnen. Zijn tijd was 3 uur en 35 minuten. De tweede plaats was voor Theo van der Leeuw, de derde voor de Belg Rene Dillen. Richard Buckaki eindigde als zesde, oud - wereldkampioen Harm Ottenbros als zevende. VEERTIENDE ETAPPE 1. Genet (Fr., Caput) 7.12.50 (met bonificatie 7.1230); 2. Delcrodx (Bel., Al band) 7.1330 (met bon 7.12.55); 3. Di Lorenzo (It., Cribiüri) zX. (met bon. 733); 4. Mar tos (Sp., Vel ez) z. t (me tbon. 733.05); 5. De Meyer (Belg., Schatte) 7.1316; 6. Baert (Brfg., Van Vaerenberg) zt.; 7. Dde- rickx (Belg., Cadlou) zjt8. Zurano (Sp., Moreno) zt.; 10 Bothered (Fr., Staibfldnski) z.t.; 15. Vianen (Ned., Caput) 7.14.04; 18. W. Prinsen (Ned, Liebregts) zt.; 20. Karstens (Ned., De Muer) zt.; 21. Vfln Katwijk (Ned., Liebregts) z.t.; 31. Prinsen (Ned., Liöbregits) z.t.; 57. Kneteman (Ned., Caput) zt.; 86, Den Hertog (Ned., Liebregts) z.t.; 101. Ball (Ned., Ca put) zt.; 104. Allan (Aus., Liebregts) z.t.; 107. Ailadmo (It., Liebregts) z.t. ALGEMEEN KLASSEMENT 1. Merckx (Belg., Albami) 78.02.43; 2. Aja (Sp., Veflez) op 205 min. ach terstand; 3. Lopez Carril (Sp„ Ve- lez) op 3J20; 4 Pandzza (It„ Cribiori) op 534; 5. Agostinho (Port., De Muer) op 559; 6. Galdos (Sp., Ve- lez) op 7.01; 7. Poulidor (Fr., Caput) op 737; 8. Santy (Fr., Caput) op 10.14; 9. Mturtinez (Fr., Stablinski) op 1133; 10. Van Sprimged (Belg, v. Vaarenberg) op 11.49; 11. Pingeon (Fr, Lapebdie) op 1337; 12 Podlen- tier (Belg, Sohotte) op 14.32; 13. DalisQe (Fr., Plaud) op 1555; 14. Pe- rin (Fr, Caput) op 1631; 15. Bru- yère (Belg, Aibani) op 16 26 25. Den Hertog (Nad, Liebregts) op 2235; 36. Bal (Ned, Caput) op 3036 53. Kneteman (Ned, Caput) op 38.47; 58. Karstens (Ned., De Muer) op 43.12; 73. Vianen (Ned, Caput) op 52.41; 80. H. Prinsen (Ned., Lie bregts) op 5638; 92. W. Prinsen (Ned, Liebregts) op 1.0639; 108. Van Katwijk (Ned, Liebregts) op 14338; 109, Allan (Aus., Lkebr.) op 1.4552; 111. Alaimo (It, Liebregts) op 2.05.11. PUNTENKLASSEMENT 1. Sercu 197 punten; 2. Merckx 128 pnt.; 3. Karstens 122 pnt. BERGKLASSEMENT L Perurena (Sp.) 117 punten; 2. Merckx (Beflg86 pnt.; 3. Aja (Sp.) 85 pnt.; 4. Abillera (Sp.) 71 pnt.; 5. PouMdor (Pr.) 69 pnt. ALG. PLOEGENKLASSEMENT 1. Valez 235.1632; 2. Caput 23537.18; 3. Albami 23539 53; 4. Cri biori 235.4448; 5. De Muer 235.45.06; 13. Liebregts 237.15.45. LEIDEN De bok, die schaakcom- petitieleider Versteeg in de hoofd klasse schoot, krijgt nu wel een erg lang staartje. Half augustus moet de indeling voor het komende seizoen al op tafel liggen, maar nog steeds is niet bekend wie er landskampioen is geworden en welk team met VAS/ ASC naar de eerste klasse afzakt. Verwacht wordt dat de gehele match tussen Watergraafsmeer en BSG zal worden overgespeeld, maar het is ook mogelijk, dat alles bij het oude blijft: Watergraafsmeer landskampioen en BSG degradant. Een derde mogelijkheid is het oor deel van de arbitragecommissie aan houden: Philidor/Leeuwarden krijgt de landstitel en Charlois degradeert samen met VAS/ASC. Marijke Schaar in halve finale DUSSELDORP Marijke Schaar heeft zich gisteren geplaatst voor de halve fimiaAes damesenkelspel van een internationaal tennistoernooi in Dus- selidotrp (WD1). De Nederlandse ver sloeg in die kwarteindstrijd de West duitse Heddie Orth met 6—3, 4—6, 6—4. Zij komt nu uit tegen een an dere Westduitse, Katja Ebbinghaus. De internationale tenniskampioen schappen van de METS-banen in Scheveningen zijn voortgezet met de kwartfinales in het dames- en heren- enkelspel. De uitslagen zyn: Dames enkelspel, kwartfinales: Tine Zwaan —Ada Bakker 6—4, 6—3, Nora Laute- slagerJudüth Salome 6—3, 7—6, Elly AppelEily Blomberg 6—3, 64, Tru dy Walhof Robin Murphy (Aus) 62, 63. Herenenkelspel, kwartfina les: Hordijk—Lohmam (VS) 6—4, 6—4, Hemmes Visscher 4—6, 6—8, 6—4, Kirmayer (Braz)Fleury 64, 7—6, Fritz (VS)Goswoni (Ind) 6—3, 7—5. Geruchten over een eventueel af treden van competitieleider Versteeg worden door het KNSB-bestuyr met klem tegengesproken. In de overige klassen ls de compe titie definitief achter de rug. De meest opmerkelijke prestatie lever den de Utrechtse Studenten, die in klasse 2a ongeslagen kampioen wer den. Zij scoorden gemiddeld meer dan zeven punten per wedstrijd. In de laatste ronde werd de enig overge bleven concurrent, Groningen n, met maar liefst 8—2 afgedroogd. Ook VHS I haalde ongeslagen het kam pioenschap van la binnen, maar het scoorde vijf bordpunten minder dan Utstud. In 2c won Max Euwe/Morphy II de besllssingsmatch om de titel tegen Den Haag I met 64, zodat de Am sterdammers nu twee teams in de eerste klasse hebben. De derby tus sen Voorschoten en Philidor H/Lei- den werd verdiend door het team uit de Sleutelstad met 5%—4% verloren, zodat Voorschoten terecht boven Phi lidor n eindigde. Zeiltitel De Voogd MEDEMBLIK Wfflem de Voogd en zijn bemanning Peter Groen zijn gisteren kampioen van Nederland in de Vaurienklasse geworden. In de zes de en laatste raoe werd de combina tie achtste. Na aftrek van het slecht ste resultaat heeft De Voogd een serie van 1-3-1-1-8. De Oostduitser Wolf kan de we reldtitel in de Flying Dutchmanklasse vrijwel niet ontgaan. In de zesde race op de Noordzee voor Weymouth eindigde hij als vijfde achter Pattd- son (Eng.), Pajot (Fr.), Diesen (W.- Dl.) en Hüttner (OdL). De Nederlan der Imhoff weed dertiende. VoUebregt eindigde als negentiende. IM EEZ6 VIER1.EU6IM<S W5DMEM DE. MAT/ETC

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 11