tissing Tissing m ESBEUROPEBV f BEZORGERS JONGEMAN de koning luba vraagt: boekhoudkundige kracht LEIDSCH DAGBLAD LEIDSCH DAGBLAD SPECIALE AANBIEDING: Prachtige damasten voor 14,90 p.m. Exclusieve moderne dessins 19,9021,90 p.m. Voor jongens- of meisjeskamer leuke, zonnige gordijnen in gloed volle kleuren vanaf 9,50 per meter. Neem de maten mee: breedte van de rails, lengte, vanaf bovenkant rails. In onze grote toonzaal brengen wij een enorme kollektie tapijt in vele kleuren, dessins en prijzen. Gemakkelijk voor U: U kiest de gordijnen en de vloerbedekking „bij elkaar" uit. Mabéta is opgericht door een groot bedrijf dat bejaarden tehuizen inricht en ziekenhuizen en kantoren. Zo'n bedrijf i kan zich geen onbetrouwbaarheid veroorloven. En kan door de enorme inkoop lage prijzen bedingen. En nog iets. t We weten hoe moeilijk het is gordijnen zelf te maken. i En zelf kamerbreed tapijt leggen valt ook niet mee. t Daarom worden in Leiden de gordijnen gratis gemaakt. J De tapijten gratis gelegd. Door Mabéta. (Utfil Haarlemmerstraat 214, Leiden, 01710-22614 De pantalons van Léon. Sportief en gekleed en alle schakeringen daartussen. En dat in alle mogelijke kwaliteiten en kleuren. Bij Léon. Léon heeft uiteraard ook Miss Levi's. Spijkerstof, katoen dus. Vanaf f 44.95. Leon waar kombineren een lieve lust is. Haarlem Grote Houtstraat 133 Schalkwijk Winkelcentrum Rivièradreef 6 Leiden Breestraat 108 A AmsterdamLeidsestraat 85 Den Haag Lange Pooten 21 UITZENDBUREAU Telef. 01710-31710 Korevaarstraat 33 Leiden mabu Medewerker gevraagd in bloemenkwekerij, pirn 16 a 17 jaar. P. van Delft Koestr. 51, Rijnsburg tel. 01718-72597 Wie zoekt ruimte voor garage, opslag of verkoopruimte. Centrum, drukke stand, volop par keerruimte. f250,— p. m. 3rieven bureau van dit Mad onder no. 62276. typiste ned. en mod. talen ponstypiste voor hele en halve dagen secretaresse steno mod. talen voor hele en halve dagen Mevr. W. L-v. K. te B. "Ik had twee redenen om die kamer boven te verhuren. Ik kon het geld best gebruiken en ik vond het wel een beetje gezellig ook. Ik zette een kleine advertentie In zo'n speciale rubriek van de krant De telefoon stond niet meer stil. Eén dame leek mij het geschiktst voor de kamer en voor mij. Ik ben erg benieuwd. En als het niet lukt zet Ik gewoon nog een advertentie. Want dat werkt Het dagblad is uw zekerste kontaktadres. In het vroege najaar hopen wij een grote nieuwe Europameubel vestiging te openen even westelijk van Leiden. Wij zoeken hiervoor met spoed: ERVAREN MEUBELVERKOPERS die geheel zelfstandig het komplete interieur kunnen adviseren op basis van gedegen vakkennis. AANKOMEND (MEUBEL)VERKOPERS die na een inwerkperiode onze klanten kunnen begeleiden en adviseren over hun aankoop. GASTVROUWEN die onze klanten kunnen begeleiden en voorlichten over ons assortiment. Goede omgangsvormen, representatief en korrekt optreden en volledige inzet zijn voor alle functies een vereiste. Schriftelijke sollicitaties met functievermelding te richten aan directie van TISSING Woninginrichting B.V., Postbus 2 te Lisse, of bellen 02521—19005 vragen naar de heer E. P. Tissing. Voor vloerbedekking, gordijnen en meubelen. Lisse: Heereweg 148-152, tel.02521-19005* europa Noordwijk: Voorstraat 14, tel.01719-2054 meubel: De japonnen van Léon. hij heeft, is geweldig, daar nt u op rekenen. Vooral in de Kerko kollektie vond Léon een aantal japonnen waar hij geen nee tegen kon zeggen. Vanaf f 59.95. Léon waar kombineren een lieve lust is. Haarlem Grote Houtstraat 133 Schalkwijk Winkelcentrum Rivièradreef 6 Leiden Breestraat 108 A AmsterdamLeidsestraat 85 Den Haag Lange Pooten 21 De bloeses van Léon. De Kerko kollektie is zo geweldig dat Léon bijna alle modellen, kleuren, dessins en kwaliteiten steeds in voorraad heeft In prijzen tussen f 34.95 tot f47.95. Léon waar kombineren een lieve lust is. Haarlem Grote Houtstraat 133 Schalkwijk Winkelcentrum Rivièradreef 6 Leiden Breestraat 108 A Amsterdam:Leidsestraat 85 Den Haag Lange Pooten 21 is de nederlandse verkoopmaatschappij van Ray-O-Vac batterijen met filialen in België en Frankrijk. Door de snelle groei van onze internationale onderneming is uitbreiding van het be staande team op korte termijn noodzakelijk. Wij zoeken een jonge In de leeftijd van 20-22jaar. Hij moet de dienstplicht vervuld hebben. De minimum eis: Praktijkdiploma Boekhouden of studerend daarvoor. Typevaardigheid. Kennis van de Engelse taal is een plus. Sollicitaties te richten aan ESB EUROPE B.V. Postbus 105, Voorschoten. Tel. 01710-63400. I Er zijn altiid votop banen bi) uitzendbureau lit atxi gevraagd voor Leiden, Leiderdorp en Oegsfgeest. Minimum leeffijd 15 jaar. Aanmelden bureau LEIDSCH DAGBLAD, Witte Singel I, Leiden. Op de adresseer- en expeditieafdeling van ons zich steeds uitbreidend dagblad is plaats voor esn die belast gaat worden met het ponsen van adres plaatjes, het mechanisch adresseren van bandeer- stroken, kwitanties enz. Daarnaast zou hij 's mid dags, tijdens de draaiuren van onze rotatiepers, mee moeten helpen aan de interne expeditie van onze krantenproduktie. Onze gedachten gaan uit naar iemand van plm. 18 jaar. Hij die belangstelling heeft voor bovenge noemde wisselende werkzaamheden, gelieve schriftelijk te solliciteren. (Nadere inlichtingen zijn telefonisch te verkrijgen). Postbus 54 - telefoon 25041 (toestel 31)

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 26