bewaarder 16 bon PERSONEEL personeel^ bedieningspersoneel voor dc staalfabrieken nerso medewerkers lv Het diploma ziekenvetzorging'ls officieel erkend; je hebt er dus overal en altijd wat aan! de rijksoverheid vraagt financieel medewerker (mnl./vrl.) HOOGOVENS'** ESTEL PERSONEElP<rsoneel psrsonegl^S. .PERSONEEL' ^EFBONEElfieTsonee' PERSONEEL Persoreel 'ttldUIVLtL .Ml personeel PERSONEa personeel I a persone ONEEL Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. de Inrichtingen van het Gevangeniswezen te 's-Gravenhage die opgeleid willen worden voor de funktie van Taak: Het in eerste instantie mentaal opvangen en begeleiden van gedetineerden; het observeren en rapporteren van de gedragingen van de gedetineerden; het regelend optreden in het belang van orde en rust; het zorgdragen voor de interne beveiliging; de materiële verzorging van de gedetineerden; begeleiding naar in de inrichting werkzame specialisten, zoals b.v. advocaten en maatschappelijk werkers. Vereist: voltooide lagere school; het bezit van LTS- of MULO/MAVO-4 diploma strekt tot aanbeveling. Leeftijd: bij voorkeur niet jonger dan 30, maximaal 40 jaar. Opleiding gedurende de eerste twee jaren volgt een opleiding ter verkrijging van het penitentiair vakdiploma. Het diploma en een goede beoordeling geven recht op een vaste aanstelling. Verdere studie behoort tot de mogelijkheden. Carrière-mogelijkheden Doorstroming naar kaderfunkties van de bewaking (hoofd bewaarder, huismeester) bij gebleken geschiktheid en een voltooide kaderopleiding. Overgang naar andere dienstonderdelen, zoals arbeid en groeps leiding is, indien men in het bezit is van het diploma LTS resp. MULO/MAVO-4 in beperkte mate mogelijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd en opleiding: van f 1224,- tot f 1642,- per maand (exclusief een toelage van f 45,- en een onregelmatigheidstoelage van f 100,- per maand) met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd tot f 1737,- per maand. Vakantieuitkering 7\ Omstreeks juni/juli zal een voorlichtingsbijeenkomst worden gehouden. Belangstellenden kunnen zich opgeven door onderstaande strook in te vullen en te zenden aan het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Bureau Voorlichting en Werving, Pompstations- weg 34 te Den Haag. Reis- (N.S. 2e kl.) en/of buskosten worden vergoed. MM Ondergetekende: IA qeb. datum: woonplaats: straat: opleidinq: afweziq met vakantie: zal gaarne in de gelegenheid worden gesteld een voorlichtingsbijeenkomst voor de funktie van bewaarder bij te wonen. vac. nr. 4-3839/1158 Handtekening. Ziekenverzorgende is een baan voor jongelui die praktisch willen werken en daarnaast een gedegen opleiding krij gen. Tijdens de opleiding, waarbij je ook stage loopt in een verpleegtehuis in de buurt, word je vertrouwd gemaakt met een stuk lichamelijke verzorging en be geleiding van psychiatrische patiënten. Hieronder valt bijvoorbeeld het wassen, injekties geven en temperaturen. De theorie omvat de vakken: a. zorg voor de zieke mens; b. kennis van de zieke mens; c. algemene vorming. In de op leidingsschool wordt samengewerkt met het Psychiatrisch Ziekenhuis Sancta Maria, eveneens in Noordwijkerhout en het verpleegtehuis St Bernard us in Sas- senheim. De opleiding duurt 2 jaar en wordt afgesloten met het eksamen voor het Staatsdiploma Ziekenverzorging. Dit moet je óók weten! De kursus begint op 1 september 1974 voor meisjes en jongens, die dan 17 jaar zijn en 3 jaar voortgezet onderwijs als huishoudschool, Inas, opleiding verzor gende beroepen (OVB) of LTS hebben genoten. Je gaat meteen al verdienen: f. 852,98 of 898,38 bruto in resp. 1e en 2e jaar bij een 5-daagse werkweek, eksklusief toelage machtigingswet Bo vendien: 7Vi°/o vakantietoeslag, 20 - 45% toeslag voor onregelmatige diensten, 2x per maand vergoeding reiskosten naar huis. De leerlingen wonen intern of extern. Stuur de bon In of schrijf een briefkaart of pleeg een telefoontje (afdeling Perso neelszaken) Dan ontvang je binnenkort nadere inlichtingen. -^g-i Wilt u mij nader inlichten over de opleiding voor het Staatsdiploma Ziekenverzorging. woonplaats: geb. datum: diploma's: Psychiatrisch Centrum ST.BAVO Noordwijkerhout Tel. 02523 - 8141 Coop Rabobank Rijnsburgr vraagt voor spoedige indiensttreding ADM. MEDEWERKSTERS Sollicitaties te richten aan de Coop Rabobank Rijnsburg OEGSTGEESTERWEG 199 TE RIJNSBURG. voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Centrale Hoofdafdeling Financiële en Economische Zaken, Afdeling Verificatie en Interne Controle, sectie Controle Vergoedingen Bijstand Taak: beoordelen van financiële controle rapporten, mede op basis van bestaande beleidsvoorschriften en van jaaropgaven van gemeenten; vastleggen van resultaten van onderzoek en verrichten van daaruit voort vloeiende correspondentie; maken van periodieke vergelijkende overzichten. Vereist: diploma HBS of hiermee vergelijkbare opleiding. MBA of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1831,- per maand. De salarissen zijn exclusief 7j vakantie uitkering en een toeslag van max. 145,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 4-2897/1158 (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Bij onze afdeling financiële administra tie hebben wij binnenkort een vacature voor een ADMINISTRATIEF ASSISTENTE De werkzaamheden omvatten het bij houden van de verbruiksadministraties en het assisteren bij andere administra tieve werkzaamheden. Vereist is een MAVO-diploma. Verdere informaties kunt u verkrijgen bij de administrateur, de heer P. C. Ver- bruggen, toestel 2010. Sollicitaties kunnen worden gestuurd naar de afdeling Personeelszaken van het Psychiatrisch Centrum ST. BAVO Noordwijkerhout N.V. Inkoopcentrale H.I.C. (rlcJ lisse. Onze aktiviteiten ten dienste van een groot aantal horeca- bedrijven en delikatessenwinkels breiden zich gestadig uit. Wij willen daarom ons team van tele-verkoopsters uitbreiden met een VERKOOP-TELEFONISTE die korrekt, zakelijk en akkuraat de kontakten met onze relaties onderhoudt. Wij bieden een afwisselende werkkring en aantrekkelijke kon- dities. Schriftelijke, telefonische of mondelinge sollicitaties worden gaarne inge wacht op ons adres: N.V. INKOOPCENTRALE H.I.C. - Heereweg 328 - Lisse Telefoon 02521—19014. Hoogovens vraagt: Industrie-ervaring is niet vereist. De opleiding geschiedt in de praktijk. Leeftijd circa 21-45 jaar. Het werk wordt in 4-ploegen- dienst verricht (ochtend-, nacht en middagdienst). Dit betekent dat u na iedere 3 dagen werken, in eenzelfde dienst, steeds de vierde dag vrij bent. Gemiddeld 40 werkuren per week omdat u jaarlijks 13 extra vrije dagen hebt boven de 23 vakantiedagen. De woningen staan niet alleen in IJmuiden, Beverwijk en Heemskerk, doch ook in plaatsen zoals Alkmaar en Oudorp. Belangstellenden kunnen onderstaande coupon ingevuld zenden aan: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen postzegel). Na ontvangst wordt nader contact met u opgenomen. (Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000.) U begint met een bruto inkomen van circa f 1.760,- per maand I waarin o.a. de ploegendienst- I lk s,el Pr'is °P meer informatie toeslag is begrepen. Di, kom, overeen met circa 406,- bruto per week (vakantietoeslagen Naam: winstuitkering zijn niet mee- gerekend). Voornaam: Beneden 21 jaar geldt salaris naar leeftijd. Geboortedatum: Woningen beschikbaar Voor gehuwden die in Leiden of I verder wonen zorgt het bedrijf I Adres: vooreen woning. Huren vanaf 200,- per maand. I Wachttijd 5-7 maanden. WoonP|aats: Verhuiskosten worden volledig vergoed terwijl bovendien een i ruime tegemoetkoming voor Gehuwd/ongehuwd inrichtingskosten wordt betaald. L—

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 24