Een binnenhuisarchitekt over bruin Prod u kt ie- medewerkers een goed advies Krommenie prikkelt de verbeelding. horpanta Bruin in de hal. Bruin in de woonruimte. Bruin in de slaapkamer. Bruin in de keuken. Bruin van Krommenie. onderhouds- medewerker ir randstad uitzendbureau ENZAB bV, Rob Gorris Wordt uw haar dunner? Last van roos? Kies dan haarpreparaten! WAAROM? Omdat Horpanta beschikt over: a. uiterst krachtige haar- tonicums b. geheel nieuwe, bijzonder huidvriendelijke haar- shampoos met een ongekend grote wasaktiviteit (voor normaal, te vet haar en te droog haar) e. massage-olie d. haarkrème Deze vier vormen tezamen, bij tijdig gebruik, de meest werk zame haarkuur. leder Horpanta produkt op zichzelf is ook de moeite van het gebruiken waard. de vele voorbeelden. Dhr. Aartsen, Drogist te Best. leed ook aan haaruitval en roos in meer of minder ernstige mate. Dankzij het gebruik van de Horpanta preparaten is het prachtige sukses: Weer een gezonde haardos. Verkr. bij drogist of parf. afd. Indien gewenst zenden wij u gaarne een lijst met verkoop adressen. C.C.I. "Alvermij" Leeuwarden tel. 05100-27533 Bruin geeft associaties met geborgenheid, huiselijk heid. Bruin is pretentieloos en daarom een goede kleur voor koncentratie en meditatie, 't Is een kleur voor filosofen maar ook voor gezellig samenzijn (denk aan de bruine cafés). Bruin is een kleur waar je veel mee kunt doen. Maar 't heeft wel het gevaar van 'versuffing'. Bruin is een bescheiden kleur die dringend om 'kleur'-accenten vraagt. Goede accenten zijngebroken wit, grijsachtige crèmes, zandkleur, oranje, niet te donkere blauwen, oker gelen, bloempottenrood (terracotta) en vooral geel- g achtige groenen (toepassen in kleine accenten). Hieronder weer wat tips om rekening mee te houden bij het inrichten van uw woning. Maar denk erom't zijn richtlijnen. Uw eigen smaak blijft't belangrijkste. Hier kan bruin als hoofdkleur een goede basis zijn. 't Geeft een voorname indruk. Mooie resultaten bereikt u met hout in natuurlijke uitvoering. Maar geen roodachtige soorten, zoals mahonie. Wel eike- of essehout, grenen of het zeer kostbare paars-bruine purperhart. Een voorbeeld. Vloer: tabaksbruin. Wanden: eiken schroten. Plafond: lichtbruin. Deur: zeer donkerbruin. Trap: grijsachtig crème.Trapbekleding: blauw. Accenten: licht terracotta, okergeel. Bruin brengt, zoals gezegd, huiselijkheid en gezellig heid. 't Is in de woonruimte dan ook uitstekend als hoofd kleur toe te passen. Zoekt u de gezelligheid van bruin, ver geet dan niet kleurige accenten om saaiheid te voorkomen. Een voorbeeld. Vloer: grijsachtig crème. Wanden: notenbruin. Plafond: grijsachtig crème. Deur: donker bruin (nègre). Gordijnen: zeer lichtblauw. Meubelbekle ding: terrcotta. Accenten: okergeel, blauw, geelgroen. Een bruine slaapkamer zal een wat sombere indruk geven. Als hoofdkleur dus niet aan te raden. Als bijkleur geeft't mooie resultaten 9 met blauw, grijs-crème en 9 terracotta-achtigen. Vooral 9 als lakens, dekens en sprei 9 'meedoen' in de kombinatie. H Geef extra aandacht aan een 9 veelzijdige en gevarieerde 9 verlichting. Een voorbeeld. Vloer: |9 grijsachtig crème.Wanden: 9 idem. Gordijnen: idem. I Plafondzandkleur. Deur: 9 blauw. Spreiabrikoos. |1 Lakens, dekens, slopenbruin. BH Accenten: donkerbruin, 9 blauw, abrikoos, okergeel. Als bijkleur, met veel I wit, is bruin hier goed toe te 9 passen. Kombinaties met fel rood zijn uit den boze. Aan te raden is de kombinatie met niet te donker blauw. Dit geeft niet alleen een mooi effekt, maar 't versterkt bovendien 't hygiënisch karakter van de keuken. Andere bijkleuren geel, terracotta of naturel hout. Een voorbeeld. Vloer: oranje. Wanden: wit. Plafond: wit. Deur: wit. Kastjes: donkerbruin. Gordijnen: okergeel. Krommenie heeft tapijt, vinyl, linoleum en wandbekleding in meer dan 40 kleuren bruin. Wilt u meer weten over kleur in vloerbedekking en wandbekleding vraag dan de Krommenie kleurenf older aan. Postbus 13, Krommenie. I Bij da afdeling Algemene Laboratorium Onder steuning van het Centraal Laboratorium te Sassenheim is plaats voer een onderhoudsmedewerker. Zijn taak bestaat uit het: reinigen van machines e.d., het transporteren van materialen, Belangstellenden kunnen kontakt opnemen met de afdeling Personeels zaken van Sikkens bv Postbus 3 Sassenheim 01711-6944 toestel 2084 z_. waarbij uw belangen door zeer deskundige medewerkers op de juiste wijze worden begeleid en behartigd, krijgt u bij Rapenburg 1 Postbus 262 Leiden telefoon (01710) 42841 (6 lijnen) Op onze nieuwe Brouwerij in Zoeterwoude kunnen Produ ktiemede werkers worden geplaatst. In de afdeling bottelarij worden de flessen gevuld, in kratten verpakt en op laadborden gestapeld. In de afdeling opslag en intern transport worden volgeladen laadborden opgeslagen en getranspor teerd met behulp van heftrucks. Deze werkzaam heden worden thans in 2-ploegendienst verricht en zullen in de toekomst in 3-ploegendienst worden uitgevoerd. Voor beide funkties is enig technisch inzicht noodzakelijk en kan een LT.S.-opleiding of bekendheid met de heftruck tot aanbeveling strekken. indien u opgeleid wenst te worden voor een machirie- funktie in de bottelarij, of tot heftruckchauffeur en u bent niet ouder dan 35 jaar. neem dan schriftelijk of telefonisch kontakt op met de heer G. van Puffelen van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V. Crooswijksesingel 50. Rotterdam. Telefoon (010) 11 45 00. HEINEKEN Hmk/ad Hdzmdèamut /zejftimkwfc Uitstekende betalTng. Alle sociale voorzieningen. Doorbetaling vakantiedagen. 6% Vakantietoeslag. Doorbetaling vrije feestdagen. Kom langs of bel op. LEIDEN - NIEUWE RIJN 44 TELEFOON 01710—44841 Een BMW. Bij' ons te bewonderen, te beproeven en te koop. Een 4 cil. 100 DIN-PK BMW uit de befaamde BMW serie. Auto's die opvallen door degelijkheid,allure, motorvermogen, rijgedrag, wegligging, veiligheid. Alleen al om te zien de moeite waard! BMW verkoop èn BMW service Automobielbedrijf Hoge Rijndijk 278, Leiden Telefoon 01710-40697

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 24