agsnck Grote plaats voor sport in Leiderdorp In dorpspolitiek geen ruimte voor polarisatie Krets binnenstadsbeleid: goede bijdrage of niet? Schaefer bemoeit zich niet met verkiezingen PAGINA 2 STAD EN RAND ZATERDAG 25 1 I D-lijsttrekker Ben II iekmeyer in Zoeterwonde ZOETERWOUDE "De Vrije Lijst was tot vorig jaar het alterna tief voor kiezers die niet op confes sionele partijen wilden stemmen. Maar toen die Lijst "uiteen" viel nadat eerste man Cees Straver Progressief Zoeterwoude had aan gekondigd, waren de VVD'ers uit deze partij direct dakloos". Ben Wiekmeyer, woordvoerder en lijst trekker van de WD in Zoeterwou de vervolgt: "Op dat moment werd Reinigingsdienst VOORSCHOTEN Burgemeester en Wethouders van Voorschoten brengen ter algemene kennis, dat in verband met de komende Pinksterda gen de regeling voor het ophalen van huisvuil als volgt is gewijzigd: op dinsdag 4 juni in plaats van op maandag 3 juni en op woensdag 5 Juni in plaats van op dinsdag 4 juni. Door Gert-Jan Onvlee eht tijd dat er ook hier een afdeling werd opgericht. Dat is allemaal erg voorspoedig verlopen. We hebben nu ruim vijftig leden en mogen volgens de laatste Statenverkiezin gen op drie zetels in de nieuw te vormen raad rekenen". In de loop van het gesprek ko men. behalve het "waarom" van de oprichting, natuurlijk ook andere programmapunten ter sprake. Een kleine greep. Over indoctrina tie op scholen, ook tijcens het ge houden politieke forum genoemd, stelt (chirurg) Wiekmeyer: „Dat punt van ons program lijkt inder daad wat ver te gaan. Het is hier in Zoeterwoude ook meer als voorzorgs maatregel bedoeld. De openbare school moet gewoon neutraal blil- ven. Er zijn teveel voorbeelden uit andere vaak grotere gemeen ten waar dit niet meer het geval is". De woningbouw ligt de VVD na aan 't hart. "Wij zouden het liefst helemaal geen hoogbouw zien in ons dorp. Op enkele uitzonderin gen na een vrijgezellenflat bij voorbeeld zijn eengezinswonin gen in alle klassen met de beno digde hoeveelheid groen natuurlijk, ver te verkiezen boven de hoogbouw, die overigens ook volledig in strijd is met het karakter van Zoeterwou de". De kleine marges, de beperkte speelruimte van een raadslid. De VVD is er zich van besut dat er een groot aantal zaken buiten de raad om worden beslist. "Maar", zo weet Wiekmeyer," de voornaamste taak van een raadslid blijft altijd nog het leefbaar houden van een dorp of een stad. En daar kun Je wel degelijk aan meewerken. Dat is ook de reden waarom wij de wijkraden, aangevuld met een lid van de raad of een wet houder, graag als territoriale com missies van advies en bijstand meer direct bij het bestuur van *t dorp willen betrekken. Dat er een (nog) beter beeld komt van wat de bevol king uit de diveverse wijken nu eigenlijk wil zien gebeuren." Progressief Zoeterwoude noemde de VVD wat vaag. Bij Wiekmeyer komen de progressie ven anderzijds wat te fel over: "Als Je in het PZ- program leest dat de toekomstige raadsleden zich helemaal vastpinnen op dat specifieke programma, dan blijft er volgens mij geen ruimte meer over voor gezond overleg. Iets dat voor de VVD wel erg belangrijk is." Polarisatie in Zoeterwoude hoeft voor Wiekmeyer dan ook beslist niet: "Alle partijen moetn samen naar het "Goede Doel" streven. In de dorps politiek is geen ruimte voor polari satie." Een laatste opvallend zaak uit het WD-programma wordt gevormd door het zinnetje dat "moet worden aangedrongen op versterking van de politiemacht in Zoeterwoude". Wiek meyer - "Ik had de vraag verwacht" - hierover: "Wij hebben één veld wachter, terwijl je op een dorp van ^000 inwoners toch wel zo'n vier man mag eisen. Zeker uit preventief oog punt". Zaterdag j Hooglandse Kerkgracht 48 Breestraat 19. Twentwel, r kamerbewoners, vanaf 9 ,,„.i De Burcht, voorstelling Krent ikindertheater!. 2.30 uur nam. Zondag Antonlus Clubhuis, dansen (Ut Hooglandse Kerkgracht 4a vanaf 8 uur nam. Geversstraat 65. Oegstgeest stu voor kamerbewoners en al den. 8—12 uur nam. Breestraat 19. Twentwel voor kamerbewoners, vanaf 8 MAANDAG Hoogmadeseweg, verpleegl thenrode, Lenada, accordeondjj Rltello's, goochelaar Ad Klein operetteduo De Romando's, BEN WIEKMEYER (Foto Jan Holvast) LEIDEN „Het bimnenstads- beleid van de afgelopen vier jaar heeft een goede bijdrage geleverd aan de leefbaarheid van Leiden". Twee politici, die „mr." voor hun naam mogen zetten, bogen zich gisteravond in één van de zaaltjes in vormingscentrum Troef over die stelling. Twee huidige raads leden. die er ook de komende vier jaar bij zullen zijn: mr. H. E. A. Driessen. thans fractievoorzitter van de KVP en nummer zes op de CDA-lijst, en mr. C. J. D. Waal, die zich binnen de PvdA vooral bezig houdt met sitadsonrt-wtikke- ling en nummer vier staat op de kandidatenlijst. Helmuth en Cees dus Het was best gezellig, daar in Troef Eigenlijk de beste politieke bijeenkomst, die ik heb meege maakt en dat zijn er toch aardig wat. 't Belangrijkste wat je daar van bijblijft is dat het doen van genuanceerde uitspraken uit de mode is geraakt Waarom was het in Troef nu wel leuk? Omdat het er afgeladen vol was, omdait het publiek, dat enige deskundigheid niiet kon worden ontzegd, best mee wiilde discussiëren, zonder dn cnverbidd'elijk gejoel te vervallen. En dan de vorm. 'n „kort geding" dat heel wat beter voldoet dan een spreekbeurt van een meneer of mevrouw, die op ferme boon precies het verschil tussen goed en kwaad weet uit te leggen. Beide sprekers waren nu aan een tijdslimiet gebonden en dat bleek zeer effectief. Driessen, die de stelling ver dedigde, stelde het winkelen cen traal in zijn batoog, als de .meest sterke, maar ook meest kwets bare" functie van het hart van de binnenstad. „De sferkste delen zijn beschermd door middel van het wandelgebied en de leven digheid is bevorderd door het in stellen van de koopavond. Het parkeren is aangepakt en de be reikbaarheid is aantrekkelijk ge maakt, dank zij fietskleanmen, verkeerslichten voor voetgangers en bevordering van het openbaar vervoer". Waal sprak daaren tegen van kansen, die het college van B. en W. de afgelopen vier jaar heeft laten liggen. Als ac tueel maar klein voorbeeld: het verbod van de politie aan het actiecomité Pieterswijk om deze buurt op te fleuren. „Maar ook grote kansen zijn niet benut. Je kunlt geen Plesmanlaan aanleggen en hetzelfde geld gebruiken voor stadsvernieuwing. Je kunt geen ambtenaren aan de Galgewater- brug of de Merenwijk laten wer ken en tegelijkertijd Marendcrp- Oost aanpakken. Je kunt niet al les tegelyk willen; je zult moeiten kiezen". Beide partijen hadden twee ge tuigen meegenomen: Jan v. Zijp, middenstander en partijgenoot, en Bram Kret, wethouder en coali tiegenoot, kwamen Driessen steu. nen; Leendert Jonker, voormalig PvdA-raadslid en de alom tegen woordige Marie-Anne Snoek, be stuurslid van dezelfde party hiel pen Waal aan bewijzen tegen de stelling. Vooral Kret was ge wiekst met zijn woorden en be wees. dat hij behalve opname- regisseur, dominee, leraar en wet houder, ook best advocaat had kunnen worden. Misschien wel daardoor kwam Driessen als win naar uit het debat. Want hoewel zowel vóór als na heft kort geding een enquête uitwees, dat het me rendeel van de aanwezigen het beleid afkeurde, was er toch een lichte verschuiving ten gunste van de stelling te constateren. Bij de eerste spreekproef bleek 73 het beleid slecht of heel slecht te vin den. bij de tweede CD; goed of heel goed vond 12 het beleüd in eerste instantie; 17 was dat bij de tweede pelling van oordeel De beoordeling „goed noch slecht" verschoof van 9 naar 8 JOHN KROON. Lijsttrekker Jo Nievaart (DS70) Vice-president: NÏXONMOET GEEN MUUR OPTREKKEN WASHINGTON (ANP) Vice- president Gerald Ford heeft gister avond gezegd dat het Witte Huis meer moet samenwerken met de commissie voor justitie uit het Ame rikaanse Huis van Afgevaardigden. LEIDERDORP „Mijn naam is Jo Nievaart van DS '70 en wij geven veel aandacht aan een beleid dat niet stilstaat maar op de toekomst gericht is". Zo stelde de 61-jarige Jo Nievaart zich voor in het politiek café dat op 16 mei j.l. zo van DS '70 dat eigenlijk zonder naam de verkiezing is in- succesvol verliep. „Neem de Vijf" is de originele leus gegaan. Door een klein foutje was een partijgenoot te laat met het registreren van de naam DS '70. Vandaar de slogan „Neem de Vijf" en dan wordt lijst vijf bedoeld met een grote uitgestoken hand voor de Leiderdorper die hem wil pakken. Rijksambtenaar Jo Nievaart mikt per ook in zijn vele bestuursfuncties vooral op de Leiderdorpers die hem in het sportverenigingsleven. Deze die een onderzoek instelt mogelijkheid van een verwijderngs- procedure tegen de president. In een vraaggesprek voor het nieuwsprogramma van American Broadcasting Compagny zei Ford, dat een politiek van het optrekken van een „stenen muur" over het be wijsmateriaal dat de commissie wil, niet verstandig is. Hij zei dit naar ianleiding van de weigering van het Witte Huis de geluidsbanden te ver strekken waarom de commissie heeft gevraagd. Ford zei te hopen dat een compro mis kan worden gevonden. „Ik wildaft het Huis van Afge vaardigden zijn oordeel velt op basis van de feiten, niet emotioneel". kennen van zijn 21-jarig raadslid maatschap, waarvan 8 jaren als wet- Leiderdorp. Men kent deze geboren en getogen Leiderdqr- Lijsttrekker Nievaar, LEIDEN Jan Schaefer, staatssecretaris op het ministerie van Volks huisvesting en Ruimtelijke Ordening, was gisteren weer eens in Leiden. "Even" op bezoek by zijn partijgenoten, aan de vooravond van de gemeente raadsverkiezingen is een steuntje in de rug nooit weg. Hij kwam ondermeer vertellen dat "in tegenstelling tot het CDA wij (de PvdA) ons aan de lijn houden, dat landelijke politiek buiten de gemeenteraadsverkiezingen moet er7>dkn^~wonhTfr achter Zii~moeten worden -ehouden. Andriessen en Aantjes lopen er zich elke dag mee te dan voorrang krijgen hier te kunnen bemofeï?n, dat begrijp ik niet erg. Ik heb me tenminste nergens mee be- kopen. Want Leiden is in last met 3000 woningzoekenden. De nestor van de raad heeft 3 burge meesters meegemaakt en, zoals num mer 3 op de DS'70 lijst, D. Ligtviet zegt: „Leiderdorp is geworden wat het nu is, mede door de inbreng van Jo Nievaart". Jo Nievaart: ,Ik ben graag lijsttrekker van DS'70 omdat het raadsprogramma van deze party o.a. een grote plaats inruimt voor de stimulering van de sport in Leider dorp. Tijdens myn wethouderschap, een Jaar jaren geleden, heb ik al ge pleit voor een sporthal in Leiderdorp. We hebben toen onderzocht dat die hal van 's morgens vroeg tot 's avonds laat bezet zou zijn geweest De exploitatie zou goedkoop geweest zijn mede door de subsidie van het rijk doordat de kinderen van de scholen ervan gebruik zouden maken. We zyn nu al biy met de sportzaal die nu wordt gebouwd beter een half ei dan een lege dop, maar die is straks al te klein voor Leiderdorp. Wat de woningwetwoningen in het Buitenhof betreft is DS'70 tegen de plannenmakers om die vol te zetten met woningwetwoningen om Leiden te helpen. „Wij willen", zegt Jo: 40% woningwetwoningen, 40% premie- bouw en 20% vrije sector. Dus geen wyk voor professoréh en geen wyk voor arbeiders. Alles door elkaar zo dat men zich aan elkaar optrekken kan, men krijgt daardoor een betere woonbeschaving. Leidenaars die in Leiderdorp 'n duurdere woning wil len kopen laten in Leiden dan een VOORSCHOTEN Gister avond heeft wethouder van onderwijs en cultuur, mr. T. C. Esselaar, de jaarlijkse ge meentelijke tentoonstelling "Toonschaal" geopend. Dit jaar staat deze tentoonstel ling in het teken van "Voor schoten verzamelt"Het is een gezellig Voorschotens fa miliefestijn geworden, met niet alleen kunst met een grote "K", maar meer nog de Voorschotenaar, die het in stinct heeft van een hamster. Het is een allerplezierigste verzameling van voorwerpen geworden: oude prentenboe ken, prenten, foto's, postze gelverzamelingen, klein zil ver, bijzondere kitsch. Vooral de oude ansichtkaarten zul len het wel doen. Wie niet weet wat hij nu kan gaan verzamelen, die moet maar eens een kijkje op deze Toon schaal gaan nemen. Het ver rassende is misschien nog wel dat een eigen plezierige be zigheid nog aantrekkings kracht op een ander heeft. De tentoonstelling is dage lijks geopend tot en met 3 juni in het Cultureel Cen trum. (Foto Jan Holvast) Schaefer wenste ook buiten de keuze programmacollege of af spiegelingscollege te blyven: „Hoe die dingen (colleges van B. en W.) samen gesteld worden, gaat ons niet aan. Ik heb te maken met wethouders en het maakt me niet uit van welke party ze zyn. Al is het altyd prettiger als er geiykgestemden zitten". Onderwerp van de byeenkomst was stadsvernieuwing, die, aldus Schaefer komen hier ook voor de identi teit van Leiderdorp. Die moet je niet verstoren door rigoreus een andere (Woning-wet)-koers te gaan varen. Dit in tegenstelling tot PAK en PCG. aardig op gang begint te komen. „Financieel is er voor Leiden nu geen enkel we zyn ook voor inspraak", zegt Jo Nievaart, aangevuld door „3e" Ligtvoet, ,maar het moet niet ver tragend werken. Zoals in het Voor- Dam vanmiddag hof gebeurd is, de mensen zyn best eens wat slachtoffer geworden van onjuist ge bruik van de middelen die ae demo- barriëre meer. Er zijn voor Leiden twee principe-toezeggingen voor twee buurten (De Kooi en Noord); niets pleit er tegen om met nieuwe projecten te komen. Bovendien is sinds ovrige week de rehabilitatieregeling verbeterd". Schaefer kondigde voorts aan dat zyn collega Marcel aan aantal regelingen bekend zou maken, dingen kunnen uithalen tegen redeiyke huren". Cees Waal. altyd strydlustig, wees nog eens op een tegenstelling binnen cratie geeft. De bouw ligt nu 2 Jaar het huidige CDA, tussen wethouder Kret enerzyds en diens collega Ham stil, dat is de laatste 10 a 15 Jaar anderzijds: „Ham wil, net als wy, op de eerste plaats woningbouw voor de in Leiderdorp nog niet gebeurd. Leidse ingezetenen en Kret wil mensen van buiten hierheen halen om het Daarom zijn we ook tegen een „spre- gemiddeld inkomen omhoog te brengen. Een beetje vreemde zaak dat er kende tribune" tydens de raadsver- tussen mensen van één lyst zulke grote meningsverschillen bestaan op een gaderingen. Dit werkt vertragend en dergelijk fundamenteel punt". JOHN KROON het gevaar bestaat dat actiegroepen er misbruik van gaan maken". De vitale ïysttrekker: „In de openbare commissievergaderingen hebben ze inspraak, maar dan komt men niet. Deze worden zelden door publiek be zocht. We zyn ook voor een gezonde middenstand. By het nieuwe winkel centrum, dat aangepast moet zyn aan de behoefte van ongeveer 35.000 inwoners, moet by gelykwaardigheid de Leiderdorpse middenstander voor rang hebben". De nestor zegt nog over het raadslidmaatschap: „Mag er nog een beetje idealisme zyn. We waren de enige party die tegenstem den omtrent de 100% verhoging van de presentiegelden: het ademt de geest van DS'70 om zich tegen der gelijke soorten excessen te verzetten. RONALD VEEREN PROGRESSIEF WARMOND WARMOND De politieke partij, Progressief Warmond, zorgde gister avond voor een verkiezingsstuntje. Om ongeveer 7 uur werd het sein gegeven door lijsttrekker Cees van der Zalm om een rondgang door het dorp te maken. Voor aan de stoet van de P.W.-ers was een opgesierde ge luidswagen die de mensen opriep hun stem niet verloren te laten gaan. Dit was speciaal bedoeld tegen de pam fletten die donderdag verschenen en die de mensen opriepen niet te gaan stemmen. Deze pamfletten waren on dertekend met A.S.W., het Anarchis tisch Syndicaait Warmond. Ook werden tegelijkertijd de laatste stencils van het program verspreid en kregen de Warmonders een roos aangeboden, het handelsmerk van PW. Zomerdienst NS Leiden-Den Haag 8 keer per uur LEIDEN Met ingang van morgen voeren de Nederlandse Spoorwegen de nieuwe zomerdienst in. Voor de treindienst tussen Leiden en Rotter dam betekent dit, dat het aantal trei nen van zes per uur nog eens met twee treinen wordt vermeerderd. Er zullen dan in beide richtingen vanaf het station Hollands Spoor in Den Haag acht treinen per uur ry- den, t.w. twee Intercity treinen en twee sneltreinen (kwairtierdienst) en ook elk kwartier vier stoptreinen. Politieke bijeenkomsten in Leiden en omgeving LEIDEN De wijkbijeenkomst in "De Zevensprong", maandag om 8 uur, is geen byeenkomst van de PvdA. maar een algemene politieke avond over de problematiek in Noord. Van de PvdA zijn aanwezig Verboom en Van Aken, van de VVD Langerak, van het CDA Ham, van de CPN Hoeven en Brands en van Progressief Leiden Anne v. d. Zande. OEGSTGEEST Maandag avond kan men kennis maken met de VVD-kandidaten voor de raad. In De Roode Leeuw zullen wethou der-lijsttrekker Temminck en frac tievoorzitter Gmelich Meyling het liberale programma toelichten. De avond begint om 8 uur. WARMOND Dinsdag om 8 uur, zal in 't Trefpunt een gezamenlij ke forumavond worden gehouden door de drie partijen die aan de ge meenteraadsverkiezingen deelne men, t.w. het Christen Democra tisch Appèl, Progressief Warmond en de VVD. Eén of meer kandidaten van deze partijen zullen de belang rijkste punten uit hun resp. verkie zingsprogramma belichten. LEZERS SCHRIJVEN BHW V oorschoten In het Leidsch Dagblad doet wet houder Koetser het zo voorkomen alsof de BHW in Voorschoten de moeilijkheden zoekt. Het omgekeer de is waar. Op 3 mei mocht een BHW delegatie van 5 man niet de commissievergadering in terwijl in de gemeenteraad was besloten daft de brandende kwestie van de stook kostenverhoging, het boetesysteem en de tuinonderhoudkosten juist daar diepgaand aan de orde moes ten komen. Immers 400 Voorschote- naren waren daar erg ontevreden over. Het bestuur van de BHW in Voorschoten had zich gezamenlijk met financiële deskundigen grondig verdiept in de ingewikkelde stook kostenmaterie Juist om het gesprek met de gemeente serieus te kunnen voeren. Wat is het dan voor schan dalige manier van doen om onze mensen op de stoep te laten staan. Er is maar één conclusie mogelijk. De gemeente is bang voor de feiten en lapt de wensen van de bewoners aan haar laars, het besluit van de gemeenteraad trouwens ook. Dit blijkt ook in de kwestie van de Lin- denhoeve. reisverenlging "De Wijde Vlucht" —8.30 uur nam. RaDenbure 10. gebouw Reho Fotografen Veren rullavond De "Burcht. Verkiezlngsbijeen] DS'70. sprekers Berger en Zunda 8 uur nam. Nieuw Minerva, bijeenkomst spreker De Beer over liberaal m beleid. 8 uur nam. LAK Theater. Levendaal 160. Artsen Leiden Wijk I: Morswegfc tier, binnenstad tot Cityring: Kruis, Paganinistraat 17, tel. Wijk HGroenoord, Kooi e wijk: S. Smit, Cobetstraat 43, 30177. Wijk III: Waard, Professc wijk, Tuinstadwijk: J. de Brq Kernstraat 11, tel. 41225. Wijk Zuidwest, Haagwegkwartier: Brand, Zocherstraat 1, tel. 26946. Leiderdorp D. Hennink, J ritssingel 166, tel. 33686. Oegstgeest H. A. Reterink.1 weeweg 152, tel. 50394. Voorschoten W. van Dam,{ Asserlaan 26, tel. 3960 (zaterdsj H. Vrijenhoek, v. d. Oyelaan 38 6421 (zondag). Warmond A. de Gijzel, S landstraat 16, tel. 2866 (van a dag 10 tot zondag 9 uur) F. Wi kamp. Dorpstraat 45, tel. 2220 zondag 9 uur). Apotheken De avond- nacht- en zondagd der apotheken in de regio Le wordt waargenomen door: Anoi Leiden Zuid-West, Brahmslaaa tel. 63134. Apotheek Beker. Lijl 4, Oegstgeest, tel. 55482. Tevens terdag tot 1 uur nam. Apot Voorschoten, Leidseweg 66, tel 01 2525. Wijkverpleging Leiden Zr. E. v. Zijden-L<x Berkenpad 2, Rijnsburg tel. 0 73096. Zr. M. C. Burghoorn, laan 7. tel. 20613. Leiderdorp Zr. C. W. Prin 92023. Oegstgeest Stichting Inter) Lijtweg 7. tel. 54500. Voorschoten Gezondhett trum v. d. Waalslaan 25. tel. 44 Warmond Zr. S. Posthuma gerplein 308, Sassenheim, tel. 02j 11463. 1 1 SOS-dienst SOS-tel. hulpdienst, tel. 011 25202. Voor allen die ln den verkeren dag er. nach Dierenhulpdienst. Anna Paulownastraat 16, Dierenambulance. Tel. 01710-34616 Release Hulpverleningsdienst Release. n-= Rijn 20a. tel. 24555 Ma. t.m. vrij. nam. (wo.avond gesloten) zat. 2-5 uur nam. (vr(j.r Koordstudio 60-Jarigen Oude Bljn Lelden, tel. 44000 Voor advies matles etc. Werkdagen 1 Ontmoetingsruimten Namens de BHW-afdeling Joónn) Voorschoten, FREEK OVERDEVEST, Begijntje Rembrandtlaan 94. aangepast voor lichamelijk eeW Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging, Aanvragen hulp beiaarden en lanj rig zieken en gezinsverzorging, I Goud voor II illemsen WARMOND In de Warmondse raadszaal vond gisterochtend een feestelijke gebeurtenis plaats. Bur gemeester De Vreeze mocht namens de koningin de heer Willemsen on derscheiden met de eremedaille in goud verbonden aan de orde van O.N. De heer Willemsen mocht deze onderscheiding ontvangen i.v.m. het bereiken van de 65-jarige leeftijd en vanwege zijn 40-jarig jubileum bij de fa. Breys te Rotterdam. In zijn speech sprak de burge meester over de vele taken die de heer Willemsen in zijn leven heeft bekleed in de gemeente Warmond. Voor al deze verdiensten werd hij al gehuldigd, enkele jaren geleden, met de zilveren medaille van de Ge meente Warmond. Nu echter de heer Willemsen 40 jaar werkzaam was bij de Fa. Breys was het op z'n plaats om het ere-goud toe te kennen. Nadat er een toost was uitgebracht werd er nog een geschenk aangebo den. namelijk een reis naar Israël. Het feest werd later in huiselijke kring voortgezet. Sexueel voorlichtingscentrum, Beg .a hof 2 (Rapenburg). Di. 7.30—10.30 nam. en wo. 7.30—8.30 uur nsm. Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging voor 7 LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN j EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad 8.V Witte Singel 1 - Leldeo Postbus 64 Giro 67059 10* Telefoon redactie 01710-21607 Hoofdredacteur Ban Mulder Maandabonnement t Kwartaalabonnement Per Post t Jaarahunnement f Losse nummers t 'jiiucUiellUigeldeD oy vuoTUlV betaling te voldoen Bti •iutoo» vs-mt- »verschryving geeo w)' m Inistratie- en incassokosten Na bezorging vod tHOO—Wffl 0 Zaterdag vaD 16 00—18.00 1 Telefoon 01710-30500

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2