Dagmarkt gaat dicht Niet doorgaan Haaswijk door B. en W. afgewezen agenda CDA WARMOND CDA VOORSCHOTEN Drie inleidingen bij CDA-Oegstgeest EERSTE PAAL Koordstudio STAD EN RAND VRIJDAG 24 MEI 1974 WARMOND Het samenwerkingsverband van de Christelijke partijen in Warmond, met het oog op de komende gemeenteraadsverkiezingen als een groep het bekende CDA opererend, kwam in dit dorp zeker niet als een verrassing. Gerard van der Kroft (40), lijst trekker van het Appèl en nu al zestien jaar actief in de raad, vertelt: „Bij de verkiezingen van vier jaar geleden kwamen mijn partij de KVP en de PC al met één pro gramma, maar nog wel met een gescheiden lijst. Niet meer dan logisch dat we gezien de goede ervaringen van de afgelopen periode dit keer ook met één lijst de ver kiezingen ingaan". Door Gert-Jan Onvlee Van der Kroft fungeerde in voorbije raadsperiode als voorzit ter en woordvoerder van de sa menwerkende fracties. Hij is niet ongelukkig met de nieuwe ontwikkelingen. Ontwikkelingen, die inhouden dat er na de verkie zingen drie op het oog sterk verschillende partijen (Progressie Warmond, 6da en wd) in de raad terechtkomen. Van der Kroft "Er bestaat nu een reële kans op drie fracties van zeker drie leden. Dat aantal is gewoon een nood zaak om goed te kunnen werken. Daarbij komt nog dat ook met de nieuwe groep opnieuw een goe de vorm van samenwerking ge vonden kan worden, waardoor het tegenspel raadB. en W. even eens weer goed zal zijn". Het lijkt overigens de vraag of Van der Kroft dat tegenspel als raadslid mee gaat maken. Het CDA heeft al in haar program ma te kennen gegeven eventuele bestuurs - verantwoordelijkheid, niet uit de weg te gaan. Gerard van der Kroft is als kandidaat- wethouder aangewezen. Van der Kroft toont zich een groot voorstander van een echt functionerend gewest Leiden: "De studie over deze zaak zou zo snel mogelijk afgerond moeten wor den. 't Is al lang geen vraag meer of het gewest wel nodig is. Ruim telijke ordening, recreatie en ver keer, vervoer, noem maar op. Dit alles vraagt om een streeksgewij ze aanpak". Warmond is in dit verband een duidelijk voorbeeld. Van der Kroft: "Ons dorp kampt met veel groter problemen dan een .norma le" gemeente van 4500 inwoners al doet. Kijk alleen maar naar de Kaag. De kosten die deze in tergemeentelijke plassen met zich meebrengen komen voor een groot deel op Warmond neer. Dat is ook een van de redenen waar om Warmond sinds kort een ar tikel-twaalf-gemeente is. De kos tenvergoedingen van het rijk wa ren niet meer afdoende, waardoor we wel gedwongen werden over onze begroting heen te gaan". 'n Laatste, bijzonder belangrijk punt. Volgens het CDA dient het college van B. en W. te worden gevormd op basis van een zo groot mogelijk steun in de raad en moet het aan een collegeprogram wor den gebonden. Van der Kroft: "Er mag in principe na de verkiezin gen geen enkele groepering uitge sleten worden van de onderhande lingen over een collegeprogram. Dat is duidelijk". Woensdag is de eerste paal voor het nieuwe gebouw van Asopos de Vliet geslagen. Dit geschiedtië door mejuffrouw Carolien Gijsbers, voorvechtster in de bouwcommissie van Asopos de Vliet, en de heer D. Vogelenzang, hoofd afdeling materiële zaken en gebouwen van de Leidse universiteit. In de bijna vijf jaren die liggen tussen het ontstaan van de bouwplannen en de realisatie hebben Carolien Gijsbers en Vogelenzang zich met een nim mer aflatende ijver volledig ingezet voor het tot standkomen van dit ge bouw. Met het slaan van de eerste paal voor dit gebouw, waarin al het wedstrijdmateriaal van Asopos de Vliet een plaatsje kan vinden heeft de zaterdag uit de verenigingen Asopos en de Vliet door een fusie ont stane vereniging, wederom een mijlpaal bereikt. Als de nog ontbrekende f 50.000 bij elkaar zijn bezit Asopo6 de Vliet over 6 maanden een gebouw dat naast botenloods ook een sociëteit, een kleedkamer en een werkplaats omvat. ZOETERWOUDE De Dagmarkt aan de Keerweer, waarvan de vesti ging begin maart zoveel stof deed opwaaien, duit morgen vrijwillig zijn deuren. Van meet af aan heeft het gemeentebestuur, daarin gesteund door de ge hele raad, zich fel verzet omdat dit in strijd zou zijn met het bestemmings plan voor dit gebied dat bepaalt dat slechts bedrijven met uitzondering van detailhandel daar een plaats kunnen hebben. De verbolgenheid van de raad betrof vooral het bouwbureau SIVO, dat tot verhuur van een hal voor dit doel was overgegaan. Na een langdurige, geheime raadszitting, bij gewoond door de rechtskundig adviseur mr. Sprey, werd schriftelijk tot sluiting bevolen. Daarop daagde de huurder de gemeente voor de rechter in een z.g. verkorte procedure. De zaak is inmiddels tweemaal in behande ling geweest en "het houden van de pleidooien was bepaald op 7 oktober. Het zal echter allemaal niet meer nodig zijn. Wethouder Duindam tot wiens portefeuille deze zaak behoorde is bijzonder gelukkig met deze ont knoping.. NKOV-voorzitter H. J. C. Paardekooper ziet in het mislukken van de Dagmarkt ook een compliment aan de bestaande zaken omdat zij hebben laten blijken de concurrentie aan te kunnen en voor hun taak be rekend te zijn. VOORSCHOTEN In Voorschoten hebben AHP, CHU en KVP elkaar gevonden in het Christen Democratisch Appèl (CDA). Lijsttrekker is mr. T. C. Esselaar (48 j.), sedert 1966 raadslid voor de KVP en sinds 1970 tevens wethouder voor onderwijs, cultuur enz. Het Evangelie is het uitgangspunt voor het CDA. Het CDA wil een inte graal beleidsplan en plannen op langer termijn- Centraal staat dat alle mensen met elkaar moeten samenwerken in plaats van bestrijden. Materieel voordeel is niet het enige en alles overheersende doel van het leven. Door Joop Peeters De hoofdpunten uit het CDA- programma zijn bestuur in over leg met de burgers, intergemeen telijke samenwerking, verant woordelijkheid voor het onderwijs in het algemeen en met name, voor christelijk onderwijs, het be houden van het eigen dorpskarak ter met een aantrekkelijk en gaaf dorpscentrum, een voortzetting van het gemeentelijk beleid met betrekking tot de groenvoorzie ningen, speciale aandacht voor het verkeer en vervoer, een goed cultureel beleid waardoor recrea tie in eigen omgeving mogelijk blijft, stimulering en versnelde bundeling van,het werk in de sec tor bejaarden- en sociale zorg tot een welzijnsraad. Als wethouder van onderwijsza ken is mr. Esselaar vooral de laatste jaren geconfronteerd met een terugloop van leerlingen bij het basisonderwijs. Juist door de ze terugloop is er een soort strijd om de leerlingen gaande. Het con fessionele onderwijs dreigt poli tiek in de lucht te komen hangen, wanneer de principiële voorstan ders daarvan niiet in voeldoende mate in de gemeenteraad verte genwoordigd zijn. Het CDA is voor een goed voor lichtingsapparaat binnen het ge meentehuis. De burger moet niet alleen goede informatie mogelijk heid krijgen, maar ook de raads leden. De raadsleden moeten kunnen terugvallen op het ambte lijk apparaat, inzage kunnen krij gen in ambtelijke studiën en ad viezen. Hiermede wordt de in de afgelopen vier Jaar ontstane te genstelling tussen college van B. en W. en de overige gemeenteraad voorkomen. Het woningbeleid en de ruimtelijke ordening houden nauw met elkaar verband. Het wonen en werken moet dichter bij elkaar gebracht worden. In Voor schoten is nodig meer schone werkgelegenheid o.a. voor de wer kende huisvrouw. De te eenzijdi ge samenstelling van de Voorscho- tense bevolking moet rechtgetrok ken worden door woningen te bouwen ook voor de eigen ingeze tenen. In het kort moet het gehe le huidige Voorschotense woning beleid om. Het CDA is voor een rondom Leiden wordt als ideaal sterk gewest. Gewestvorming gezien. OEGSTGEEST De raadsver gadering van donderdag is geheel gewijd aan "Haaswijk". Jarenlang is er gewerkt aan het ontwerp-be- ste.ïnningsplan dat nu behandeld zal worden. Het gebied is groot ca. 45 ha. waarin 1123 woningen zullen worden gebouwd. Dit levert een be bouwingsdichtheid van 25 wonin gen per ha. Om tot een sluitende begroting te komen is de volgende opstelling gemaakt: 15.6% woning wetwoningen, premiewondngen 28,3% en vrije seotor 56,1%. Er zijn nogal wat bezwaarschrif ten binnengekomen. Ze zijn alle on gegrond verklaard. Enkele er van bevatten argumenten om het hele plan overboord te gooien, ten einde daardoor nog enige open ruimte in het westen te behouden, terwijl paal en perk gesteld dient te worden aan de ongebreidelde uit- breidingsdrang van met name plat telandsgemeenten die een gretig ge bruik maken van de overloop van de stad naar het platte land. Er is evenwel blijkens de nota Pro- Holland nog een grote woningbe hoefte per 1 januari 1980.-De streek plannen zullen dan ook moeten worden uitgevoerd. Voor Oegstgeest wordt de totale woningbehoefte ge schat per 1 januari 1980 op 730 wo ningen. "Haaswijk" moet gezien worden als de laatste uitbreiding der ge meente van enig formaat. Terugko mend op de van bepaalde zijde ge noemde ongebreidelde uitbreidings- drang, stellen B. en W. dat deze op vatting, gezien in het licht van het gewestelijk ruimtelijk beleid, erg egoïstisch is. Immers binnen het ge bied van de agglomeratie zal óók Oegstgeest een steentje moeten bij dragen aan de vestiging van hen voor wie elders geen plaats is. In het plan is getracht een zeer nauwe relatie te zoeken met de re creatie te water, waartoe het Oegst- geester kanaal en de daarmee in open verbinding staande wateren, vele mogelijkheden bieden. Aan dacht zal worden geschonken aan recreatieve groenvoorzieningen, ten einde daardoor een groene doorade ring van het dichtbevolkte gebied van de agglomeratie te verkrijgen te handhaven c.q. te verbeteren. Momenteel is het gebied wel open, maar niet aantrekkelijk. Daarom kan uitvoering van het plan "Haas wijk" alleen maar mooier maken. Het niet doorlaten gaan van het plan zou jaarlijks meer dan twee ton kosten. Niet realisering zou te vens meebrengen inkrimping van de dienst gemeentewerken en grond bedrijf om overbezetting te voorko men. Dat kost ook geld (wachtgel den). Zuiver financieël gezien moet n iet-realisering dan ook van de hand worden gewezen. In het plan zal rekening gehouden moeten worden met een flatgebouw voor bejaarden (ca 60 wooneenheden) en met de bouw van meergezinshui- zen. Hoogbouw van meer dan vier woonlagen is niet aanvaardbaar. Lan ge Voort ligt vlakbij. Winkels zullen dus in beperkte mate nodig zijn. Bij het verloop der wegen zal contact met water worden bevorderd. Het gebied zal worden onderverdeeld in een negental woonbuurten. Er komt veel ruimte voor recrea tie. De totale kostenraming is ruim 31 miljoen. Daarin is begrepen de kosten van de verkeersbrug over 't kanaal, t.o. de Irislaan, kosten f 1.300.000,-. De brug voor voetgan gers en rijwielen vraagt een bedrag van f 300.000.-. Wat gaat er nu gebeuren als de Jarig Aanstaande zondag bestaan de "Lord's Folks" vijf jaar. Dat feit wordt in een feestprogramma tot uiting gebracht, uiteraard. Om half drie geven de Folks in het Antonius Clubhuis een concert. Op zondag 2 juni is er een eu charistieviering in de Jozefkerk met pater Fischer en kapelaan Verlaan als voorgangers. Op dezelfde dag om half één is er een receptie in de bi bliotheek in de Alexanderstraat. Iedereen is van harte welkom. Leiderdorp De verkiezi-ngsactiviteiten gaan nog steeds door in het milieubewus te dorp aan de Rijn (Leiderdorp dus)Morgen cudmineent dat met een 's morgens te houden fietstocht door heel Leiderdorp (georganiseerd dooi PPR, D'66 en PvdA) voor iedereen die alle hoekjes van zijn of haar dorp wil leren kennen. Start bij de Santhorst om 13 uur. 's Middags om 2 uur organiseren de PPR en D'66 een straat/teken wedstrijd met als onderwerp "het milieu" voor kinderen van 4 tot 12 Redaktie: Paul Wolfswinkel jaar. Plaats van de artistieke acti viteiten: het plein voor de Schep- pingskerk. Jury: Adrienne Hoogen- berk, Rien v. d. Nat en Ton Willem- 's Avonds om 9 uur zal in „Het Trefpunt" aan de Eikenlaan een forum van Leiderdorpse lijsttrekkers nader uiteenzetten wat hum partyen de komende 4 jaar in de raad willen gaan doen. Het exitra politiek café op 27 mei gaat miet door. Wel zal er op 29 mei weer gezamenlijk gekeken worden naar de uitslagen van de verkiezin gen in het Dorpshuis met daarna feestvieren voor overwinning en verlies bedrinken bij Wik v.d. Wijn gaard in de Hoofdstraat. Auto en sport De voorbereidingen voor de jaar lijkse autotocht voor bejaarden in Leiderdorp is weer in volle gang. Het ls de jaarlijkse succesvolle tocht voor bejaarden van alle gezindten mits een echtgenoot van het echt paar 70 jaar of ouder is. Het reis doel is dit jaar via Zeist naar de Westertxmwtmg, vandaar per boot naar Arnhem, via Austerlite naar Avifauna. De feestelijke thuiskomst In Leiderdorp met de zwaaiendp thuisblijvers is ook erg de moeite waard. Om het te kunnen bekosti gen is er deze week een huls aan huis collecte van start gegaan on der het motto: Geef met milde hand. Op zaterdag 1 Juni wordt door RCL op het sportterrein De Bloe- merd door het eerste een wedstrijd gespeeld tegen CSVD I uit Deflft. Voorafgegaan door een veteranen- we dstryd tegen de Delftemaren. CSVD speelt in de eerste klasse en het belooft een aardige wedstrijd t* worden. De baten van deze beiden wedstrijden, aanvang half twee. ko men ten gunste van het Comité Auto bejaarden, Leiderdorp, secr Acacialaan 4, tel. 30577. Voorlopig Woensdagmorgen hield de Apolloschool in Leiden Zuid-West geslaagde sportwedstrijden. De kinderen konden een sportdiploma behalen, waarvoor zij aan de volgende onderdelen moesten deelnemen: 60 m hardlopen, hoogspringen, ■verspringen, balwerpen mei grote en kleine bal, behendigheidsproef en doelschieten op de doelman van BMT, Van Wees. Als enige wist Albert Mjlanee een —diploma te Zou het voorlopig het laatste zijn, het zesde voorlopige programma voor de feestviering "400 Jaar Lei- dens Onetzet"? De leden van de commissie voor algemene en bestuur lijke aangelegenheden hebben de zesde poging ontvangen. Wij hou den ons aanbevolen voor het laatste definitieve programma Hoogste tijd Het "elf uur hoogste tijd" in de Leidse raad bevalt kennelijk niet. Dit klokje van gehoorzaamheid tikt het einde onverbiddelijk of er moet twee-derde van de voltallige raad bereid zijn door te gaan. Dit ge beurt zelden. De rechtskundige commissie heeft een andere formule ring gevonden en B. en W. staan daarachter. Nu zal de raad om zijn oordeel worden gevraagd over dit voorstel, waarin de mogelijkheid ls voorzien de duur van de vergade ring te limiteren óf naar tijd óf naar nog te behandelen onderwerpen óf «en combinatie van beid®. OEGSTGEEST De drie partij en die het CDA vormen hadden elk een spreker geleverd voor de verkie zingsbijeenkomst woensdag in het Gemeentecentrum. Mevr. Ir. N. C de Ruyter (CHU) architect en ste- debouwkundige sprak over "Ge meente en afrondingsplanologie". professor dr. B. Goudswaard (AR) hoogleraar aan de VU over CDA- nieuwe klare wijn?" en drs. M. J. v. Rooyen, staatssecretaris van Finan ciën, over "Gemeente en financiële politiek". Mevr. de Ruyter bepaalde zich voornamelijk tot de afname van de bevolkingsgroei, waarmee ook die ge meenten te maken krijgen. Immers de percentages van nu (jongeren 36%) en ouderen (10%) zullen be langrijk veranderen in de naaste toekomst. Daarom zal er meer be hoefte komen aan kleine woningen en waar nu een kleuterschool wordt gebouwd moet men er rekening mee houden dat die school voor andere doeleinden geschikt gemaakt moet kunnen worden, tot bejaardenwerk toe. Er wordt h.i. veel te royaal met de beschikbare grond omgespron gen vooral in forensengemeenten. Men zal er ook op bedacht zijn niet alle beschikbare grond uit te geven voor bv. overloop van de grote ste den. Er moet in elk geval worden gereserveerd voor de eigen bevol king in verband met onvoorziene omstandigheden. Goudswaard vroeg de aandacht voor het CDA. Men dient wel te be seffen dat de groepering nieuw is en dat pas na verloop van tijd zal blij ken wat eruit groeit. Ook kan een kiezer die nu op CDA stemt niet de garantie worden gegeven dat het hier gaat om klare wijn, wijn waar geen water bijgaat. Hoe dan ook: de verantwoordelijkheid tegenover God staat voorop. Hij maakte ri- wereld en wij hebben het antwoord te geven. Hij vroeg aandacht voor het bejaardenbeleid dat meer in houdt dan te zorgen voor het be palen en verhogen van de AOW. Van Rooyen vindt dat iedere ge VRljuAG Jeugdhuis Breestraat 19 1 straat), ieugdsocleteit "Tune"1 Geversstraat 65. Oegstgeest teit voor kamerbewoners en' «taanden, 812 uur nam. Bevrijdingskerk, ruilclub Ba kamerbewoners. a Uu Hogewoerd 57. Troef, Politik geding over binnenstadsbeleid Driessen (KVP) en Waal iPvdA) Zaterdag Hooglandse Kerkgracht 48 vanaf 8 uur nam. De Vink. dansen van 9—2 urn. g Burcht iRrote zaal), Antiefea Morsweg 114. Leidse Jeugdschu Breestraat 19. Twentwel soc kamerbewoners, vanaf 9 Uuj «Zondag Antonius Clubhuis, dansen 8—n Hooglandse Kerkgracht 43 di .ranaf 8 uur nam. Geversstraat 65. Oegstgeest, sra kamerbew-" den. 812 1 alleens MAANDAG Hoogmadeseweg, verpleeghuis!, thenrode, Lenada, accordeondu Rltello's, goochelaar Ad Klein a operetteduo De Romando's, aa Charlotte de Bourbonhof/hoek lent de Zwijgerlaan. "Honk", spree reisverenlging "De Wijde Vlucht" Rapenburg 10. gebouw DS'70, sprekers Berger Minerva, bijeenkomst raad donderdag het bestemmingsplan aanvaardt? Het plan wordt weer ge durende een maand ter visie gelegd, nadat het aan de hand van de ge nomen beslissingen is bijgewerkt. Gestreefd wordt de stukken in de loop van de maand augustus ter goedkeuring in te zenden aan Gede puteerde Staten. G.S. künnen maxi maal een jaar uittrekken. Aanne mend dat tegen de goedkeuring geen beroep wordt ingesteld bij de Kroon, zal dus in het najaar van 1975 c.q. begin 1976 een aanvang gemaakt kunnen worden met het bouwrijp maken. Dit betekent dat ongeveer een Jaar later met de bouw van wo ningen gestart zal kunnen worden. H. VAN WELZEN spreker De Beer Artsen Leiden Wijk I: Morswegk tier, binnenstad tot Cityring: Kruis, Paganinistraat 17, tel. 1 Wijk II: oroenoord, Kooi e wijk: S. Smit, Cobetstraat 43, 30177. Wijk III: Waard. Proiea wijk, TuinstadwijkJ. Kernstraat 11, tel. 41225. Wijl Zuidwest, Haagwegkwartier; Brand, Zocherstraat 1, tel. 26946. Leiderdorp D. Hennink, i ritss ingel 166, tel. 33686. Oegstgeest H. A. Reterink, weeweg 152, tel. 50394. Voorschoten W. van Dam, Asserlaan 26, tel. 3960 zaterdag H. Vrijenhoek, v. d. Oyelaan 3 6421 (zondag). Warmond A. de Gijzel, i landstraat 16, tel. 2866 (van 1 dag 10 tot zondag 9 uur) F. kamp. Dorpstraat 45, tel. 2220 jj zondag 9 uur). Apotheken De avond- nacht- en zondag! 1 der apotheken in de regio Li 15 wordt waargenomen door: Ado! Leiden Zuid-West, Brahmslaa ff tel. 63134. Apotheek Beker, Lij 4, Oegstgeest, tel. 55482. Teven! terdag tot 1 uur nam. Apol Voorschoten, Leidseweg 66, tel 0 l-LOO! meen te genoodzaakt moet worden nieuwe taken op zich te nemen. Die kosten geld en hij acht het psycho logisch van groot belang dat de bur ger bij de taken zich nauw betrok ken voelt en dat het geld (belastin gen) die hij betaalt besteed worden aan dingen om hem heen. Daartoe stelt de onroerend-goed-belasting in staat. Er vallen verschillende be lastingen weg en door het eigen be lastinggebied kan de gemeente meer een beleid voeren dat voor die ge meente passend is. De autonomie moet blijven. Wel ls het een heel karwei die belasting vast te stellen en te innen. Voor gemeenten zoals Oegstgeest acht hij het minder moeilijk dan voor de grote stad. Wijkverpleging Leiden Zr. E. v. Zijden- Berkenpad 2, Rijnsburg tel. 73096. Zr. M. C. Burghoorn, laan 7. tel. 20613. Leiderdorp Zr. C. W. Prini 92023. Oegstgeest Stichting Interl Lijtweg 7, tel. 54500. 1 Voorschoten Gezondheid* tram v. d. Waalslaan 25. tel. 46 Warmond Zr. S. Posthuraa gerplein 308, Sassenheim, tel. 025 11463. SOS-dienst hulpdienst, allen die In den verkeren dat» en nacl 25202 Voor r?< Dierenhulpdienst. Anna Paulownastraat 15. Lelden gewonde honden, katten, Dag en nacht bereikbaar, t Dierenambulance Tel. 01710-34616 Release Hulpverleningsdienst sloten) ZOETERWOUDE Wethouder A. J. C. Duindam heeft gistermiddag de eerste paal geslagen van het clubgebouw van tennisvereniging Zoe- terwoude, waarmee de sportvoorzie- ningen in "Haasbroek" opnieuw zijn uitgebreid. Tot nu toe maakt de ten nisvereniging gebruik van de kleed gelegenheid van SJZ. Voor voorzit ter C. van der SJuis was er dan ook alle aanleiding om nu woorden van waardering te richten aan het adres van het gemeentebestuur. Burgerlijke Stand van Leiden GEBOREN: Monica Antoinette Maria dr v J H p Be ijk en P. c. M. M. van der'Plóeg;' Maria Luisa dr. v A. Mereu en M. C C Went; Gerrit Adrianus zn v C A Glasbergen en M. A. Hogewonine;' Anauschka Cornelia Helena dr v B Schroef en C. BekoolJ; José dr v A j' en M N J Goudswaard: Michel Alexander zn v. W. F. Zwart en E Mulder; Margaretha Jantina dr. v. 7 ^onker en M J. Keesmaat; Gerrit Johannes zn v. J. J van der Meij en A. H. M Schrama. OY J. P. Nupoort ^xxlen. 52 Jr. m&A-, 'c E. A Schmltz! 60 jr. echtgenote van J. F Beckers- H J van Dijk. 87 jr. man; J. T. M. Bernd-' sen 42 Jr, man; J G. B. de Haas 15 Jr. dochter; J. E. Zuijdervliet, 44 jr, echtgenote van A. J. Resink. GEHUWD: J. L, M, Veerman en C. A. Giezen, trekkingen ontmoetingsruimte ca. 25 tot 60-Jarigen Oude Bp Leiden, tel 44000 Voor advies a matles etc Werkdagen van 15-23 Ontmoetingsruimten: Werkdag® avonds tot 23 uur Zaterdag l zondag van 15 tot ca 18 uur aangepast voor Uchamelilk seDil capten J ilk LEIDSCH DAGBLAD Jj DAGBLAD VOOR LEID© EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad E Witte Singel 1 - Leid® fie Postbus 54 - Giro 57055 Telefoon directie em admin^ tie 01710-25041 Teieluon redactie O171O-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement Kwartaalabonnement Per Post t Jaarabonnement t I \oj.incmeuu>geideD oy 1 betaling te voldoen BU *- v.sche »verschryvtng 4een j mlnlstratle- en (ncasaofcoi Na bezorging vod iö.oo—20 Zaterdag van 16 00 - 18.00 U Telefoon 01710—30500

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2