u al de10.000ste Passat „Precies!" ervaren systeem-analist(e) Dit resultaat van 8 eigenschappen vieren we, met 3 verrassingen voor u, tijdelijk: Hoe breng je meer kleur in je interieur? vaker 'n bloemetje mee Esso Nederland B.V. heeft een boodschap vooreen Zijn 8 eigenschappen Zijn styling. De Passat is een Italiaans mees terstukje in vormgeving. Zijn sublieme rijgedrag en wegligging.Onder alle weg- en weersomstandigheden. Zijn temperament. Het spreekt o.a. uit zijn hoge top/kruissnelheid en felle accele ratie. Zijn economische eigenschappen. Met 1 op 14,3 bij 100 km/u constant is de Passat de zuinigste auto in zijn klasse! Service beurten om de 15.000 km. Voor velen is dat 1 keer per jaar. Zijn gulheid met ruimte en comfort voor 5 i volwassenen. Mèt hun bagage. Zijn veiligheid. Hij biedt u niet alleen alle mogelijke bescherming, maar stelt u ook in staat zelf uiterst veilig te rijden. Zijn rijke keus in typen. Waaronder de uit voering als combinatiewagen,de Passat Variant. Een luxe limousine met grenze loos veel ruimte voor zaken, hobbies en vakantie. Zijn «verzorgers": de VW-Service. Met o.a. de VW-Computer-Diagnose. Waterdich te zekerheid en groeiend financieel voordeel voor u hoe langer u uw Passat bezit. Extra hoge inruilwaarde van uw auto Bij aankoop van een Passat doet de VW-dealer een extra hoog feestbod op uw huidige auto. Feestelijk boeket cadeau Een boeket feestelijke bloemen voor u, als u naar de Passat komt kijken. f 588,- korting op de Passat Automatic Een Passat met automatische versnel ling maakt het rijden nög ontspan- nender, nög veiliger. Nu doet zich de gelegenheid voor extra voordelig in 't bezit van een Passat Automatic te komen. Maak er gebruik van. Ga dus naar de VW-dealer in uw buurt en maak een feestelijk ererondje in een Passat. Om 'm te leren kennen. Dan zegt u, net als de vele anderen vóór u: Passat, da's pas autorijden Esso Nederland B.V. was in het begin van de zestiger jaren één van de eerste computer-gebruikers in Nederland. Waren in het begin de toepassingen voornamelijk gericht op automatisering van de administratie, als gevolg van de stormachtige ontwikkeling van hardware en software werd de computer meer en meer ingeschakeld ten dienste van alle funkties van de bedrijfsvoering. Binnen het Exxon-concern, waarvan Esso Nederland B.V. deel uitmaakt, wordt voortdurend gewerkt aan de ont wikkeling en implementatie van geavanceerde toepassingen op het gebied van: O planning en logistiek process-beheersing informatiesystemen. In dit kader is ook bij Esso Nederland B.V. een systeemontwikkelingsgroep aktief bezig om, gehoorgevend aan de steeds verdergaande wensen van de gebruikers, nieuwe systemen te ontwikke len en bestaande aan te passen. De huidige stand van zaken op het gebied van telekommunikatie maakt het nu mogelijk om systemen te ontwerpen die zeer grote computers vergen waarmee de eigen middelgrote computer kan kom- municeren. Dit werkterrein kan interessante mogelijkheden bieden voor een ervaren systeem-analist(e) met visie, die een carrière wil opbouwen in een vooraan staand internationaal concern. Onder een ervaren systeem-analist(e) verstaan wij een jonge ambitieuze man/vrouw met een aantal jaren ervaring als systeem-analist en met kennis van Cobol. Middelbare schoolopleiding en verdergaande opleiding op administratief gebied dan wel in de richting van AMBI is een voorwaarde. Kennis van data- transmissie/teleprocessing systemen is een pré. Wij bieden: Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Een carrièremogelijkheid in een onderneming die, gezien de diversiteit in de aktiviteiten en het internationale karakter, gevarieerde mogelijkheden biedt voor mensen met een flexibele instelling. Indien het bovenstaande II voorkomt als een uitdaging, schrijf dan eens naar Esso Nederland B.V., Zuid-Hollandlaan 7, Den Haag, afdeling Personeelzaken.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 20