Bore* SJSPMBll PERSONEEL Eoiilon nmm O VAKANTIEHULP I Esamscim 'PERSONEEI erso er ZIEKENVERZORGENDEN commercieel medewerker Nederlandse Credietbank leerling programmeur LEIDSCH DAGBLAD PÉRSONEHlPersoneel 't vf'?6." r0ep' so"ici,an'm °p voor onderstaande vake- f" Sollicitaties schriftelijk te richten aan de afdeling Werving en Selectie Jln h9, TV Personeelsz^n. Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 74.158 Universiteitsbibliotheek hoofd tijdschriftenafdeling taak: het geven van leiding bij de bibliotheektechnische verwerking van alle tijdschriften en seriewerken, waarop de universiteit een abonnement heeft. vereist: minimaal HAVO-opleiding; organisatorisch inzicht; ervaring in leidinggevende functies. Bibliotheekopleiding (Bibliotheek- en Documentatie-Academie of GO) of boekhandelservaring strekken tot aanbeveling. salaris: maximaal 2.228,— bruto per maand. vakature nr. 74.154 Stichting Leidse Studentenhuisvesting vakature nr. 74.159 Subfaculteit der Psychologie (vakgroep Klinische Psychologie) concierge/beheerder taak: het beheren van komplexen studenten kamers (ca. 500 wooneenheden): het in bedrijf houden van de installaties (c.v., liften, enz.); het zelfstandig verrichten van kleine reparaties of toezicht houden op de uitvoering van reparaties: het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden. LTS; kennis van elektrotechniek; ervaring met onderhoud van c.v.-instellaties; administratieve kwaliteiten. Leeftijd vanaf ca. 30 jaar. maximaal 1.831,bruto per maand. secretaresse taak: het typen van manuskripten in de nederlandse en engelse taal; het opnemen van brieven in steno; het notuleren van vergaderingen. middelbare schoolopleiding; secretaresse opleiding; goede kennis van de engelse taal; organisatorisch inzicht. salaris: maximaal 1.831,- bruto per maand. Faculteit Geneeskunde (Dienst Onderwijs ontwikkeling) vakature nr. 74.155 secretaresse taak: notuleren van vergaderingen; bij houden van de agenda's van de stafleden; zelfstandig voeren van een financiële administratie; toezicht op de voorraden (kantoorbehoeften, rapporten etc.) en verzorgen van bestellingen; verzorgen van de korrespondentie, waaronder het ontwerpen van brieven, ook in het Engels; typen van nota's, tests, publikaties en rapporten. vereistHAVO-niveau; secretaresse-opleiding: beheersing van de engelse taal in woord en geschrift; archiefervaring. Kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling. salaris: maximaal f 1831,bruto per maand. vakature nr. 74.137 Universiteitsbibliotheek (Afdeling Bibliogra fische Inlichtingen en Leenverkeer) bibliotheekmedewerk(st)er taak: het verlenen van medewerking aan de uitlening van boeken en tijdschriften en de behandeling van schriftelijke of per telex binnengekomen leenaanvragen; het verstrekken van inlichtinger aan bezoekers met betrekking tot het gebruik van de bibliotheek; het assisteren van het afde lingshoofd bij de uitoefening van zijn taak, met name met het oog op de voorbereiding van automatiseringsprojekten. vereist: opleiding op HAVO-niveau; bibliotheek ervaring en/of opleiding; organisatorische eigenschappen. salaris: maximaal 1.831,- bruto per maand. vakature nr. 74.156 Werkgroep Kosmische Straling secretaresse taak: het verrichten van alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden; het typen van engelse manuskripten; het bijhouden van de (eenvoudige) financiële administratie. vereist: middelbare schoolopleiding; secretaresse opleiding. salaris: maximaal f 1.642,— bruto per maand. Voor iedere functie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde bedragen zijn exclusief een loontoeslag van maximaal f 45 - bruto per maand ingevolge de machtigingswet. Het vakantiegeld bedraagt 7/2 van het laarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioenfonds. \erpleegtehuis prinsenhof leidschendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan te Leid- schendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleegtehuis waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. In dit nieuwe verpleegtehuis wordt op 1 augustus 1974 een aanvang gemaakt met de OPLEIDING VOOR HET DIPLOMA Voor deze interessante opleiding komen in aanmerking: actieve jonge mensen, die bij aanvang van de opleiding 17 Jaar of óuder zijn en die tenminste met goed gevolg 3 jaar voortgezet onderwijs hebben genoten, bij voorbeeld MAVO-3, INAS of in het bezit van het diploma OVB of KV. Inlichtingen: telefonisch onder no. 070—209201, toestel 212. Sollicitaties aan het Hoofd van de Opleiding van het Verpleegtehuis Prinsenhof. Gravin Ju liana van Stolberglaan 1 te Leidschendam. hRU a De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka. lures Sollicitaties schriftelijk te richten aan de afdeling Werving en Selectia de Dienst Personeelszaken. Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding 7 het vakaturenummer. vakature nr. 74.160 Fac. Rechtsgeleerdheid (Afd. Inleiding tot de Rechtswetenschap en afd. Sociaal Recht) secretaresse taak: behartigen van de korrespondentie van beide afdelingen; typen en verzorgen van syllabi, rapporten e.d.; bijhouden van de onderwijsadministratie; verstrekken van inlichtingen aan studenten en maken van afspraken. vereist, middelbare schoolopleiding; secretaresse opleiding. salaris: maximaal 1.500,bruto per maand. Bouwen aan een carrière bij de bank De Nederlandse Credietbank heeft op haar kantoor Alphen a/d Rijn, door promotie van de huidige funktionaris kantoordirekteur, een vakature voor een Bij gebleken geschiktheid zal die nieuwe man een belangrijke rol gaan spelen bij de uitbouw van ons kantoor. Het komt vooral aan op een goed commercieel inzicht. Hij moet kontakten kunnen leggen en kontinueren, zich kunnen verplaatsen in de problemen van een kliënt, mogelijkheden kunnen zien en beslissingen kunnen nemen. Commercieel kunnen zijn, kortom. In eerste instantie zal hij zich gaan specialiseren op het terrein van kredieten en retail-aktiviteiten - hypotheken bijvoorbeeld en persoonlijke leningen - waarbij hij deels zelfstandig werkt en deels de direktie-beslissingen voorbereidt. Een interessante baan met duidelijke groeimogelijkheden. De juiste kandidaat stellen wij ons voor als een man van ongeveer 30 jaar, middelbare schoolopleiding, liefst bankkursus. Bankervaring is noodzakelijk, bij voorkeur in een leidinggevende funktie. Richt u zich met een briefje met relevante gegevens, of telefonisch, tot de direktie van de Nederlandse Credietbank, Stationsstraat 34 in Alphen a/d Rijn. Telefoon 01720 - 9 32 44. de tmk iwtY je vakature nr. 74.161 Fac. Rechtsgeleerdheid vakature nr. 74.157 Fac. Geneeskunde (Dienst Onderwijs ontwikkeling) salaris: vakature nr. 74.150 Bureau van de Universiteit (Bureau Buitenland) salaris: vakature nr. 74.162 Universiteitsbibliotheek medewerker examenadministratie examens; het vastleggen van gegevens en resultaten van deze examens; het verzorgen van de bijbehorende administratie (binnen kort zal de examenadministratie worden geautomatiseerd; de werkzaamheden m.b.t de automatisering zullen mede tot de taak behoren). opleiding op MAVO/HAVO-niveau; type opleiding; organisatorisch inzicht. Leeftijd van ca. 20 tot ca. 25 jaar. maximaal 1.500,bruto per maand. secretaresse (3 dagen per week) taak: het typen van brieven (evt. via dictafoon), rapporten, verslagen, medede- J lirigen en memo's, waarbij zelfstandig voor een goede lay-out gezorgd moet worden; het verrichten van lichte archief werkzaamheden; het behandelen van de post. MULO/MAVO-diploma; grote typevaar digheid (ook in de engelse taal). maximaal 900,bruto per maand. secretaresse (halve dagtaak) taak: het zelfstandig redigeren van correspondentie en notulen; het opnemen van Ehgelse en Nederlandse brieven in steno; het vormen van dossiers;het zelf standig beheren van het archief. MULO/MAVO-diploma; steno nederlands en engels; redelijke kennis van de franse taal. Ervaring met archiefwerkzaamheden strekt tot aanbeveling. maximaal 750,bruto per maand. werkster (halve dagtaak) taak: het verrichten van alle voorkomende schoonmaakwerkzaamheden. Werktijden van maandag t/m vrijdag van 7.00 tot 11.00 uur of van 10.00 tot 14.00 uur. maximaal f 551,bruto per maand. Uitsluitend voor de laatste vakature geldt dat mondelinge sollicitaties kunnen geschieden bij de Universiteitsbibliotheek, Rapenburg 70-74 te Leiden. Voor iedere functie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde bedragen zijn exclusief een loontoeslag van maximaal f 45,- bruto per maand ingevolge de machtigingswet. Het vakantiegeld bedraagt 7YS van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioenfondf. Met spoed gevraagd 2e of 3e BEDIENDE Met vakantieafspraken wordt rekening gehouden. Banketbakkerij Ravensbergen, Oude Haven 11, Sassenheim, tel. 02522—11758. Voor de advertentie-afdeling van ons snel groeiend dagblad vragen wij in de periode van 17 juni 2 augustus 1974 een meisje als Onze voorkeur gaat uit naar iemand van plm. 18 jaar, die enige kantoorervaring heeft en een beetje met de schrijfmachine overweg kan. Het werk bestaat uit het opnemen en administratief verwerken van advertenties. Sollicitaties en inlichtingen: LEIDSCH DAGBLAD B.V., Witte Singel 1, Leiden. Telefoon 01710—25041, toestel 14. Samsom Efficiency bv is o.a. leve rancier van elektronische calcula tors, administratie-machines en office-computers. Enkele merken die wij leverenBurroughs, Definitiv en LogAbax. Daarbij verzorgen wij ook de gehele software (program matuur en systeemformulieren). De groep, die deze apparatuur en software levert breidt haar activi teiten op het ogenblik sterk uit. Wij zoeken daarom een leerling programmeur voor officecompu ters. Functie-eisen Voor deze goed gehonoreerde func tie vragen wij iemand die behalve een middelbare vooropleiding enige administratieve kennis (op het ni veau van praktijkdiploma boekhou den) heeft opgedaan. Kennis van financiële administraties bij ge meenten en/of andere overheids instellingen is een aanbeveling. Ruime perspectieven Voor iemand die deze functie met succes kan vervullen, biedt ons groeiend concern een verscheiden heid aan perspectieven. Nader contact Voelt u zich aangetrokken tot pro- grammeurswerk en voldoet u aan de eisen? Dan nodigen wij u uit schriftelijk te solliciteren bij onze afdeling Personeelszaken, Wilhel- minalaan 1, Alphen aan den Rijn, t.a.v. de heer D. van Zwienen, Chef Personeelsvoorziening. ICCJ Samsom Efficiency is een werk maatschappij van de nv ICU, Infor matie en Communicatie Unie, waar in samenwerken Samsom/Alpher aan den Rijn, A.W. Sijthoff/Leide en Wolters-Noordhoff/Gronir Samsom Efficiency bv

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 24