VLWagons-Lits//Cook ïarar Dit is 'de Mantel' Deze mensen wilden wat anders en werden in 3 maanden opgeleid, "personeel Wagons-Lits/Cook i biedt goede kansen r-v J [F(ö)[K[K[M[R-\y[Fm Dagbladreclame is niet te vervange Hoofd vat intie-balie Luchtvaart specialist part-time- secretaresse Zij namen de belangrijke stap vakman te worden, waar ze achteraf erg blij om zijn. PERSONS^ ppp<^pj[y|pp| PERSONEEL Pi'sone^_. rereo'KL personeel PERSONEEL personeel Wagons-Lits//Cook is 's werelds grootste reisorganisatie. In Nederland heeft de organisatie 30 kantoren. Voor ons kantoor Haarlem, Kruisweg 51 zoeken wij Een rasechte specialist, die alle kneepjes van het métier beheerst. Een betrouwbaar, deskundig iemand,die allesweetvan vakantie bestemmingen en de manier om er te komen. Vertrouwd met de programma's van bekende touroperators, als Silverjet, Centouri, Eurotours, FIT, Zuid-Europa Stichting enz. In staat om leiding te geven en jongeren te coachen. En qua men taliteit passend in de filosofie van Wagons-Lits//Cook, waarin individuele service en commercieel inzicht centraal staan. Voor de afdeling zakenreizen Een vakman. Iemand met ruime tarievenkennis en met een „passie" voor het samenstellen van de meest voordelige zaken- vluchten. Hij heeft commercieel inzicht en legt makkelijk kontakten. Wij bieden u een goed salaris, een collegiale sfeer en een professionele aanpak. Reiskosten buiten de stad worden vergoed. (Ons kantoor ligt in een drukke winkelstraat, vlakbij het station.) Bent u geinteresseerd? Neem dan kontakt op met de heer A. Weyland, Wagons-Lits//Cook, Kruisweg 51Haarlem. Tel. 023 - 321350. Uw reaktie wordt vertrou welijk behandeld. De vriendelijke vakmensen voor elke vakantie 3M Nederland is een verkoopmaatschappij van een groot, internationaal bedrijf. De sfeer wordt er bepaald door prettige samenwerking van nogal jonge mensen. Daaraan dankt 3M haar oorspronkelijkheid. 3M research levert daarvan steeds opnieuw de bewijzen: vel© vernuftige produkten op allerlei terrein. Bedacht om iedereen 't werken een beetje makkelijker te maken, en 't leven een beetje aangenamer. de uitvinders 3M NEDERLAND BV Postbus 193, Leiden. Voor de manager van de afdeling Engeneering die o.a. belast is met nieuwbouwprojecten zoeken wij een die van 13.15-17.00 uur: de nederlandse en engelse correspondentie in steno opneemt en uitwerkt de agenda bijhoudt, bezoekers ontvangt en meewerkt aan het opstellen van overzichten. Hiertoe dient zij naast een middelbare schoolopleiding en een secretaresse cursus over praktische ervaring in steno nederlands en engels, te beschikken. Met belangstelling zien wij uw sollicitatie, gericht aan de afdeling Personeelszaken, tegemoet. Geknipt voor mensen die een nieuwe baan zoeken! ,,De Mantel" is een gloednieuw bejaardencentrum in Voorburg, dat begin juli a.s. in gebruik zal worden genomen. Het centrum is een kombinatie van hoogbouw (10 bouwlagen) met o.a. een ziekenafdeling en een personeelsafdeling. Ruim 230 bewoners zullen er worden gehuisvest. „De Mantel" ligt in het uitbreidingsplan Essesteijn, niet ver van het grote winkelcentrum Leidsenhage en het N.S. station Mariahoeve (Den Haag). Met het centrum van Den Haag bestaat een uitstekende tramverbinding. Om optimaal te kunnen starten, zoeken wij nog: afdelingen, ter assistentie en ten behoeve van het huishoudelijk en verzorgend werk (o.a. maaltijddistributie). De mogelijkheid tot het volgen van de opleiding wordt in ruimp mate geboden. Er is een goede studiekostenregeling. bejaarden- en ziekenverzorgsters die zullen worden belast met verzorgende en verplegende aktiviteiten. bejaarden helpsters die grote belangstelling hebben voor de verzorging van oudere mensen. verpleegster, zieken- of bejaardenverzorgster als avond- of nachtzuster. leerling bejaardenverzorgsters en -helpsters die werkzaam zullen zijn op een van de De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de richtlijnen van de Stichting Landelijke Bejaardentehuizenorganisaties (LSB). Interne huisvesting is mogelijk in onze riante personeelsafdeling. Hebt u belangstelling? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan de direkteur van, „De Mantel", Klaverweide 54, Voorburg. medewerksters voor de huishoudelijke dienst die eventueel ook voor een gedeelte van de dag in dienst kunnen komen. assistenten voor de keuken die o.m. tot taak krijgen het onderhoud van keuken en keukenapparatuur, assistentie bij de voedseldistributie, schoonmaken van groenten en fruit (apparatuur hiervoor aanwezig). VERZORGINGSCENTRUM 'DE MANTEL' VOORBURG Kom maandagavond 20 mei horen hoe u dat ook kunt worden Fokker verkeersvliegtuigen worden op de hele wereld gevraagd. Daarnaast werken wij aan ruimtevaartprojecten samen met andere Europese vliegtuig industrieën. U merkt het, er is de komende jaren veel te doen bij Fokker. Daarom zoeken wij handige mensen die wij graag willen opleiden in de vliegtuigbouw. Wat is vliegtuigbouw Een vliegtuig bestaat uit duizenden onderdelen die op perfecte wijze moeten worden samen gevoegd. Schoon en licht werk in een prettige omgeving. Daarvoor vragen wij handige men sen. Die erg precies en verantwoordelijk zijn. Mensen die beseffen dat nauwkeurigheid voor op staat. Eerder dan een hoog werktempo. En die vooral samen willen werken. Samen willen werken aan cockpit en romp, staart en vleugels. Nieuwe technieken en moderne materialen houden het werk boeiend. De aantallen zijn klein. Geen grote series. Sleur krijgt nooit de overhand. Opgeleid worden en verdienen tegelijk Bent u tussen de 20 en 45 jaar? Dan geven wij u een uitstekende opleiding. In eigen bedrijf. Zowel theoretisch ais praktisch. Na ongeveer 10 weken gaat u aan de slag. Brengt u het geleerde in praktijk en ontwikkelt u zich tot een volleerd vakman. Iemand die wat presteert en daarnaar ook wordt betaald. Hebt u LTS of gelijkwaardige opleiding? Dat is natuurlijk een voordeel, maar beslist geen noodzaak. Natuurlijk wordt u al tijdens de opleiding goed betaald. Met alles erbij wat in deze moderne tijd hoort. Zoals vakantiegeld, sociale voor zieningen, winstdeling enz. Goed geregeld vervoer ln de hele Randstad rijden snelle personeels- bussen. Die brengen u comfortabel van en naar uw werk. En komt u met eigen vervoer, dan krijgt u daar vergoeding voor. Natuurlijk af hankelijk van afstand. Kom naar onze voorlichtingsavond U hoort daar meer over Fokker en vooral over het werk dat u kunt gaan doen. U bent welkom op maandagavond 20 mei om half acht in Tehuis voor Militairen, Jansweg 34, Haarlem of in De Kleine Burcht, Nieuwe Rijn 19 in Leiden. Bent u verhinderd? Bel dan voor een afspraak: (020) 731044, toestel 2103. U kunt ook schrijven: Fokker-VFW, afdeling personeels zaken, Postbus 7600, Schiphol-Oost. Zet in de brief: 058.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 22