TSSmmmmSlBSSanSBSiimmB Mundus Guëlttierus Vosmaerschool opleiding op brede basis tot grafisch technicus Guallberus Vosmaerschool opleiding in speciale vakgebieden van het drukkerijbedrijf TEKENAAR Produktiemedewerkers, begin bij Sikkens meta-pro Goede start voor een jonge HAVO-man die opgeleid wil worden in het financieringsvak. L. BIJVERDIENSTE OP NIVEAU staatsdrukkerij en uitgeverijbedrijf heilgymnast(e) of fysiotherapeut(e) staatsdrukkerij en uitgeverijbedrijf Financieringsinstituut Mundus N.V., een dochter onderneming van de Amro Bank, houdt zich bezig met de kredietverlening aan voornamelijk industrieën en bedrijven. We kijken uit naar een jongeman met HAVO (±20 jaar) die opgeleid wil worden in dit afwisselende beroep met een zeer breed werkterrein. Gezien het kliënten- kontakt dat bij het werk hoort, moet hij een kommer- ciële instelling hebben. Maar ook administratief en organisatorisch inzicht, want te zij ner tij d zal hij '.org gaan dragen voor de \dministratieve afwikkeling Financieringsinstituut van kredietaanvragen. De man die niet opziet tegen in de praktijk door leren en die bereid is zijn kennis uit te breiden door het volgen van interne en externe kursussen maakt bij Mundus een goede start voor een interessante loopbaan. Wanneer u belang stelling heeft, kunt u schrijven of bellen voor het maken van een afspraak. Ons adres is: De heer A. Kluit van Mundus, Rijnsburger weg 143, Leiden, telefoon 01710 - 517 47. N.V, Sikkens heeft voor verschillende afdelingen produktiemedewerkers en kleurmakers nodig in de dagdiens en ploegendienst. Mannen van 20 tot 45 jaar die willen meewerken aan de groei van ons bedrijf. En daar natuurlijk ook van willen profiteren. Want wie bij Sikkens werkt kan rekenen op goed betaald en prettig werk in kleine teams, premievrij pensioen, reiskosten vergoeding, winstaandeel, bedrijfskleding enz. Geen diploma? Geen probleem! Natuurlijk is het meegenomen als u het LTS-diploma heeft. Maar nodig is dat niet. Want alles wat u doen en weten moet om uw werk goed te verrichten, leert u bij ons. Produktiemedewerker, begin met de bon op te sturen. voof alle uitzendkrachten LEIDEN NIEUWE RIJN 35 IEL. 01710 40341 ALPHEN AD RIJN D0NI2ETTIH0E10 TEL.01720 94BS8 Nu ook ZATERDAG GEOPEND van 11.00-16.00 uur. Gerenommeerde Nederlandse onderneming zoekt voor uitbreiding van haar verkooppunten enige echtparen, die op geheel zelfstandige basis Kandidaten dienen te voldoen 1. Harmonieus huwelijk. 2. Goede alg. ontwikkeling uitst. omgangsvor- 3. Beschikking over een representatieve woning (huis of flat) waarin een kamer permanent in te richten als kantoortje. 4. Goede contactuele eigenschappen en doorzet tingsvermogen. 5. De wil om zonder basissalaris of onkostenver goedingen (maar ook zonder investering) uit sluitend op een prestatie-inkomen te werken. Wü bieden u: 1. Gedegen opleiding in verkoop en organisatie. 2. Eigen tijdsindeling. 3. Eigen rayon in directe omgeving van uw woonplaats. 4. Regelmatige toezending adressen van geïnte resseerde cliënten, verkregen door uitgebreide reclamecampagnes. 5. Een hoge beloning voor relatief weinig arbeids intensieve werkzaamheden (géén colportag), die u ten dele thuis kunt uitoefenen. Uitgebreide brieven met vermelding van naam of adres van uw werkgever ztfn niet nodig, daar geen informaties worden ingewonnen. Degenen, die menen in aanmerking te komen, worden verzocht een kort curriculum vitae (echter wel met opgave van branche waarin thans werk zaam), dat strikt vertrouwelijk zal worden behan deld, te zenden aan organisatie-adviesbureau Kor- teweg, Regentesselaan 15. Oegstgeest. U wordt vriendelijk doch dringend verzocht niet op te bellen en niet langs te komen, daar infor maties uitsluitend schriftelijk na ontvangst van Uw brief worden verstrekt. Elke sollicitant krijgt binnen ca. 14 dagen bericht. bedrijfsschool van het Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf In het cursusjaar 1974/1975, dat op 19 augustus a.s. begint, kunnen in onze bedrijfsschool nog enige leerlingen worden geplaatst voor een De opleiding is 3-jarig. Om deze opleiding te kunnen volgen moet men technische aanleg hebben en in het bezit zijn van het diploma Mavo-3 of een daarmee gelijk te stellen diploma, dan wel een overeenkomstig niveau van algemene ontwikkeling hebben bereikt, blijkende uit het gevolgde onderwijs. De geschiktheid voor de opleiding wordt mede beoordeeld op grond van een af te nemen psycho logische test. In verband hiermee is spoedige aanmelding gewenst. Salaris - ook tijdens de opleiding - volgens Rijksregeling. Na voorafgaande telefonische afspraak zal de schoolleiding ouders en kandidaat-leerlingen gaarne voor een gesprek ont vangen, teneinde alle gewenste inlichtingen te verstrekken. De brochure „Opleiding tot grafisch teohnicus" is op aanvraao verkriiabaar Het telefoonnummer is (070) 81.45.11, toestel 22 Het adres is: Staatsdrukkerijgebouw, Christoffel Plantijnstraat, 's-Gravenhage (dicht bij de stations). r0tterdamsch h2h zeehospitium Drieplassenweg 17, Katwijk aan Zee. Wij zoeken een die op een der afdelingen fysiotherapie tijdelijk 'm kan vallen, wanneer dit door ziekte of vakantie noodzakelijk is. Werktijden in onderling overleg te regelen Zij die belangstelling hebben gelieven kon takt op te nemen met mejuffrouw J. C. Koelman, waarnemend hoofd Fysiothera pie van het Rotterdamsch Zeehospitium. bedrijfsschool van het Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf In het cursusjaar 1974/1975, dat op 19 augustus a.s. begint, kunnen in onze bedrijfsschool nog enige leerlinge worden geplaatst voor De opleiding is 2-, 3- of 4-jarig. De opleidingsmogelijkheden, welke er nu nog zijn, hebben betrekking op de volgende beroepen: klein-offsetdrukken, offsetdrukken, voorbereiding offset en na bewerking. Om één van deze opleidingen te kunnen volgen moet men technische aanleg hebben en enige jaren voortgezet onderwijs hebben gevolgd. Het bezit van een L.T.S.-diploma kan tot aanbeveling strekken. De geschiktheid voor de opleiding wordt mede beoordeeld op grond van een af te nemen psycho logische test. In verband hiermee is spoedige aanmelding gewenst. Salaris - ook tijdens de opleiding - volgens Rijksregeling. Na voorafgaande telefonische afspraak zal de schoolleiding ouders en kandidaat-leerlingen gaarne voor een gesprek ont vangen. teneinde alle gewenste inlichtingen te verstrekken. Het telefoonnummer is (070) 81.45.11, toestel 221 Het adres is: Staatsdrukkerijgebouw, Christoffel Plantijnstraat, 's-Gravenhage (dicht bij de stations). STALEN DAKKONSTRUKTK EN GEVELELEMENTEN vraagt wegens uitbreiding van werkzaamheden een ervaren ervaring in het tekenen van staat konstrukties strekt tot aanbeveling. Vereist: diploma MTS-werktuigbou» kunde of bouwkunde. Leeftijd: 20 - 25 jaar. Geïnteresseerden voor deze aantrd kelijke funktie - die goed wori gehonoreerd - worden verzocht m eigenhandig geschreven brief W' vermelding van o.a. opleiding en etf* tuele ervaring te richten aan directie van meta-pro bv, postbus SI Oegstgeest. Tel. inlichtingen: 017W 513 A2, vragen naar de hr. Schvrid langevoortl3d Oegstgeest postbus 38

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 20