'Het publiek wil ons als Ieren herkennen' VRO biedt gevarieerd zomerpakket r(f%J)varidaaa ...en gisteren i TV morgén] ME pa's over sport, jazz en chlagers; thrillers, docu- tekenfiims en actualitei- het zomerpakket, dat .tv dit seizoen te bieden pakket bestaat overigens eigen produkties en uit aangekochte programma's. vodukues bestaan uit viji van de Rally Cross, die i maand ir» Valkenswaard ouden; verslagen van de tenniswedstrijden op het Melkhuisje in Hilversum Ln de tweede helft van Juli; beelden van het New Port Jazzfestival in juni en augustus; het Wereld Muziek Concours in de tweede helft van Juli en het Duitse Schlagersfestival in augustus. Tevens besteedt de omroep aan dacht aan een „showbandparade" met zes muziekverenigingen en drie majorettenpelotons. Wat het buiten lands werk betreft is de AVRO al begonnen met de eerste afleve ring van een uit twaalf delen be staande filmserie „Helen, a woman of today" genaamd. Het verhaal be handelt de lotgevallen van een ge scheiden vrouw. Een tweede filmserie van negen af leveringen is „Warship" (van 1 Juli af). „Warship" is een avonturense- rie. Als décor dient het Britse fre gat „Hero". Voorts brengt de omroep documen taires over stuntmannen, het Ama zonegebied, verkeersslachtoffers en een gefilmd portret van de violist Isaac Stern. Met „Eugen Onegin", begin juli, komt de omroep de ope ra-liefhebbers tegemoet. "G. I. Blues" van Elvis Presley, een show rond Sammy Davis en het programma „Duke Ellington, we love you madly" staan voorts nog als opmerkelijke produkties geno teerd. Wat de AVRO-radio betreft vallen er onder meer on de maandagmid dag herhalingen te verwachten uit het winterseizoen van de radiostrip „Biels Co" en worden thema-do cumentaires nogmaals uitgezonden. Terug zijn uitzendingen als „Wat je ver haalt" (vakantieverhalen op de dinsdagavond), piano-improvisaties van George van Renesse (dinsdag avond) en „Jumbo-Set" (mensen en gebeurtenissen) op de donderdag middag. zerp rij zen ^he Dubliners in West-Berliin Robert Lowell heeft d t elk Robert Lowell heeft Pulitzerprijs gewonnen lïgewaardeerde prijs voor en Journalistiek in de VS. McGill van de universi- lumbia, voorzitter van de pissie, maakte gisteren jzingen voor journalistiek i muziek bekend. Voor romans werd de prijs niet Ut Jaar. ljgt zijn prijs voor "The In 1947 werd hem even ly s toegekend. Smith, correspondent van rk Times in Moskou kreeg ijs voor internationale ENN grafie ging de prijs naar iffer voor zyn werk: and artist" over de to- Eugene O'Neill, de dra- •/-fteill kreeg tijdens zün le- itzer-prüzen en posthuum aaf Sal Veder van Asso- heeft de Pulitzer- fotografie gekregen voor Burst of Joy", een foto mlging van een terugge- angene uit Viet- leden van zijn gezin. >lad Newsweek dat in (New York) verschijnt, Pulitzer-prys gekregen in aan de gemeenschap, eeg de prijs wegens een len waarin werd beschre- oïne uit Turkije de stra- York bereikt. komt Nederland zanger Georges Mous- een tournee door ons punt«ki, in 1934 in de Egy- ik stad Alexandrië geboren, ar geleden grote bekend- chanson „Le métè que", t belfcstaki, de voormalig bi- bordenwasser, kranten- (umalist en straatmu- de vertolker van zijn a en Serge Reggiani. J oustaki brengt in ons ïcerten. Hij opent don- p. ei om 20.15 uur in het esgebouw zijn concerten- 1 fens treedt hij op in Til- ■ssiev ^am (zaterdagnacht 18 aadl Rotterdam zondag- wd b ii in De Doelen) en in force mtraal in zijn program- lillen laatste tijd Zuidameri- óek en Spaanstalige LEO! gewisseld door de eigen Hoge leida incerten HU irgt deze maand een grijke popconcerten, aakt zondag 19, maan- nsdag 21 mei zijn op- ons land. Hij geeft res- Rvondconcerten in Am- P. C. icertgebouw), in Den Svan es6et>ouw) en Rot" dj Doelen). Een dag na het Brani treden staat in De Doe- esd^j g 22 mei om 19.00 uur) t. c i genoteerd. avond 23 mei (Hemel- mslotte komt de Ameri- Aies Newman naar De Doe- G. G. jam. ;rlind! WEST-BERlTjn De Dubliners in concert. Ierlands meest befaamde „folkgroup" gaf onlangs voor een totaal uitverkochte Philharmonie (de grootste concertzaal van West-Ber- lijn) een concert, dat werd bijge woond door 4000 gillende en schreeu wende jongens en meisjes, terwijl de suppoosten de grootste moeite had den de 1000 jongeren die buiten stonden in bedwang te houden. De Philharmonie, gelegen aan de Kem- perplatz in West-Berlijn is een akoestisch bijzonder geperfectioneerd gebouw. Het podium bevindt zich vrijwel in het midden, zodat de toe hoorders de optredenden van alle kanten insluiten. En dat de Philhar monie veel wordt gebruikt moge wel blijken uit de agenda: donderdag 2 mei: Erroll Garner, 5 mei: José Fe- liciano, 13 mei: Freddy Breek, 21 mei: Blood Sweat en Tears. Alle Duitse artiesten van naam, zoals Udo Jürgens en Christian Anders zijn hier allemaal al eens geweest. Het concert van de Dubliners werd gekenmerkt door enerzijds ab solute stilte, als Luke Kelly een solo ten beste gaf en anderzijds door een oorverdovend lawaai als de Dubliners één van hun befaamde drinkliederen ten gehore brachten, zoals „Whis key on a Sunday" en „Seven Drun ken Nights". De Dubliners weten in hun optreden een enthousiasme te leggen, dat het publiek iin de kortste tijd razend enthousiast maakt. Het lijkt een ruw volkje en de foto versterkt die indruk zonder meer. In de bus, die de Dubliners naar het hotel brengt wordt een bandje opgezet met hun muziek. De Door Bert Koekebakker ADVERTENTIE door Onze mei-mode voor grote maten heeft lente-blijheid Vrouw is 'n vrouw. Wil vrouwelijk blijven. Ook in maten. Natuurlijk. Ook uw eigen modehuis wil anders. Onze montere mei-mode voor grote maten eft lente-blijheid. Speelse modelletjes, zó lief voor u eden, dat u zich 'n ander mens waant. Had u anders wacht van uw eigen modehuis? En of u nu 'n japon- etje past of 'n debardeur, 'n rokje, pantalon of 'n encoat, 'n mantel of 'n bebloemde blouse, er is aan Klacht. Diverse dessins zijn bijvoorbeeld doordacht irgevoerd in de blije kombinatie-lijn, zodat 'n Ion zich dol laat kombineren met 'n debardeurtje, aronder ook die lente-leuke blouse weer speels de andacht trekt. Uw modehuis biedt u louter lente blijheid. Juist in de grote maten; omdat wij daar dóórdachten waar 'n ander niet durfde door te gaan Met de hand op 't hart: ons modenieuws is uw moeite waard Waals n\pde >laats ir|emmcrstraat j 12.120 tegenover Donkersteeg Leiden Dubliners zelf zingen luid mee. Pas in het hotel blijkt een rustig gesprek mogelijk. Opvallend is de grote belangstel ling voor zowel de verschijning als de muziek van de Dubliners. Zijn ze populair bij een bepaald soort pu bliek? Ronnie Drew: "Ja, we staan er zelf ook vaak nog van te kijken. Die po pulariteit bedoel ik. Het beangstigt wel eens voor vier- tot zevenduizend mensen te spelen. Daarbij probeer je door je act je zenuwen te ver bergen. Onze grote mond en de "image" van de whiskeydrinkers is behalve verweven met onze muziek en onze afkomst (wij zijn en blijven tenslotte Ieren) ook een poging om onze zenuwen in bedwang te houden. Maar het geeft Je wel voldoening, dat er voor je muziek zoveel belang stelling bestaat. Het zijn trouwens niet alleen jonge mensen, die onze muziek mooi vinden. Je vindt ook ouderen, en daarmee bedoel ik mensen boven de dertig, in de zaal, die om het hardst meejoelen en schreeuwen". Jullie roepen een bepaalde sfeer op in de zaal. "Ja. Die creëren we bewust. Het publiek weet, dat we Ieren zijn en men wil ons als Ieren kunnen her kennen. Het is precies hetzelfde als met Juliie spreekwoordelijke proper heid. Zo wordtt er van ons gezegd, dat we veel drinken". Is dat niet zo? Ronnie Drew (een whiskey achter overslaand) "Nee, natuurlijk niet Kun je iets over de ontwikkeling van de groep vertellen? "We zijn begonnen in "Paddy o'Do- noghue's Pub. Dat was ongeveer in 1962. Wij, en dat waren behalve ik zelf ook Barney Mc Kenna en Cia- ron Bourke, zaten vaak in "Paddy oDonoghune's Pub. Daar dronken we de nodige whiskey's en daar speelden we ook wel eens voor ons plezier gitaar en banjo. Destijds waren er, vooral in Ierland, heel veel mensen, die zich voor "folkmusic" interesseerden en toen ontstonden ook de bekende "folkclubs" in Ier land. Ik zong toen al alleen in pubs, kleine theaters en op folkfestivals. Ik werkte destijds voor een mana ger, John Moloney, die goede contac ten onderhield met de pers. Ik vroeg John toen om een folkconcert te or ganiseren en zocht contact met Bar ney en Ciaron om tijdens het con cert te spelen. Ze vonden het leuk en deden mee. Maar, hoewel het con cert in veel dagbladen en via aan plakbiljetten was aangekondigd, kwamen nauwelijks vijfhonderd mensen kijken. Maar 't publiek was wild enthousiast en John Moloney besloot twee weken later een nieuw concert te geven. Ditmaal speelde ook Bamey mee en er kwamen al wat meer mensen. John haalde op ons nadrukkelijk verzoek toen Luke Kelly uit Engeland terug, die daar op zijn banjo individueel maar wat rondlummelde en het derde concert betekende de doorbraak. Er kwamen meer dan 1000 mensen. Toen speelde Bobby Lunch nog viool, maar hij werd later vervangen door John Sheahan. We noemden de groep toen nog naar mij: „The Ron nie Drew Group," maar later heb ben we die naam, op rrnjn voorstel, veranderd in „Thc Dubliners", om dat we tenslotte ailemaal uit •Du blin Country" komen. En met Let veranderen van de naam was de de finitieve doorbraak een feit". Wat was eigenlijk Jullie eerste plaat? Barney Mc Kenna: „De Dubliners with Luke Kelly. Destijds hadden wij de groep nog niet eens officieel geformeerd. Het was eigenlijk meer een sessionelpee. De elpee liep verrassend goed en van deze elpee werd de single getrokken „Wild Ro ver" met op de andere kant „Rocky Road to Dublin". Het betekende onze eerste hit in Ierland. Hoewel Ierland een klein land is, waren we toch te vreden met het succes. Ons doel was immers bereikt: folkmusic bekend mak enin Ierland. Maar heit succes lachte ont toe. We traden in '66 op in het „Gate Theatre" in Dublin en vier maandenlang elk weekeinde in de „Finnegan Wake Show". Van de show in het „Gate Theatre" werd een life-elpee gemaakt. Tegen die tijd wisselden we ook van platenfir ma en door een betere publiciteits- verzorging werd „Seven Drunken Nights" onze eerste internationale hit. Daarna volgden nog „Black Velvet Band," Whiskey in the Jar," en „Ri sing of the Moon". Zijn jullie vaak op tournee ge weest? Ja, we zijn heel Ierland doorge trokken, verder zijn we in Engeland. Australië, Nieuw-Zeeland, Canada en de Verenigde Staten geweest. Ook zijn we in haast alle EuroDese landen geweest. We spelen nog steeds het liefst in Scandinavië en in Duitsland. Het publiek weet ons daar het meeste te waarderen' Zijn jullie nog van plan naar Ne derland te komen? Luke Kelly: „Ik zelf kom er nog vaak, omdat ik met een vrouw ge trouwd ben, die afkomstig is uit Schiedam. Ook weet ik van Barney, dat hij vaak naar Amsterdam gaat. We hebben een contract lopen voor het najaar. Dan zullen we weer in Nederland optreden. In Amsterdam geloof ik." Ionesco wil stuk voor 'De Appel' schrijven DEN HAAG De Franse toneel schrijver Eugene Ionesco heeft to neelgroep „De Appel" toegezegd het eerstvolgende stuk speciaal voor deze groep te zullen schrijven. Het werk krijgt de vorm van een scenario, waarbij alle ruimte open blijft voor improvisatie. Een programma over de veelzij de Engelse toneelschrijver prozaïst en dichter Oscar Wilde zal volgend jaar in het Holland Festival worden uitgebracht. Dan is het 75 Jaar gele den dat Wilde op 46-jarige leeftijd overleed. Een collectief bereidt het programma voor. Het wordt gevormd door de acteurs Eric Schneider Sacha Bulthuis en Greidanus regisseur en decoront werper Johan Greter kostuumont werpster Constance Wibaut vertaal ster Josephine Soer en Jacques Be- sancon die de dramatische research voor zijn rekening neemt. Het pro gramma krijgt als titel De profun- dis. Aan de hand van brieven fragmenten van toneelstukken poe- zie en proza zal vooral de onbeken de wilde nader worden belicht. Beroepingswerk Beroepen te Bruchem en Kerk wijk-Delwijnen: H. van der Post te Vergambaoht. Aangenomen naar Boxmeer en Vierlingsbeek, toezegging: J. G. Kuiper te Dokkum. Bedankt voor Goudszwaard: B. J. Zaal te 's Grevelduin- Capelle. GEREF. KERKEN VRIJGEM. Beroepen te Peimis: S. de Vries, kandidaat te Zuidlaren. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Utrecht- Noord: B. Bijleveld te Bussum. GEREF. GEMEENTEN Bedankt voor Gorkum: H. Lig- tenberg te Terwolde. Bedankt voor Emmeloord en voor 's Gravenpolder: A. Bregman te Tftjfrw. De auteur was het afgelopen weekeinde in het Scheveningse thea ter aan de Haven, waar „De Appel." de vijftigste voorstelling gaf van Macbett van Ionesco. Hij was geïm poneerd door de improviserende speelstijl. Hij oordeelde, dat „De Ap pel" erin geslaagd was zijn bedoe lingen het meest duidelijk weer te ge ven. De voorstellingen van Macbett ln andere landen, zowel in Frankrijk als in Engeland waren traditioneler van vorm. Vooral het groteske van de Appel-voorstelling sprak Ionesco zeer aan. Ionesco zegt toe alles in het werk te zullen stellen om de Appel-voor- stelling van Macbett geplaatst te krijgen in het internationale festi val in Avignon of dat in Nancy. De toneelgroep zal me* deze produktie de komende maanden ook voorstel lingen geven tijdens festivals in Duitsland en Finland. Hollywood- filmstudio uitgebrand LOS ANGELES Een brand heeft' gisteren een groot deel van de befaamde 50 jaar oude filmstudio van Samuel Goldwyn verwoest. Bij deze brand zijn twee mensen gewond van wie er een ernstig aan toe is. De oorzaak van de brand is nog niet bekend. De vlammen schoten hoog de lucht in en boven Hollywood hing een enorme zwarte rookwolk die ve le kilometers ver nog kon worden ge zien. Hoe groot de schade is kon nog niet worden gezegd, maar dat deze miljoenen dollars zal bedragen is wel zeker. Het is ook nog niet bekend hoe de grote aantallen films die waren op geslagen in kluizen onder het gebouw m vtiaT zijn gekomen. NEDERLAND 1 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Voor achten: KRO's praatuur (KRO) Hans van Willigenburg ontvangt als gast o.a. de caba retier Henk ELsink. 20.00 Journaal (NOS) 20.21 „Not as a stranger", speelfilm met Frank Sinatru (KRO) De liefdeloze, eerzuchtige student medieünen Luke Marsch sluit een verstandshuwelük met een verpleeg ster. Dat huwelyk is niet gelukkig; ook in zyn werk heeft hy problemen. De omkeer in zyn leven komt als zyn vrouw een baby verwacht. Naast Frank Sinatra in de hoofdrollen Robert Mitchum, Olivia de Havilland en Gloria Grahame. 22.30 Witte kwis (KRO) Dit spelprogramma gaat vanavond over „de toekomst". 23.20 Den Haag vandaag (NOS) 23.35 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 De Stratemakeropzeeshow (VARA) De show is ditmaal gebaseerd op het thema „roem en eer". 19.30 Guyana - Waterland: natuurfilmserie (VARA) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 De Onedin Lijn: tv-serie (VARA) 21.10 Van Onderen (VARA) Een korte aflevering in de serie „Heeft u ook niks te zeggen op uw werk?" 21.25 Twee voor twaalf: quiz (VARA) 22.55 Journaal (NOS) 23.00 Beton, les 10 (TELEAC) De nieuwe Engelse serie heet „Helen en het leven op eigen wieken." Afgaande op de eerste aflevering, gisteravond via de AVRO, lykt het niet over dreven u te adviseren deze se rie als voorkeur in uw agenda te noteren. De mogelijkheid is niet uitge sloten dat u heel intens met uw eigen leven wordt gecon fronteerd. Velen zullen het huwelijksdrama van Helen en Frank gisteren als een uiterst pynlyke ervaring beleefd heb ben. Hoeveel mannen zullen moeite hebben gehad beheerst te blijven kijken. Zonder enige emotie te laten blijken of on gewild de indruk te wekken in hetzelfde schuitje te zitten? Hoeveel vrouwen zullen in de richting van hun man hebben gekeken met een vage angst of gevoelens van onrust. Helen een sublieme rol van Allison Fiske is een dertig jarige vrouw, getrouwd en heeft twee kinderen. Op het eerste gezicht lijkt haar huwe lijk ideaal. Maar echtgenoot Frank heeft een vriendinnetje. En dat komt uit. Door toevalli ge omstandigheden. Zoals meestal. Zelfs de meest geraffi neerde leugen is er niet tegen opgewassen. Met een heftige »cne tussen man en vrouw wordt het eerste deel afgeslo ten. In de volgende afleveringen wordt de vrouw gevolgd die met haar kinderen elders een eigen bestaan probeert op te bouwen. Dat zou kunnen betekenen dat wij over de achtergrondel, van dit mislukte huwelijk niet wor den geïnformeerd. Dat zou Jammer zijn. Want- waarom kiest een man een vriendinne tje? Wat kunnen de achter gronden zijn waarom een hu welijk stuk loopt? Het gevaar is niet denkbeeldig dat in de huiskamer de indruk achter blijft: alle mannen zijn onbe trouwbaar. De sociale problematiek van de gescheiden vrouw is al in zo veel documentaires belicht. Ri chard Bates, de maker van deze produktie, had zich mis schien beter in de eerder ge schetste achtergronden kunnen verdiepen. Dan had hij in ie der geval een actueel gegeven gediend. Na „Brandpunt" heeft ook „Televizier Magazine" zich in de problematiek van het tekort aan politiepersoneel verdiept. Opvallend dat ook deze repor tage begon met het afscheid nemen door politiefunctionaris sen van een gestorven colleva. Amsterdam komt duizend poli tiemannen te kort. vijfenvijftig agenten van het hoofdstedelij ke korps hebben al gekozen voor banen buiten de gro'c stad. De criminaliteit neemt toe en de strijd tegen het ille gale wapenbezit heeft nauwe- lilks enig resultaat opgeleverd Op zyn zachtst uitgedrukt een zorgwekkende toestand. De meeste agenten in Amster dam zijn te Jong om vanuit een Jarenlange ervaring te kunnen opereren. Daar waar de politie optreedt, vindt zii het publiek tegenover zich Geen wonder dat internationa le misdadigers Nederland gaan zien als een operatieterreir waar de mogelijkheden om buiten schot te blijven gunsti ger zijn dan elders in Europa DINSDAG 7 MEI HILVERSUM 1 18.00 Nieuws. 18.11. Radiojournaal. 18.21 Nabeschouwing Franse Verkie zingen. 18.40 (S) Jeugd en ritme, lichte muziek. 19.05 (S) Y'all come: een Country en Westernprogramma. 19.30 Vanavond: muziek, vrolijkheid en verstrooiing. 22.30 Nieuws. 22.40 Radiojournaal. 22.50 (S) Combo met zangsollsten. 23.05 (S) Er floot een vogel in de wel. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II 18.00 (S) KRO muziek uit eigen pro duktie. Politieke Partijen: 18.19 Uit zending van Politieke Partij Radika- len. KRO: 18.30 Nieuws. 18.41. Echo. 18.50 Programma voorbeschouwing. 19.00 (S) Licnt orkest met solisten. NOS: 19.50 Den Haag vandaag. 20.00 Nieuws. KRO: 20.05 Overweging. 20.15 (S) Instrumentaal ensemble: klassie ke muziek. 21.15 Ja lk wil niet: pro gramma rond het thema ongehuwde moeders. 22.30 Alt en piano: klassieke liederen. 23.00 't Laatste woord wordt niet gezegd. gesprekken. 23.55- 24.00 Nieuws. HILVERSUM III NOS: 18.02 Joost mag niet eten. VARA: 19.02 Drie loopt achter. 20.02 (S) Nashville. 21.02 (S) Jazz en Blues. 22.02 (S) (P)opdonderd. 22.55 Mede delingen. 23.02 (S) Wachten op mid dernacht 0.02 (S) In de kleine uren. 2.02 (S) Kees van Maasdam. 3.02 Willem van Beusekom. 4.02 Alfred Lagarde. 5.02-7.00 Hans Hamburger WOENSDAG 8 MEI 1974 HILVERSUM I. VARA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 (S) Aktualiteiten- show. (7.45 Deze Dag (VPRO); Om 8.00 Nieuws en 9.00 Van alle markten thuis) 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 (S) Radioweekblad. 11.00 Nieuws. 11.03 (S) Olleke Bolle- ke, voor de kleuters. 11.15 (S) Melo- dieënboeket. 12.00 Hoogezand-Sapper- meer: rechtstreekse gesprekken. 13.00 Nieuws. 13.11 Dingen van de dag. 13.25 (S) En dan ineens houdt alles op. hoorspel. 16.55 (S) Dansorkest met solisten. 17.20 (S) Met de mu ziek mee. 17.55 Mededelingen. HILVERSUM II TROS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Ont- bijt-Soos. (7.30 Nieuws. 7.41-8.00 Ak- tua. 8.30 Nieuws. 8.336-8.45 Gvmnas- tlek voor de hulsvrouw.) 10.00 (K) Voor de kleuters. 10.30 Nieuws. 10.30 (S) Sphinx, programma voor de vrouw 11.30 iktua. KRO: 11.45 Be jaardenprogramma. 11.55 Mededelin gen. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: KRO's pauzeprogramma. (12.26 mede delingen. 12.30 Nieuws. 12.41 Echo. 13.00 Raden maar) 14.00 Huisbezoek NOS: 14.10 Onder de Groene Linde: oude liedjes en balladen. 14,30 (S) Aspekten van de Kamermuziek. 15.30 Nieuws. 15.33 Spiegel van Duitsland. 16.00 Meer over mindpr: de stem van de sprekende minderheid. Overheids voorlichting: 17.20 Tekst en uitleg; pen. NOS: 17.30 Nieuws. NCRV: 17.32 (S) Hier en Nu. HILVERSUM III A«yj^P: ^ne °P Je boterham. (8.028.05 Radiojournaal) 9.03 <S) Pep-op-drle: Verzoekplaten. 11.03 Drie draait op verzoek: Postbus 700. 12 03 Radiojournaal. 12.06 (S) Drie tussen nomi.ddag 14 03 Pop-kontakt. L 15.03 Pop-kontrakt II. 16.03 De Hlt- meesters. (17.03—17.06 Radiojour- DUITSE TV DINSDAG 7 MEI 1974 DUITSLAND I 18.00 (K) Diskussie. 18.30 (K) Aktua- liteiten. 18 45 (K) Zandmannetje. 18 55 (K) Nordschaumagazlne. 19 26 (K) TV-serle. 19.59 (Z/W) Program maoverzicht. WDR. 8 20-8.50 en 8 55- /o on nfS, eS. Z/W) TV-kursussen. 30" 10-00 (K) Sesamst rasse.) 18.00 (K) Nieuws uit Noordrljn-Westfalen. 18.10 (K)TV-serie. 18.40 (K) Aktuali- teiten. 19.20 TV-serie. (K) 20.00 (K) Journaal en weerbericht. 20.15 (K) Amusementsprogramma 21.00 (K) Armer Richard, spel. 22.30 (K) Jour- kommentaar en weerbericht. 22.50 (K) Documentaire. 23 45 (K) Journaal. DUITSLAND II 18.00 (K) Fabeltjeskrant. 18.05 (K) /Het grote koraalrif 18.30 (K) Tienerklanken. 19.10 (K) Uit dieren wereld. 19.35 (K) Kortweg. 19.45 (K) Journaal. 20.15 (K) The man who was hunting himself, Spionageserie. (2). 21.05 (K) Gezinsprogramma. 21.55 (K) Korte tekenfilm. 22.10 (K) Het vrije woord. 22.40 (K) Journaal. Nederland 1 VARA: 17.00 De film van Ome Willem, kleuterprogramma. 17.30-17.45 (K) Hier komt. .de olifant. NOS: 18.45 (K) Ti-ta-tovenaar. 18.55 (K) Journ. 19.05 (K) Van gewest tot ge west. Socutera: 19.50 Film van het Ne derlands Astma-fonds. NOS: 20.00 iK) Journ. 20.21 Pauzefilm. 20.25 (K) Fi nale Europa Cup II vanuit R'daro (In de pauze: P. P Het GPV) 22.15 (K) Panoramiek. 22.40 Den Haag vandaag. 22.55-23.00 (K) Journ Nederland II NOS: 18.45 (K) Ti-ta-tovenaar. 18.55 (K) Journ. VARA: 19.05 (K) Ne- derpopzien. NOS: 20.00 (K) Journ. VARA: 20.21 (K) Le pain et le sel: Tsjechisch tv-programma met volks liedjes. 20.45 (K) Van onderen: Work: flim. 21.10 'K) Panorama Woensdag Show. IKOR KRO RKK: 21.45 (K) Kenmerk. NOS: 22 10 (K) Journ. Te- leac: 22.15-23.00 (K) ComputerkuncLe- les ia.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 5