ORENAULT ■-sr" haal het Renaultboek '74 bij: elam Heerlijk romantische nachtmode die ook het daglicht kan verdragen. een vak leren is bouwen aan je toekomst jEÊÏÏF HEMA een vak leren... ...is bouwen aan je toekomst mtUMr 22.75 Zondag 12 mei Moederdag. 22.75 nu 2.50 34.75 Ben je 15 jaar of enkele jaren ouder? Dan kunnen wij je die mogelijkheid bieden. Wij, de Hollandsche Constructie werkplaatsen bv in Leiden. De HCW is gespecialiseerd in fabricage en montage van alle soorten staalconstructies zoals kantoor- en fabrieksgebouwen, hallen, parkeergarages, bruggen, tanks, silo's, kraanbanen, masten, enz. enz. Om een brug, een dakconstructie of een kraanbaan te kunnen maken, komt heel wat kijken. Daar heb je vakbekwame traceurs, borders, aanbouwers, lassers en nog vele andere vakmensen voor nodig. Om zo'n vakman te worden moet je een opleiding hebben gehad en ervaring in de staalconstructie hebben opgedaan. Ervaring doe je op in de praktijk. Maar die opleiding, daar is onze Bedrijfsvakschool voor. Naast het praktisch werken wordt er in de Bedrijfsvakschool ook veel aandacht besteed aan bijv. tekeninglezen (onmisbaar voor een goede vakman!), materiaalkennis en vakleer. Heb je een LTS-diploma,_dan duurt de opleiding 2 jaar. Ben je niet in het bezit van zo'n diploma, maar heb je wel enkele jaren voortgezet onderwijs gehad, bijv. ITO, MAVO of MTS, dan moet je rekenen op 3 jaar. De opleiding wordt afgesloten met een examen. Als je slaagt, krijg je het Bemeteldiploma als plaat- en Constructiewerker of als constructiebankwerker. Na de opleiding ga je, afhankelijk van je aanleg, ambities en de mogelijkheden die het bedrijf biedt, je plaats innemen in één van de bedrijfsafdelingen. Dan ga je het geleerde in de praktijk brengen. Onder begeleiding van een all-round vakman kun je je vervolgens ontwikkelen tot een volwaardig vakman. Wil je meer van deze opleiding weten, eens een kijkje nemen In de Bedrijfsvakschool, inlichtingen hebben over de salarissen (ja, al tijdens de opleiding!), de vakanties, enz.? Dat kan. Kom dan eens langs bij de afdeling Personeelszaken aan de Zoeterwoudseweg 1Vraag bij de portier maar naar de heer Lagendijk. Je kunt ook eventjes bellen om een afspraak te rhaken (tel. 3 47 44, toestel 234). als dochtermaatschappij van HCG deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] Wel te rasten in dit lange uhi dacr on- cotton nachthemd met smal ceintuurtje op de rag Bovenstuk] e, pofmouwtjes en ruches in aparte ruitgamering. In bleu, groen, oranje en fuchsia. Mt. 38-44. 6 TL Bij 100 km/u 1 op 13.2 Haarlemmerweg 2-4- Leiden - 01710-33141 Lange tricot huisjurk voor jonge, moderne en romanti sche vrouwen.In halterlijn. Blote rag en bandjes knoop- baar in de hals.Top unien rok kleurig gestreept in blauw,oranje, bruin, rood en groen. Mt. 36-44 Renault 5 TL 956 CC., 44 DIN pk., 135 km/u. Lengte 3,5 m. Gesloten koelsysteem. Onafhankelijk geveerde wielen d.m.v. torsievering. Schijfremmen voor, trommelremmen met remdrukbegrenzer achter. Polyester schildbumpers. Verstelbare kuipstoelen, sportieve vloerpook, wegklapbare achterbank. Achterruitverwarming. Vlakke vloer en derde deur. Renault 5 L 845 cc., 36 DIN pk., 125 km/u. Dashboard-versnellingshandel Gewicht 744 kg. Benzineverbr. Gewicht695 kg. Benzineverbruik bij 100 km/u 1 op 14.1 Bij 100km/ui op 15.2 sportieve vloerpook ©Voor vrouwen die nog van romantiek houden is dit dacron-cotton nachtgewaad met brodé garnering op bovenstuk. Knoop- sluiting en volants. ML 38-48. 18.75 ontdek de ruime veiligheid van de renault 5 Ontdek élles waarin een kleine auto gróót kan zijn. De veiligheid door wegligging. De veiligheid door de beschermende kooi-con- structie en de vervormbare polyester schildbumpers. De binnen ruimte die 't vier passagiers mogelijk maakt om te genieten van het aanwezige comfort. Extra ruimte met 'n vlakke vloer door voorwielaandrijving. De verstelbare kuipstoelen en de geheel neerklapbare achterbank. En de royale derde deur die de baga geruimte geheel toegankelijk maakt Overélle ruime Renaults gaat het boek dat wij voor u klaar hebben liggen. Niet alleen over de Renault 5, maar ook over de 4, de 6, de 12, de 15, de 16 en de 17. En over onze service Service door speciaal voor üw Renault geschoolde monteurs, die werken met de modernste apparatuur. En... met vaste reparatie- tijden. Top-Hit panty nylons. 20 Denier. In 4 tinten beige. Met ingezet kruisje. In de grote maten met ingezet broekstukje. van 2.75 Mt 46-52 De bijpassende uni duster is eveneens met brodé garnering en knoopsluiting. Kleuren bleu, groen, geel, wit en rose. Mt. 38-50. 112 pagina's In kleur,kosteloos aangeboden door uw Renault-dealer als u voor een autokeuze staat.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 20