tissiiifi KEUKENBON Een aanbouwkeuken, inclusief deze extra's: Tijdelijk voor f.4995,- Omdat wij u nu ook over keukens kunnen adviseren. In onze Europa Meubel Keukenstudio. Waar de mooiste keukens uit heel Europa op u staan te wachten. Keukens om van te dromen, om te wensen, om te hebben. Onze adviseur wijst u de weg wel. Naar de keuken die past bij uw woonwensen, bij uw budget. Fijne verrassing toe!* Wij bieden u keiharde keukenvoordelen. Service tot en met. Europa Meubel Kredietservice. f.4995,- Da's een prettige tijdelijke prijs voor een machtig mooie keuken uit de Europa Meubel Keukenstudio vanTissing. wasemkap 170 liter koelkast elektrische of gas- oven met 3 snelheden met vriesvak kookplaat met braadspit met frontbediening Bij bezoek aan onze Keukenstudio ontvangt u een voordeelcheque die op uw naam wordt gesteld. Wees er zuinig op. Hij is 3 maanden geldig. Indien u gedurende deze periode een aanbouwkeuken heeft besteld, wordt uw keuken geïnstalleerd met een vaatwasmachine. Een presentje van Europa Meubel! Geldt niet voor onze openings aanbieding. Want deze Europa Meubel Keuken koopt u inclusief. Wasemkap, koelkast, kookplaat en oven horen bij de prijs. Installatiekostenzijn er voor u niet bij. U betaalt alleen de kosten voor de nood zakelijke bijkomende materialen. Alle meewerk, b.v. het uitbreken en verbouwen van uw oude keuken, kan door ons worden verzorgd. Zonder ver rassingen: want alles wordt u van tevoren exact geoffreerd I En uw oude keuken? Wordt eventueel door Europa Meubel voor u mee genomen. Daarvoor betaalt u siechtsf 35, En ten slotte krijgt u 5 jaar garantie op de keuken en een vol Jaar op de apparatuur. Kijk. Dat koopt u nu, als ueen Europa Meubel Keuken koopt. Kijk. Dètzijn de keihardevoordelen van Europa Meubel Keukens. U krijgt van tevoren de kosten exact geoffreerd. U weet precies waar u aan toe bent Daar kunt u zeker van zijn. Wie een Europa Meubel Keuken aanschaft, kan rekenen op een snelle installatie en een verregaande service van vakbekwame mensen. Een oude en vertrouwde dienst van Europa Meubel. U kunt het aankoop bedrag van uw keuken op een prettige manier spreiden. B.v. over36 maanden. Wij vertellen u er desgewenst alles over. Europa Meubel Keukens. Kom ze bekijken in onze nieuwe Europa Meubel Keukenstudio. Profiteervan het grandioze introduktie-aanbod. Of stuur de bon op voor documentatie of bezoek van onze adviseur. O Stuur mij vrijblijvend documentatie over Europa Meubel Keukens. O Laat uw keukenadviseur een afspraak maken voor bezoek. Aankruisen wat u wenst. Naam: Adres: Woonplaats: Telefoon: In gefrankeerde enveloppe sturen naar: TISSING Heereweg 148-152, Lisse EUROPA Liwr. HMfiweg 148-152, UL 02521-19005* MEUBEL

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 28