Aangenaam. Hertz is de naam Hertz verhuurt meer Fords en andere uitstekende auto's dan wie ook ter wereld. Vondellaan 80 Hertz, de grootste autoverhuurder ter wereld. Met in Nederland al ruim veertig kantoren. Maar we waren nu ook toe aan vestigingen in Leiden, Alphen a/d Rijn, Katwijk en Zoeter- meer. U kunt van nu af aan dus heel eenvoudig van onze service gebruik maken. Voor het gev^l u panne hebt met uw eigen wagen. Of u ermee op vakantie wilt gaan. Of op zakenreis, noem maar op. Voor deze en vele andere gevallen kunt u het beste bij ons terecht. U bent altijd verzekerd van een Ford of een andere uitstekende wagen, die normaal gesproken niet ouder is dan één jaar. Regel matig grondig nagekeken op 19 belangrijke punten. Uitgerust met veiligheidsgordels. Indien gewenst met imperiaal. Hertz biedt u een uitstekende service, die nog steeds wordt uitgebreid. En u kunt er op vele manieren gebruik van maken. Hertz in noodgevallen Panne, reparatie of servicebeurt van uw eigen auto. En bijna altyd op momenten, dat u hem niet missen kunt. Geen nood, u belt Hertz en alles komt voor elkaar. Wilt u een bepaald type auto, belt u dan 24 uur van te voren. Hertz in het weekend Hertz heeft een speciale weekend-prijs voor u. Al vanaf f 65.- excl. BTW, kunt u een heel weekend lang een auto huren. U hoeft dan geen cent extra per km méér te betalen. Bij deze prijs is een all-risk-ver- zekering inbegrepen, terwijl u het eigen casco-risico kunt afkopen. Eneen Hertz weekend duurt 62 uur. Van vrijdag 18.00 uur tot maandag daarop 8.00 uur. Hertz met vakantie Met een Hertzauto met vakantie. Dat kan al vanaf f31.50 per dag, excl. BTW. Na een huurperiode langer dan 3 dagen hoeft u geen cent extra per kilometer te betalen. Bij deze prijs is een volledige all- risk-verzekering inbegrepen, terwijl u bo vendien tegen een kleine vergoeding het eigen casco-risico kunt afkopen. En daar voor rijdt u dan in een zo goed als nieuwe auto. Natuurlijk kunt u ook in uw vakan tieplaats een Hertzauto huren. Het is dan het verstandigste om die van te voren kos teloos te reserveren. Bij ons of bij uw reis bureau. Betalen kunt u in zo'n geval met het tripticket. Uw reisbureau kan u alles vertellen over deze eenmalige Credit Card. Hertz op zakenreis Hertzauto en vliegtuig. Een combinatie, die u reiskosten, overnachtingen, afschrij ving en tijd bespaart. U rijdt vanuit uw woonplaats met een Hertzauto naar het vliegveld en daar laat u hem staan bij het Hertz-centre. Geen problemen met par keren dus. Verder kunnen wij - of uw reis bureau - op bijna elke luchthaven en in bijna elke grote plaats een auto voor u reserve ren. Die u bij ieder willekeurig Hertz kan toor weer kunt achterlaten. Hertz maakt uw reis bijzonder efficiënt. Vooral als u de Hertz Credit Card hebt. Dan betaalt u nergens direct huur of deposito. De reke ning ontvangt u later thuis of op kantoor. Wilt u meer weten over Hertz? Dit is maar een klein gedeelte van onze Hertz service. Op onze kantoren vertellen wij u graag meer. Of wij sturen u docu mentatie. Maar dan moet u ons wel even bellen. Ons adres is: Leiden Vondellaan 80, tel. (01710) 69313 Het Motorhuis

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 8