unum VOORDELIGE MANNENMODE Schoenhandel A. J. Boons 13e kleine verschillen zijn hel; grote verschil in de Bijenkorf universitair medisch centrum - leiden Slechts 44.95 is de prijs van deze gewilde bruin suède herenmolière. Zit uit de kunst. Sterke maar soepele crêpe- rubberzool. De nieuwe mode in herenschoenen. "Westland'" van soepel bruin leer en specifiek sierstiksel. Een en al kwaliteit. Voor herenschoen met opgelegde koordversiering. Kleur: shadow- bruin of zwart. Alleen donderdag, vrijdag en zaterdag. Haarlemmerstraat 53 14 vestigingen Utrechtse Veer 15, Leiden Telefoon 01710—24162 3e grootste collectie Dames- en Heren- peciaalschoenen vindt U bij ons. Wij hebben schoenen in verschillende wijdtematen, met ingebouwde steun en voor losse steunzolen. Laat ons Uw voetproblemen oplossen Bij ons wordt U nog goed geholpen. 's Maandags de gehele dag gesloten. Franse liflafjes in Leiden! Waar de neus de tong doet kietelen,"> Geopend vanaf 17.00 uur. 's Woendags gesloten. Café „De Vergulde Kruik" TBistroquette „La Calandre" HAARLEMMERSTRAAT 22 - LEIDEt TELEFOON 20509 LEIDSCH DAGBLAD B.V. HANDELSDRUKWERK FAMILIEDRUKWERK FORMULIEREN PERIODIEKEN TABELLEN STATEN 11» 74: hoe te dragen. Dc meeste zijn als handtas én als schoudertas te dragen. Of als enveloppe- en schoudertas. En soms zelfs op alle drie de. manieren. lki 74: wat voorbeelden. l-2.Hand/schoudertassen. Beige-zand-bruin of bleu-midden- blauw-marine. 79,75. 3. Rundleer met slang. Envelop model. In vier kleurmelanges. 98,75. 4. Handschoudertas. Beige-bruin of beige-zand. 139,-. 5. Leren envelop. Beige-bruin, roest-beige of groen-groen. 98,75. 6. Rund leren envelop-tas. Cognac met wit. 55,75. Afd. Tassen. Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, i vraagt voor de hierna volgende afdelingen: Hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde: Laboratorium voor Haematomorfologie en Klinische cytologie analiste-A vac. nr. 1067-AZ Taak: het verrichten van cytologisch onderzoek t.b.v. patiënten. Verlangd: diploma analist (medische richting), bij voorkeur ervaring met of belangstelling voor cytodiagnostiek. Salaris: max. f 1778,- bruto per maand. Inlichtingen: Dr. P. Lopes Cardozo, lector, hoofd van het laboratorium. Tel. 01710-47222 toestel 2222. chemisch analist(e) vac. nr. 74.1069-A?* Taak: a. het op een modern geoutilleerd laboratorium verrichten van kwaliteits onderzoek van geneesmiddelen. b. het analyseren van lichaams vloeistoffen op geneesmiddelen en vergiften. Verlangd: diploma H.B.O.-A of B (chemische richting en enige ervaring). Salaris max. 1594 bruto per maand, promotiemogelijkheid aanwezig. Inlichtingen: Drs. M. H. J. van Gerven, hoofd van de apotheek, tel. 01710-47222 toestel 4375. verpleeg kundige voor de opleiding „omgekeerde isolatie" vac. nr. 74.1072-AZ omgekeerde isolatie is een vorm van verpleging t.b.v. kinderen en volwassenen, die transplantaties ondergaan, bloedziekten hebben of ziekten van de immunologische afweer. Aanvang opleiding: 16 april a.s. Duur: 3 maanden. Na een studieperiode van 2 weken zullen de cursisten werkzaam zijn op de Kinder kliniek en het Isolatiepaviljoen om ervaring te krijgen in deze verpleging, ook wel laminar flow verpleging geheten. Verpleegkundigen, die in een multidisciplinair team willen werken en een eigen bijdrage willen leveren aan een nieuwe methode van verplegen kunnen inlichtingen verkrijgen bij: mevr. zr. T. Bruinsma-Boersma, tel. 01710-47222 toestel 5224 (dinsdag tot en met vrijdag tussen 09.00 en 13.00 uur). Salaris max. 1594 bruto per maand. Technische Dienst: elektro technisch tekenaar vac. nr. 74.1070-AZ Taak: het uitvoeren van elektro technische tekenwerken in het kader van verbouwingen en grote onderhoudsvoorzieningen en het bijhouden van het teke ningenarchief, een en ander in samenwerking met een bouw kundig en een elektrotechnisch tekenaar. De tekenkamer behoort tot het technisch stafbureau. Verlangd: diploma MTS-elektro- techniek of gelijkwaardige opleiding. Enige jaren ervaring als tekenaar. Leeftijd omstreeks 25 jaar. Salaris max. 1594 bruto per maand, promotiemogelijkheid is aanwezig. technisch assistent- anaesthesie vac. nr. 74.1071-AZ Voor deze functie komen jonge mensen met een technische opleiding (MTS) in aanmerking. Taak: ahet assisteren van de anaesthesist (narcotiseur) bij het bewaken van de patiënten tijdens de operatie; hierbij wordt gebruik gemaakt van moderne apparatuur. b. het onderhouden en verder ontwikkelen van de apparatuur. Verlangd: diploma MTS elektro techniek of werktuigbouwkunde. Salaris tijdens de opleiding max. 1366 bruto per maand. Promotiemogelijkheden aan wezig. Voor deze functie is een carrièrelijn uitgezet. Inlichtingen: Mej. A. A. H. Hoog- werff Kroon, Personeelszaken, tel. 01710-47222 toestel 2741. Aanstelling vindt plaats bij het Academisch Ziekenhuis Leiden. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring; excl. de toeslagen (ingevolge de machtigingswet). Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Geen inhouding premie AOW/AWW. Vakantietoelage Th"!» per jaar. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (en voor afgegaan door onder staande kenletters) te richten aan: Algemeen Hoofd Personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Kenletters: ld 1 1)» 74: slang. Slangeleer wordt (ook in schoenen en ceintuurs) steeds meer gebruikt En omdat dat nogal prijzig is, wordt het meestal als ornament gebruikt. Hoge tassen zijn passé. Laag en breed, da's de nieuwe lijn. Kunt u makkelijk zien wat erin zit. Tm 74: de kleuren. Naast éénkleurige tassen, vaak twee, drie of meer nuances van dezelfde kleur. Camaïeu heet dat. Du 74: de vormen.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 8